PDA

View Full Version : Za6to se polu4ava taka :(



So_SaD
08-05-2006, 10:24
Zna4i ve4e 4 meseca hodq s edno mom4e...toi e na 18,az na 16....Kogato trugnahme se poznavahme ot okolko 2sedmici,no moi mn dobur priqtel e i negov priqtel i mi kaza 4e e svqsten i naistina e takuv...Ta sega da zapo4na da obqsnqvam kakuv mi e problema...o6te ne sme spali zaedno...v na4aloto toi mn nastoqva6e i t.n no postepenno vse po malko zapo4va da pita...tova me pritesnqva interes li gubi...? az se 4uvstvam gotovo,no... Drugoto,koeto me trevoji e 4e kogato sme na kafe s negovi priqteli postoqnno me celuva,gu6ka me i t.n a kogato da kajem sme dvamata na kafe,nqma 4ak tolkova laski ot negova strana...kakvo trqbva da zna4i toova spored vas...toi postoqnno kazva 4e me obi4a i kato go pitam ima li ne6to zaradi koeto se durji po studeno toi kazva ne ne ne i smenq temata :-k plss pomagaite :(

SickBoy
08-05-2006, 10:27
Еми явно се фука с теб бе гърл!Ясно е мисля.Другото,що не иска да те чука,и идея си немам....ебати балъка според мен....

Mike-Jones
08-05-2006, 10:59
Еми явно се фука с теб бе гърл!Ясно е мисля.Другото,що не иска да те чука,и идея си немам....ебати балъка според мен.... da stranen tip naistina ot kolko xodite kaza

BeBencEto
08-05-2006, 11:06
povedenieto mu pred priqtelite oznachava che iska da im pokaje kakvo momiche ima do sebe si...spored men si te obicha..a tova che e sprql da te kara da pravite sex...oznachava che ne e s teb samo za ednoto e***e taka che spokoino..vsichko nared...uspeh :-)

tainstvenata
08-05-2006, 11:10
mi spored mene e sprql da ti govore za e**ne 6toty te e obiknal naistina i 6e te is4aka do kogato si gotova..

So_SaD_
08-05-2006, 17:08
Еми явно се фука с теб бе гърл!Ясно е мисля.Другото,що не иска да те чука,и идея си немам....ебати балъка според мен.... da stranen tip naistina ot kolko xodite kaza emi 4 meseca sled 10 dni stavat 5 ve4e

CrazyWitch
08-05-2006, 17:17
mi spored mene e sprql da ti govore za e**ne 6toty te e obiknal naistina i 6e te is4aka do kogato si gotova.. И аз мисля така. Отначалото е искал СекС просто за спорта..., а сега просто е решил да изчака тогава когато ти се нагласиш за секс. Виж.. от това което написа мисля, че просто се е привързал към тебе и иска да се почувстваш готова.

iiirish
08-05-2006, 17:22
това, че е поспрял да те пита дали не искаш да преспите, не значи непременно, че е загубил интерес. възможно е просто да не иска да те пита, защото предварително знае отговора ти