PDA

View Full Version : Neznam kakvo da pravq :(



:(
08-05-2006, 10:57
Zdraveite hora! Ot skoro zapo4nah da 4eta temi4ki v tozi forum i mislq 4e sa dosta polezni za horata, koito imat syotvetniq problem. Doide vreme i az da si kaja moq problem. Toi e sledniq adski mnogo sam zatvorena v sebe si, imam ujasno nisko samo4uvstvie , trudno govorq s horata i trudno se otpuskam pred tqh da se zabavlqvam. Tova mi pre4i ujasno mnogo osobeno s vryzkata mi s gadjeto mi. Ve4e hodim ot 5 meseca, a az vse o6te ne moga da govorq koi znae kolko s nego i izob6to da se otpuskam pred nego. Dori nz za kakvo da mu kaja, kakvi temi da povdigna-po princip toi obujava koli i motori i postoqno govori za tqh , no az ne razbiram ni6to ot tqh i nz kakvo da kaja nz za kakvo dr da govorq. Dori nz kak da se dyrja kogato sam s nego. Dnes si govorehme na tazi tema i toi mi kaza 4e mu e typo ve4e 5 meseca sam se zabavlqval i sam si govorel dokato sme zaedno, no 6tql da se opita da me iz4aka da se promenq. No az nz kakvo da napravq i kak da go napravq kak da si povdigna samo4uvstvieto , da govorq pove4e, kakvo da pravq kogato sam s nego. Mnogo go obi4am i naistina iskam da se promenq > Daite saveti pls. 10x predvaritelno

BeBencEto
08-05-2006, 11:02
ami milichka tova e mnogo gadno mejdu drugoto i az imah sushtiqt problem....prosto ne iskah da spodelqm s ostanalite zashtoto mrazq nqkoi da me sujalqva no otkrih che moralnata podkrepa e nai-malkoto koeto moga da polucha kakto tuk taka i ot nai-dobrite si priqteli..na men mi trqbvashe mnogo vreme i ot nqkude 2 meseca si govorq otkrito za vsichko...prosto e otpusni i zapochni da govorish za vsichko okolo teb...pone nqma da ti teji i da se zatormozqvash a i da ti kaja moralnata podkrepa oznachava super mnogo ...a pone tova kakto choveka do teb taka i priqtelite ti shte mogat da ti dadat....
obnostno tova che gadjeto ti govori samo za motori i koli.....vpechatli go malko vlez v google primerno pozainteresuvai se..poprocheti i ot tema na tema shte pochnete da si lafite..samo taka moje da se zadurji edna vruzka..kusmet i mnogo celuvki :-)

donkihot
08-05-2006, 11:10
mi mila osven 4e mojesh da se zainteresuvash i da go vpe4atlish go pitash kaji mu 4e iskassh da uznaesh neshto pove4e za motorite i kolite i t.n toi shte si pomisli 4e se interesuvash govorete si otnosno vas dvamata kakvo mislite za drugiq izprobvaite novi celuvki idete na kafence govorete si za daskalo ako se naloji za razni stari spomeni zaedno parvata vi sreshta celuvka izlagaciq i t.n koga za parvi pat ste se vliubili razkriite se edin pred drug i mu se usmihvai po-4esti4ko

tainstvenata
08-05-2006, 11:13
6tom naistina ti go obi4a6 i toi tebe ne trqbva da se pritesnqva6 moje6 da govori6 za si4ko s nego .. osven gadje toi moje da ti e i nai dobar priqtel ...

e_l_i_z_a
08-05-2006, 11:31
Хмм...странното е,че ти виждаш проблема си,искаш да го решиш,но незнаеш как...Е,поздравления,че поне си го знаеш!
Недей да възприемаш гаджето си и приятелите си като същества от друга планета и от друг вид,с които общуването е с повишена трудност.Бъди себе си!Просто се отпусни и прави и говори това,което отвътре ти идва без да се притесняваш,че можеш да кажеш нещо,което няма да се хареса на другите.Мисля,че проблемът ти е,че в прекаления ти стремеж да се харесаш на всички и да говориш за техните любими неща,забравяш своите интереси,обезформяш ЛИЧНОСТТА СИ.А не трябва...затова просто запознай гаджето си с нещата,които ти обичаш,ще е забавно и на двама ви!Така ще го запознаеш със себе си,но и ще преоткриеш себе си!Не е толкова трудно,опитай!Темите може да са всякакви-музика,филми,книги,сайтове( тийнпроблем например :D ),дори...птичката,която току-що сте видели двамата в парка :lol: ..въобще всичко,което ти дойде на ум!ОПИТАЙ!Ще ти хареса :D

Atos
08-05-2006, 13:03
Нема кво да променяш. След като нямате общи теми за разговор, значи въобще не сте един за друг. За кво се насилвате?

luda`flirtajika
08-05-2006, 13:12
Нема кво да променяш. След като нямате общи теми за разговор, значи въобще не сте един за друг. За кво се насилвате?

i ne samo-ako te obi4ashe shteshe da te prieme takava kakvato si,a ne da se opitva da te promenq.Ne iskam da te naskurbqvam,no spored men ne ste edin za drug,moje i da ste,no taka az mislq

koalka
08-05-2006, 13:29
Ами стига си се оплаквала от себе си,а направи нещо,за да го промениш.като за начало отпусни се и да не ти пука много много.Ти не живееш заради другите хора,а заради себе си.Трябва веднага да направи шнещо,защото рискуваш връзката си.Говори с него,забавлявайте се.Какво толкова му е трудното?