PDA

View Full Version : Нещо повече от приятелство???



Mafiotkata_7200
08-04-2006, 00:01
Значи...с един приятел започнахме да прекарваме по доста време заедно,снощи си говорихме,днес ме покани на гости,след което се поразходихме.Покани ме утре да гледаме филм,но му казах че не мога,разбрахме се пак да излезнем.Добре си прекарваме заедно...Говориме си на всякакви теми дори сме си споделили за гаджетата в живота ни и т.н.Днес като се шетахме ме прегърна така леко за секунди,кавалерски се държи.Попита ме:аз симпатичен ли съм ти" и аз казах ми.. горе долу,а аз ?И той ми каза ми горе долу,не си мой тип,аз си падам по русите(с черна коса съм)И му викам ехе ние ако се бехме харесали до са ...
Много ме е страх така като прекарваме повече време заедно да не започна да си го харесвам сериозно :cry: Имам ли шансове да стане нещо повече от приятелството по м/у ни?Казват че едно приятелство лесно прераства в любов,какво трябва да правя :? :cry: [/i]

dqfol4e
08-04-2006, 01:27
mili4ka vij sa priqtelstvoto mnogo lesno se prerajda v lubov..dori boleznena ako ne e sponelena...moq suvet kum tebe e da pogovorite na taq tema...prosto ei taka...da se izqsnite...dali 6te moje da stane ne6to ili samo taka si misli6...za6toto ako ti se flubi6 v nego...i toi ne... :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 mn silzi4ki te 4akat...6ti kaja ne6to:"priqtelstvoto purzo prerastva v lubov,no lubovta po4ti nikoga v priqtelstvo" ](*,) [-X pomisli si i ako iztita6 nqkakfi 4uvstva kum nego ne se kolebai da mu gi spodeli6

Mafiotkata_7200
08-04-2006, 09:30
Не мога просто така да му призная....Все пак той ако имаше някакви чувства щеше да направи крачка не е от най-срамежливите.Ох не знааам ](*,) ](*,) Адски ми е гадно :cry:

freaky_FK
08-04-2006, 10:45
sloji si qsna granica mjdu pritelstvo i lubov.ako ti e zabavno s nego sega ne si misli che bi bilo po zabavno ako ste neshto poveche ot priqteli daje moje da se poluchi gadno ako ne trganat neshtata.

BeBencEto
08-04-2006, 11:20
sled kato te e popital dali imash chuvstva kum nego ili po drug nachin kazano " az simpati4en li sum ti" znachi vse pak ima izvestna simpatiq i ako ne ti to pone toi shte se vliubi v teb..ako veche ne se e..taka che deistvai!

Ice_Queen
08-04-2006, 11:25
Попита ме:аз симпатичен ли съм ти" и аз казах ми.. горе долу,а аз ?И той ми каза ми горе долу,не си мой тип,аз си падам по русите(с черна коса съм)И му викам ехе ние ако се бехме харесали до са ...
Много ме е страх така като прекарваме повече време заедно да не започна да си го харесвам сериозно :cry: Имам ли шансове да стане нещо повече от приятелството по м/у ни?Казват че едно приятелство лесно прераства в любов,какво трябва да правя :? :cry: [/i]
пхахахахахха и какво..попитате дали ти е симпатичен..тва момче да няма комплекси бе ? 1во той се интересува,после вика : Абе не си мой тип..тоя миличка,не знае още от коя планета е !
А щом имате приятелство ,1 връзка ,може би с тъжен край,би го развалило... :smt011 .

Dark_Queen
08-04-2006, 11:57
Priqtelstvoto si e priqtelstvo...spored men trydno bi prerastnalo v lubov,osven ako ne go poznava6 ot mn skoro ili ot mn otdavna,taka 4e ima zna4enie ot kolko vreme go poznava6...Btw napulno podkrepqm Ice_Queen

Mafiotkata_7200
08-04-2006, 12:00
sled kato te e popital dali imash chuvstva kum nego ili po drug nachin kazano " az simpati4en li sum ti" znachi vse pak ima izvestna simpatiq i ako ne ti to pone toi shte se vliubi v teb..ako veche ne se e..taka che deistvai!
Знам ли и аз и какво да правяяяя ](*,) Той може да иска само да сме си приятели,а на последък както казах често сме заедно и си прекарваме яко.И др път ме е питал дали ми харесва,вика как ме намираш на тази снимка,добре ли съм излезнал,как бех с костюма на бала...Нз интересува се от моето мнение и какво мисля за него.Уважаваме си се,ще ми е кофти ако му кажа за чувства и т.н,а той например да си помисли тая па ние сме само пр тя кви си ги мисли..

Mafiotkata_7200
08-04-2006, 12:03
Ми познаваме се откакто съм в новата махала,т.е от ноември месец и от тогава сме си приятели ама са некак се задълбочава всичко или си въобразявам :-k

Dark_Queen
08-04-2006, 12:08
Ми познаваме се откакто съм в новата махала,т.е от ноември месец и от тогава сме си приятели ама са некак се задълбочава всичко или си въобразявам :-k
da i tva e vazmojno da se zadalbava6 prekaleno mnogo i da si vaobrazqva6...ako pita6 men-zabravi q taq slu4ka i si prodyljete kakto do sega-kato fr... :D

Mafiotkata_7200
08-04-2006, 16:38
Май наистина така ще е най-добре :-k