PDA

View Full Version : Сутиен



honey_7o
08-04-2006, 19:35
Искам да попитам от къде мога да си купя хубав и наистина качествен сутиен с мека чашка?Ако някой знае от личен опит може да казва и марка.Мерси предварително :?

bilka
08-04-2006, 19:51
Ами зависи от кой град си, но то във всеки има най-малко един хубав магазин! Питай приятелките си. Иначе и из интернета се предлагат. Поръчваш си го и на другия ден ти го доставят у вас. ;-)

ludo_mace
08-04-2006, 20:06
За качествени марки- "Triumph", "Seven Seconds", "Palmers"... :roll: Но аз лично предпочитам на "Za-Za" :-) (магазините им ги има почти навсякъде), защото има голямо разнообразие от модели, както и специална "тийн-колекция", и са с много удобни + повечето са на много достъпни цени :-D

yomadedi
08-04-2006, 22:06
За качествени марки- "Triumph", "Seven Seconds", "Palmers"... :roll: Но аз лично предпочитам на "Za-Za" :-) (магазините им ги има почти навсякъде), защото има голямо разнообразие от модели, както и специална "тийн-колекция", и са с много удобни + повечето са на много достъпни цени :-D
Мдам подкрепям мнението ти и добавям Etam i Skiny

TSecret
08-05-2006, 16:54
Triumph,Playboy(Playmate),Leilieve,Sielei i Lormar-poslednite dve sa mi lubimi!

SweetBunny
08-05-2006, 18:09
Triumph,Playboy(Playmate),Leilieve,Sielei i Lormar-poslednite dve sa mi lubimi!
хаха и аз харесвам ЛорМар :-D имам само 1техен сутиен, но вече не ми става...а и 40-50лв за сутиен не ми се дават :-)
Иначе съм много доволна от "Perfect" не са много скъпи, направо са нищо пред ЛорМар и имат голямо разнообразие от мека (голяма) чашка и с малка подгръдна :roll:
И Hristi имат хубави сутиени...особено дантелени :)

adDicTeD`tO`yOu
08-06-2006, 11:29
Seven Seconds :wink:

macka123
08-06-2006, 15:59
ами аз не държа на качеството защото все пак гърдите ми още са в разтеж и ще се ядосвам ако съм дала мн пари з асутиен който ми е умалял
а иначе може ли някой да даде някой саит за сутиени плс

TSecret
08-06-2006, 17:24
www.5-avenue.com
http://www.fashion.bg/ladies_fashion/underwear.php[/url]

Mystery
08-07-2006, 13:08
Ако си от софия ти препоръчвам магазините на Etam, Seven Seconds, Triumph, La Perla, Baam и Skiny. На мен любими са ми Seven Seconds и La Perla.

lunnoto_momi4e
09-10-2006, 20:19
az sam mnog dovolna ot "NBB".mnogo sa udobni i imat golqmo raznoobrazie ot modeli :P

i'm so excited!
09-10-2006, 20:27
по 50 кинта, че и повече за сутиен!?
не сте в ред :smt104
иначе никъде не мога да си намеря свестен изрязан сутиен с мека чашка на нормална цена, все някви тонове дунапрен ми предлагат. отврат. :evil:

ThePainIsReaL
09-10-2006, 20:34
az sam mnog dovolna ot "NBB".mnogo sa udobni i imat golqmo raznoobrazie ot modeli :P

Еми .. и аз имам такива. Поне не са някакви по 40-50-60 лв . Имат хубави и удобни модели .

emotions
09-10-2006, 21:59
по 50 кинта, че и повече за сутиен!?
не сте в ред :smt104
иначе никъде не мога да си намеря свестен изрязан сутиен с мека чашка на нормална цена, все някви тонове дунапрен ми предлагат. отврат. :evil:
и аз не бих дала чак 50 лв ..вчера например точно си купих два на българска фирма,която се казва Bril Style и са с мека чашка мн да удобни ...имат и по-спортни модели и по-разни с дантелки и флинтифлюшки ,а и не са скъпи -бяха всеки около 15 лв..заслужаваше си да си похарча събраните запаси \:D/ \:D/

SweetBunny
09-10-2006, 22:12
оф ужас...
вчера бях по магазините...
ходих и в Triumph и кфо :shock: не се намери нито един сутиен с мека 4ашка, който да ми става ](*,)
хем магазина беше голям...
после и в Христи, пак нищо не ми стана...дори и в Перфект не ми седят както трябва или са ми широки, или чашките малки :-k ](*,)

