PDA

View Full Version : universiteta v svi6tov



goofy^f
08-04-2006, 08:49
zdr :) kakvo vi e mnenieto za tozi universitet?zaslujava li si da vleze6 tam,polu4ava6 li dobro obrazovanie?a tam moje6 li da izkara6 edna godina i posle da se premesti6v drug universitet!iskam da probvam da vlqza i tam no mi trqbva mnenie i na drugi hora!imam poznati,koito sa tam i te kazvat 4e ne e zle,no pove4eto mi priqteli ne go haresvat mnogo....

RoyTheReaper
08-04-2006, 10:15
според повечето кандидатстващи с икономика, този университет дава най-доброто икономическо образование в страната. основния проблем е че града бил смотан. не съм ходил, но така казват.

goofy^f
08-04-2006, 10:23
ami i az taka znam,4e grada e smotan!4etoh sq nqkvi klasacii i toi se narejda na edno ort parvite mesta sled unss!ama me drazni tva 4e kat kajat 4e grada e smotan zna4i i universiteta ne struva!pak na men mi e mnogo blizo svi6tov,za6toto sam ot pln !nz!na6ta kat sa se zainatili.....ama vse pak na men mi izglejda svesten...nz

RoyTheReaper
08-04-2006, 10:30
според мен, ако не ти пречи града, отивай, защото УНСС е доста изпаднал университет. там ако не си знаеш професора ще ти се ядоса и... ще ти пише 6 :lol:

от друга страна София си е много хубав град, особено за млад човек. но... ако търсиш качествено образование - УНСС не е опция :wink:

`Death`Whore`
08-04-2006, 10:32
ОО...УНСС е смях. Изпитът тази година е бил толкова смешен, че няма накъде повече. Не отивай там!

siXt_senSe
08-04-2006, 10:35
Вярно града е доста малък и не до там интересен,но на униерситета нищо му няма.Ако ти е най-удобно защо не.Пък и се свиква с града,повярвай ми :wink:

goofy^f
08-04-2006, 10:48
ami za sf.....az toq grad mn mn mn ne go obi4am...nz 6to taka!ne mislq 4e 6te moga da jiveq tam!pak i 6tom v svi6tov e gotin universiteta.....i taka nqma da mi se nalaga da kasam s gadjeto :) ama kakto i da e!ami az sam 4uvala mn gadni ne6ta za unss ama do kolko sa istina....nz...pak i 4estno kazano ne me interesuva mn!ama tq baba mi se e zainatila 4e ne mojelo da hoda az tam 6oto grada bil tap(koeto si e taka de) ,universiteta sa6to.....ama ne e tq tazi koqto 6a mi kazva kade da u4a!az li4no iskam da mi e blizo do pln!az sv opredeleno e blizo....6a vidim!ama te i tam 6teli da promenqt izpitite maka mu! :(

siXt_senSe
08-04-2006, 11:20
ama te i tam 6teli da promenqt izpitite maka mu! :(
Kak taka da promenqt izpitite???

Shine
08-04-2006, 15:48
Университетът наистина си заслужава!Тази година кандидатствах там,приета съм,и ако евентуално не ме приемат няква мнооого хубава специалност в УНСС(което е малко вероятно:)),ще отида да уча там.Задочно де:)
А градът...ми дам,малко е тъпичко,особено ако идваш от София там,ама центъра( който се намира горе-долу около университета) е як...Изглежда някак все едно си на морето:)Аве,града не трябва да те притеснява.Университетът е важен;)
За изпитите...още го обмислят...за УНСС било сигурно,а в Свищов още се колебаели...Но не се притеснявай...УНСС щели да пуснат и предварителен догодина,така че ако и Свищов се навият да променят формата на изпита,и те ще направят...и ще имаш двоен шанс догодина;)