PDA

View Full Version : ...



teen-girl-
08-05-2006, 15:47
zdraveite hora znachi imam edna priatelka i priatelstvoto ni..cenata mu nemoje da se izkaje...s dumi moje da se opishe...
kato neshto "GOLQMO I SILNO".v nachaloto beshe strashno trudno bqh zaobikolena ot hora na koito neznaeh dali da
vqrvam,i makar da im se doverih te me predadoha...opitaha se da me otdelqt ot neq-da ni skarat.Az bqh chast ot
kompaniqta na tezi hora,no sled kato vidqha che nemogat da me nakarat da se otkaja ot tova priatelstvo reshiha che
stavam izlishna.E v kraina smetka taka e dobre che stana.Nemoga da sam s hora koito iskat da me otdelqt ot
tolkova vajniq za men chovek.Sega moje da ne sam zaobikolena ot mnogo priateli no tezi koito imam makar i da
sa mnogo malko me pravqt shtasliva.Ocenqvam malkite neshta i vsqko neshto koeto pravim s tazi moq priatelka nemoje
da bade kupeno s sichkite pari na sveta.I ne bih go zamenila tva priatelstvo za nishto.Nqkoi kazvat che sam egoistka,che
ne sam dobar chovek.no molq vi kajete mi ot tova koeto vi kazvam az kakva sam?

Lorraine
08-05-2006, 15:50
ti ne si egoistka,te sa idioti :-D

yo-ma-nigga
08-05-2006, 15:53
ne,ti ne si egoistka nishto ti nqma!tova che onezi hora nemogat pravillno da te precenqt si e tehen problem ne se obivnqvai..

BeBcHeTo
08-05-2006, 15:56
ne si egoistka a spored mene drugite vi zavijdat za priqtelstvoto vi

freaky_FK
08-05-2006, 16:06
ne si egoistka.umna si e tva malko hora go razbirat

LP_girl_14
08-05-2006, 16:46
Незнам каква си ,но във всеки случай не ми приличаш на егоистка.На теб ти пука не сам за себе си,но и за другите!Искаш не само ти да си щастлива,но и хората около теб.Това показва,че не си егоитка.Постъпила си много правилно,като ис напуснала тази компания.Човек може цял живот да е заобиколен с много "приятели",но когато имаш нужда от помош,или от подкрепа ,или когато се чувстваш самотна или с проблеми,само истинските приятели ще ти подадат ръка.Хубаво е че си преценила хората около себе си и си разсеяла анти-приятелите

CVETELLINA
08-05-2006, 17:59
Не мисля,че си егоистка..даже според мен си добър човек,защото държиш на истинските си приятели!
Както се казва "Който е приятел на всички не е приятел на никого!",така че по-добре да имаш пет, но истински приятели,отколкото 20,но в първия удобен момент да те предадат.. :? И още нещо,не бива да се оставяш на други хора,да ти казват с кой да бъдеш или да не бъдеш приятелка,все пак това си е твоя живот и ти си го живееш както намериш за най-добре! :wink: