PDA

View Full Version : МВР академията в Симеоново :(



OVERMIND
08-04-2006, 19:14
Здравеите. Аз сега тази година ще съм 12ти клас :cry: Мечтата ми от малък е да вляза в МВР академията и да работя към МВР и то в по специялизираните подразделения а за тази цел трябва да вляза и завърша въпросната академия :cry: Това лято се запознах с испитните матеряли и физическите нормативи и мисля че нямам и грам шанс да вляза догодина че и за по напред :cry: :cry: Ако някои е ученик там или има познат които вече учи там и ако има някаква по подробна информация за това как се влиза в академията с испити или по заобиколния начин моля да пише защото съм адски отчаян. Се някои ще каже че мога да вляза и другаде но аз неискам да уча никаде другаде а в МВР академията :cry: Ако някои може да ми помогне да пише :(

Dr. Kazimbutt
08-04-2006, 19:21
В кой факултет искаш да влезеш? Ако искаш в този по сигурността - там май се влизаше с изпити по история и литература. Също така има и физически нормативи.

П.П. Ако бъркам нещо, нека някой по-вещ ме поправи.

08-04-2006, 19:51
koeto ne se kupuva s pari,se kupuva s mnogo pari.ako ima6 vuzmojnost estestveno.ako ne-probvai se na izpitite.ot opit glava ne boli.i ako ne stane mai nqma drug variant... :-k

MiRaCuLiXbb
08-04-2006, 19:57
А що не си стегнеш задника и не се понапънеш малко. Какви точно са изпитите?

Ku4eNcE
08-04-2006, 20:32
koeto ne se kupuva s pari,se kupuva s mnogo pari.ako ima6 vuzmojnost estestveno.ako ne-probvai se na izpitite.ot opit glava ne boli.i ako ne stane mai nqma drug variant... :-k
Drygia varqnt e >А що не си стегнеш задника и не се понапънеш малко. Какви точно са изпитите?

08-05-2006, 08:05
Здравеите. Аз сега тази година ще съм 12ти клас :cry: Мечтата ми от малък е да вляза в МВР академията и да работя към МВР и то в по специялизираните подразделения а за тази цел трябва да вляза и завърша въпросната академия :cry: Това лято се запознах с испитните матеряли и физическите нормативи и мисля че нямам и грам шанс да вляза догодина че и за по напред :cry: :cry: Ако някои е ученик там или има познат които вече учи там и ако има някаква по подробна информация за това как се влиза в академията с испити или по заобиколния начин моля да пише защото съм адски отчаян. Се някои ще каже че мога да вляза и другаде но аз неискам да уча никаде другаде а в МВР академията :cry: Ако някои може да ми помогне да пише :(

Истината е тук - http://www.academy.mvr.bg/default.htm

Искам само да ти кажа, че най-голямата преграда е медицинския преглед, с който в същност започва кандидатстването. Ако имаш дори съвсем малък проблем с очите, нямаш никакъв шанс, изобщо няма да те допуснат да изпити. А прегледа не е само очен... :) Всичко друго е преодолимо.

fti4ka
08-07-2006, 17:04
абе момче звучиш ми като некъв 8-годишен пикльо които е гледал прекалено много филми с каубои и са му се играе с пистолетчета на стражари и апаши.. и ти ще ми ставаш полицай.. я се стегни малко и не се излагай.. ако толкова искаше да влезеш немаше да ни мрънкаш а щеше да си стегнеш гъза и да ги тренираш тия нормативи.. все пак не са толкова недостижими а и имаш цяла година занапред...са знам че се събират некви точки така че е по-лесно отколкото е било преди.. да ти кажа физическия изпит ти е най-малкия проблем.. по-голям е шанса да те скъсат на психото щото там си вкарват най-вече техни хора или който те си решат.. а ако го минеш и това има и изпит по история и литература или математика които хич не са лесни.. така че ако проблема ти е във физическото бате накъде си тръгнал бе?!?!

