PDA

View Full Version : Слънчево изгаряне



Gabsi-to
08-04-2006, 23:38
Здравейте на всички, бях на море и за мое нещастие използваш слънцезащитно масло но ефекта беше нулев и изгорях след това кожата на гръбчето и малка област от раменете и гърдите ми се обелиха, след това отново изгорях, таа сега се появи един сърбеж и отново има болка, а от маслата за след слънце ефект няма, ако някой може да ми каже дали има вероятност да ми останат белези при условие че е засегната така да се каже втория слой кожа и дали има опасност от рак на кожата ще съм безкрайно благодарна.

Master_88
08-05-2006, 00:49
Ако не е голямо изгарянето - няма страшно. Аз миналото лято бях изгорял много лошо на гърба,неможех въобще да лежа по гръб няколко дни,но сега абсолютно никакви белези нямам,нито пък някакви следи, а изгарянето си беше доста болезнено

Sophie
08-05-2006, 00:49
naistina slun4evite izgarqniq sa si dosta opasni i ne slu4aino po stoqnno se govori za za6titnite produkti za kojata..oba4e v momenta na samoto izgarqne efektut e samo vidimo nepriqten i donqkude boleznen, no sled godini se poqvqvat su6tinskite posledstviq i dano pri teb da ne e tolkova seriozno..
spored men se konsultirai s dermatolog..ako pri takuv se hodi..abbe s lekar..

{_^SeX^On^The^BeacH^_}
08-05-2006, 11:56
Намажи се с Panthenol ... Може да помогне ... 8-9 лева е в аптеките ... Успех ...

the_o.c_girl
08-05-2006, 12:12
ами при колен лекар върви(не е трябвало да изгаряш 2 пъти...когато кожата ти е била слаба)