PDA

View Full Version : za vsi4ki koito obi4at da si risuvat po noktite



anitka_555
08-04-2006, 09:31
eto vi njkolko sait4eta za gotin manikiur
[www.alnails.com]
[www.artnails.com]
[www.beautifulmanicure.com]
[nails.lastillusion.ru]
[www.christiesnails.com]
[www.losgigantesmarina.com]
[www.naileuphoria.com]
[www.nailart-online.com]
[www.nailjazz.com]
[www.libertynaildesign.com]
[www.libertynaildesign.com]
[www.artisticnaildesigns.com]
[www.nailparts.com.au]
[www.theoutsidein.co.uk]
[forum.nailart.ru]
[www.nailsbykeri.nailcabana.com]
[www.nailssarahjane.pwp.blueyonder.co.uk]
[www.nailsmag.com]
[www.vanessasnails.homestead.com]
[page.freett.com]
[www.idonails.com]
[www.allthingsnails.co.uk]
[www.nailartnewz.com]
[www.eznailz.com.au]
[www.geocities.com]
[www.newnails.narod.ru]
[starnails.ru]

siXt_senSe
08-04-2006, 10:44
Това винаги ми е харесвало,но единственото което мога да си правя по ноктите са цветенца и разни точици :( вдъхновение вече имам след като разгледах сайтовете,но нямам способност :?

strange__
08-04-2006, 10:54
Видях само първите няколко сайта(защото не ми се разглеждаше повече:) ) и честно казано не ми допадат.Толкова дълги нокти никак не ми харесва,трудно се поддържат,изглеждат неестествено и не можеш да пипнеш нищо,защото току виж се счупил някой :roll: Моите ноктета ги поскъсих малко,оформих ги и ги лакирах с най-обикновен лак и ми се струват много по-симпатични от това,което видях :mrgreen:

anitka_555
08-04-2006, 11:08
da ti kaja poddrajkata im ne e tolkova trudna.az li4no sam sas santimetar i polovina nokti i ujasno sam sviknala s tqh.tova 4e ne moje6 da hvane6 ni6to s tqh ne e vqrno ot opit ti kazvam,no razbira se za vseki si e otnositelno vajnoto e kak si gi haresva6 ti.kakto i da e misla 4e tezi saitove 6te haresat na hora s mn dalgi nokti :)

Kisses_P
08-04-2006, 15:10
анитка подкрепям мнението ти.и аз съм с нокти см и половина,поддържам ги лесно,много рядко ми се чупат и правя с тях всичко.а тези сайтове определено ми харесват \:D/ \:D/ \:D/

BebeTooOoo
08-05-2006, 10:30
Видях само първите няколко сайта(защото не ми се разглеждаше повече:) ) и честно казано не ми допадат.Толкова дълги нокти никак не ми харесва,трудно се поддържат,изглеждат неестествено и не можеш да пипнеш нищо,защото току виж се счупил някой :roll: Моите ноктета ги поскъсих малко,оформих ги и ги лакирах с най-обикновен лак и ми се струват много по-симпатични от това,което видях :mrgreen:

dam....to4no...

tainstvenata
08-05-2006, 10:47
mn hubavi i ima i az obi4am ama mn slojny az nqmam takava sposobnost .. :smt017 i manikiura mi ne e mn dylag .. se se 4upi ;[ i ako po4na da risuvam ne6to nervite mi nqq izdarjat i 6e se otkaja .. xaxax

vesitu
08-05-2006, 10:49
Има интересни неща - харесват ми сайтчетата:)Мерси

anitka_555
08-05-2006, 17:28
radvam se 4e vi haresva.sllojni sa ama ni6to ne ni pre4i da probvame az sled kat vidqh modelite si napraih moite mn qko \:D/

08-05-2006, 17:48
a be mnogo sa hubavi i noktite i risunkite po tah az ne moga da si pravq takiva ili pak ako moga 6te gi napravq samo s dqsnata raka 6tot s neq pi6a a pak ako po4na s lqvata...... 6te e po dobre da ne po4vam :lol:

Jamalska
08-05-2006, 18:03
Има готяни ама са малко....не харесвам твърде дълъг и твърде претруфен маникюр...В момента имам бяла основа и черно-жълто-зелени цветя

ycMuBkaTa
08-05-2006, 21:04
Много сложни тия картинки...А и да го правиш ще отиде цял ден, да оставим настрана факта, че изобщо няма да се получи по този начин :roll:

Jamalska
08-05-2006, 21:17
Процеса на изготвяне е най-интересен:)

[B]a[N]D[i]T[k]a
08-05-2006, 23:22
mersi za sait4etata :) ima takiva koito dosta mi haresaha .. za sujalenie nqmam nito nervi nito umeniq sama da si gi risuvam ... :oops: :?

Loshotia
08-07-2006, 10:23
Йей! Браво за сайтчетата. Аз много рисувам на френдките, ама на себе си не мога, то е разбираемо де. Браво, браво, много готини идейки

08-08-2006, 10:33
Ami nz li nqkoi bg sait???