PDA

View Full Version : Момчета , обезкосмявате ли си краката ?



{_^SeX^On^The^BeacH^_}
08-05-2006, 12:32
Момчета , обезкосмявате ли си краката ? И какво мислите по въпроса ? А вие момичета ... ?

reason
08-05-2006, 12:35
Струва ми се,че има такива теми вече...

{_^SeX^On^The^BeacH^_}
08-05-2006, 12:38
Скоро не съм виждал , така че и да има е било отдавна ... Е , какво мислите по въпроса ... ?!

cecko_boy
08-05-2006, 12:45
xaxaxxaxaxa ave za podmishnicite i slabinite da ama ve4e po rucete i krakata ........... da ne ste otka4ili se pak tree se razli4avame po neshto ot jenite nqma da staame geiove q

{_^SeX^On^The^BeacH^_}
08-05-2006, 12:46
Говоря ти само за краката , не за ръцете ... За ръцете и аз съм съгласен , че е педалско ...

Swinkenhoffer
08-05-2006, 12:46
момчета, които си обезкосмяват краката = :smt078
от друга страна... мъжки с МНОГО косми по краката също = :smt078

абеее, отвратително е да си махаш космите по краката, ако си мъж... бля.

а за едно момиче определено е по-хубаво да е с гладки крайници, ама моми всякакви. аз ги махам, много ясно о.О

KpuCuTo0o
08-05-2006, 12:59
момчета, които си обезкосмяват краката = :smt078
от друга страна... мъжки с МНОГО косми по краката също = :smt078

абеее, отвратително е да си махаш космите по краката, ако си мъж... бля.

а за едно момиче определено е по-хубаво да е с гладки крайници, ама моми всякакви. аз ги махам, много ясно о.О
:)

Master_88
08-05-2006, 13:20
Не си обезкосмявам краката

teenage_drama_queen
08-05-2006, 14:15
smqtam 4e e tupo mom4etata da si mahat kosmite po krakata.. e se pak ako sa mnogo bi bilo dobre da gi nqma ama se pak za kakvo trqbva da se tormozqt :wink:

iNsaNE`giRL
08-05-2006, 14:31
а ние за кво тряа се тормозим? аз лично ме кефи момче без косми \:D/

Composure
08-05-2006, 15:11
хаха не аз съм късокосмест хахахаха ;)

Obitax
08-05-2006, 15:56
xaxaxxaxaxa ave za podmishnicite i slabinite da ama ve4e po rucete i krakata ........... da ne ste otka4ili se pak tree se razli4avame po neshto ot jenite nqma da staame geiove q
napslno sam saglasen !!!

BaHk0`CeKcA
08-05-2006, 16:55
Естесвено че ги махам... немога да се трая с косми ... само като се гледам и не ме кефи .. от врата на долу косъмче нямам ..!!! Просто не ми е гот Нз педалско ли е или не но не ми е гот с косми!Набивам си филмите и така :evil:

Eclipse_bb
08-05-2006, 18:42
Нямам кой знае колко косми, но си обезкосмявам цялото тяло и ВСЕ ПАК се различавам от жените :idea:
Между другото, по улиците още бродят космати пачи :evil: :smt011

MiRaCuLiXbb
08-05-2006, 18:45
Нямам кой знае колко косми, но си обезкосмявам цялото тяло и ВСЕ ПАК се различавам от жените :idea:
Между другото, по улиците още бродят космати пачи :evil: :smt011
Хахахахахах. Верно е.

Eclipse_bb
08-05-2006, 18:52
MiRaCuLiX.bb, махни ми се от главата най-после... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :-({|= :-({|= :-({|=

MiRaCuLiXbb
08-05-2006, 19:23
Голема съм досада понякога. :lol: Това е от немане какво да правя.

Mo6no
08-05-2006, 19:43
Много ясно, че не.

Eclipse_bb
08-05-2006, 20:44
Много ясно, че не.


Ъъъъъъъъъъъ.. кое му е "много ясно"-то???!

Mo6no
08-05-2006, 20:49
Много ясно, че не.


Ъъъъъъъъъъъ.. кое му е "много ясно"-то???!
Поне според мен космите показват мъжественост.

MiRaCuLiXbb
08-05-2006, 20:53
............Eclipse, кажи пас мооооооооля те.......... :lol:

{_^SeX^On^The^BeacH^_}
08-05-2006, 21:18
Много ясно, че не.


Ъъъъъъъъъъъ.. кое му е "много ясно"-то???!
Поне според мен космите показват мъжественост.