Lorraine
09-11-2006, 07:54
ами..аз си намерих един мн хубав..за 42лв е :) ,марката е Love :smt016 ..

i'm so excited!
09-11-2006, 08:39
по 50 кинта, че и повече за сутиен!?
не сте в ред :smt104
иначе никъде не мога да си намеря свестен изрязан сутиен с мека чашка на нормална цена, все някви тонове дунапрен ми предлагат. отврат. :evil:
и аз не бих дала чак 50 лв ..вчера например точно си купих два на българска фирма,която се казва Bril Style и са с мека чашка мн да удобни ...имат и по-спортни модели и по-разни с дантелки и флинтифлюшки ,а и не са скъпи -бяха всеки около 15 лв..заслужаваше си да си похарча събраните запаси \:D/ \:D/

ъ. откъде си ги взела да поразгледам, че се побърквам вече ?

09-11-2006, 08:54
по 50 кинта, че и повече за сутиен!?
не сте в ред :smt104
иначе никъде не мога да си намеря свестен изрязан сутиен с мека чашка на нормална цена, все някви тонове дунапрен ми предлагат. отврат. :evil:
и аз не бих дала чак 50 лв ..вчера например точно си купих два на българска фирма,която се казва Bril Style и са с мека чашка мн да удобни ...имат и по-спортни модели и по-разни с дантелки и флинтифлюшки ,а и не са скъпи -бяха всеки около 15 лв..заслужаваше си да си похарча събраните запаси \:D/ \:D/

ahahha lele mn ste zle vs! markovi..glyposti..30 leva za dutien! az si imam sytieni za po 2 do 4 leva koito sa po ka4estveni ot markite koito izredihte! 1vo izdurjat s godini! 2ro ima6 ogromne izbor ,3to ne si davam vs pari za belio!!!!!!!!!!!!!! ima na kooperativniq pazar v lulin,strahotni sa ima ogromno raznoobraziE!

koalka
09-11-2006, 10:16
Ами има наистина хубави марки.Разходи се по "Витошка" и ще им видиш магазините.

Love__DaLi
09-11-2006, 18:31
оф ужас...
вчера бях по магазините...
ходих и в Triumph и кфо :shock: не се намери нито един сутиен с мека 4ашка, който да ми става ](*,)
хем магазина беше голям...
после и в Христи, пак нищо не ми стана...дори и в Перфект не ми седят както трябва или са ми широки, или чашките малки :-k ](*,)
някои недоволстват от големите и красиви неща [-(
ДРУГИ ИМ СЕ КЕФЯТ В НЕСВЯС :smt007 \:D/ :mrgreen: :smt016 {{{TTT}}}

emotions
09-11-2006, 21:33
по 50 кинта, че и повече за сутиен!?
не сте в ред :smt104
иначе никъде не мога да си намеря свестен изрязан сутиен с мека чашка на нормална цена, все някви тонове дунапрен ми предлагат. отврат. :evil:
и аз не бих дала чак 50 лв ..вчера например точно си купих два на българска фирма,която се казва Bril Style и са с мека чашка мн да удобни ...имат и по-спортни модели и по-разни с дантелки и флинтифлюшки ,а и не са скъпи -бяха всеки около 15 лв..заслужаваше си да си похарча събраните запаси \:D/ \:D/

ъ. откъде си ги взела да поразгледам, че се побърквам вече ?
еми нз къде живееш ,за да ти кажа по-точно..то няма точно име магазина,в него имаше сякви марки, но само български..абе дай на лс да не става флууд ако искаш..

