PDA

View Full Version : Как да и предложа!



Rok
08-04-2006, 20:48
Искам да ви попитам как да предложа на момичето което харесвам(на 12 години съм)-не съм сигорен дали тя ме харесва защото ситуацията е следната-ние сме нещо като конкуренция с едно момче - съученик ми е конкуренция сме но не пряко - приказвам и според мен и други хора не се вижда кой харесва от двамата разбирате ли - ту заглежда него ту мен говори си еднакво "близо" и с мен и с него и сега от много време ходя при тяхната групичка кадето се събират и постоянно има закачки но сега нещо имам чувстото че се прави че не испитва нищо и че няма нищо а разбирате ли от преди да я харесвам имаше голяма разлика от сега и няма начин поне да не е заподозряла нещо и имам чувстото нали знаете тя постоянно си варви там с нейната женска групичка и имам чувстото че не иска да каже на групичката че ме харесва и още не е казала и сега се прави на някаква не пукистка!Сега се очуждиха с конкуренцията и нещо не идва при нас!Кажете кога ще е най-подходящо да и предложа,защото много ме е срам,а за целуването знам че не се е целувала и тя знае че аз не съм се целувал!

freaky_FK
08-04-2006, 20:56
zavedi q na kino.posle na kafe i q izprati,pri polojenie che ne se celuvate tova mi se struva naj podhodqshto.:) uspeh

reason
08-04-2006, 21:16
Абе попринцип си е малко детинско да й предлагаш,но ти казваш,че си на 12....така че.....зн ли като бях на 12-13 едно момче ми вика"Ъ-ъъ ми айде да ми станеш гадже"и да ти кажа на тая възраст то по тоя начин става,пък и щом не сте се целували не виждам друг вариант освен да я попиташ директно.Ама първо излезте разходете се,може и на кино да я заведеш и от дума на дума някак подхвани тая тема.Само да не се окаже,че тя не те харесва.....

Rok
08-04-2006, 21:59
Абе попринцип си е малко детинско да й предлагаш,но ти казваш,че си на 12....така че.....зн ли като бях на 12-13 едно момче ми вика"Ъ-ъъ ми айде да ми станеш гадже"и да ти кажа на тая възраст то по тоя начин става,пък и щом не сте се целували не виждам друг вариант освен да я попиташ директно.Ама първо излезте разходете се,може и на кино да я заведеш и от дума на дума някак подхвани тая тема.Само да не се окаже,че тя не те харесва.....
Спокойно изобщо не е детинско напълно сериозен съм!
А става ли СМС-и по чата да испратя приятел да предложи от мое име...?

Dark_Queen
08-04-2006, 23:35
Спокойно изобщо не е детинско напълно сериозен съм!
А става ли СМС-и по чата да испратя приятел да предложи от мое име...?
Ne tva ne stava..tova ve4e e detinsko...

reason
08-05-2006, 10:19
Е,да с СМС ще е супер детинско.Абе при положение,че не сте се целували отиваш и я питаш,преодоляваш срама и действаш!Айде успех!

BebeTooOoo
08-05-2006, 10:36
Е,да с СМС ще е супер детинско.Абе при положение,че не сте се целували отиваш и я питаш,преодоляваш срама и действаш!Айде успех!

ahammm

Master_88
08-05-2006, 10:37
Изведи я някъде и предложи,или пък направо и се обясни :D

j0r0_fear
08-05-2006, 10:41
awe kak da i predloja..neshto v moi stil..otivash do neq prycvash i kazvash koi beshe ahahahahaah
To mnogo slojno...ne we otivash kazvash i haresvam te ai da xodim ;)

BeBencEto
08-05-2006, 11:08
preodolqvash straha i pitash "abe iskash li da trugnem..az mnogo te haresam" i se usmihvash.....detinsko e no shtom shte i predlagash...

Spider_Web
08-05-2006, 11:10
awe zemi parvo razberli dali teb haresva ili drugiq pak togava i predlagai....awe vidqh nqkoi da pi6e da idat na kafenca ne sa li o6te malko malki vse pak e na 12...momi4eto na sa6tata vazrast li e ako da q pokani nqkade govori si s neq (ti si re6avai za kvo) i posle i obqsni kakvo 4uvstva6 i i predloji...

Rok
08-05-2006, 11:45
awe zemi parvo razberli dali teb haresva ili drugiq pak togava i predlagai....awe vidqh nqkoi da pi6e da idat na kafenca ne sa li o6te malko malki vse pak e na 12...momi4eto na sa6tata vazrast li e ako da q pokani nqkade govori si s neq (ti si re6avai za kvo) i posle i obqsni kakvo 4uvstva6 i i predloji...
Еми да ти кажа ако стане гаджета няма да се замисля дали сме малки за кафета и ше си ходит без проблем по кафенца а за възраста тя е моя клас и 5 за 6 но е тръгнала една година по рано но е много по зряла от много момичета в моя клас!Той не остана кога трябва лятната ваканция да и предложа и усещам че никаф път тоя задръстеняк - другия няма да и предложи шото е супер сдухан!И спрете да казвате че сме кат някви деца - сичко е супер сериозно и не съм неко лапенце сичко е сериозно!А как точно да и предложи кви думи да кажа кои са най подходящи!?

reason
08-05-2006, 11:53
awe zemi parvo razberli dali teb haresva ili drugiq pak togava i predlagai....awe vidqh nqkoi da pi6e da idat na kafenca ne sa li o6te malko malki vse pak e na 12...momi4eto na sa6tata vazrast li e ako da q pokani nqkade govori si s neq (ti si re6avai za kvo) i posle i obqsni kakvo 4uvstva6 i i predloji...
Еми да ти кажа ако стане гаджета няма да се замисля дали сме малки за кафета и ше си ходит без проблем по кафенца а за възраста тя е моя клас и 5 за 6 но е тръгнала една година по рано но е много по зряла от много момичета в моя клас!Той не остана кога трябва лятната ваканция да и предложа и усещам че никаф път тоя задръстеняк - другия няма да и предложи шото е супер сдухан!И спрете да казвате че сме кат някви деца - сичко е супер сериозно и не съм неко лапенце сичко е сериозно!А как точно да и предложи кви думи да кажа кои са най подходящи!?
Е,хубо де.Не сме казали,че сте деца.Пък кви думи.... :-k То трябва да си дойде от самосебе си,а не да й казваш некви заучени реплики.

Сънчо
08-05-2006, 19:25
:lol: Чесно смешничко ми беше докато го четох :lol: :lol: Иначе по въпроса... еми кое му е сложното? отиваш и и викаш "харесвам те искаш ли да ходим" и тва е :-) Няма страшно, съмнявам се да яде хора.... Успех!

Rok
08-07-2006, 18:19
Моля ви за още съвети! :?

iiirish
08-07-2006, 20:50
:lol: Чесно смешничко ми беше докато го четох :lol: :lol: Иначе по въпроса... еми кое му е сложното? отиваш и и викаш "харесвам те искаш ли да ходим" и тва е :-) Няма страшно, съмнявам се да яде хора.... Успех! :D

In4iTu_
08-07-2006, 21:00
Оох...първо се научи да пишеш после си търси приятелка...Тя едва ли харесва неграмотници...

момичето което Пред думата което има запетайка.

сигорен Думата се пише така -> сигУрен

харесва защото Пред защото също има запетайка.

ту заглежда него ту мен Пред второто "ту" има запетайка.

и с мен и с него И след второро "и" също има запетайка.

групичка кадето Между двете думи има запетайка, а втората се пише така -> кЪдето

закачки но Пред "но" има запетайка

чувстото че ,
прави че Пред "че" има запетайка.

испитва Пише се така -> иЗпитва..

нищо и че Пред "че" има запетайка.

тя постоянно си варви Сигурна съм, че тя си вЪрви...

чувстото Искаш да кажеш чувстВото

групичката че Пред "че" се пише запетайка.

не пукистка Въпросната дума се пише слято.

Съжалявам, че не пиша точно по темата, но.. по - добре си купи правописен речник... На 12 си..И ще бъдеш 6 клас..аз тогава поне можех да пиша, пък и не само аз...

adDicTeD`tO`yOu
08-07-2006, 21:03
In4iTu_

Ахахаха точно така!!! =D>

-=Относно темата...ми разбери дали те харесва и действай,не е толко сложно!=-

love_all
08-07-2006, 21:03
purvo: zabravi vsichki idei, svurzani s prashtane na priatel, ta dori i da e neina priatelka.
vtoro: nikoga ne mojesh da si siguren dali tia se e celuvala... momichetata obiknoveno ne si priznavat v daskalo.
treto: men ako pitash hodi se grumni...tova beshe neshto kato retardacia, ne me slushai :)
chetvurto: ne govori s neia po telefona...momchetata ne mogat da govoriat po telefona...makar che te i inache ne mogat de, ama...
peto: hvani ia niakude sama v niakoi ugul i ia zagovori... Samo nedei da mulchish mulchish i da iztursisdh neshto ot sorta "Az mnogo te haresvam" ili "Iskash li da hodim" ili "aide da mi stanesh gadje" tyriabva da stane na principa na "i kayto kazah ..., az mnogo te haresvam" ili neshtpo ot tozi rod. ama bez da kazvash "i kato stana duma". Az go kazah samo, za da me razberesh.
shesto: nai-dobre purvo se nauchi da se celuvash! Sram i pozor!

BLUE~ANGEL~
08-07-2006, 21:34
In4iTu_ bravo!! =D>
A za temata,ami kakvo da ti kaja,ako naistina mn q xaresva6 6te preodolee6 straxa si i 6te i predloji6 :) ne e tolkova trudno spox

08-12-2006, 11:48
@In4iTu_ наистина си мислиш че съм неграмотник - просто не ми се пише по 100 часа еми така е по бързо оф кво да обеснявам ако ще ставаш учител по БЕЛ - успех!

`Death`Whore`
08-12-2006, 11:49
Следващият път, когато някой се заяде с мен или ме обиди, защото съм казала, че е неграмотен или съм го поправила, ще покажа тази тема. Защото 100% на мен щяхте да ми направите забележка.

А към автора на темата - момченце, грамотният човек пише грамотно дори когато го мързи и пише бързо.

KisskilleRcHe
08-12-2006, 11:50
Целуни я!!!!!!!! :smt008

`Death`Whore`
08-12-2006, 11:54
[b][i]

нищо и че Пред "че" има запетайка.

Запетаята е пред "и". Много малоумни са станали децата в днешно време. Дочули, че пред "че" се пише запетая, обаче не се замислят, че има немалко изключения.

Elektra_x
08-12-2006, 13:27
Искам да ви попитам как да предложа на момичето което харесвам(на 12 години съм)-не съм сигорен дали тя ме харесва защото ситуацията е следната-ние сме нещо като конкуренция с едно момче - съученик ми е конкуренция сме но не пряко - приказвам и според мен и други хора не се вижда кой харесва от двамата разбирате ли - ту заглежда него ту мен говори си еднакво "близо" и с мен и с него и сега от много време ходя при тяхната групичка кадето се събират и постоянно има закачки но сега нещо имам чувстото че се прави че не испитва нищо и че няма нищо а разбирате ли от преди да я харесвам имаше голяма разлика от сега и няма начин поне да не е заподозряла нещо и имам чувстото нали знаете тя постоянно си варви там с нейната женска групичка и имам чувстото че не иска да каже на групичката че ме харесва и още не е казала и сега се прави на някаква не пукистка!Сега се очуждиха с конкуренцията и нещо не идва при нас!Кажете кога ще е най-подходящо да и предложа,защото много ме е срам,а за целуването знам че не се е целувала и тя знае че аз не съм се целувал!
Защо трябва да и предлагаш.Тази фраза "Искаш ли да станем гаджета" е тъпа.Просто я изведи в парка или някъде другаде,където да сте само двамата.Признай и какво чувстваш в зависимост от това как ще реагира действай нататък.