И кое му е мъжественото на това да си като горила ... ?! ... Като видя някой супер космясъл на морето или на басейн и ми призлява ... Направо им се чудя на някой как може да си ходят така ... Но както и да е ... Всеки си има право на избор ...

Mo6no
08-05-2006, 21:24
И кое му е мъжественото на това да си като горила ... ?! ... Като видя някой супер космясъл на морето или на басейн и ми призлява ... Направо им се чудя на някой как може да си ходят така ... Но както и да е ... Всеки си има право на избор ...
Почакай малко. Къде съм казал, че става дума за горили. Крайностите почти винаги са най-лошият избор. Според мен, както е зле един мъж да е космясал като горила, така е зле и да е без абсолютно никакви косми.

{_^SeX^On^The^BeacH^_}
08-05-2006, 21:28
И кое му е мъжественото на това да си като горила ... ?! ... Като видя някой супер космясъл на морето или на басейн и ми призлява ... Направо им се чудя на някой как може да си ходят така ... Но както и да е ... Всеки си има право на избор ...
Почакай малко. Къде съм казал, че става дума за горили. Крайностите почти винаги са най-лошият избор. Според мен, както е зле един мъж да е космясал като горила, така е зле и да е без абсолютно никакви косми.

И по твойта логика какво е решението за човек с повече косми ? Да си ги постриже на половина ли ? :mrgreen:

Eclipse_bb
08-05-2006, 21:33
И кое му е мъжественото на това да си като горила ... ?! ... Като видя някой супер космясъл на морето или на басейн и ми призлява ... Направо им се чудя на някой как може да си ходят така ... Но както и да е ... Всеки си има право на избор ...
Почакай малко. Къде съм казал, че става дума за горили. Крайностите почти винаги са най-лошият избор. Според мен, както е зле един мъж да е космясал като горила, така е зле и да е без абсолютно никакви косми.

И по твойта логика какво е решението за човек с повече косми ? Да си ги постриже на половина ли ? :mrgreen:


:lol: :lol: :lol:





............Eclipse, кажи пас мооооооооля те.......... :lol:


'Сичко коз!!! :lol: :lol:

{_^SeX^On^The^BeacH^_}
08-05-2006, 21:35
И кое му е мъжественото на това да си като горила ... ?! ... Като видя някой супер космясъл на морето или на басейн и ми призлява ... Направо им се чудя на някой как може да си ходят така ... Но както и да е ... Всеки си има право на избор ...
Почакай малко. Къде съм казал, че става дума за горили. Крайностите почти винаги са най-лошият избор. Според мен, както е зле един мъж да е космясал като горила, така е зле и да е без абсолютно никакви косми.

И по твойта логика какво е решението за човек с повече косми ? Да си ги постриже на половина ли ? :mrgreen:


:lol: :lol: :lol:





............Eclipse, кажи пас мооооооооля те.......... :lol:


'Сичко коз!!! :lol: :lol:

Контра ... Хаха :mrgreen:

Mo6no
08-05-2006, 21:41
И по твойта логика какво е решението за човек с повече косми ? Да си ги постриже на половина ли ? :mrgreen:
Ами да.хьхьхь :lol:

Иначе по-добре да е с повече косми отколкото да е някъв без косми. Повръща ми се от последните.

Eclipse_bb
08-05-2006, 21:50
Повръщай тогава 8)
Да ти е сладко :x

Mystery
08-05-2006, 21:55
Предпочетам момчетата да се обезкосмяват

Eclipse_bb
08-05-2006, 22:01
Предпочетам момчетата да се обезкосмяват


И аз, и аз, вкусовете ни съвпадат явно :lol: :lol:

MiRaCuLiXbb
08-05-2006, 22:02
Предпочетам момчетата да се обезкосмяват


И аз, и аз, вкусовете ни съвпадат явно :lol: :lol:
За момчетата ли? :lol: Я кажи по кви си падаш? :lol: :lol:

Eclipse_bb
08-05-2006, 22:04
Предпочетам момчетата да се обезкосмяват


И аз, и аз, вкусовете ни съвпадат явно :lol: :lol:
За момчетата ли? :lol: Я кажи по кви си падаш? :lol: :lol:

По такива като от твоя аватар :lol: :lol: :lol:

KRaLiCa_na_OrGaZmA
08-05-2006, 23:03
xaxaxxaxaxa ave za podmishnicite i slabinite da ama ve4e po rucete i krakata ........... da ne ste otka4ili se pak tree se razli4avame po neshto ot jenite nqma da staame geiove q
napslno sam saglasen !!!

