PDA

View Full Version : НЕ МОГА ДА СИ ЖИВЕЯ ЖИВОТА ТАКА КАКТО ИСКАМ...



OTchAqNAtaa
08-04-2006, 15:12
Здравейте приятели!Искам да споделя с вас какво ме тревожи и ядосва...Знаем,че всеки иска да изживее живота си с кеф и максимално,но винаги има пречка...Всеки ми казва да не ти пука от нищо..прави каквото трбва пък да става каквото ще...е аз не мога така...страх ме е!Искам да правя вече секс...готова съм...има и чове к с който даго нарпавя,на 14 години съм....тук идва проблемът...ПРОБЛЕМА Е СЕСТРА МИ!Тя е на 22 години и е много консервативна личност...страх ме е,че може да разбере и ако разбере ...Тежко ми и горко... #-o :( ](*,) Опасенията ми не се напразни,защото тя ми е каззвала ..."Ако разбера,че се занимаваш с момче направо ще те убия...ще те изолирам от света...и някви такива и тва ме плаши и притеснява...По принцип май няма от къде да разбере,но аз ходя на разни хормонални изследвания на всеки 3месеца и по разни докторки та от там мее страх да не разберат те...Казвала ми е,че за всичко си имало време да не бързам,че съм щяла да съжалявам после,...е пък Задалжително ли е да Съжалявам?!?Бахти писна ми от нея всеки път като съм с нея и приятеля и (23)Все ми казват че било добре з амен сега да отида на село и да стоя там един месец,защото тук като нямам контрол(баща ми ж чужбина,маийка ми работи извън града,те заминават за чужбина скоро)...Няма с кой да го споделя и ми се плаче...Писна ми от нея...И винаги твърди,че не ми се кара а просто било за мое добро това...Преди време ме беше хванала да си пиша с едно момче страшни работи...сфирки и такива и от тогава още повече ме ПАЗИ...БАхти и ми вика като станеш на 18 години тогава ще взимаш сама решения и до тогава ще слушаш мен,шото аз съм минала по този път...ами....Бахти кфо да правя че ме тресе хормона и искам вече интимност нема цял Живот ...да де оше 5 години на маструбации да карам(не е полезно,когато е в големи количества)Дори с майка ми мога да арзговарям много по свободно на такива теми...пък с нея...ЪПСъРТ!!!Дори не мога да говоря с някви момчета по телефона(приятели),че тя веднага си мисли нещо...Хелп ми пипъл.... #-o :cry: #-o :cry: #-o :cry: ](*,) [-X

OTchAqNAtaa
08-04-2006, 15:15
Искам някакви съвети ...На никой друг несъм споделяла този проблем...Не знам вече...КАзвам на приятеля си че искам да го направим,а ...ВИнаги това ме спира... и той вече се обърква...

Дядо
08-04-2006, 15:17
Еми чукайте се, нема кво да те спира.. Ти ко се сещаш - бой и ебане не се връщат. Сестра ти и да се спука от нерви нищо няма да може да направи :twisted:
Не позволявай нейните лични проблеми и комплекси да рефлектират върху тебе :-({|=

08-04-2006, 15:27
На 14 била готова и я тресял хормона...

Я ходи да се изпикаш, да не е от това ?

Баси курволяците ! От 14 вече хормона ги тресе...

OTchAqNAtaa
08-04-2006, 15:35
На 14 била готова и я тресял хормона...

Я ходи да се изпикаш, да не е от това ?

Баси курволяците ! От 14 вече хормона ги тресе...
Може и беез такива мнение като тези Плиис!!!
Аз не излишно написах,че имам хормонални проблеми и са ми казвали,че може и това да е причината да го искам толкоз...Знаеш ли колко са ми високи хормонИте ?!?Винаги над горнитв гРаници...Едва ли чаткаш за кфо ти говоря...

Дядо
08-04-2006, 15:39
Заповядай в къщи, ше ти свалим хормоналното ниво под минимума :twisted:

OTchAqNAtaa
08-04-2006, 15:40
ХАХахХАХАахХАххахХХАхахх Но, ТенкЮ :)

naia
08-04-2006, 15:41
Въпреки хормоните ти които те тресът....по добре изчакай и слушай сестра си. :D

Mike-Jones
08-04-2006, 15:52
Заповядай в къщи, ше ти свалим хормоналното ниво под минимума :twisted:axxaxa :)))xaxaxaax

