PDA

View Full Version : Писна ми от тъпите му настроения



danielka_88
08-04-2006, 21:45
Ходя с едно момче от 9 месеца в началото беше като риказка обаче жече не издърйам всичко което му се случи си го искаржа на мен на всичкото отгоре уредих почивка само за нас двамата за да мойем да си оправим отношенията тои се сагласи и ден преди да заминем скъса с мен каза че пак ще доиде с мен но ще сме само приятели.е какво е това как да го накарам пак да е както преди>благодаря ви предварително :-D

кдйсафбкйд
08-04-2006, 22:08
Ако неговите чувства са истинали...нищо не можеш да направиш мила.На твое място зимам го с мене на почивката и просто не е истина дните ще му почерня.Занасяш се с всеки и т.н. и ако той те обича няма ти позволи тази волност

eXciTiNg-BabY
08-04-2006, 22:42
hodili ste 9 meseca i toi e skasal s tebe predi po4ivka :-s awe kav e toq izrod po dobre go zareji ne struva i 2 stinki ne prodaljavai s nego za da ne se vliubi v nego i posle da strada6 :( tova e moeto mnenie nqma smisal i kaji na kolko god. ste

danielka_88
08-04-2006, 22:45
az sam na 18 toi e na 20

reason
08-05-2006, 11:51
Ми бъди и ти с разни настроения!Защо той трябва да си прави каквото си иска,да не се съобразява с твоите чувства,а ти да тичаш след него и да се опитваш да оправиш нещата??!?!Че чак почивка си уредила!Я тоя го зарежи или пък наистина го вземи както казаха и му направи почивката отвратителна!

sexy_dupe_sf
08-05-2006, 12:14
a taka vzemi go s teb na po4ivkata i preminavai v deistvie :wink: tyko vij ne6to v nego se e promenilo i naistina kakto kazaxa ako te obi4a 6te te spre

Mike-Jones
08-05-2006, 12:59
ave kakvi sa tiq pitove ](*,) ](*,)

koalka
08-05-2006, 15:38
Не можеш да го накараш.Той явно не те обича щом сте скъсали.А пък и явно той се дразни от теб и ти от него.Връзката ви според мен е загубена.

adDicTeD`tO`yOu
08-05-2006, 15:41
Не можеш да го накараш.Той явно не те обича щом сте скъсали.А пък и явно той се дразни от теб и ти от него.Връзката ви според мен е загубена.

Съгласна съм с теб...колкот и да е гадно :(

freaky_FK
08-05-2006, 16:02
zamini s nqkoi drug za kvo ti e tozi.

cS_LaMeRkA
08-12-2006, 13:07
[b][i]По - скоро му е истинал мозъка! :shock:

KisskilleRcHe
08-12-2006, 13:53
Аз имах едно такова гадже и следкато ми забрани двапати да пея след седем-осемдесетата бира, аз я зарязах.... Обичам настоящетото си гайде точно, защото не ми се бърка в личното пространство....

LaFee
08-12-2006, 14:55
Ходя с едно момче от 9 месеца в началото беше като риказка обаче жече не издърйам всичко което му се случи си го искаржа на мен на всичкото отгоре уредих почивка само за нас двамата за да мойем да си оправим отношенията тои се сагласи и ден преди да заминем скъса с мен каза че пак ще доиде с мен но ще сме само приятели.е какво е това как да го накарам пак да е както преди>благодаря ви предварително

оооо първо поговрете за проблемите които тооолкова много го тревожат въпреки че аз като имам проблеми не си изкарвам яда на други хора защото те не са ми виновни за нищо има си една техните дет й се вика трошене на разни неща като му стане гадно да започне да чупи /не винаги помага/ ](*,)
иначе ако не иска да говори просто ще му изнесеш едно хубаво слово за задължениета му като гадже :smt019

Ekita
08-12-2006, 16:56
Аз бих му теглила една и бих поканила най-добрата си притяелка с мен вместо да си тровя нервите с неговите настроения.100% ще си изкарате незабравимо,няма да има кой да ти мрънка,кой да ти държи сметка в кой мускулест пич си се загледала,колко часа се гримираш и обличаш преди да излезете на разходка.Дори напротив,някой с удоволствие ще ти прави компания,вършейки абсолютно същите глезотийки:)

LaFee
08-12-2006, 17:45
az su6to bih pokanila nai-dobrata si priqtelka purvo 6te si namerim novi gadjeta vstoro 6te se zabavlqvame

zoben_pitbul
08-12-2006, 20:23
Не можеш да го накараш.Той явно не те обича щом сте скъсали.А пък и явно той се дразни от теб и ти от него.Връзката ви според мен е загубена.
Бебо абсолютно си права!

Nasindo
08-12-2006, 20:31
Ходя с едно момче от 9 месеца в началото беше като риказка обаче жече не издърйам всичко което му се случи си го искаржа на мен на всичкото отгоре уредих почивка само за нас двамата за да мойем да си оправим отношенията тои се сагласи и ден преди да заминем скъса с мен каза че пак ще доиде с мен но ще сме само приятели.е какво е това как да го накарам пак да е както преди>благодаря ви предварително :-D

spored men si mu pisnala i e re6il da ti bie shuta :-k :wink:

Angel_Girl
08-12-2006, 20:36
Аз мисля, че първо трябва да поговорите за тези проблеми и после да правите каквото и да било решения.

iliyanka
08-24-2006, 11:17
znae6 li az sa6to sam s moia pr 9 meseca,toi e zodia lav i haraktera mu e mnogo promenliv,moje da se smee i sled 5 minuti da e v ujasno nastroenie,kogato niakoi go e iadosal 4esto si go izkarva na men,taka 4e spoko ne si edinstvena,pogovori s nego,i se opitai da svikne6 s haraktera mu :D obi4aite se :smt008 i ne se karaite :smt014

cskamoni4ka
08-24-2006, 11:22
Зарежи го тоя бе ... как ще се държи така с него,а ти ще се опитваш да се сдобрите!

El_otro_de_la_cama
08-24-2006, 14:28
Ако има вариант да вземеш някой друг с тебе на почивката го направи, няма да сбъркаш.Помисли, при условие, че той ти мрънка нещо през цялото време каква "почивка" ще бъде това??? :-k

rowzz
08-24-2006, 22:11
hodili ste 9 meseca i toi e skasal s tebe predi po4ivka :-s
будали.. за 9 месеца бебе щяхте да си дундуркате :Р..

christina_aguilera
08-24-2006, 22:22
Ако неговите чувства са истинали...нищо не можеш да направиш мила.На твое място зимам го с мене на почивката и просто не е истина дните ще му почерня.Занасяш се с всеки и т.н. и ако той те обича няма ти позволи тази волност
И аз така бих направила :twisted:

koalka
08-25-2006, 12:12
Той не те обича и при това положение нищо не може да е както преди.

mes_espoirss
08-25-2006, 14:29
mila,moje mn gadno da zvu4i no prosto go prejivei...prejiviala sam ne6to podobno i ti kazvam ot li4en opit-ne se opitvai da zalepi6 s4upenata 4a6a,za6toto vinagi 6te li4i puknatinata.....
ako naistina go obi4a6 opitai vsi4ki varianti a kogato ti pisne da se starae6 a na nego da ne mu dreme prosto si hvani drugo gadje ili se otdai na niakakvi priatni zabavlenia...