Opeth
08-07-2006, 21:09
Тая година кандидатствах там.За медицинския нищо не мога да кажа понеже нямах проблеми.Физическия е елементарен,поне аз всеки ден спортувам и не ме затрудни,а и до колкото видях на 100 момчета да имаше не повече от 9-10 скъсани.Психическия е проблема,в моята група от 70 човека само 20-25 продължихме.Номера е в това,че един и същи въпрос е зададен по 3-4 различни начина и трябва да даваш едни и същи отговори..е и разбира се да не се изцепваш с положителни отговори на въпроси от рода "Биещ ли баща си и майка си".Теста за интелигентност с добро логическо мислене се минава сравнително лесно.Ако минеш тези изпити та допускат до същинските изпити-математика за Пожарна или литература с история за Сигурност и Полиция.Доста са изпитите и е гадно примерно да минеш всички и на последния по история примерно да се осереш...OVERMIND пробвай се,не се знае какво ще стане,ако си добре физически и психически 8) и имаш късмет на изпитите(и знания естествено) може и да се натикаш..не забравяй само че за тези които са с литература и история приемат само 70 човека,а при математиците само 10.На мене не ми стигнаха 6 стотни да вляза на 1 класиране,ако имам късмет на 2 може и да успея... :roll:

vesitu
08-08-2006, 10:08
Абе ей!Я не се спичай!Аз сега завърших 12 клас и едно момиче от съседния клас - доста е пълничка, без някаква кой знае колко сериозна подготовка си взе физическия изпит в Симеоново....не се отчайвай ами се стегни и пробвай!Ако загубиш надежда и не вярваш в себе си 100% ще се издъниш!Успех!!!! [-o<

TaRaNTyLa
08-08-2006, 23:51
Ei, stegni se de!Gore glavata!
ima edna prikazka..horata sa q kazali: "SHTOM GO ISKASH, ZNACHI GO MOJESH" ;) taka che..deistvai i ne se otchaivai.Budi uporit.Jelaq ti kusmet i stiskam palci!! \:D/ :)

`Death`Whore`
08-09-2006, 09:20
Хвани си гадже, чиито родители имат връзки там. Една от моя клас влезе там, а не виждам как би могла да изкара физическия изпит...и сама се подготвяше за другите изпити. Хеххеххе.

Opeth
08-10-2006, 11:48
Приет съм 8)

strange__
08-10-2006, 21:33
А що не си стегнеш задника и не се понапънеш малко. Какви точно са изпитите?
физически,литература,истор ия,тест за интилигентност, психо тест и медицински.....кофти е положението,но ми се струва твърде глупаво и наивно да се откажеш от нещо,за което твърдиш че от малък мечтаеш и то само защото изпитите са трудни :roll: В тоя живот лесно,няма :!:

08-13-2006, 14:18
Приет съм 8)
Честито:)
време е да черпиш:)
значи, ако авторът на темата продължава да пише: "иСпити", физическият изпит му е най-малкият проблем...
нормативите не са болка за умиране, повечко зор ще видиш с литературата и историята, все пак това са си теми...
а колкото до психическия, вярно е това с повтарящите се въпроси...
например: "Обичаш ли да си център на вниманието - Да"
"Обичаш ли домашния уют - Да"
две неща, които взаимно се изключват..
като събереш повечко такива несъответствия - изхвърчаш от системата и така...

jivcheto0
12-02-2009, 16:31
:D

D3NG3rZ0N3
12-02-2009, 18:28
Миналата година изтървах да кандидатствам там, но тази година ще отида. Аз искам да съм в национална сигурност. Вярно е физическите са мн трудни. Три изпита са:
1. физически
2. психо тест
3. теми по БЕЛ и История
Без връзки трудно приемат. По "заобиколния" начин съм чувал, че трябва да си приготвиш едно 8 000 лв.

jivcheto0
12-07-2009, 17:13
:D

fc
02-11-2010, 15:50
Сега като завърша 12 клас, ще си скъсам задника от бачкане 1-2 години и отивам в Симеоново, само не знам по Литература какво ще правя там съм пълна мъгла...

maptyyy
07-03-2010, 12:26
Някой може ли да каже какъв е точно физическият тест за Симеоново ? :smt017

MBP7100
03-03-2011, 15:17
Миналата година изтървах да кандидатствам там, но тази година ще отида. Аз искам да съм в национална сигурност. Вярно е физическите са мн трудни. Три изпита са:
1. физически
2. психо тест
3. теми по БЕЛ и История
Без връзки трудно приемат. По "заобиколния" начин съм чувал, че трябва да си приготвиш едно 8 000 лв.

