PDA

View Full Version : Вашето мнение какво е?



Таня
08-04-2006, 15:48
Според вас лошо ли е това че приятелят ми е ром(или както казват циганин)?Защо всичките ми приятелки са против него и родителите ми също?Аз съм на 16 а тои е на 17 и ходим заедно повече от година.Лошо ли е това гаджето ти да е ром?Защо всички така казват?



Moderated by miloto
т.1 от Правилника :!:

naia
08-04-2006, 15:50
По принцип ако на теб ти харесва това си е твоя работа...ти ходиш със него не някой от нас....няма значение какъв е щом се обичате и мнението на приятелите ти не бива да те разтройват просто не ги слушай :mrgreen:

Emotional_Decay
08-04-2006, 15:57
я чуй Ljuba Alicic - Ciganin sam al najlepsi.mp3 и да не ти пука.Както каза naia - твоя си работа. Само не разбирам защо темата е в тоя раздел? А защо всички така казват,че е лошо...Еми,миличка,по принцип ромите не са много обичано племе,ама сами са си изградили тая репутация и мисля,че е заслужена. Винаги има изключения,предполагам,че приятелят ти е такова изключение.

_crazy_baby_
08-04-2006, 15:59
AZ nikoga ne bih hodila sus rom kolkoto i da hubaf li nam si ko tam no vseki si ima pravo na izbor tak 4e ti si reshavash izboryt e izcqlo tvoi

RoyTheReaper
08-04-2006, 16:00
ако е някой средностатистически мангал, живеещ на помощи и незавършил 3ти клас и некъпал се от месеци, и аз бих бил против него. но ако е нормален за нашите стандарти, не виждам проблем.

TALIBANA
08-04-2006, 16:04
Циганина си остава циганин и си мирише на МАНГАЛ-ако ше да го къпеш пет пъти на ден.Нямаше ли БЪЛГАРИН за теб ами се хвана с циганина?И няма ли кой да го пребие този циганин-нямаш ли роднини,братовчеди-нещо такова-да са оправят набързо с тоя домашен негър?
:!: Убийте мангалина :!:

honey_7o
08-04-2006, 16:10
AZ nikoga ne bih hodila sus rom kolkoto i da hubaf li nam si ko tam no vseki si ima pravo na izbor tak 4e ti si reshavash izboryt e izcqlo tvoi

Повярвай ми има някои които неможеш да разбереш,че са роми.
А относно темата изобщо да не те интересува какво мислят останалите.Една позната се омъжи за ром без да се интересува от хорските предрасъдъци и сега е щастливо омъжена и чака бебе. :)

08-04-2006, 16:11
Що не убием тебе ВЕ ?!

TALIBANA
08-04-2006, 16:15
Що не убием тебе ВЕ ?!
Мен ли бе?Нещо са заегна-да не си от скъпата боя-малко ми се струваш че си третокачествен Българин-от тези дето живеят в махалата?Кажи си манго не са притеснявай :lol:

KRaLiCa_na_OrGaZmA
08-04-2006, 16:16
Ми знам ли аз не бих тръгнала с циганин :? расистка съм си и никак не ги обичам, но щом ти си си решила да си с него си бъди с него 8-[ :roll:

08-04-2006, 16:17
ako naistina ne e ciganin deto hodi po kofite i krade(predpolagam 4e 6tom si s nego zna4i ne e) nqma nikakuv problem.az poznavam mnogo svestni hora ot romski proizhod i naistina ne si li4i 4e sa takiva samo po cveta na kojata.a za men ciganin moje da bude i bulgarin,koito se durji kato mangal.ne e vajno edin 4ovek kak izglejda,a kakuv e naistina.ne slu6ai nikoi osven sebe si i nqma da sgre6i6. :wink:

TALIBANA
08-04-2006, 16:20
Никога-ама никога циганина не може да бъде равен с един българин.Циганина си е циганин и в него е заложено да се държи по цигански и да прави циганий.Толкова има акъл в главата да се хване с мангасарин :lol:

Paduan`
08-04-2006, 16:27
znam che momichetata si pazat po mulati i negri
ama chak puk ciganin :roll:

TALIBANA
08-04-2006, 16:30
ama chak puk ciganin :roll:
И то цигански циганин от някое гето дето нямат ни ток ни вода-бууухахахаххахахахаххах :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Mike-Jones
08-04-2006, 16:46
ama chak puk ciganin :roll:
И то цигански циганин от някое гето дето нямат ни ток ни вода-бууухахахаххахахахаххах :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
mani bre momi4eto ne e dobre da mu lapa ciganskia xui vmirasan bulgari nqma za teb po cigani trugnala az ako bqx na bashta ti shte vidish ti ot kade izgravq slunceto

Novkov
08-04-2006, 18:05
"- Платили кабелната бе?
- Да бе!
-Ей, виж го, тоз мангал краде кабела!
...
Бум" :twisted:

За нищо на света не бих имал нещо общо с индивид от това "малцинство". Да ти кажа, ако не го обичаш много, го зарязвай...

