PDA

View Full Version : Moderated by W.I.M.: Как се скриват мазнините ?



08-04-2006, 15:17
moje bi tazi tema ne e za tuk,no neznaeh kade da q pusna.Za tova iskam da vi popitam kogato ste po palni4ki i primerno kak se obli4ate za sre6ti za da izlezete(da prikriete izlis6nite mazninki) i sashto taka da popitam momchetata kakvi momi4eta haresvate.Klioshtavite ili po zakraglenite ? :-D

§§ Модерирано от I don't know who I am §§
§§ точка(и) 1,7! §§

naia
08-04-2006, 15:21
Обличаш нещо секси черно/което те прави слаба/и си готова.Може да е потниче,но по дългичко и по разголено горе при гърдите...обуваш някакви панталони и ще стане супер :)

Mike-Jones
08-04-2006, 15:22
mi stiga da mi xaresa choveka ne bix napravil problem i da e po puxkav nqma losho

freaky_FK
08-04-2006, 16:40
mi nedei da se oblichash s mnogo shareni i qrki drehi.moje bi kombinacia ot tumen i svetul svqt.no nqkvi ludi shareniiki.i razbira se drehi v koito ti se chustvash udobno.i oshte neshto da ti kaja nedei da se pritesnqvash ot tova da si pulna,po vajno e momcheto da haresva neshto drugo v teb puk ako si umna ti znaesh kak da go pokajesh ;)

hollaback_girl
08-04-2006, 17:17
Ami 6tom mom4eto te e pokanilo na sre6ta zna4i si te haresva puhkava ili pyk ne mu puka.zatova prosto za tvoe spokoistvie moje6 da se oble4e6 v tamni cvetove i v ne mn 6iroki drehi 6toto te pravqt po-razpluta.po princip 6i4okite drehi pove4e hodqt na slabi hora.tai 4e spoko \:D/

Lorraine
08-04-2006, 17:28
:-k po-6iroki drehi-dynkki i nqkoi bluzka...mom4etata ne haresvat hode6ti skeleti :!: :!: :!:

{_^SeX^On^The^BeacH^_}
08-04-2006, 19:11
Нито един от 2-та типа ... Харесвам нормални момичета , но ако трябва да избирам между по пълна или по слаба , колкото и гадно да звучи , бих избрал по слабата ...

BeBcHeTo
08-04-2006, 20:12
emi obl4ei ne6to v koeto 6te se 4ustfa6 ti samata udobno i 6te se xaresa6 i
ne se pritisnqvai 4e si puhkavka ako mom4eto ima nqkfi 4ustfa kam tebe 6te te prieme takava kakfAto si :)

macy_day_parade
08-06-2006, 10:02
ami az nosq mn mn mn ama mn 6iroki drehi,kato 4oval s1m napravo :smt043 i taka vsi4ko mi e prokrito,i daje mn hora mi kazvat"ima6 strahotno tqlo"! :smt019 :smt048 :smt047

08-06-2006, 10:32
ami az nosq mn mn mn ama mn 6iroki drehi,kato 4oval s1m napravo :smt043 i taka vsi4ko mi e prokrito,i daje mn hora mi kazvat"ima6 strahotno tqlo"! :smt019 :smt048 :smt047


kato chuval !?!!? i tva mi bilo momiche..
po temata - oblechi neshto v koeto se chuvstvash udobno i ti se haresvash nqkakvi po tumni cvetove, primerno nqkakva tunika che e po shirochka i dunki.....:)

KRaLiCa_na_OrGaZmA
08-06-2006, 12:19
moje bi tazi tema ne e za tuk,no neznaeh kade da q pusna.Za tova iskam da vi popitam kogato ste po palni4ki i primerno kak se obli4ate za sre6ti za da izlezete(da prikriete izlis6nite mazninki) i sashto taka da popitam momchetata kakvi momi4eta haresvate.Klioshtavite ili po zakraglenite ? :-D

ако е за теб. Облечи нещо черно до колкото съм чувала тъмните цветове те правят да изглеждаш по слабичък . Мен до сега не ми се е налагало да крия сланинки, но дано не ми се и налага. [-o<

Ice_Queen
08-06-2006, 12:27
Може да облечеш някоя дълга пола и потниче,блузка по избор. Също така ако имаш някой чарълстон -няма начин да не знааеш поне какъв е този панталон. може и няко обикновен панталон и от онези .. сега дето са модерни... по-дълги и тънички блузки..сега не мога да се сетя името..пффф..тъмните цветове прикриват да ,но не винаги..аз например скоро видях(за моя огромна жалост),1 наистина мн пълно момиче,с леко къса ЧЕРНА пола... явно се беше заблудила че черното винаги намалява обема привидно. :-k

Spider_Web
08-06-2006, 12:39
abe do 4ovek e nqkoi gledat samo van6nostta koeto spored men ne e mn umno ot tqhna strana ....

yo-ma-nigga
08-07-2006, 07:41
chernoto po princip te smalqva...prai nqkvi kombinacii tam :)

BeBencEto
08-07-2006, 08:25
oblichai se kakto iskash i kakto ti dopada samo sled kato si po pulnichka da sa mnogo kusi potnichetata primerno zashtoto e ujasna gledkata...

iiirish
08-07-2006, 08:43
не смятам, че трябва да придобиваш комплекси за това още от сега. има толкова хора на които изобщо не им пука! и ти бъди като тях :wink:

luda`flirtajika
08-07-2006, 09:36
tumni cvetove i tva e :P a ne si li se zamislqla vmesto da prikrivash zashto ne vsemesh da otslabnesh-ne go kazvam losho naprotiv iskam da ti pomogna-naprimer znam edna dieta,koqto moje da ti pomogne-taino q razbrah-medicinska e i edna fr na maika mi e svalila 15 kg za mesec :D:D seriozno moje da ti pomogne i togava ve4e nqma da kriesh(ako iskash da q znaesh mojesh da mi pishesh na li4na),a otnosno za sreshtata mom4eto ti te haresva takava kakvot si-sled kato te e pokanil-nema na4in

angel4eto_666
08-08-2006, 17:48
awe vie 4uvate li se tuniki dalgi poli tamni cvetove tia 6et zaprili4a na niakoia monahinia taka, da ne e niakoia babi4ka ta 6et se obli4a v 4erno, 6tom mom4eto e haresalo takava kakvato e naima nujda ot edi kakvi si drehi daje po hubavo e da sa i lubimi da si se haresva stiah i da sa s sveji cvetove a ne da se oble4e vse edno 6et hodi na pogrebenie

did1ls
08-08-2006, 17:54
Обличаш нещо удобно за теб и туй е :!:
Като те е поканил на среща,значи не се интересува дали си дебела или слаба :!:

macy_day_parade
08-23-2006, 09:30
kato chuval !?!!? i tva mi bilo momiche..

NeJnA_DrOgA^ ti kvo iska6:
kato teb s polata do g1nkite na l1za i nqkvo potni4e(po to4no lenta prez z1rnata na g1rdite...na vsi4koto otgore prozra4na!!!)

This is tooooooooooooooooooo bitchy :smt011 :smt011 s1halqvam takiva horica...

za men tva ne e jenstvenost,a nqkakvo neuvajenie k1m sebe si...i az ne znam kak da go kaja :-k

taka 4e si gledai svoqta"jenstvenost" i ni ostavi nas"i tova mi bilo momi4e"tata da se radvame na jivota [-(

ElinoR
08-23-2006, 15:29
moje bi tazi tema ne e za tuk,no neznaeh kade da q pusna.Za tova iskam da vi popitam kogato ste po palni4ki i primerno kak se obli4ate za sre6ti za da izlezete(da prikriete izlis6nite mazninki) i sashto taka da popitam momchetata kakvi momi4eta haresvate.Klioshtavite ili po zakraglenite ? :-D

§§ Модерирано от I don't know who I am §§
§§ точка(и) 1,7! §§
По въпроса за дрешките,които създават оптическа измама мисля,че райетата са добра идея.Сега е на мода тъка нарачения "Моряшки стил"-така че въсползвай се. :wink:
А това че си пълничка не трябва много много да те притеснява,особенно след като си намерила момчето,което те цени такава каквато си.Аз също съм леко пълничка и винаги както и сега това е моят комплекс. :oops: Обличай се тъка че да се чувстваш добре в кожата си :wink: :smt016

ThePainIsReaL
08-23-2006, 21:04
Казаха ти какво да правиш - ДА НЕ ТИ ПУКА.

Иначе наистина е грозно момиче с тресящи се корем, бедра и дупе да носи късички потничета , полички , панталонки или рокли. Просто се съобрази с това и всичко ще е ок . Както казаха тъмните тонове и райетата са много подходящи ..

Obitax
08-23-2006, 21:29
mazninite se skrivat kato se
"izgorqr " koeto ne e mnogo trudno

FlowerinesS
08-24-2006, 18:59
А каква е структурата на тялото ти?Защото напримерн имам една приятелка,която също е по-пълничка,но си има плосък корем и го показва доста,за сметка на краката си например :-k .Ако и при теб е така можеш да пробваш с дълга "циганска" пола и потниче с по-голямо деколте,изрязано отзад ,но не много късо,по-скоро смъкни полата,но потникът трябва да ти е 3 пръста под пъпа ;-) .Или пък със същото потниче и свободни дънки..
Ако кажеш по-конкретно каква е тялото ти и къде са мазнините можем да измислим нещо по-специално за теб ;-)
Ако имаш хубави прасци пък можеш да ходиш с 3/4 панталони и токче-ще издължиш малко краката..но я първо кажи къде са ти плюсовете и къде минусите :wink:

Barbie
08-24-2006, 20:50
Mnogo e subektivno...nablegni na onova v tqloto si, koeto haresva6... Moje da si leko puhkava, no da ima6 hubavi, oformeni, sexapilni kraka...ni6to ne pre4i da sloji6 poli4ka (eee...sa...ne s razmerite na kolan4e..)...Ili puk ima6 hubav biust? Nese pritesnqvai da sloji6 malko po-predizvikatelno dekolte ;)
Ili kakto kaza nqkoi po-gore, moje da si po-pulni4ka ot krusta nadolu, no da ima6 stegnato korem4e - pokaji go, nqma lo6o... Prosto probvai nqkolko dre6ki i re6i s kakvo se haresva6 nai-mn...
Vajnoto e da se 4uvstva6 komfortno, sama da se haresva6...i da ide6 na sre6ta zaredena sus samo4uvstvie! You go girl!

Peyton
08-25-2006, 13:58
Не можеш винаги да "прикриваш" мазнините по тялото си просто бъди обикновена облечи се така както по принцип се обличаш бъди себе си не се прави на клоун само защото искаш да впечатлиш някое момче. Добре можеш да облечеш раета или черни дрехи за момента да прикриеш със 1-2кг. теглото си но това не е решението Бъди себе си бъди земна бъди такава каквато си ако той не те хареса само той губи.. така че :)