malko mace
09-12-2006, 10:48
Of,milichki,navsiakade prodavat sutieni,a i ne razbiram maniata vi da sa markovi,vajnoto e da sa vi udobni i da varchat rabota...za malkite-da gi praviat po-golemi,za golemite-da gi povdigat i stiagat,taka che da ne se klatuchkat po ulicite!Vse pak koy li vi gi gleda sutienite,osven gadjetata,razbira se,no mojete da si kupite seksi izriazano i krasivo belio na koiato i da e marka na NISKA CENA ot po 5 do 10-20 leva niakade!I bez tova majete ne razbirat nichto ot sutieni,a ochte po-malko ot marki i niama da oceniat hvarlenite ot vas 50-60 leva samo za edin sutien,taka che usiliata vi chte badat naprazni!Osven tova sam ubedena,che mnozinstvoto ot momchetata predpochitat biusta vi bez sutien!Ako obache samo iskate vie i vachite gardi da se chuvstvate udobno v krasiv i mek sutien bez da izharchite spestiavaniata si na edin dah,vi preporachvam da si vzemete na "Yinaqi",da,viarno,zvuchi leko sas samnitelen proizhod,no sa mnogo udobni i anatomichni,poviarvayte mi,a i sa mnogo privlekatelni i na vanchen vid,leko sabirat gardite,no ne tolkova,che da izglejdate kato prostitutka ,e,razbira se,zavisi i ot modela,no moiat pone e takav(az polzvam 70B,toest32/70,de)i sa mnogo krasivi-imat brodirani cvetia,dantelki i pandelki,osven tova sutienite se predlagat v bialo i rozovo!Moiat e v bialo sas svetlo sinia pandelka,a otdolu,pod neia,ima ochte edna biala.Ima 3 stepeni na zakachane.Mojete da si zakupite takav sutien za 2-3 leva niakade,veche ne si spomniam tochno kolko,no niakade tolkova!Moje i 1 lev da beche,no sas sigurnost ne e bil poveche ot 3 leva!E,zavisi i ot kade go kupuvate,razbira se,ako e ot centara,moje i 20-30 leva da e,no az vi kazvam,che poveche ot 3 leva ne struva(pone ottam,kadeto az si go kupih).A inache mojete da namerite sutieni vav vseki edin magazin za belio(ne vi preporachvam da sa butki ot ulicite ili sergii),dori i da ne e ot gorespomenatata marka,ima mnogo hubavi sutieni ot razlichni marki na super evtini ceni,i vi kazvam da ne sadite po cenata za sutiena-moje da e bezbojno skap,no tova ne znachi nepremenno,che kachestvoto mu e dobro,a evtinite sutieni za po 1-2 leva ne gi mislete,che sa ot locho kachestvo,mnogo pati te sa daje po-dobri ot izvestni marki za po 60 leva!Ne si kupuvayte sutien po i-net,zachtoto e po-skapo i nikoga ne znaech sas sigurnost kakvo chte ti dostaviat ili izobchto chte ti dostaviat li nechto!Osven tova na tazi vazrast ne si zaslujava da hvarliate na viatara pari za sutieni,che i veche kato po-golemi pak ne si zaslujava!A po-dobre zachto ne popitate maykite si kakvi sutieni polzvat,otkade i t.n,te moje da znaiat po-dobre!

09-12-2006, 21:54
Taina{} -

znaesh li kude v sofiq ima magazin na playboy (playmate) za belio?

pitan4icata
02-01-2009, 19:53
az sam mnog dovolna ot "NBB".mnogo sa udobni i imat golqmo raznoobrazie ot modeli :P

я кажете в Пловдив каде има такива ,защото преди си бях взела от един магазина на малката главна, който изчезна и сега пак си търся такъв, но друг цвят(телесен,екрю,бежов) и не мога да намеря..

Black_Fyed_Peas
02-02-2009, 10:37
амм на pierre cardin имат много хубави и най-вече качествени модели, вярно е не са много ефтини (70-80лв) но пък за сметка на това са просто УНИКАЛНО удобни. Аз съм с чашка която се намира рядко-с малко подгръдна и голям бюст и точно на пиер винаги успявам да си харесам нещо което НАЙ-ВЕЧЕ ми е удобно просто разкошни :P обичам гии :grin: 8-) 8-)

MiLeNcHeToO
02-02-2009, 18:58
На Triumph са много хубави и качествени :)

greenday4e
01-04-2012, 07:30
За качествени марки- "Triumph", "Seven Seconds", "Palmers"... :roll: Но аз лично предпочитам на "Za-Za" :-) (магазините им ги има почти навсякъде), защото има голямо разнообразие от модели, както и специална "тийн-колекция", и са с много удобни + повечето са на много достъпни цени :-D

mersi za saweta ama moje li da mi kaje6 sait na zaza w koito da wida samite modeli i da otida posle do magazina da si kupq

Cucko0
01-04-2012, 07:43
2006 година