08-04-2006, 18:08
Ами според мен с какъвто се събереш ю-такъв ставаш.Ако искаш някой ден да заприличаш на това:
http://www.terra-futura.com/icons/icons/khleb/3.jpg
Продължавай да си ходиш с него!

дедо Мраззз
08-04-2006, 19:25
бе момиче,ти добре ли си?Как може да излизаш с мангал?Дори да приемем,че не е като другите мангали(вмирисан,кирлив,гн сен),което не ми се вярва,но да предположим това,ами неговото семейство?Ами 63-мата му ратя и 27-те му сестри?Бе я хвани му бий шута на тоя гнус бе!

Abi
08-04-2006, 19:41
На мен лично идеята не ми допада, но избора си е само твой. Обичайте се и да не ти пука. За любовта граници няма.. O:)

navits
08-04-2006, 19:59
samo dve dumi shte kaja-na sapun- :lol: :smt005 :smt072

kristini4ka
08-04-2006, 20:02
Еми аз не бих тръгнала с циганин за нищо на света и точно за тва мога да кажа само едно-ЦИГАНИТЕ НА САПУН!

koalka
08-04-2006, 20:05
Хората са доста предубедени спрямо циганите и ваште не правят изключение,но не бива да ги виниш,а също и приятелките ти.Щом ходите 1 година явно чувствата ви са много силни и вие се обичате,а това е най-важното.Не,не е лошо да ходиш с циганин щом се обичате.

No|Problem
08-04-2006, 21:08
shtom te radva nqma problemi :-D

08-04-2006, 21:21
Ами то няма нищо лошо в това че е ром и незнам защо всички имат нещо против тях аз нямам,а щом си се обичате просто не обръщай внимание на приятелките си и на вашите те просто не могат да те разберат :D

Snoopy_
08-04-2006, 21:25
Не мацко. Лошото е не че той е ром а че ти си българка. Българите в голямата си част са комплексирани, нетолерантни, завистливи изроди. Произход не означава характер, ти обичаш характера му така че няма проблем!

08-04-2006, 22:02
Kazano chestno... RASISTKA sum otnosno ciganite, no ot ciganin do ciganin si ima razlika...men naskoro me beshe haresal edin, no toi se dvijeshe s edna ot nai gotinite kompanii v grada mi beshe nekav potdurjan chist oblichashe se hubavo beshe mn simpatichen i izobshto nqmashe nishto obshto sus subratqta si ot boqta samo deto beshe po tumnichak i edinstvenata prichina che ne se zanimavah s nego beshe tazi, no tq ne beshe tolkova vajna kolkot che bqhme priqteli i ne iskah da razrushavam priqtelstvoto ni.....vij kakvo TI hodish s tova momche NE PRIQTELKITE ti...vajno e na teb da ti dopada i da ti haresva i da se chuvstvash dobre s nego, akolkoto do roditelite ti mn neshta ti zavisqt ot tqh v tazi vyzrast i shte e dobre da pogovorish s tqh i da mu dadat shans da dokaje che e dostoen za momichenceto im!USPEH

vivian!
08-04-2006, 22:15
az puk li4no si durja na 4istite bulgari mom4eta i nepodavam na nikakva druga rasa 4isto i prosto sa mi antipati4ni na pruv pogled ili prosto se pognusqvam...nikoga nebi trugnala s rom kamoli da hodq s nego pove4e ot godina...dori toi da e nai krasiviq,nai-bogatiq,nai nai nai...toi si ostava 4isto i prosto PROSTO edin glupav rom neiskam da budq u vas rasizma no si e taka ;)

08-04-2006, 22:24
az puk li4no si durja na 4istite bulgari mom4eta i nepodavam na nikakva druga rasa 4isto i prosto sa mi antipati4ni na pruv pogled ili prosto se pognusqvam...nikoga nebi trugnala s rom kamoli da hodq s nego pove4e ot godina...dori toi da e nai krasiviq,nai-bogatiq,nai nai nai...toi si ostava 4isto i prosto PROSTO edin glupav rom neiskam da budq u vas rasizma no si e taka ;)


I az sum na sushtoto mnenie, no vse pak tq si ima chuvsta kum nego, vseki si reshava za sebe si, tq pita losho li e - nasheto mnenie e che e losho, no tova ne oznachava che trqbva da ni poslusha

`Death`Whore`
08-04-2006, 22:26
Щом и приятелите ти са против него, има 2 варианта:
1. Не са ти приятели.
2. Той не е стойностен и сериозен човек.

