PDA

View Full Version : persing



mirity
08-04-2006, 21:11
imam vyzmojnost da si probiq ezika i nashte da ne razberat no me e strah che mogat da razberat pld hora kajete mi lesno li se krie persing na ezika ot roditelite



Moderated by miloto
т.1 от Правилника :!:

cecko_boy
08-04-2006, 22:32
Lud/a li si mn qsnu 4e razberat nali zapo4vash da fuflish kato imash pearsing na ezika nali kato govorish shte ti se vijda trqbva da sa mn prosti za da ne razberat i ti oshte pove4e ako si misli6 4e nqma da te razberat

just_a_kid
08-04-2006, 22:53
Имаше една серия на Malcolm in the middle, където Малкълм си проби езика...не знам дали си я гледал/а, но определено не мисля, че можеш да скриеш.

Lorraine
08-05-2006, 07:47
еми ако искаш-пробивай го!Ще избягваш когато говориш с тях да те гледат право в устата.И внимавай,че видят ли те ще хвърчи перушина :D .Btw gledai filma Thirteen -moje da ti pomogne :!:

NoseBleeD
08-05-2006, 10:40
пише се piercing ебати
и като толкова те интересува мнението на мама и тати не се дупчиш и готово :-D

fake
08-05-2006, 10:50
пише се piercing ебати
и като толкова те интересува мнението на мама и тати не се дупчиш и готово :-D
:smt023

tainstvenata
08-05-2006, 10:53
6tom ne ti davat ne se dup4i 6toty 100% 6e razberat ...(i aman ot tiq temi)

reason
08-05-2006, 12:10
Хмм,да.Ако не искаш да разберат ще трябва постоянно да си държиш устата затворена и да не говориш.Но тогава пък ще се усъмнят.Тъй че или ги питай и говори с тях или ги постави пред свършен факт!

roksana
08-05-2006, 14:45
nqma kak da skrie6 za pov4e ot 6-7 dni

kristini4ka
08-05-2006, 15:02
1.Не всички започват да фъфлят след като си пробият езика
2.Сестра ми се го продупчи и кри от нашите месец месец и нещо и накрая им каза сама те не разбраха преди тя да им каже...

[B]a[N]D[i]T[k]a
08-06-2006, 01:13
spored men mojesh no te rano ili kusno shte razberat ...

Angel_Girl
08-06-2006, 01:37
Emi nqmq kak da ne vidqt 100 % 6te razberet. Ama vse pak re6enito si e tvoe

08-06-2006, 17:44
Ами чесно казано да, мисля че ще разберат веднага, но мен ако питаш не бери грижа за това. Носи се , както ти харесва. Ако смяташ, че с пиърсинга на езика ще се чувстваш по-добре и ще се харесваш повече си го нправи и после се върни в къщи и им го покажи. няма да има какво да направят, а и ще трябва да разберат, че така се харесваш повече. Не бери грижа, че не ти дават. Аз смятам в скоро време да питам наще( аз смятам на веждата да си правя), но и да не се съгласят, пак ще го направя. Ти си реши как да постъпиш. :D

macy_day_parade
08-06-2006, 19:32
da be,davai.i kato ti stane taka mnogo ti zdrave http://www.jugendreferat.steiermark.at/cms/bilder/49369/80/150/149/6fd2669e/piercing%204.jpg :smt005

IdiOtKa
08-06-2006, 20:04
лолл я някои да обясни как точно се получава тази инфекция ...че аз нем оа рабера от кво ще се получи толкова брутално ...

`Death`Whore`
08-06-2006, 20:59
Инфекция като инфекция. Чуждо тяло е набутано в току-що направена рана в част на тялото.

IdiOtKa
08-06-2006, 21:03
чуждо тяло ...... ?! че то как без чуждо тяло без обица ли .. ? не разбрах нещо ..

freaky_FK
08-06-2006, 21:06
mnogo si zle estesveno che she razberat che imash nqkvo jelqzo v ustata.puk i ako fuflish.a ako si alergichna kam te metali deto ti nabivat v ustata mnogo burzo she te hvanat.

`Death`Whore`
08-06-2006, 21:14
Не съм казала без. Казах, че обицата е чуждо тяло.

IdiOtKa
08-06-2006, 21:51
mnogo si zle estesveno che she razberat che imash nqkvo jelqzo v ustata.puk i ako fuflish.a ako si alergichna kam te metali deto ti nabivat v ustata mnogo burzo she te hvanat.
але не е тъпа има начин и да не разберат ...

macy_day_parade
08-07-2006, 08:59
gadna infekciq nabarah,a :twisted: hahaha
ne si dup4ete ezicite be hora!tva e super gnusno :smt078

ludo_mace
08-07-2006, 13:00
Вие хубаво й давате варианта да ги постави пред свършен факт... Ама не съм съвсем съгласна, че не могат нищо да направят :-k
:arrow: Могат леееекинко да те накажат (това ше е най-лекото последтвие) :smt009
:arrow: Могат да ти забранят да излизаш (е, естествено рано или късно това ще премине) :smt017
:arrow: ЩЕ загубят всякакво доверие към теб, а това (поне за мен) е много по-важно от каквато и да било обица :!:
:arrow: А и да не забравяме, че като край на цялата история могат много лесно да те накарат да я махнеш ](*,)
П.С. А замисляла ли си се над причините, поради които те ще са против тоя прословут пиърсинг :smt012
П.С.2 А знаеш ли, че за да ти направят такъв пиърсинг, ако си под 18, с теб трябва да има родител :smt013

IdiOtKa
08-08-2006, 06:02
gadna infekciq nabarah,a :twisted: hahaha
ne si dup4ete ezicite be hora!tva e super gnusno :smt078
гледаи си работата бее ! вобще не е гнусно маина мен супер много ме радва и не сажалявам че имам ! :smt006

midnight..
08-08-2006, 08:29
П.С.2 А знаеш ли, че за да ти направят такъв пиърсинг, ако си под 18, с теб трябва да има родител :smt013
хаха :lol: глупости навсякъде пробиват дори и ако си на 14 !

`Death`Whore`
08-08-2006, 08:40
П.С. А замисляла ли си се над причините, поради които те ще са против тоя прословут пиърсинг :smt012

A ти виждала ли си родител, който има и най-малка представа от пиърсинги?

yo-ma-nigga
08-08-2006, 09:45
ti ok li si?!?!?!bez vashte da znaqt ne prai nishto a i lesno nemoje da se kkrie!

no0k1e
08-08-2006, 19:11
koqto ima piercing na ezika da mi pishe lichno :lol: 8)

rPo3HoTo
08-08-2006, 19:22
Вие хубаво й давате варианта да ги постави пред свършен факт... Ама не съм съвсем съгласна, че не могат нищо да направят :-k
:arrow: Могат леееекинко да те накажат (това ше е най-лекото последтвие) :smt009
:arrow: Могат да ти забранят да излизаш (е, естествено рано или късно това ще премине) :smt017
:arrow: ЩЕ загубят всякакво доверие към теб, а това (поне за мен) е много по-важно от каквато и да било обица :!:
:arrow: А и да не забравяме, че като край на цялата история могат много лесно да те накарат да я махнеш ](*,)
П.С. А замисляла ли си се над причините, поради които те ще са против тоя прословут пиърсинг :smt012
П.С.2 А знаеш ли, че за да ти направят такъв пиърсинг, ако си под 18, с теб трябва да има родител :smt013

Ебаси само си търсите оправдания! Ако някой е супер навит да се дупчи няма да му пука за болка, инфекции, родители и т.н.! Ако има поне малко акъл в главата, ще е съвсен наясно, че има и рискове. Обаче ако се грижи съвестно и си го отглежда с мерак не виждам къв е проблема О.о И според мен пиърсинг на езика се крие лесно. Има хора, които изобщо не им личи...зависи от самия ти начин на говорене...абе знам ли...а на 13 си малка още. правиш го за гъзарията и да не останеш по-назад. Изчакай!
ъъ забравих-странно....как така толкова мои приятели са се дупчили без родителите да са с тях...тва беше супер тъпо изказване ](*,)

IdiOtKa
08-08-2006, 20:48
мно ясно че като си супер навит ня болка ня нищо .... ако се грижиш дуре нямаш инфекци ...бтв самата болка не е голяма ... щото се пак те праскат с едно таков дето ти замразява всичко и не осещаш почти нищо ..чувството си е многооо яко ! аве няма нищо лошо да си пробиите изика самоче си помислете дуре .... :) вапреки че кво ли има да му се мисли ..просто го правиш или не :mrgreen:

i'm so excited!
08-08-2006, 21:17
мно ясно че като си супер навит ня болка ня нищо .... ако се грижиш дуре нямаш инфекци ...бтв самата болка не е голяма ... щото се пак те праскат с едно таков дето ти замразява всичко и не осещаш почти нищо ..чувството си е многооо яко ! аве няма нищо лошо да си пробиите изика самоче си помислете дуре .... :) вапреки че кво ли има да му се мисли ..просто го правиш или не :mrgreen:
преди да си продупчиш езика, можеше да прочетеш и някоя друга книга (евентуално учебника по български език от 5-ти клас :-k )
а онова с което се пръска езика за да изтръпне се казва ЛИ-ДО-КА-ИН.

IdiOtKa
08-09-2006, 17:38
мерси за информацията !!!!!!!!!!!!!!!1 обещавам ще се науча да пиша ...

sean_paul_girl
08-09-2006, 19:45
emi a ti kaja qko e no, mnogo boli a i purvite dni govori6 stranno ina4e za krieneto ne e 4ak tolkova golqm problem!

IdiOtKa
08-09-2006, 20:45
да е напрау си е болка за умиране ...аве като ви е страх от болката по хуаво вобще не се замисляите дали да си правите или не ... :smt017

08-09-2006, 20:57
Абе хора всеки говори някакви неща и с опит без опит е 100% сигурен колко е прав.Имам обица не езика от 2месеца близо, не ме болеше, не фъфлех,не съм яла твърда храна само 5-6дена,наще незнаят и невиждам как ще разберат скоро.Имам приятелка, която от 2 години го има и техните си нямат и на идея.Боляло много, фъфлиш 5месеца не ядеш 2 години, какви ли неща не прочетох навсякъде.Индивидуално е, ако си решил,че го искаш, ще преживееш, не е болка за умиране.А ако разберат техните какво, ще и отрежат езика сигурно...

_Gery_
08-10-2006, 21:34
Znachi.Az predi poveche ot godina si slojih obica na Ezika.(Bez nashte da znaqt).Pri samoto dupchene ne boleshe izobshto.
Kazah na maika mi oshte sushtiqt den.Ezika mi se podu ujasno
mnogo prosto ne izdurjah.i Otidoh i si q mahnah.Spored men nqma kak
da ne razberat vashte che imash obica zashtoto naistina pochvash
da Fuflish.Ne znam pri vseki moje da e razlichno.A bashta mi
ne razbra zashtoto az ne sum se poqvqvala pri nego 3 dni.(tolkova vreme q nosih).Uspeh! Ako te Kefi tfa neshto si sloji.I vse pak Edin razgovor s
vashte predi tfa shte e po-dobre.! \:D/