повече момчета трябва да мислят като вас :) аз също не обичам момче което си маха космите по краката :?

Отговор
08-06-2006, 09:04
Аз си ги бръсна краката,ама не всеки ден,през седмица и нещо/

marche
08-06-2006, 10:07
stavam mi gadno kato vidq nqkoe mom4e s kosmi kato gorila,po dobre e da si bez kosmi

macy_day_parade
08-07-2006, 09:32
o6te malko ako iskate are da napraim taka:
mom4etata 6e hodat na kozmetici,6te se brusnat celite i tn,ap1k momi4etata 6te se ostavim da obrasnem kato krastove!Lele kolko izperkali hora ima..za jalost ] (*,) oba4e se pitam za6to

impress
08-07-2006, 13:33
Голяма досада е, това лято си ги обезкосмих няколко пъти и после ми писна. Всичко си е до занимаване :) Преди се считаше за педалско да се обезкосмяват мъжете. Е, то преди беше и Бийтълс-манията, където сигурно на главата си са имали най-малко косми.... :mrgreen:

ExTr3m3_GiRL
08-07-2006, 21:41
Отвратително е момче с някви гладки крака ... бляяя е да гадно е и като някаква горила , който има мнооогоооо да си ги маха, ама недейте всички бе момчета гадно е :smt011 !!!! И кво отвратително е бараш някъв гладък крак бляяя да не сте момичета!!! Подмишниците да естествено.... но краката :smt018 пък камоли рацете ужас!!!

Eclipse_bb
08-07-2006, 21:45
Няма угодия...
Мрете в кофите :twisted:

BaHk0`CeKcA
08-07-2006, 21:50
Отвратително е момче с някви гладки крака ... бляяя е да гадно е и като някаква горила , който има мнооогоооо да си ги маха, ама недейте всички бе момчета гадно е :smt011 !!!! И кво отвратително е бараш някъв гладък крак бляяя да не сте момичета!!! Подмишниците да естествено.... но краката :smt018 пък камоли рацете ужас!!!
Я ся обесни как ще стане тоя номер ... ?!?Нали да има косми ама да не са големи .. ама че и екстри ... ама може ли едно БМВ или едно Мерцедесче... ти кво твоя да не го бараш по краката.. !?!АКо е някой като повечето гладки и мойте крака са невероятно гладки по-гладки са и от на някой момичета..не съм момиче.. ама моля те
ОБясни ми как става тоя номер,да имаш косми и да не са големи ..???

imposs4e
08-07-2006, 21:54
ам...аз кво да кажа по темата...значи те мойте ксоми на краката са ми руси и нямам никакво намерение да си брасна краката..пак то и за какво да си ги бръсна не искам да приличам на момичетата все пак требе се различаваме.Пак тея,които си бръснат и рацете им предлагам да отидат и да се гръмнат.ХАХАХАХА :D ...Тва вече е асъл п*****с. А за момичетата които харесват момчета които не си бръста краката {}{}.А за момчетата които не си бръснат краката =D> =D> =D> .Тва е от мени :)

ExTr3m3_GiRL
08-07-2006, 21:56
Отвратително е момче с някви гладки крака ... бляяя е да гадно е и като някаква горила , който има мнооогоооо да си ги маха, ама недейте всички бе момчета гадно е :smt011 !!!! И кво отвратително е бараш някъв гладък крак бляяя да не сте момичета!!! Подмишниците да естествено.... но краката :smt018 пък камоли рацете ужас!!!
Я ся обесни как ще стане тоя номер ... ?!?Нали да има косми ама да не са големи .. ама че и екстри ... ама може ли едно БМВ или едно Мерцедесче... ти кво твоя да не го бараш по краката.. !?!АКо е някой като повечето гладки и мойте крака са невероятно гладки по-гладки са и от на някой момичета..не съм момиче.. ама моля те
ОБясни ми как става тоя номер,да имаш косми и да не са големи ..???

Еми има някои момчета които имат малко косми и са руси... защо да си ги махат, а пък и тва си е лично мое мнение аз не харесвам момчета с гладки крака , но има си и някви горили те да си ги махат ... просто момчетата с по-малко косми защо да ги махат :-k

Eclipse_bb
08-07-2006, 22:02
Хахааа, специално за теб тия с космите ще си ги подстригват до половината, както каза някой преди мен :lol: :lol:

imposs4e
08-07-2006, 22:05
BaHk0`CeKcA аз от де да та знам дали не си момиче...ама сори баце обаче космите на краката са ми руси и нямам намерение да ги махам....това моа ти кажа аз!!!!