Мнението на хората тук няма никакво значение.

BoJ|eH
08-04-2006, 22:26
ciganin li 4uh......VEDNAGA NA SAPUUUUUUUN...abe momi4e kak moji takova ne6to ina pita6 dali e problem...ta tfa si e cqla konspiraciq...vednaga da si namira6 nqkoi svesten hubaf , mlad bylgarin

BeBcHeTo
08-04-2006, 22:36
Az nebix odila s ciganin.......,no si e tfoq rabota ti izbira6 s kaf da bade6

vivian :)
08-05-2006, 08:02
az puk li4no si durja na 4istite bulgari mom4eta i nepodavam na nikakva druga rasa 4isto i prosto sa mi antipati4ni na pruv pogled ili prosto se pognusqvam...nikoga nebi trugnala s rom kamoli da hodq s nego pove4e ot godina...dori toi da e nai krasiviq,nai-bogatiq,nai nai nai...toi si ostava 4isto i prosto PROSTO edin glupav rom neiskam da budq u vas rasizma no si e taka ;)


I az sum na sushtoto mnenie, no vse pak tq si ima chuvsta kum nego, vseki si reshava za sebe si, tq pita losho li e - nasheto mnenie e che e losho, no tova ne oznachava che trqbva da ni poslusha

naistina i ti si prava vseki ima pravo na izbor ,no pomisli kak se 4ustvat roditelite i i kak go priemat priqtelite i ....nz nz tova e ne6to naistina seriozno i opraviqta e 50 na 50

Аз съм!
08-05-2006, 10:19
Циганина си остава циганин и си мирише на МАНГАЛ-ако ше да го къпеш пет пъти на ден.Нямаше ли БЪЛГАРИН за теб ами се хвана с циганина?И няма ли кой да го пребие този циганин-нямаш ли роднини,братовчеди-нещо такова-да са оправят набързо с тоя домашен негър?
:!: Убийте мангалина :!:

ТАЛИБАНА ПРЕЗИДЕНТ!!!!!!!!!!!!!!!! \:D/ =D> =D> =D>

skate_warrior
08-05-2006, 12:17
Е т'ва е бе !! Пропадна държавата.. сега циганите ше праскат българки и ше стане Мангалия !! Да се махат тия от държавата ни бееееее!!!!!! :evil:

IdiOtKa
08-05-2006, 14:19
Според вас лошо ли е това че приятелят ми е ром(или както казват циганин)?Защо всичките ми приятелки са против него и родителите ми също?Аз съм на 16 а тои е на 17 и ходим заедно повече от година.Лошо ли е това гаджето ти да е ром?Защо всички така казват?



Moderated by miloto
т.1 от Правилника :!:
разбира се че няман ищо лошо ... просто всички ти се присмиват ..но това не е проблема ...проблема е че по този начин ставаш по изпаднала даже и от циганите .... но караи ще го преживееш се пак не е лошо на 16 години да си имаш дете ...ще сте горе доло на една възраст ..перфектно ..и разбира се няма да имате само 1 дете ...но мисляче 5-6 са доста доволна броика ... ! просто циганина е перфектното момче за всяко момиче ! ](*,) ](*,)

Nasindo
08-05-2006, 15:35
Не мацко. Лошото е не че той е ром а че ти си българка. Българите в голямата си част са комплексирани, нетолерантни, завистливи изроди. Произход не означава характер, ти обичаш характера му така че няма проблем!

a da si 4uvala ,4e haraktera e pridobit ....a temperamenta e unasleden... t.e iskam da kaja ,4e ciganite sa mrasno gadno i nenujno pleme ! :evil:

08-05-2006, 15:37
НЯМАМ МНЕНИЕ АЗ СЪМ ПЕДЕРАСТ!

BaHk0`CeKcA
08-05-2006, 16:08
Твой проблем дали е ром или не .. расист съм попринцип и ги бия много такъв типаж хора .. но щом го обичаш или харесва немога да те спра или някой от тука може... Просто внимавай !!! :!: :roll: