PDA

View Full Version : Предлагам...



st1ki
08-05-2006, 15:43
Поради зачестилите "Глупави" теми в които бъка огромна простотия...
предлагам следното:
Направете така, че в форума да не могат да пишат гости. Нека, за да може да се напише тема или пост, да се изисква регистрация с парола и т.н. както в другите форуми.
Тъй като няма как да Бан-ете гостите те ще продължават да си пускат глупави теми и да се е*ават с хората...

vesitu
08-05-2006, 15:58
Ако неможе да се пише от Нерегистрирани потребители , то тогава същите тези ще се регистрират и ще продължат с простотиите!

st1ki
08-05-2006, 16:01
Все пак регистрациите могат да се преглеждат и да се одобряват...
пък и дори и някой да се регистрира само за да пише простотии може да бъде бан-ат :wink:
просто ще има по-добър контрол над форума :)

vesitu
08-05-2006, 16:04
да, ама има малък проблем- като го баннеш по ник- ще се регне пак, ако го регнеш по IP могат заради един глупак да изгорят и други хора, със същото IP :?

sexy_dizzy
08-05-2006, 16:08
Поради зачестилите "Глупави" теми в които бъка огромна простотия...
предлагам следното:
Направете така, че в форума да не могат да пишат гости. Нека, за да може да се напише тема или пост, да се изисква регистрация с парола и т.н. както в другите форуми.
Тъй като няма как да Бан-ете гостите те ще продължават да си пускат глупави теми и да се е*ават с хората...
Аз съм напълно съгласна с това!Определено е нужна регисрация, защото в момента една папка някакъв гост я прави на нищо, пишейки абсолютно безмислени теми!

BaHk0`CeKcA
08-05-2006, 16:32
Имам предложение за форума...
Значи да мога само регистрирани потребители да пускат теми и отговори!!! :)
Защото така абсолютно всеки полу-идиот може да пише глупости!!!Така е най-добре според мен ! :-k

st1ki
08-05-2006, 18:13
да, ама има малък проблем- като го баннеш по ник- ще се регне пак, ако го регнеш по IP могат заради един глупак да изгорят и други хора, със същото IP :?

2 компютъра с един и същ IP адрес няма!

единствения проблем да се направи такова нещо е това, че който има проблем по принцип се крие зад ника "Гост" защото го е срам и не иска другите да знаят за него че точно той има проблем...
но все пак всички сме хора - срамът е излишен...

st1ki
08-05-2006, 18:15
Имам предложение за форума...
Значи да мога само регистрирани потребители да пускат теми и отговори!!! :)
Защото така абсолютно всеки полу-идиот може да пише глупости!!!Така е най-добре според мен ! :-k

А това е абсолютно излишен коментар... :evil:

Mo6no
08-05-2006, 18:49
Никой няма да направи това. Все пак основната цел на форума е да има колкото се може повече потребители, а не да се пишат смислени неща и "тийновете да си помагат един на друг".

RoyTheReaper
08-05-2006, 21:01
според мен естеството на този форум налага да има гости. това е тийн-форум, някои хора тук търсят помощ по доста неудобни въпроси и трябва да им се гарантира анонимността. вярно, има неприятни последици, но трябва да се примирим с тях. пък и в крайна сметка гостите и глупавите теми не пречат толкова на редовия потребител, колкото на модераторите и админите.

освен това този въпрос е обсъждан многократно и отговора на модераторите винаги е един и същ.

`Death`Whore`
08-05-2006, 21:03
Обаче модераторите най-често дават бан само на юзърнейма. Няколко човека пишат с вече 5-ти ник, следователно банът не върши никаква работа.

st1ki
08-05-2006, 21:16
аз просто предлагам...
дали ще стане или не няма значение...
може да изтриете темата тогава...

Novkov
08-06-2006, 05:16
Интересна тема. И аз съм за премахването правото на Posting от Guest. Обаче се съмнявам това да стане.

BaHk0`CeKcA
08-06-2006, 07:54
Интересна тема. И аз съм за премахването правото на Posting от Guest. Обаче се съмнявам това да стане.
За кво не пуснете една анкета за тая мания :) Кой е за и кой против тва гостите да постват?!? Така ще се разбере :) :!: :evil:

vesitu
08-06-2006, 09:10
да, ама има малък проблем- като го баннеш по ник- ще се регне пак, ако го регнеш по IP могат заради един глупак да изгорят и други хора, със същото IP :?

2 компютъра с един и същ IP адрес няма!

единствения проблем да се направи такова нещо е това, че който има проблем по принцип се крие зад ника "Гост" защото го е срам и не иска другите да знаят за него че точно той има проблем...
но все пак всички сме хора - срамът е излишен...

мхм....тука у нащо село има;)

Mo6no
08-06-2006, 09:54
да, ама има малък проблем- като го баннеш по ник- ще се регне пак, ако го регнеш по IP могат заради един глупак да изгорят и други хора, със същото IP :?

2 компютъра с един и същ IP адрес няма!
Може може. Когато се ползва адрес с нереално IP. А и всеки от тези хора ("агентите") са Баннвани поне по сто пъти. Ама не им пука, защото ползват най-различни програми като IPHider (май така се казваше) и дори им е кеф да ги баннват.

6emet4e
08-07-2006, 20:04
според мен естеството на този форум налага да има гости. това е тийн-форум, някои хора тук търсят помощ по доста неудобни въпроси и трябва да им се гарантира анонимността. вярно, има неприятни последици, но трябва да се примирим с тях. пък и в крайна сметка гостите и глупавите теми не пречат толкова на редовия потребител, колкото на модераторите и админите.

освен това този въпрос е обсъждан многократно и отговора на модераторите винаги е един и същ. =D> =D> =D>

bulgarche
08-16-2006, 07:59
Добре де, защо толкова често се пуска тази тема. Има други такива теми които сме обсъждали и се е стигнало до логичното решение да си е както сега.

GothicGirl
08-23-2006, 22:06
Поради зачестилите "Глупави" теми в които бъка огромна простотия...
предлагам следното:
Направете така, че в форума да не могат да пишат гости. Нека, за да може да се напише тема или пост, да се изисква регистрация с парола и т.н. както в другите форуми.
Тъй като няма как да Бан-ете гостите те ще продължават да си пускат глупави теми и да се е*ават с хората...

присъединявам се! никакви гости! а и така се злоупотребява с никове!

st1ki
08-23-2006, 22:41
мм.. ако не сте разбрали моето предложение се отхвръля..

заключете темата най сетне :)