PDA

View Full Version : Jasee`James



Банските
08-04-2006, 19:26
Здравейте!
Въпросчето ми е кратко и ясно, дано на всички ни е интересно да се изкажем по темата, та, кажете момичета И момчета, кои бански за мъже ви харесват повече - слиповете или боксерките?
Аз лично нося боксерки, защото е по-естетическо, но банските тип "слип" са много по-удобни при плуване и печене, вие пък какк мислите, кое ви стои по-добре? :)

bilka
08-04-2006, 19:55
Специално за бански мисля, че по-удобен, а и по-прибран и по-добре изглеждащ е слипът. Като бельо вече... на който както му е удобно! Въпреки че всеки си има вкус и избира сам ;-)

gal4eto
08-04-2006, 19:55
ako iska6 da hvane6 hubav ten po dobre da si s banski tip slipove.osen tova pove4eto momi4eta haresvat mom4etata da sa s po vpiti banski taka vsi4ko vi se vijda.

ThePainIsReaL
08-04-2006, 20:01
Аз пък не харесвам мъже по бански . Харесват ми шортите до коляното - като тези на сърфърите. Въпрос на вкус ...

bilka
08-04-2006, 20:04
Аз пък не харесвам мъже по бански . Харесват ми шортите до коляното - като тези на сърфърите. Въпрос на вкус ...
Като се замисля, това също е много добро! Особено за по-кльощавичките...

kristini4ka
08-04-2006, 20:29
Лично на мен повече ми харесва бански тип боксерки, но всеки си избира сам

midian
08-04-2006, 20:52
Предпочитам шорти.Много хубаво ми изглеждат,понякога и аз се къпя с шорти.Ама да не са някви шарени,едноцветни или нещо такова...

Lorraine
08-05-2006, 07:49
Аз пък не харесвам мъже по бански . Харесват ми шортите до коляното - като тези на сърфърите. Въпрос на вкус ...
подкрепям =D>

{_^SeX^On^The^BeacH^_}
08-05-2006, 10:33
ako iska6 da hvane6 hubav ten po dobre da si s banski tip slipove.osen tova pove4eto momi4eta haresvat mom4etata da sa s po vpiti banski taka vsi4ko vi se vijda.

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

{_^SeX^On^The^BeacH^_}
08-05-2006, 10:35
Аз лично нося или боксерки или шорти ... Но боксеките са по-добро решение .. Има си и по впити , с които също се хваща тен ... А от шортите пък изобщо ... Така че ... Който както си реши ... ;)
А принципнп слипове не ми харесват изобщо ... Даже седи смешно на повечето ... Дори за белио не ми харесват ... Носех само когато бях малък , но от 3 , 4-ти клас някъде само с боксерки си ходя ...

reason
08-05-2006, 12:23
Ми де да знам,на мен повече шортите ми допадат.Някак слиповете не ми харесват...

Eclipse_bb
08-05-2006, 18:37
Здравейте!
Въпросчето ми е кратко и ясно, дано на всички ни е интересно да се изкажем по темата, та, кажете момичета И момчета, кои бански за мъже ви харесват повече - слиповете или боксерките?
Аз лично нося боксерки, защото е по-естетическо, но банските тип "слип" са много по-удобни при плуване и печене, вие пък какк мислите, кое ви стои по-добре? :)


Е това ме уби...
Боксерките били по-естетически... хааааааахаха ха ха...
Ако човек е някой торбалан, наистина е добре да слага боксерки, за да не докарва неприятни усещания на околните... неслучайна в Щатите слиповете не се възприемат много-много...
Та, ако става въпрос за мен - слипове, малко по-изрязани от обичайното Спидо. Другите пичове не ме вълнува какво носят.
Момичетата - стринг (препоръчително е да полагат малко грижи за себе си, за да спестят гореспоменатите неприятни емоции).

Mystery
08-05-2006, 21:47
Боксерките най-ми харесват. Шортите също, но не и слиповете.

Jasse`James
08-06-2006, 18:59
Аз носех слипове преди, но вече не, примерно като ти се ...вдигне ..сещате се ..от позата на пясъка примерно, всичко се вижда и е много неудобно. с Боксерки или шорти никой няма да забелиже ..за сметка на това със слипове печенето и плуването са много по-приятни.