PDA

View Full Version : mnogo sam obarkana POMOGNETE MI!



the heart cry
08-04-2006, 17:30
nz kakvo da pravq super mnogo sam obarkana. tuk pisah za biv6iq mi koito sprq da me obi4a kakto predi i mi kaza 4e me obi4a kato frd i 4e kolkoto i kakto i da me obi4a vinagi mn 6te darji na men a az iskah samo da si go varna i da me obi4a kakto predi i da sme si zaedno. slu4aino vidql kvo sam pisala tuka i se vbesil. ot togava se darji mn gadno se edno sam napraila koi znai kvo sqka6 mi e zabraneno da se nadqvam da si go varna nikoi nemoje da mi zabrani da se nadqvam! no ve4e i ne se nadqvam za6toto toi ne iska da ima ni6to ob6to s men. opitah se da govorq s nego da mi obesni zaradi tva det go pisah li se darji taka a toi ni6to ne kazva samo povtarq6e 'ostavi me namira' ne govori i ne mi obesnqva kva e pri4inata da se darji taka bezrazli4no. na edna frd kazal 4e ne go ebe az ko iskam. osven 4e jivota mi po princip si e ad toi go napravi o6te po golqm. vseki den pla4a za nego za6toto prodaljavam da go obi4am a nego ne go ebe za men izob6to. postoqnno se 4udq i ne razbiram za6to stana taka. misleh 4e ako ne ne6to pove4e kakto predi 6te si ostanem priqteli s nego. i ei taka bez nikva pri4ina me razkara ot jivota si. be6e mi kazal 4e se nadqva da ne me narani oba4e sq go pravi savsem saznatelno i prosto ne razbiram kak taka ve4e ni6to ne zna4a za nego i vremeto koeto prekarahme zaedno. za6toto za men toi be6e vsi4ko nikoga ne sam bila 6tastliva imam suma ti i problemi i teq 4 meseca prez koito bqh s nego bqh istisnki 6tastliva i se 4ustvah obi4ana i mi be6e super. no tva ruhna za nqkolko dena i otnovo stradanie, bolka :( :( :( nz prosto kakvo da pravq. ako znaeh pri4inata za tva 4e izvednaj stana tolkova bezrazli4en no ni6to nz!!!!!! i sam stra6no obarkana nz dali iskam da sam s nego ili prosto tarsq otgovori za moeto ne6tastie. toi mi dade nai hubavite momenti v jivota mi i ne iskah tova da svar6a a svar6i i to po edin absurden na4in. mn se izma4vam za vsi4ko tova, strah me e da sam otnovo sama a ne iskam drug a samo nego! molq vi pomognete mi!

the heart cry
08-04-2006, 19:09
na drebni problem4eta ima dosta mneniq a na ne6to po slojno kato moq - ni6to. ot4aqno tarsq pomo6t no qvno tuk nqa da q namerq. mersi vse pak.

{LP}FENKA
08-04-2006, 19:26
Macko nz Fo da ti kaja!! :-k 6to vsa6nost ne mu tegli6 edna*****!!!!Da ne e posledniq e**si!!!E da-znam 4e ne lesno oba4e...vsa6nost az ne bih se opitvala da si go vra6tam 6toto kogato ne6to e priklju4ilo po-dobre pak da ne po4va(pone spored men)!!!!az si puskam nekoq bavna pesni4ka koqt mi napomnq za nego pla4a si malko i taka nqkak si mi minava malko!ina4e mi e tolko napregnato 4e naprao nee istina!!!aA nqkoi kazvat 4e ako go nakara6 da revnuva moje da stane ne6to oba4e ne si struva da izpolzva6 nqkoi koito primerno mn te haresva samo za da go qd toq tvoq!6toto...q se postavi na negovo mqsto(na mqstoto na tozi deto bi mogla da izpolzva6)!!KOFTI!!!E pojelavam ti da si nameri6 nqkoi mn mn mn po-dobar ot nego i jivota ti da stane takav za kaFto ne si si me4tala :) :) :) :) :) USPEH :) :) :)

freaky_FK
08-04-2006, 19:34
nedei da se izmuchvash,moje bi tova che si vlojila super mnogo chustva i znachenie v cqlata taq rabota te e napravilo slaba i sega se chustvash zle.prosto prieme che s nego istoriqta ti e prikluchila.pochini si malko ot tezi nespoluki i vrazkite.napravi neshto hubavo za sebe si,neshtio koeto ti e priqtno i she go zabravish,puk i shte si svobodna da namerish nqkoi drug,zashtoto iskam da ti kaja che 100% ima i po dobri ot nego ;) i az 1 vreme mislih che Toi e edinstven i samo nego iskam ama se kaza che ima mnogo drugi vazmojnosti mnogo po dobri :)

eDnO_MaLkO_f
08-04-2006, 19:38
Намери си някои който да ти дава много пове4е от това което той ти е давал.Пробвай се да го забравиш,знам 4е е трудно но се налага щом не иска да говори с теб,тегли му майните и продалжавай напред :)
УСПЕХ!!!

vlubena v dvama
08-04-2006, 20:24
tozi neznae kakvo iska i samo te naranqva...ne zaslujava da pla4e6 za nego...pone ne mu go pokazvai...otidi na more s priqteli i 6te go zabravi6...taka edna priqtelka be6e ludo vlubena v edno mom4e,koeto be6e zaeto,no tazi ne se otkaza i be6e gotova dori da mu bade vtora...no skoro se varna ot moreto i mi razkaza 4e ve4e se vlubena v drug i 4e sajalqva,4e e izgubila 2 godini ot jivota si da ti4a po edin tapak,koito ne zaslujava...pomisli si mnogo dobre i 6te vidi6 4e sam prava.......

koalka
08-04-2006, 20:37
Ами,той явно не иска да има нищо общо с теб и ти трябва да се примириш,защото ще страдаш повече.Като не желае да е с теб-много му здраве.Покажи му,че не се интересуваш от него и,че той вече е нищо за теб.Така ще спре да те наранява по този гаден начин.

the heart cry
08-04-2006, 21:01
mersi za savetite. da vi kaja pak se opitah da govorq s nego i ...sqka6 go e strah ot men ili ot tva 4e neznae kakvo da mi otg! za6toto nemoje bez pri4ina da se darji taka i mislq 4e malko ili mnogo zalsujavam nqkvo obesnenie vse pak mu bqh nqkva dopredi nqkolko dena. taka 4e nemoje da bqga ot otgovornost i da se darji kato bebe! ne mu puka za men OK! taka da bade no zaslujavam da mi obesni nali taka?? ?? ? ? ili mn se e promenil ili az ne sam go poznavala dostata4no i tva mu e nai lo6ata strana 4e BQGA ot otgovornost!