PDA

View Full Version : sani6ta



sexy_dupe_sf
08-04-2006, 09:46
zdr na vsi4ki abe iskam da vi pitam 4esto li vi se sbadvat sani6tata?naistina li stavat realnost sled vreme?10x predvaritelno


Moderated by miloto
т.1 от Правилника :!:

LP_girl_14
08-04-2006, 09:51
Моите сънища са доста шантави,така че не се сбъдват всички.Но има и неща,които съм сънувала и са ставали(предимно хубавите) :D

freaky_FK
08-04-2006, 09:57
da ima neshto takova i nqkvo strashno.

Tesinka
08-04-2006, 11:03
hahah! :) Po princip moite suni6ta ne se prevru6tat v realnost ... !
Ponqkoga (rqdko) suni6tata me preduprejdavat kakvo shte se slu4i.
Primer:Predi da razbera kude shte me priemat,v koe u4ili6te sanuvah 4e me priemat v Ikonomi4eskiq tehnikum!Kato se sabudih si kazah "Tova ne e vazmojno,poneje rezultatite mi (osobeno po math) ne mi bqha mnogo visoki) Iii eto me... prieha me v ikonoma! :D Moje i da stanat realnost no dosta rqdko .... ;)

08-04-2006, 11:15
:) ами много от тях се сбъдват,но се радвам,че не всички, защото са ми много побъркани сънищата :) Понякога сънувам анимации в които участвам и аз, друг път черно-бели сънища на Априлското въстание, че говора по телефона с Ботев, дори и с Бог, разговарям с котката си и мнооого други подобни :) Забавно ми е общо взето, на 18 години съм а дори 5 годишно дете би ми завидяло за фантазиите :) А от сбъднатите сънища: бях си изгубила телефона и 4 месеца бях без него, сънувах,че е намерен и на другия ден ми го върнаха! Тази тема май не е за тук обаче :)

08-04-2006, 11:39
ами досега не съм обръщал внимание.. предполагам че е имало и такива които са се сбъдвали. но този които сънувах снощи много ми се иска да се сбъдне.

thirteen
08-04-2006, 11:53
Случвало ми се е.Да съм сънувала нещо и си мисля , че е било наистина и после като стане си мисля че е ставало и преди.Много странно се получава.

CrazyWitch
08-04-2006, 11:59
Случвало ми се е.Да съм сънувала нещо и си мисля , че е било наистина и после като стане си мисля че е ставало и преди.Много странно се получава. Няма да давам точен пример, но да и на мене ми се е случвало. Наистина е много объркващо.

BeBencEto
08-04-2006, 12:18
sluchvalo mi se e....no mnogo rqdko zashtoto ili ne sunuvam ili ne pomnq na sutrinta kakvo sum sunuvala...chela sum imenno tova che kato ne si spomnqsh sunq si znachi shte se sbudne...no na nai-dobrata mi priqtelka vsichko koeto sunuva i se sbudva...absoliutno vsichko..a btw na men mi beshe mnogo interesno dal ikato sunuvash neshto s nqkoi go sunuva i toi....se pak zashtot i negovata dusha e nqkude v drugoto prostranstvo..

sladkoto_neli
08-04-2006, 13:24
ами на мене ми се е случвало да сънувам нещо по принцип хубаво.на следващия ден си мисля колко хубаво би било да се сбъдне но го забравям.след известно време ми се случва и аз се сещам че всъщност преди време съм го санувала.много хубаво би било ако всички сънища се случват но уви не винаги става така.

miloto_girl_4e
08-04-2006, 13:58
Сън, който да се сбъдне ... целият - не, но част от съня - да ..
Готино е, ако нещото, което си сънувал/а е хубаво :mrgreen:

addictedtou
08-04-2006, 14:01
На мен от много малка ми се сбъдват сънищата..бях на 9 когато се случи за първи път..но най-лошото е че стават лошите неща:(

ledenata_kralicA
08-04-2006, 14:22
Хммм
Моите сънища винаги са свързани с начина,по който се чувствам или с нещо,което в момента не ми излиза от главата
Искам да кажа,че не ми се сбъдват сънищата (:
Просо не сънувам много реални неща,например скоро сънувах,че падам през балкона и се хващам за някъв кол и успявам да се спася;
или на следващия ден сънувах,че всички жени и момичета отиват в казарма,обаче мястото,където отиват(не знам как се казва) поразително прилича на къщата на баба ми,където всъщност трябва да вися през по-голямата част от ваканцията
Моите сънища не са от ония пророческите :lol:

Axxxel
08-04-2006, 14:52
Това е една огроооомнааа тема, по която мога да говоря много...но сега адски ми е спи и накратко...като стана може да си изкажа и моите си теории за сънищата :wink: .По принцип научно сънищата се свързват със силните емоции, които изпитваме през деня.Много е вероятно мозъка да представя неща случили се много отдавна...но даже не е необходимо да са ставали.Примерно, ако много сте си мислили за нещо, твърде вероятно е да го сънувате.Както например сънувате човека, когото обичате, защото изключително много мислите за него.Предполагам Ви се е случвало нещо да ви се случи и вие по някакъв начин си спомняте за точно същата случка...но как е възможно като тя се е състояла преди броени секунди???Това са неща, за които съм чел и отделно си имам свои мнения и теории...само да се няспя, щото 2 не виждам...

