PDA

View Full Version : ОБЪРКАНА!!!!



little_pink
08-05-2006, 12:16
Хора отново имам нужда от вашата помощ! Проблема е следият:
От почти 3 месеца ходя с едно момче но в последно време се държи много тъпо с мен! :( Почти не се прегръщаме и целуваме, гледаме се тъпо!Тои посточни мизакаснява за срешите или не идва.Сеща се да ми обърне внимание САМО КОГАТО ИСКА СЕКС! Незнам какво да правя а искам да съм с него.Моля даите съвет какво да направя :smt010 :smt010 :smt010

Spider_Web
08-05-2006, 12:19
ot tva razbiram 4e toq mai iska da e s teb samo za sexa ...

sexy_dupe_sf
08-05-2006, 12:19
ami na 1vo vreme pogovori s nego vij dali pri4inata slu4aino ne e v teb prosto obqsni my kakvo 4uvstva6 kam nego-izqsnete se.Aide yspex macko :wink:

little_pink
08-05-2006, 12:23
Когато се опитам да му кажа че си мисля че е с мен само за секса тои казва че сум параноичка ](*,)

Spider_Web
08-05-2006, 12:28
Abe pogovorete si seriozno za taq tema de...

mnogomili4kata-sf
08-05-2006, 12:50
Когато се опитам да му кажа че си мисля че е с мен само за секса тои казва че сум параноичка ](*,)

Е,така ще каже мн ясно...кво друго да каже...аре пък като е толкова отворен кажи му да ти докаже,че не е така...и му тегли една майна...ти сама се досещаш как стоят нещата,кво праиш още с него,като е така положението и не се чувстваш добре с него

piFka_LP
08-05-2006, 12:50
поговори с него и му кави тва което написа по горе ако не те разбере прав му път !

Mike-Jones
08-05-2006, 12:56
neseriozen tip i tui da zakasnqva ne e pi4 toq ami e laino

adDicTeD`tO`yOu
08-05-2006, 15:39
Явно е с теб само заради секса..поне в последно време..преди може да е имал чувства,а сега да няма ..нз..просто поговори с него..не му казвай толкоа директно квото и да е...карай го бавно ;)

koalka
08-05-2006, 15:40
Може и да искаш да си с него,но аз мога да ти кажа,че той търси само секс и нищо повече.Ако държеше на теб нямаше да те разиграва постоянно и да се възползва от теб.Когато имаш чувства ги показваш,но той няма такива.Връзката ви е обречена.Когато му омръзнеш ще те зареже.

freaky_FK
08-05-2006, 16:08
napravete si malka pochivka edin ot drug i sled tva reshete kakvo iskate ako ne znaete predi tva de

BaHk0`CeKcA
08-05-2006, 16:17
3 месеца...не са малко не са и много ... добре закаснява ти не идва ... търси те само за секс...Това показва само едно:

Момчето иска са изяви кат няква звезда,че неможе без него и ще го чакаш дори и час.. някав Плей бой смешен ... искам да ти кажа само едно
Режи го не те заслужава!! 8)

08-05-2006, 16:40
pogovori s nego ako po4ne da ti sa prai na efe go reji da ne ti puka ma ne pribarzvai i ne sa podvejdai po postovete na tez tuka tapaci deto im e mnogo lesno ot strani da prikazvat "reji go " pomisli si dobre :-$

BaHk0`CeKcA
08-05-2006, 16:45
pogovori s nego ako po4ne da ti sa prai na efe go reji da ne ti puka ma ne pribarzvai i ne sa podvejdai po postovete na tez tuka tapaci deto im e mnogo lesno ot strani da prikazvat "reji go " pomisli si dobre :-$

хаха добре немога да определя пола ти но както и да е ...
Значи постави се на нейно място ... Оня ръб седи и та гледа тъпо нито те прегръща нито целува там никва любов за кво си говорим тогава.. ако има проблеми да ги сподели с някой има специалисти да отиде ... не да си го искарва на нея тя нито е виновна нито нищо че да се държи така с нея ?!!? Ся ако е направила нещо с някой някаде.. тва е отделно!?!

08-05-2006, 18:23
mom4e sam

dobre ve saglasen sam ma trqbva da pomisli ne e li taka ? q si pomisli pak ti kak i e na neq a ? ne moje da vzeme re6enie i tuka nqkvi malki jumel4eta deto 1to pusnalo tema 4e o6te ne sa e celuvalo s ezik da i kazvat REJI REJI ??? trq prikazvat spored mene ako naprimer i prai na puk ako ne6to e afektiran ili mu e pisnalo 6toto tq prai nqkvi prostotii da sa razberat

Lorraine
08-05-2006, 18:30
neseriozen tip i tui da zakasnqva ne e pi4 toq ami e laino

добре казано =D>

BaHk0`CeKcA
08-05-2006, 18:37
mom4e sam

dobre ve saglasen sam ma trqbva da pomisli ne e li taka ? q si pomisli pak ti kak i e na neq a ? ne moje da vzeme re6enie i tuka nqkvi malki jumel4eta deto 1to pusnalo tema 4e o6te ne sa e celuvalo s ezik da i kazvat REJI REJI ??? trq prikazvat spored mene ako naprimer i prai na puk ako ne6to e afektiran ili mu e pisnalo 6toto tq prai nqkvi prostotii da sa razberat
Прав си :) Моя грешка съжелявам !

08-05-2006, 18:41
Respect bratle mai samo ti si naqsno s ne6tata ot tuka !