Добре де,ако може да ми кажете колко лицеви,коремни,за колко сек трябва да минем 800 метра и тн и въобще всичко свързано с физическия изпит за академията подробно,ще съм ви много благодарен! :)

TheTiger
03-03-2011, 15:58
хуахуахуахуахуах
Аз имам авери, които са ебаси акълите, които си взеха всичко, но за да влязат са им искали пари ...
(не помня колко точно, но става въпрос за k лева ;]]] )
Мисля, че хем си струва, хем не си струва :D
Зависи какво искаш от живота и дали ти се живее под пагон 8-)

darkdemonn
07-06-2011, 14:00
Миналата година изтървах да кандидатствам там, но тази година ще отида. Аз искам да съм в национална сигурност. Вярно е физическите са мн трудни. Три изпита са:
1. физически
2. психо тест
3. теми по БЕЛ и История
Без връзки трудно приемат. По "заобиколния" начин съм чувал, че трябва да си приготвиш едно 8 000 лв.

Добре де,ако може да ми кажете колко лицеви,коремни,за колко сек трябва да минем 800 метра и тн и въобще всичко свързано с физическия изпит за академията подробно,ще съм ви много благодарен! :)

Значи за Мъже имаш:
30 лицеви опори и нагоре за максимален брой точки - 10;
Скок от място 245 см и нагоре за максимален брой точки - 10;
Повдигане на трупа от тилен лег - 45 повдигания и нагоре за максимален брой точки тоест 10;
Спринт 30 метра (гладко бягане) - 4.5 секунди и по-малко за максимален брой точки - 10;
Бягане 800 метра - за 3 минути и 25 секунди за максимален брой точки - 10;

За Жени:
Лицеви опори - 20 на брой за 10 точки;
Скок от място - 195 см за 10 точки;
Повдигане на трупа от тилен лег - 40 повторения за 10 точки;
Спринт 30 метра (гладко бягане) - 5 секунди и по малко за 10 точки;
Бягане 800 метра - за 3 минути и 35 секунди за 10 точки;

Това е

aks13v
07-09-2011, 11:55
Значи физическия изпит е супер лесен поне за мен.
Осъзнайте се бе хора. В Симеоново са пълни малоумници, смятайте щом Бойко Борисов е завършил там. Просто са вкарали доста дебела сума пари или си имат връзки и са влезли. По друг начин не може там.

Fiction7577
07-09-2011, 18:41
Как ги изнамирате тия теми от 2006? :-o

cunt
07-09-2011, 18:58
мн ми е интересно що се казва МВР симеоново като не е в симеоново :lol:
и там има само селски пръчове братче

Arro123
07-09-2011, 21:12
Имам един въпрос , тъй като имам един таттос на ръката не е много голям не се вижда много това дали ще е проблем в симеоново дали ще се заядат , а ако платя там каквато сума трябва ще си затворят ли очите ?

aks13v
07-10-2011, 07:22
Ако татоса е на видимо място, даже да е малък веднага ще те отрежат. Оня ден един приятел ходи и на китката има един татос и го изгониха.

zero
07-10-2011, 09:33
Имам един въпрос , тъй като имам един таттос на ръката не е много голям не се вижда много това дали ще е проблем в симеоново дали ще се заядат , а ако платя там каквато сума трябва ще си затворят ли очите ?
Зависи пак от лекаря, нооо ако е на видимо място и ако го видят
на психо теста, бъди сигурен, че ще те разпитват какво означава ...
И тогавя трябва да бъдеш много внимателен какво ще отговориш ;)
А и колкото по оскъдна информация даваш за себе си - толкова по-добре :)
Аз също съм минавал през такива изпити (не за мвр академията) ама пак за курсант и като цяло е шитштина :)

vankata5555555
07-10-2011, 09:44
Тази година май ще махат това за татусите...Ако някой е чак толкова на зор да влезне там може да бутна едно рамо само да се подготви финансово.

zero
07-10-2011, 09:52
Тази година май ще махат това за татусите...Ако някой е чак толкова на зор да влезне там може да бутна едно рамо само да се подготви финансово.
Дай ориентировъчна сума на ЛС :)
Иии ти какъв го играеш, агент ли ? :-o

Ssummerjam
07-10-2011, 10:26
Какво я изровихте тая тема от 2006? :lol:

Arro123
07-10-2011, 15:50
Ок дано сте прави и ще се надявам да премахнат това правило за таттосите , а и така и така не ми отговорихте ако си платя 8 бона ще си затворят ли очите за таттоса ми ?

Audiophile
07-11-2011, 13:26
Някой може ли да каже по-точно какво представлява физическият изпит? Гледах в сайта им, но не намерих каквото търся.