6emet4e
08-04-2006, 21:29
еми...аз чесно казано повечето ми сънища не ги помня или помня само мн малка част от тях
ама иначе май не са ми се сбъдвали мн сънища... :roll:

[B]a[N]D[i]T[k]a
08-04-2006, 22:04
imam takiva koito se sbudvat. .... za shtastie ne sanuvam mn`4esto takiva neshta :)

*Sumerian_Haze*
08-04-2006, 23:08
Imam mnogo , koito se sbudvat (kogato gi raztalkuvam )

nasty_f
08-05-2006, 02:42
Моите сънища са някакви омотани и странни,шантави....всеки вид.Повечето неща,които сънувам са...странни,понякога ми показват,че някой мой близък може да не е точно такъв какъвто изглежда.Спомням си,че веднъж сънувах много странен сън с дядо ми.Той е зодия близнаци и е много особен човек,странен,никога не съм могла да го разбера.И сънувах,че си има близнак,който беше гаден и искаше да ме убие.Та аз после започнах да си разтълкувам съня мисля,че успях.Той просто е човек,който има две страни,едната е лоша,странен е,а в другата е добър и невинен.Беше ме малко страх после от него.Вчера сънувах също много странен сън...някои предсказват нещо,може би.... :smt115

st1ki
08-05-2006, 08:58
Ами.. понякога се сбъдват, но не се случва точно както е в съня...

Master_88
08-05-2006, 12:06
Някои са се сбъдвали

adDicTeD`tO`yOu
08-05-2006, 17:29
Случвало ми се е.Да съм сънувала нещо и си мисля , че е било наистина и после като стане си мисля че е ставало и преди.Много странно се получава.

Да е и на мен така мн пъти ...и ми става мн странно!По принцип сънувам някфи гадни неща...и хубави понякога...ама никой сън не се е сбъдвал сякаш..

In4iTu_
08-05-2006, 17:44
Някои от сънищата ми са се сбъдвали, но не мога да кажа, че това се случва често... [-X :mrgreen:

macy_day_parade
08-08-2006, 14:35
ako se sb1dvaha sigurno sq 6tqh da s1m izkormena i zahv1rlena v nqkva kanavka :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

macy_day_parade
08-08-2006, 14:38
a mejdu drugoto s1m s1nuvala 2 mom4eta:kak se kazvat,na kolko sa godini i tn.....sled nqkolko dni se stre6tnah s tqh mi vsi4ko,koeto kazaha s1vnadna s1s s1nq mi!!!!!Are sq nqkoi da me killne :smt075 :smt101 :smt107 :smt104 :smt119 :smt118 :smt120

ycMuBkaTa
08-08-2006, 15:11
Моите сънища или поне тези, които помня са супер откачени, така че добре, че не се сбъдват =))

midnight...
08-08-2006, 17:11
понякога сънува някакви нереални и прекалено ъъъ ненормални неща, но друг път имам дежа ву и много от нещата са се сбъдвали - за сега само хубави :wink:

alkobalko
08-08-2006, 17:49
Доста често ми се случва сънищата ми да се сбъдват. Кофти е, че не само хубавите, а понякога и лошите. Понякога ми се случва, когато виждам нещо или някаква случка за първи път да осъзная, че това нещо ми е познато. И изниква пред мен като ясна картина на случилото се. Абе с една дума шашава работа.

did1ls
08-08-2006, 20:07
Офф ами някои сънища ми се сбъдват.

SancheZzZz
08-08-2006, 21:59
Ами жъобще даже не се сбъдват ама е много странно , че всеки път санувам едни и същи хора :shock:

Death In Solitude
08-08-2006, 22:10
Моите сънища са мъртвешки, муден, подтискащ, унищожителен хаос...

just_a_kid
08-08-2006, 22:12
Преди време сънувах Орландо Блум :lol: дано да не ми се сбъдне сънят :lol: :lol: :lol:

KaRameL_f
08-08-2006, 22:24
За мене сънищата са чисто изразяване на емоции .Аз специално също сам имала санища който са се случвали от части,но съм имала и други който са направо сапунени сериали.Най интересното което ми се е случвало е да санува повече от един сън на вечер(4-5),но половината от тях съм забравила.Сънищата са поредното тайнство което човек все още не е открил... [/b]

kiteto
08-10-2006, 12:38
Sluchvali sa mi se dosta interesni neshta ma dobre che ne se sbadvat vsichkite che az normalen san nemoga da sanuvam i koshmar sashto nemoga da sanuvam...Minalata sedmica si sanuvam az che sum na grobishte nekfo s priqteli i nosime edna nasha fr nakalcana v plikche ... ama inache pieme bira i peeme :lol: :evil: :lol:
A nai interesnata mi sluchka se svarzana s bovsheto mi gadje ma mn obarkano...
Ima edno momiche koeto e ludo po gadjeto na moq priqtelka ama moq bivsh kogato hodehme q haresa taq (az q mrazeh no ne q poznavah lichno znaeh ia po fizionomiq prosto,omrazata mi beshe nasadena ot moqta priqtelka).I toi skasa s men edna vecher i az na sashtata vecher sanuvam slednoto: toi kasa s men i izchezva nanekade taq idva da me uspokoqva shoto az se razplakvam i me pregrshta. Tq me pragrshta i uspokoqva da ne placha i se smee mn napravo se kikoti qko. A togava nito q poznavah nito nishto i posle mi kazaha che bivshiq mi q haresva.. :-# :-# :-#