PDA

View Full Version : kak da go nakaram da se smee?



08-04-2006, 09:38
zna4i hodq s edno mom4e, toi e pi4, vijdam, 4e me obi4a i mu e gotino s men, no toi ima gore-dolu dobro 4uvstvo za humur pak az nqmam nikvo :((( vaprosa mi e kak da go nakaram da se smee i zabavlqva s men, za6toto obi4am i toi i az da se 4uvstvame dobre i da se usmihvame 4esto????

freaky_FK
08-04-2006, 10:42
mi budi si estesvena,nqma smisal da pravish nqkvi zaucheni neshta shtot taka stava tupo ne smeshno.smehut e neshto koeto stava purvichno toi ne stava nasila.

BeBencEto
08-04-2006, 11:23
ami ne znam tochno kakvo da ti kaja...az chesto misleh po tozi vupros s bivshiq mi...smisul ne sum go obsujdala s nego...ama az si padam mnogo veselichka i postoqnno se podhilkvam..no ne shtoto se ligavq mi prosto zashtoto sum si takuv tip....mislq che sled kato se pootpusne malko i na nego shte mu e zabavno...prosto ne vsichki momcheta pokazvat chuvstvata si...smei se radvai se...i toi shte ne shte seld sedmica -dve prekarani non stop v tvoite shegi zakachki i smqh shte se otpusne :-)

DuDuHka
08-04-2006, 11:58
Не искам да налагам мнение исках просто да помогна... ОК явно не е бил тва начина съжалявам.. Прави квото ти идва отвътре пък да става квото ще! Ако трябва да сте заедно всичко ще се оправи с времето..

Mike-Jones
08-04-2006, 15:34
BeBencEto наистина си много права! Браво! =D>
И ние сме така с приятеля ми, само че е обратното! Той е по-забавния, веселяка, който постоянно се бъзика и пуска майтапи! Ама наистина non-stop не знам как не се уморява..Винаги намира начин да ме разсмее ..е вярно, че в началото му се връзвах на глупостите и се сърдех, но вече свикнах и даже се забавлявам, когато ме трови нещо или ме дразни..готино е! А аз никога не съм се опитвала нарочно да го развеселя..той повече се кефи на начина, по който реагирам аз като си направи майтап с мен..така че аз не правя нищо нарочно или замислено..то просто се получава :mrgreen: mnogo frukna na strani ot temata kakvo q interesuva priqtelia ti
pak po temata sled vreme nqma da e taka vi ot skoro xodite za tova taka shte se otpusnete sled vreme i vsi4ko shte e 6

White_Shadow
08-04-2006, 15:38
mi budi si estesvena,nqma smisal da pravish nqkvi zaucheni neshta shtot taka stava tupo ne smeshno.smehut e neshto koeto stava purvichno toi ne stava nasila.

=D> =D> Ми няма кфо пове4е да кажа-това е точно това,което исках да дам като мение.