PDA

View Full Version : Моля за съвет



Данчини
08-04-2006, 17:11
Значи имам въпрос,но мисля първо да ви разкажа от каде започна всичко.Та тази година ходих на море и срещнах момиче,с което се познаваме от поне 10 години,тя започна да флиртува с мен и може би да търси близост,но аз не откликнах на сигналите й,защото тя е с 2 години по-малка от мен,пък до сега не сам ходил с момиче по-малко от мен и ми се стори нередно да имам някакви взаимоотношения с нея и не действах(да,знам звучи тъпо).И двамата се прибрахме от почивката и аз осъзнах,че сам хлътнал по нея(и то доста).Обадих и се да е поканя на среща да се видим и поговорим,тя се съгласи макар,че преди това направих издънка с 2 sms-а,но няма значение.Разбрахме се тя да ми се обади да се разберем къде и кога да се видим,но минаха няколко дни от разговора ни,а съобщение или някакво известие от нея няма и започнах да се притеснявам да ли въобще ще се обади или поне кога ще стане това.Търся вашето мнение,защото съм отчаян,надявам се,че ще ми отговорите.Също се чудя,да ли нарочно не ми се обажда толкова време,за да се направи на недостъпна или просто ми е теглила майните още на морето и не й се занимава с мен?И ако можеш да ми дадете съвет по какъв съблазнителен и неустоим начин да е накарам да излезе с мен,ако иска тя разбира се,ще бъде супер.


Може да ми пищете и на zuko0900@abv.bg

Lorraine
08-04-2006, 17:19
mi pi4 vij sega..momi4eto moje da se pritesnqva da ti se obadi-spored men trqbva da i se obadi6 ti!Tova,4e si hlytnal po neq e dobre i sy6to taka 4e godinite nqmat zna4enie...ako iska6 napi6i i sms s tekst:"Zdr krasavice,syglasna li si da izleznem dnes?Ako da-mnogo 6te se radvam da te vidq otnovo!" ili ne6to takova i ako iska6 da i napravi6 vpe4atlenie-kupi edna roza i se razhodete nqkyde na lunna svetlina,mislq 4e tova 6te i haresa,aide uspeh :wink:

^_sladur4eto_^
08-04-2006, 20:19
mi pi4 vij sega..momi4eto moje da se pritesnqva da ti se obadi-spored men trqbva da i se obadi6 ti!Tova,4e si hlytnal po neq e dobre i sy6to taka 4e godinite nqmat zna4enie...ako iska6 napi6i i sms s tekst:"Zdr krasavice,syglasna li si da izleznem dnes?Ako da-mnogo 6te se radvam da te vidq otnovo!" ili ne6to takova i ako iska6 da i napravi6 vpe4atlenie-kupi edna roza i se razhodete nqkyde na lunna svetlina,mislq 4e tova 6te i haresa,aide uspeh

absolutno sum suglasna =D>

JaklinA
08-04-2006, 20:26
Ami az mislq 4e ne ti se obajda naro4no za da se pravi na nedostupna vse pak ti ne si otvurnal na flirtovete i kogato ste bili na more.Predpolagam 4e 6te ti se obadi :D

koalka
08-04-2006, 20:31
Флирта не означава непременно,че те харесва.Може би има някакъв интерес към теб.Потърси я още.Може наистина да не те харесва,а и може и дасе отказала,защото ти така си постъпил и тя е решила,че не я харесваш.Опитай да се свържеш с нея и дясе видите и и признай чувствата си,а и я питайза нейните.

Данчини
08-04-2006, 21:08
Ми малко се притеснявам да е търся,защото може да си помисли:"тоя кво само ме търси и ме притиско толкова с тая среща" за това избягвам да е търся много,много!