PDA

View Full Version : Към мъжете: обичате ли анално стимулиране???



innna
08-04-2006, 09:00
За жените е ясно...но напоследък слушам доста и за това че на някои мъже също им харесва! Вие какво ще кажете???? :roll:

`Death`Whore`
08-04-2006, 09:01
Нищо не е ясно.

LoRinSeR
08-04-2006, 09:01
Стимулиране или бъркане ? По-скоро стимулиране ?

Paduan`
08-04-2006, 09:08
pf ... ako e pedal she obicha , ako ne e - shte te svali na zemqta i shte te rita v rebrata
ebati tupata tema
:evil:

Night_Knight
08-04-2006, 09:11
Темата е в пъти по-интересна от милионите теми: "Пенисът ми е Х см" и "Възможно ли е да съм бременна". Стига бръмчали.

По въпроса - не съм пробвал. А ако ми се случи, и ми хареса, няма да се почувствам педал. Ако не ми хареса, няма да пробвам втори път. Точка. :P

innna
08-04-2006, 09:22
Не мога да разбера защо имате тооолкова несериозно отношение към такъв въпрос!
Аз не говоря за педалите а за нормалните мъже...
И моля ако не сте имали сексуален контакт никога през живота си не се обаждайте!!!!!

ragingbull
08-04-2006, 09:41
mi dosega ne sum probval ama ako momi4eto mi go napravi i mi haresa da me stimulira...mda...ako ne.......produjavai da e**shi tfa e...

cab273009
08-04-2006, 10:10
Не, не обичам.
Но не от страх да не би случайно да се окаже, че ми харесва (демек, да се окажа пендрагон), а просто не ми харесва. O:)

N.C.L
08-04-2006, 11:11
Ем не мерси :)

08-04-2006, 11:13
Edin ot nai qkite mi orgazmi ot svirka be6e kogato priqtelkata mi stimulira6e anusa.

N.C.L
08-04-2006, 11:15
Еакулация имаш навпредвид нали щото оргазъм не мога да свикна с него казано от момче чесно звучи странно а бит

Snoopy_
08-04-2006, 14:21
"Ако е педал ще обича" ХАХАХА. Браво млади селянино! Очаровани сме че споделяш комплексите си с нас, но ако можеше поне малко да изключипш твърде "мъжествения си" и фанатично "хетеросексуалния си" мозък ще разбереш че и мъжете им харесва и то много. Мога да ви отегча с медицинското обяснение, или просто да ви кажа че съм говорил с 2-ма приятели на това, единия ненавижда хомосексуалистите (той е малко екстремен) но въпреки това признава че му е гот. На мен лично също ми харесва. Съвет - накарай го да свърши при орален и 1 секунда преди еякулациата му набии нежно пръст в ануса или просто си сложи пръста в/у ануса и леко натисни. Гледай тогава кво става :)

WaKo
08-04-2006, 15:34
Приятелката ми ме е пипала 1-2 пъти и ми е по-скоро приятно, няма какво да си кривя душата

Svetlana_Pei4eva
08-04-2006, 16:14
pf ... ako e pedal she obicha , ako ne e - shte te svali na zemqta i shte te rita v rebrata
ebati tupata tema
:evil:
off mnogo si zle!
Po temata-Do kolkoto sum si govorila s mom4eta,vsi4kite harvat,a i na priqtelq mi mu haresva mnogo,no tfa ne ozna4ava 4e e pedal

Анна Ф.
08-05-2006, 00:25
Харесва им, харесва им... ;)

Мъж, уверен в своята хетеросексуалност, не би се притеснил да признае, че аналното стимулиране му доставя удоволствие. Но поглеждайки към онези, които разбрали-недоразбрали бързат да отрицават и определят, се сещам за приказката "Гузен негонен бяга". :P

Кой бил педал и кой не - тъпо е да се заравяш в подобни идиотски предрасъдъци. А в секса не беше ли най-важното и на двамата да им е хубаво??

Paduan`
08-06-2006, 10:34
hmmm .. nqma kakvo da se rovq , vse pak si imam pishka i predi eqkulaciq na edno mesto :)
no ideqta opredeleno ne mi dopada , oshte po-malko onq tam s avatar , prilichasht na George Michael koito i v detskata gradina znaqt che e p*derast da mi se zaqjda
e*al sum go i v travestita

PleasureSeeker
08-06-2006, 11:02
Стиа бе тва е гадно :shock:

08-06-2006, 11:14
Paduan` или Peduan' ?
Такива хора дето са с предрасъдаци , винаги имате мнение по въпроса без да са запознати , а дори и пробвали (не че аз съм , но пък и за това няма да дам мнение по темата )
избиват само комплекси по форумите щото ако го направят на 'улицта '
нали ще им направят зъбките емигранти ...
А точно комплексарите се страхуват от това което оплюват ...
За тебе 1 обезкосмен мъж е гей дори ...
Ами тогава кое момиче ще те фане за гъза а ? :smt017 :smt017

Chiana
08-06-2006, 12:39
Моят приятел е твърдо против. Мен много ми се иска да пробвам как ще му е. Обяснявам му, че няма нищо лошо и най-малкото което е - НЕ Е ПЕДАЛСКО! Всичко, каквото се прави от двама души, които се обичат(МЪЖ И ЖЕНА подчертавам) е позволено. Но той така и не иска да се съгласи. Веднъж пробвах да му лижа ануса, но нещо пак не му хареса. Беше го гъдел. И досега и досега не мога да си обясня какво педалско намирате в това?? Та това си е ерогенна зона. Все едно да кажете, че като ви обарват по перинеума, било гейско... Тъпо е. Или пък жена, която обича френска, е лезбийка. Гейовете ги привличат МЪЖЕ. А не жени. Ако си гей, ти няма да изпитваш удоволствие, когато правиш секс с жена! Това е. Оттам нататък гейовете търсят начини да изразят интимната си близост. И понеже не са снабдени с женски полов орган, те прибягват до други възможни начини на стимулация - орален, анален секс. Това е обяснението. А не че щом ти харесва да ти стимулират ануса, значи непременно си гей! Това е тъпо и безпочвено изказване.
Нз искам да пробвам това нещо на приятеля ми. Намирам го за малко или много възбуждащо. Така и той ще може да изпита същото усещане, каквото и аз, когато той ме стимулира. Но какво да се прави - всяко нещо в секса се прави със съгласието на другия. Така че не мога да го накарам на сила. :roll:

hamilcar
08-06-2006, 22:49
Не, не обичам и няма да заобичам.

michelka:)
08-06-2006, 22:58
Predi6niq mi priqtel,obi4a6e analnoto stimulirane-t.e.da mu vkarvam prast v anusa ili da go lija.A sam 110%sigurna 4e ne e pedal ili bisexualen.Proso mu haresa i prodaljihme da go prawime.

skate_warrior
08-06-2006, 22:59
[-X

I_love_dead_people
08-06-2006, 23:00
Moя приятел не обича.

Nasindo
08-07-2006, 09:21
За жените е ясно...но напоследък слушам доста и за това че на някои мъже също им харесва! Вие какво ще кажете???? :roll:


ami 6te kaja samo ,4e ako mackata se opita da go napravi 6te i sma4kam mucunata ! :twisted: spored men tva stimulirane go haresvat maje s izkrivena psihika ](*,)

Snoopy_
08-07-2006, 16:26
Падуан ти :) Гейът е гей защото го привличат мъже и прави анален секс само защото няма друга дупка. Дай ся жените който харесват да ги лижат да са лесбийки, все пак нали мъжа има пишка закво ше го прай с език и пръсти? Същата простотия е тва, просто не може да се прави само мисионерска на тъмно и тва е има нови и готини неща и трябва да се пробват. А това че имаш комплекси аз го изтъквам, иначе всички го видяха доста ясно. Ония разбиващия, естествено че ще и разбиеш главата ти си от онези агресивни комплексирани дебили който лашкат като идиоти и се мислят за мъже когато партниорката им каже "леко боли ме". Падуан кефиш се на твойте "другари" по мнение но забележи че нито един няма адекватно изказване.

Paduan`
08-07-2006, 16:29
tvoite , priatelio , sa dosta po-neadekvatni , povurhnostni i neargumentirani.Prosto si prikazvash naizust i izpolzvash universalni lafove , koito qvno upotrebqvash vuv vsqka situaciq : ti si s kamion ot kompleksi , ti si ot tiq deto kato jenite im kazvat boli me se mislish za golqm muj , ti si ot oniq anabolite
pogledni se kolko si smeshen i jaluk .. govorish si naizust
a sega mlukni zashtoto ne moga veche da ti cheta glupostite

spri sus stihotvoreniqta za dorboto na vsichki vuv foruma :-#

Fallen_One
08-09-2006, 12:26
Хм... Ами да ви кажа честно е доста приятно. Първия път когато ми се случи беше наскоро, прителката ми стимулираше точно онова местенце м/у тестисите и ануса... И с пръст и с език и... дам... как да се точно да се изразя... такова нещо не се забравя...
Просто не можех да се осъзная 10 минути след като свърших... Та такова удоволствие можеш да получиш от подобна манипулация :D
Пост Скриптум - и аз съм против да бърка вътре... Това вече не.

MalkataDrusalka
08-09-2006, 12:44
Абе честно казано моя приятел обича да му стимулирам ануса (естествено без да бъркам вътре) докато правим секс докато е отгоре.. и без да го стимулирам с език (някак си ми е гнусно незнам вие как го правите). 8-[

naMy4Ho_KoTe
08-09-2006, 12:46
Мммда, нежното стимулиране там определено адски много харесва на мъжете, лично съм го забелязала при тези, с които съм го пробвала. Естествено - преди това предупреждаваш мъжа, за да не се стресне от ровичкащите ти пръстчета в тази област, и вече престъпяш към действието. Важното е да си много нежна, внимателна и постоянно да усещаш дали на другия му харесва или не. Пъшканията, погледите, отворените или затворени устни подсказват Smile
П.С. Fallen_One, благодаря за комплимента, надявах се, че съм се справила добре Wink
П.С. BorderManager, мани-бегай, стана обърквация с юзерите :) Инак тва мнение си е чисто мое

Snoopy_
08-10-2006, 01:27
Тука стана пълна мешавица. С падуан се разбрахме. Мравката се опита да ми каже нещо БЕЗ да е прочел/а поста ми внимателно (онова за гей/лесбо го прочети пак май не го разбра). Нервните окончания и при мъжа и при жената са един и същ брой. Простатната жлеза е по пътя към ануса, не на самия анус, и за да се стимулира не трябва нито да се ровичка нито да се бърка. Освен това в момента говорим за анално, не простатно стимулиране. Това че оргазма е по силен като се стимулира простата не го отричаме, освен това и не отричаме че при аналното стимулиране поради близостта се докопват жените и до простатата. Мравката за какво да те псувам? Затова че като видя че имам 60 мнения а не 30000 реши че падуан е по-опитен и знаещ? Или заради това че ме наричаш невеж само защото те марзи или не можеш да разбереш поста ми? Бих те напсувал затва че гледаш как бъркат на горкия бик в гъза но ще си го спестя :Р

08-10-2006, 09:01
гей е да имаш сексуално влечение към мъжете .. некакво такова.. ебем ли му майката .. некакво такова си го преставям..
а колкото до аналсното стимулиране не мисля че има нещо гейско...

quench
10-25-2006, 17:09
Обожавам! Защо,след като имаме горе-долу еднакви еро-зони,да не ме стимулира и тя както и аз нея????
Няма нищо гнусно! Сега няма да го правим,след като не сме се измили все пак! Ако е кърска любов - обикновено само вагинално....

tequila
10-27-2006, 11:50
ох значи темата е за момчета ама и аз имам кво да кажа. не съм ви чела мненията ама :ТВА Е ЕБАТИ ПЕДЕРАСТКОТО.
сори за грубия език ама баси то тва не е нормално

gangbang
10-28-2006, 19:18
Там е най-чувствителната част при мъжете :mrgreen:

gangbang
10-29-2006, 10:20
Абе честно казано моя приятел обича да му стимулирам ануса (естествено без да бъркам вътре) докато правим секс докато е отгоре.. и без да го стимулирам с език (някак си ми е гнусно незнам вие как го правите). 8-[

С език мога да ти кажа, че е супер. Повечето мацки с които съм го правил, са се склонявали да го облизват с език. Така ми допада най-много. По бъркане с пръсти не си падам особено. Но лизането с език на ануса си е яко 8)

Barry
10-29-2006, 20:59
na teq s po mekite kitki moje i da im haresva :)

Videlin
10-29-2006, 22:11
mislia che po temata she se syglasia s tva pichishte koeto beshe napisal che ako si myj she hvanesh typata sliva koiato se osmeli da me dokosne v oblasta ot topkite nadolu (po skoro nazad) i she ia ritam v rebrata! sexa taka si mi haresva dostatychno che da ne opitvam takiva experimenti s podsyznanieto mi.. mislia che tochno tezi neshta karat myj da se dupi na hui! az ne sym i ne iskam da byda ot duplivite! :smt011

ShanoBoss
10-29-2006, 22:23
awe lydi li ste mn qsno ce e pedalsko.. da ti go lizhe kakto i da e ama da mi buta nqkwi prysti .. cesto nqma da i gi chupq posle

OtherDimension
10-29-2006, 22:35
bre .. otde q izvadihte taq tema - ot "arhivi" li ? :mrgreen:
az sum si kazal mnenieto - protiv :wink:

Unknow
10-29-2006, 22:43
Абселютно не смятам, че това е педалско! Разбира се всеки има право да харесва или да не харесва дадено нещо.Но такива крайни изказвания, че това било "педалско"...немога да се съглася.Има доста мъже на които им ахаресва и им доставя удоволствие стимулирането на ануса с език или с пръст.Както при жените, така и при мъжете ануса е силна ерогенна зона.Защо да не се стимулира? Не мисля, че е извратено...гейско...и всичко споменато до тук в тази тема. Както казах...въпрос на мнение е.Но няма смисъл да се критикува инакомислещия...

Sensual
10-30-2006, 05:32
всичко което доставя удоволствие по какъвто и да е начин е позволено... :roll: Но тая тема може да се разгледа от още 1 поглед: този на жените... дали на тях им доставя удоволствие... дали когато пъхат пръстче не се чувстват по-силни от нас? :-k дали това тяхно желание не е породено от заложените във всяка една лесбийски наклоности? [-X

Общо взето ако и двамата са за - ВСИЧКО е НОРМАЛНО :lol:
Не виждам как може да си педал след като до себе си имаш момиче което те обича толкова много за да направи гореспоменатото нещо =;

gotinam
10-30-2006, 10:19
Харесва ми да им пъхам пръстче и да играя с езичето си там :P Повечето мъже, с които съм го правила нямат особено против.

AMAH`oT`KypBu
10-31-2006, 07:01
A na tebe haresva li ti da si igraqt s ezicheto i da ti puhat prusti tam...
Vuprosa e iskren, ne ironichen...
A otnosno temata - i az sum za :)

XXXBoY_88
10-31-2006, 11:01
никога не бих си дал халката няма значение дали ми я пипа мъж или жена задника си е мои. :twisted:

sladkoto
04-12-2007, 00:07
Темата е в пъти по-интересна от милионите теми: "Пенисът ми е Х см" и "Възможно ли е да съм бременна". Стига бръмчали.

По въпроса - не съм пробвал. А ако ми се случи, и ми хареса, няма да се почувствам педал. Ако не ми хареса, няма да пробвам втори път. Точка. :P
Дай, да отворим Скоба по-добре, че тази точка ме притеснява и то много... :oops:

IGNGN
04-12-2007, 00:10
Ако некоя мома бръкне у гъзо ще и счупя всичките пръстчета!

Моя гъ3 е моята крепост! :lol:
Врага не може да влиза вътре!
На съюзниците също не се позволява!
:lol:

bqsna_teenagerka
04-12-2007, 06:15
:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 СВЕТЪТ СЕ ОБРЪЩА С ГЛАВАТА НАДОЛУ