PDA

View Full Version : Tanki kraka :(



Nik0
08-04-2006, 12:41
Zdarveite,dano nqkoi mi dade nqkaf savet,4e i az neznam ve4e kakvo da napravq??!! :( Malko sam slabi4ak za godinite,koito sam ,no nqkak si vijdam krakata si mnogo tanki.Neznam dali e ot tva 4e sam mnogo slabi4ak,ako napalneq vazmojno lie da se opravqt.Izpalnqvam vsqkakvi saveti stiga da ne sa na bazik .Predvaritelno blagodarq :)

08-04-2006, 13:03
po-dobre hodi na fitnes ili pravi nqkakvi uprajneniq.nqkoi hora ne mogat da napulneqt lesno,a ako go napravi6 moje da stane grozno i posle 6te sujalqva6 i 6te se 4udi6 kak da otslabva6.

kristini4ka
08-04-2006, 13:39
Еми аз съм момиче но и аз съм много слаба, но просто такъв ми е гена и не мога нито да напълнея, нито нищо... Но има разлика дали си момиче или момче, тъй че прави упражнения, храни се обилно, но и здравословно и би трябвало да напълнееш

RoyTheReaper
08-04-2006, 13:51
напълняването не е добра идея. на момчетата като дебелеем ни пораства първо шкембето и след това всичко останало.

това което наистина може да реши проблема ти е да се захванеш сериозно с колоездене. от него се развиват доста големи бедрени мускули.

08-04-2006, 14:14
Zdarveite,dano nqkoi mi dade nqkaf savet,4e i az neznam ve4e kakvo da napravq??!! :( Malko sam slabi4ak za godinite,koito sam ,no nqkak si vijdam krakata si mnogo tanki.Neznam dali e ot tva 4e sam mnogo slabi4ak,ako napalneq vazmojno lie da se opravqt.Izpalnqvam vsqkakvi saveti stiga da ne sa na bazik .Predvaritelno blagodarq :)
Яж по 3-4 пъти на ден с повече хляб.И скачай на важе за краката и прави клекове всеки ден по 5 сесий с по 30 кляка.