TALIBANA
08-04-2006, 16:00
Я вземи и си подреди играчките :lol: и недей да говориш глупости че те тресял хормона и т.н.Ако наистина мислиш че те тресе яко хормона-вземи един студен душ,пишкай и си лягай и не говори глупости че се чувстваш готова за секс-щото звучи адски смешно-майтап няма :lol:

Emotional_Decay
08-04-2006, 16:21
Ако си достатъчно готова,както казваш,нямаше да пускаш такива теми,а щеше да си го направила без да ти пука за сестра ти.Щом толкова го мислиш,значи не си готова.Оправяй се.Според мен,просто искаш да направиш напук на сестра си,защото те изнервя като ти забранява? Е,определено ще съжаляваш,ако е за това. Не ти казвам,че си малка на години или нещо такова,то си е индивидуално за всеки човек...Само,че както казах по-горе,ако толкова го искаше,нямаше да ти пука.

Paduan`
08-04-2006, 16:25
"visoko nivo na hormoni"
za tva ne bqh chuval az , a vie ?! :shock:
ako e taka - masturbaciqta e za tva - da svalq jelanieto i naprejenieto
sestra ti e prava - kude na 14 si trugnala da praish sex
i ne se prai che go iskash ot zdravosloven problem
toq problem li te kara da si govorish s momcheta za svirki ?!?
q stiga
krotni se malko i tva e [-X

08-04-2006, 16:45
kvo stava s toq svqt...ve4e nakude otiva ne znam?!?mnogo si zakusnqla moito momi4e da znae6,drugar4etata ti o6te na 10-11 po4vat,a teb kak ne te e sram ve4e na celi 14 i da ne si se ebala.kak moji takova nie6to dite...ubsuliutno rrraza4aravanie...aide sqdai si na guza ve4e i ne govori gluposti,4e ne moje6 da jivee6 bez sex i tem podobni prostotii.kakto kazva sestra ti-ima si vreme za vsi4ko i posle 6te sujalqva6 4e v nai-hubavite si detski godini si se zanimavala s gluposti i ne si si igrala na krienica s drugite deca.ti izob6to ne si gotova za sex,ne samo fizi4eski a i psihi4eski nai-ve4e i na4ina po koito gleda6 na ne6tata go dokazva.

08-04-2006, 18:03
@Отчаяната
Според мен си достатъчно голяма да започнеш нормален полов живот.Не слушай тия тука и сестра си.Ти на колко си мислиш че те са правили секс?На 16 ли?Не по скоро бих казал на 13-14 така че по добре отивай да се ебеш,шото да те тресе хормона не е много добре!И не слушай сестра си и тия тука-те не знаят какво говорят,завиждат ти че можеш нормално да почнеш половия си живот.А сега отивай да се чукаш и да не забравиш Durex-a !

koalka
08-04-2006, 20:25
Сестра ти нищо не може да направи!Ако си решила да правиш секс тя няма как да го предодврати.С тези думи тя само те заплашва.Но гледайте да го правите по-скришно.Не е задължително да съжаляваш,както каза и ако искаш да го направиш-направи го.

christina_aguilera
08-04-2006, 20:26
shtom tova sestra ti go kazva i natqkva vseki pyt,zna4i ima zashto,nali kazvash,4e imash nqkvi problemi s hormonite.zna4i samo te sa vinovni.po-dobre po4akai dokato se izlekuvash i togava pravi kakvoto ti se pravi :D

No|Problem
08-04-2006, 21:02
za kakvo chakate da stanete na 14 we otivaite purvi klas i se opravaite nama kakvo da si igraete :smt012

Pirata
08-05-2006, 12:48
Ей мацко-ДА НЕ ТИ ПУКА ЗА СЕСТРА ТИ!!! Знаеш ли как можеш да я насереш?Напрао можеш да я разбиеш.Дразни я, ядосвай я играй си с нея ПЪЛНА ГАВРА.Мацко успехът ти е гарантиран.Бъди отбор с майка си и баща си бъди срещу нея.Ще и стане доста тъпо.Гаранция франция.Следващото-въпреки че ти е тъпо да слушаш сестра си Да и аз съм съгласен трябва да се изчака малко.Защо ли?
1.Тва ще покаже колко те обича приятеля ти
2.Хормона може да те тресе ама нямаш си и грам представа колко много ще се промени животът ти след като го направиш
3.Както винаги казвам "колкото по-късно толкова по-добре" (защото има вероятност да ти омръзне а все пак тря да правиш деца)

Единственото което ти заповядвам :D :D :D :wink: :wink: :wink: е сбъркай сестра си от нерви ама така че да се разплаче.Дразни я по всякакъв начин.Удоволствието е НЕПОВТОРИМО :-D :-D :-D