ExTr3m3_GiRL
08-07-2006, 22:06
Ае защо сте толкова крайни тея с многото косми дет са като горили ще си ги махат тея с по - малкото няма

imposs4e
08-07-2006, 22:10
ExTr3m3_GiRL е права и точно тва требе се прай....които иска да си ги маха..обаче тези които имат малко да не го праят ;)

Eclipse_bb
08-07-2006, 22:13
Не е въпроса в това дали сме крайни, въпроса е, че не ти решаваш кой какво ще си маха :lol: :mrgreen:

imposs4e
08-07-2006, 22:16
ами...манякас тогава ай отиди си обрасни рацете после сички ти са смеят...а грешка не сички момчетата ше си падат по теб :D:D:D:D

ExTr3m3_GiRL
08-07-2006, 22:18
Аз не решавам кой какво ще си маха нали темата е за това всеки да изрази мнение... какво аз не мога ли да кажа какво мисля ... аз мисля че така е добре и така ми харесва вие си правете каквото искате....има си хора за всичко ! Ти какво трябва да обсъждаш всяко едно мнение ли.... просто казвам какво ми харесва !!!

Eclipse_bb
08-07-2006, 22:20
Ми няма какво да правя в момента...
И когато човек изказва мнение, обикновено не казва "трябва това или онова", а "Аз миисля"/"Според мен" и т.н. :?

imposs4e
08-07-2006, 22:25
ама....аз като гледам там дето се гласува повечето момчета не си бръснат краката и тва е... =D> =D> =D> \:D/ \:D/ \:D/ ...адските емотикони разбивация от сякъде :D:D:D

ExTr3m3_GiRL
08-07-2006, 22:26
Мерси за съвета :) ще знам друг път.

[B]a[N]D[i]T[k]a
08-08-2006, 00:11
Отвратително е момче с някви гладки крака ... бляяя е да гадно е и като някаква горила , който има мнооогоооо да си ги маха, ама недейте всички бе момчета гадно е :smt011 !!!! И кво отвратително е бараш някъв гладък крак бляяя да не сте момичета!!! Подмишниците да естествено.... но краката :smt018 пък камоли рацете ужас!!!

=D> =D> =D> braooo samo taka... men mi e gnusno da vidq mom4e s izbrusnati kraka... nqkak si geisko e .. a za rucete za momi4etata ne go razbiram puk kamoli za mom4etata........

08-08-2006, 19:49
a[N]DT[k]a]
[i] Отвратително е момче с някви гладки крака ... бляяя е да гадно е и като някаква горила , който има мнооогоооо да си ги маха, ама недейте всички бе момчета гадно е :smt011 !!!! И кво отвратително е бараш някъв гладък крак бляяя да не сте момичета!!! Подмишниците да естествено.... но краката :smt018 пък камоли рацете ужас!!!

=D> =D> =D> braooo samo taka... men mi e gnusno da vidq mom4e s izbrusnati kraka... nqkak si geisko e .. a za rucete za momi4etata ne go razbiram puk kamoli za mom4etata........

Xaxa ti puk kolko puti si vijdala mom4e koeto da si e izbrusnalo krakata we ?

Eclipse_bb
08-09-2006, 18:15
a[N]DT[k]a]
[i] Отвратително е момче с някви гладки крака ... бляяя е да гадно е и като някаква горила , който има мнооогоооо да си ги маха, ама недейте всички бе момчета гадно е :smt011 !!!! И кво отвратително е бараш някъв гладък крак бляяя да не сте момичета!!! Подмишниците да естествено.... но краката :smt018 пък камоли рацете ужас!!!

=D> =D> =D> braooo samo taka... men mi e gnusno da vidq mom4e s izbrusnati kraka... nqkak si geisko e .. a za rucete za momi4etata ne go razbiram puk kamoli za mom4etata........

Xaxa ti puk kolko puti si vijdala mom4e koeto da si e izbrusnalo krakata we ?


Stew Peet!!! :lol: :lol:

In4iTu_
08-09-2006, 19:53
Отвратително е да видя момче с гладки крака... [-X

tan4etoo
08-10-2008, 17:17
spored men mom4etata na VSQKA CENA trqbva da si obezkosmqvat krakata a ne samo i krakata gardite ,podmi6nicite izob6to ne mi haresvat kosmati mom4eta :smt078 :smt078 :smt078

buttertoast
08-11-2008, 06:08
Пхх аз много повече се кефя на космати крака,честно казано.Гадно ми е като пипна крака на някое момче да е гладък като моя..явно аз съм с остаряло мислене,щом все още го намирам за педалско.