PDA

View Full Version : Moderated: Постоянно се карам с брат ми



macka123
08-04-2006, 15:42
постоянно се карам с брат ми
аз съм на 14 а той на 18
ама се държи супер тъпо
като бебе
когато сгафя нещо вместо да ме прикрие точно той ме порти
а ако той направи нещо и аз го изпортя ми дига тъпи скандали
освен тва...
всичките ми фр сядат на компа вечер след като се приберат
и искам да си пишем по скайпа
но той не!спи ми се!айде гаси тоя комп за да не те изхвърля от него!
а когато той седи не му се спи и не е проблем!кажете ми кво да направя
неспасяем е

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!
Благодаря!

_crazy_baby_
08-04-2006, 15:52
kaji na maika si i bashta si 4e i ti imash tolkova prava nad tozi komputar kolkoto i toi kaji im i az bqh taka s brat imi nakraq nashte se qdosaha 4e postoqnno se karame i nalojiha solen rejim 1 4as ediniq sedi na kompa a dr 4as drugiq i sled tova sa gasi kompa :))) e pogovori s vashte 4e toi ne ti dava da sedish na kompa i badi sigorno 4e te shte vzemat nqkakvi merki :)aide uspehh i samo ne sa biite shtoto nie mn se biimm i togaava stava lo6oto xaxaxa :smt005 :smt005 :lol: :lol: :lol: :lol: :smt006

littlebaby
08-04-2006, 17:10
Aa i az imam syshtiq problem,samo deto az sym na 15,a sestra mi e na 11 i postoqnno me iznervq :evil: Verno po-malka e ama taka me qdosva...Ne stiga che imame 2pc-ta,ami i postoqnno mrunka,che iska da sqda,na tova na koeto sym az :evil: Roditelite nishto nqma da pomognat,prosto s vyzrastta(pone taka si mislq az i se nadqvam [-o< ) da se opravqt neshtata.Proqvi malko razbirane kym brat si :roll: smisyl vecher toi e umoren,gledai kato zaspi ti da sednesh na pc-to(az taka pravq) :lol: A za skandalite,pogovori s nego i mu kaji,che porteneto nqma smisyl [-X Aide uspeh :wink:

Novkov
08-04-2006, 17:57
Повечето братя и сестри сме така. Аз съм на 18, сестра ми на 23, няма ден, в който да не се караме, от 4 години не си говорим(изключваме крясъците) Даже по някой път се налага да я поступам, много ме нерви таз :evil: :evil: :evil: Завиждам на единствените деца.

SExTaZi
08-04-2006, 22:30
Спокс и аз съм така :mrgreen: Няма да се ядосваш -приемай нещата с усмивка и ще ти е по-леко,брой от 1 до 10 и му тегли майните - е аз не броя,но за другите го препоръчвам :wink:
Сестрата(19г) все ми прай мръсно,но на мен не ми пука и се измъквам.Btw аз съм на 17г. И тя ве мрънка за компа ам аз нали съм инат си седа :twisted:

Malkoto_Gulubche
08-06-2006, 15:33
pfff che gadno!Radvam se 4e nqmam takiva problemi s brat si toi e na 17 az sum na 13.E,kato bqxme po-malki se karaxme ama sega ne.Apuk za tvoq problem po-dobre kaji na vashite.Pogovori s tqx kaji im 4e ne moje da se otnasq taka s teb.A tova 4e ne mu otturva da si sedish i da si lafish s pr ti kaji mu da otide da spi na po-tixo mqsto. [-X Ne trqbva da se durji taka gadno stebe.Vse pak si my po golqma sestra.Ako ne te sl6a dva shamara prez ustata i shte mlukne. \:D/

barny_89
08-06-2006, 17:16
Споко пич има и по големи трагедии от вас.
Тук имам една малка заличка за компютри и има едни братя кадето рядко идват без да се сбият. Един от моя клас и тои е в същите отношения с брат си и неговия брат е по голям
Аз нямам такива проблеми с брат ми ние с него много се оважаваме подкрепяме помагаме и оичаме. Разликата м/у нас е 3 години.

maybelline
08-07-2006, 11:12
Споко бе!Всички братя и сестри имат такива проблеми.Еми през деня той по цял ден ли е на компа?Едва ли!Тогава ти сядай през деня и го остави да си седи през нощта.И моите приятели влизат в чата след 10 вечерта,но компютъра е в стаята на родителите ми,затова нямам никакъв шанс.Ето защо аз излизам с приятелите през деня и вечерта не се налага да чатим.А ако те живечт далеч и не се виждаме,уговаряме се за 6-7 вечерта,не по нощите.

648541
08-07-2006, 11:22
ooooooo mn poznato.....s moq razlikata ni e 3 godini i do predi 2 se izpotrepvahme haha a sega samo kato sme na kef se sbori4kame nai 4esto si zavira krakata v ustata mi ili v nosa mi :lol: no sega kato vleze v kazarmata e mn po razli4no promenil se e dosta i ve4e ne kato nqkvo detence....
spoko i tvoq kato vlezne 6te te ostavi na mira xxaxax

JaklinA
08-07-2006, 15:04
Ami to i az taka se karah s brat si :D

Obitax
08-07-2006, 17:17
kaji na maika si i bashta si 4e i ti imash tolkova prava nad tozi komputar kolkoto i toi kaji im i az bqh taka s brat imi nakraq nashte se qdosaha 4e postoqnno se karame i nalojiha solen rejim 1 4as ediniq sedi na kompa a dr 4as drugiq i sled tova sa gasi kompa :))) e pogovori s vashte 4e toi ne ti dava da sedish na kompa i badi sigorno 4e te shte vzemat nqkakvi merki :)aide uspehh i samo ne sa biite shtoto nie mn se biimm i togaava stava lo6oto xaxaxa :smt005 :smt005 :lol: :lol: :lol: :lol: :smt006

NQMAM DUmi :shock: :shock:

{cookie}
08-18-2006, 11:45
ОМГ че гадно аз си имам малко брат4е и пак се изнервяме един друг,но какво ли е да се справяш с такъв огромен :smt009 :lol:

Heili
08-18-2006, 12:08
Много позната история само 4е брат ми е по-малък.Постояно ме дразни докарва ме до лудост ама какво да се прави той е по малкия и "още не знае какво прави"