LoRinSeR
08-05-2006, 12:52
Никой не е виновен, че сестра ти е попаднала на някой кретен и той я е отворил

Paduan`
08-05-2006, 13:21
pfff koalka mnogo hubavi akuli davash - tq e na 14 ti q prashtash da prai sex ... ae ne obvinqvaite kakata samo - taq si prikazva za svirki se edno za neshtata ot uchilishte ... draznite se na takiva ama ne davate saveti da se izchaka . e kak iskate da ne se proe*vat na 13-14 g. ??? :evil:

OlimpiA
08-06-2006, 12:07
И кво като е на 14 и иска да започне полов живот, всеки си решава кога да започне, и аз го направих за пръв път на 15 и ваобще не съжелявам. Сладка, а относно сестра ти, прости ми ама е овца! Трябва да те остави да се оправяш сама, а не да те държи в някакъв концлагер за монахини. Ще я преодолееш все някакси спокойно :smt009

lina15
08-06-2006, 12:29
курветка

Tempestjuji
08-06-2006, 15:12
Сестра ти нищо не може да направи!Ако си решила да правиш секс тя няма как да го предодврати.С тези думи тя само те заплашва.Но гледайте да го правите по-скришно.Не е задължително да съжаляваш,както каза и ако искаш да го направиш-направи го.

i da dobavq: 6tom za liubovta nqma granici, to zashto za sexa da ima?
tva za sexa sa moralni granici po-skoro..
a mojesh da go priemesh po drug nachin.. moje6 da gi priemesh kato posledstvie ot visokoto hormonalno nivo... akoi e ot tva sledovatelno e vid bolest, a ne 4isto jelanie......
i vse pak jivota i izbota sa tvoi.. nikoi ne reshava vmesto teb..

Klizmata
08-06-2006, 15:44
Poprinicp o6te si malka i e po dobre za iz4aka6 pone da stane6 na 15 no moje6 da kaje6 na sestra ti da doide i da mi lije kura toest s drugi dumi da si go na4uka sama sus stik za golf i da si natup4e banan v guza pravi si kakvoto smetne6 za dobre ako sestra ti ne q kefi i kaji da hodi da se ebe....

OtChAqNAtAa
08-06-2006, 21:21
Ами какво да ви кажа...Приятелят ми...Той май ме чака доста време...Онази вечер си представих колко ще е хубаво да го направя с него и бях изключила напълно за сестрата...И изведнъж като дойдох в реалонсотта и...Сетих се за нея и всичко се развали :cry: #-o ](*,) :-# Незнам какво да правя честно казано...Единствено ме безпокои това,че може като отида на доктор да арзберат по някъв начин и...ТОГАВА КРАЙ С МЕН!!!Особено сега,когато пия Диане има още по голяма сигурност :D :-D ха ха ха не ми е до смях ... :-k

"3.Както винаги казвам "колкото по-късно толкова по-добре" (защото има вероятност да ти омръзне а все пак тря да правиш деца) "

Pirata,На скоро прочетох една книга,която наистина беше много полезна и се всеки трябва да я прочете ако иска да се образова сехуално,поне малко :) Там пишеше,че единственото време в което можеш да се въздаржиш да правиш секс е времето в което още не си започнал ...за всички,който искат да я прочетат,Книгата се казва "Пред прага на Интимното" , намерих я в домашната ни библиотека... :)

Snoopy_
08-06-2006, 21:37
Ще изолира дядовия. Помисли си добре, бъди сигурна в човека и давай напред. Годините никога не са критерий важно е как се чувстваш. Сестра ти явно е травмирана от сексуалния си опит (ако има такъв) и се опитва да те опази. Обаче ти не трябва да си разваляш живота заради психо-проблемите на сестра си!

IveRsSoN
08-06-2006, 23:28
Абе я стига ... Сестра ти ... ХаХаХаХа ... Тялото си е твое , Живота си е твой Прави с тяХ какВото ТИ си Искаш ... НЕ слушай сестра си ... Пак и не ти ли звучи Старомодно след 18 :) ... абе я стига Ко може да ти направи Сестра ти ? Да та НабиЕ ... хХаХаХаХаХаХаХх ...

Айде Гут Лък Енд ХеФ КЕФФ

08-07-2006, 00:25
бе давай еби се кат за световно модерно вече стана да си курва и да те ебат наляво и на дясно

no0k1e
08-07-2006, 03:16
На 14 била готова и я тресял хормона...

Я ходи да се изпикаш, да не е от това ?

Баси курволяците ! От 14 вече хормона ги тресе...
Може и беез такива мнение като тези Плиис!!!
Аз не излишно написах,че имам хормонални проблеми и са ми казвали,че може и това да е причината да го искам толкоз...Знаеш ли колко са ми високи хормонИте ?!?Винаги над горнитв гРаници...Едва ли чаткаш за кфо ти говоря...

imash li mustaci?

pixie
08-07-2006, 06:46
Абе я стига ... Сестра ти ... ХаХаХаХа ... Тялото си е твое , Живота си е твой Прави с тяХ какВото ТИ си Искаш ... НЕ слушай сестра си ... Пак и не ти ли звучи Старомодно след 18 :) ... абе я стига Ко може да ти направи Сестра ти ? Да та НабиЕ ... хХаХаХаХаХаХаХх ...

Айде Гут Лък Енд ХеФ КЕФФ
Говорим за 14 годишно дете.Тялото си е нейно , живота също , но акъл все още й липсва,за да й позволят родителите й (дори и сестра й !) да си прави каквото си поиска.тя самата спомена , че родителите й отсъстват (или нещо такова , не ми се занимава да проверявам за какво точно идеше реч) и сестра й е единствената , която може да отговаря за нея сега.Тя не е "тъпа патка","консервативна" и т.н , а просто държи на малката си сестричка и я възпира точно поради тази причина.Защо гледате толкова повърхностно на нещата ? Ако аз имах по-малка сестричка и един ден тя ми каже "ебе ми се" или видя , че си говори за свирки с някакви,нормално е да се притесня за нея и да й затегна "каишката" около вратлето :)
Според мен 14 е много рано , въпреки че ако на нея й се пикае , тя няма да слуша мен или някой от вас , които я спират , а ще отиде да се наебе.След това ще разбере , че й се е пишкало естс , но ..
Факта,че си оправдава желанието с "високи хормони" (или каквато там простотия написа..) говори , че съвсем не е готова за секс .

П.П.А за всички , които нагрубиха сестра й - пораснете !

Metalrats
08-07-2006, 07:23
Перфектното решение: купи си вибратор! :P

Paduan`
08-07-2006, 08:48
pixie
=D> =D> =D> =D> =D> =D>
brei edin otgovoren da ima ?!

Nasindo
08-07-2006, 09:40
sestra ti moje bi se e oparila kato e bila na tvoite godini i sega se pla6i da ne stane taka i s teb... ama vij... jivota si go opredelqsh ti a ne sestra ti ... i tva 4e primerno sestrati e izjivqla nqkvi ne6ta... bili te dobri ili ne... i sa 4ast ot neiniq jivot... ne zna4i 4e trqbva da prehvarlq sobstvenite si emocii v/u teb... taka 4e pravi kakvoto iskash...pravete sex :-({|=

`Death`Whore`
08-07-2006, 09:46
Я се скрий в кукленската къща! На 14 си, имаш гадже на 23 и си пишеш с други момчета за свирки? Курва ли искаш да станеш? Или вече си?

Paduan`
08-07-2006, 10:35
`Death`Whore` ,
nadqvam se znaesh kak se prevejda whore ^^ ?

Infi
08-07-2006, 15:28
Глей са батка, имам една идея! Май сестрата го е закъсала! Дай я на сам да я отперем един път и ше и мине и нема да я е яд за дето се ебеш! Па ти за секи случай земи се изпикай щото може да с окаже че н ти с ебе ](*,) ](*,)

alkobalko
08-07-2006, 21:05
Аз също мисля, че проблемът не е в теб, а в сестра ти. Тя е напълно права нито е тъпа, нито консервативна. На колко е гаджето ти? Сигурна ли си в любовта му? Представи си, ако скоро след това те зареже. Защо трябва да страдаш от толкова малка. Послушай я, все пак тя е по-колямата, минала е по-този път и всичко това и е пределно ясно. Още повече, че каза че родителите ви не са в града. Тя е единствената, която в момента носи отговоност за теб. Помисли, че това е за твое добро. Лично аз съм на мнение, че на 14 год. ти е рано да го направиш. Все пак изборът си е твой. Ти ще си носиш последствията, а може би и ще си трошиш главата след време.

TheBeliever
12-15-2010, 15:27
Темата е от 2006 год. :-o

divacheee
12-15-2010, 16:23
Темата е от 2006 год. :-o

Кифлата, която е класи над нас ..простолюдието във форума е решила да я дигне .. :-D

Punisherrr
12-15-2010, 16:37
2006 година