PDA

View Full Version : Moderated by W.I.M.: Как да си го върна :( Беше хубаво ...



PrIqTeLkA_oT_AdA
08-05-2006, 16:32
Zdraveite priqteli!Iskam da vi pitam ne6to dali vi se e slu4valo .. ta da zapo4na Zna4i vednuj v avtobusa se zapoznah s edno mom4e su6toto to me pokani na rojdeniq si den koito be6e sled 2-3 dni .. sled tfa izlizahem o6te puti .. trqbva6e da da si ida to4no za 10-tina dni na selo .. i tui kato ne hodehme nali vse o6te toi trqbva6e da mi napi6e ima li ne6to da stava ili ne pojela da imame ne6to ob6to i mi prati sms na 5-tiq den ot prestoq mi na selo .. i obajdanq i sms-i ..Znaete li imah 4ustfo 4e prosto ima nqkakfa magiq .. magiqta svur6i sled kato si doideh otnovo v grada .. 5 dni po kusno pisahme v 4ata nemojah da go vidq togava ii toi spomena 4e izlizal s 1 mojelo da si dopadnat ..Az nerazbiram tfa povedenie samo za 5 dnii a cql mesec predi tfa bqhme po4ti zaedno se se 4uvahme vse sms-i .. vijdahme se dori v avtobusa nai malko po 3 puti mi zvane6e .. MOLQ VI KAJETE SI MNENIETO ISKAM DA SI GO VARNA NO NAISTINA VE4E NQMAM SILATA ZA TOVA DORI NZ KAK ..

§§ Модерирано от I don't know who I am §§
§§ точка(и) 7 ! §§

BaHk0`CeKcA
08-05-2006, 16:35
Остави го за малко ...Той ако е искал да има нещо пак ще те потърси ... Незнам мисля че ще го направи след няколко дни :?:
Търсил те е ... а у тва онова ... :smt009

anitooooo
08-05-2006, 16:40
moje bi e taka .. da se nadavame!

LP_girl_14
08-05-2006, 16:41
ами може да има много причини за това поведение.Говори с него,питай го защо така се е променил...Може някой "доброжелател" да му е напълнил главата с глупости,или пък да е нямал чувства към теб...Ако едно момче харесва много едно моииче,не мисля че щеше дори да приеме да излезе с друго.Но той го е направил!Ако се окаже че през цялото време само си е играл със теб,прати го по дяволите!Ще си намериш някой по-добър,който няма да е боклук :!:

piska_
08-05-2006, 17:33
Остави го за малко ...Той ако е искал да има нещо пак ще те потърси ... Незнам мисля че ще го направи след няколко дни :?:
Търсил те е ... а у тва онова ... :smt009
И аз така мисля :wink:

freaky_FK
08-05-2006, 20:28
Остави го за малко ...Той ако е искал да има нещо пак ще те потърси ... Незнам мисля че ще го направи след няколко дни :?:
Търсил те е ... а у тва онова ... :smt009
И аз така мисля :wink:
i az

koalka
08-05-2006, 20:45
Ами доста гадно е постъпил,ако е знаел,че имаш чувства към него.А той казвал ли ти е,че има чувства?Това е важно,защото той при това положение с нищо не ти е длъжен и може да прави каквото реши.Но все пак е добре да говориш с него.

PrIqTeLkA_oT_AdA
08-05-2006, 21:22
Ami.. znaete li mislq 4e dosega dosta puti sme govorili i 4atili i pisali sms-i i tn 4e da ne kaja na negovo mqsto ako bqh 6tqh da uvikam toq 4ovek /v slu4eq men / ako nqmah ne6to kum nego razbira se.. naistina se nadqvam da razbera i otnovo da sum s nego .. no sudbata si e sudba.. nz kak da postupq no 6te se naloji da pogovorim .. tfa mi stana qsno BLAGODARQ ZA OTG AKO NQKOI IMA KFO DA KAJE ILI ISKA DA KAJE NE6TO MOLQ!

Obitax
08-05-2006, 21:29
Мога да ти кажа че всеки един от нас е Ковач на своята съдба !

PrIqTeLkA_oT_AdA
08-05-2006, 23:16
vsi4ko e vuzmojno v toq svat stiga da go jelae6 silno i s malko kasmet moje puk da te potursi .. koi nzae

ana!!!
08-07-2006, 08:08
hei ne se ot4aivai ..ne e edinstfen :P

BeBencEto
08-07-2006, 08:18
vsi4ko e vuzmojno v toq svat stiga da go jelae6 silno i s malko kasmet moje puk da te potursi .. koi nzae
ti go kaza....imenno za tova produlji da se borish za nego..ako mislish che iskash da budesh s nego za napred trqbva da npravish tochno tova no ako e momentno uvlechenie ne si zaslujava zashtoto kakto vijdash sama toi si pravi kakvoto si znae..i sum ubedena che ne e naqsno s koi iska da bude..kusmet i pishi kak se razvivat neshtata za napred :-)

iiirish
08-07-2006, 08:32
не можеш да си върнеш нещо, което никога не е било твое, а по думите ти между вас е нямало нищо сериозно

luda`flirtajika
08-07-2006, 09:11
vasheto ne e bilo seriozno-ostavi go kazvam ti,ako toi te haresva shte te potursi i spored istoriqta ti toi mi se vijda nekuf jenkar zareji go

PrIqTeLkA_oT_AdA
08-08-2006, 08:41
Blagodarq vi na vsi4ki .. az ve4e govorih s nego i da vi kaja 4estno sum s lo6o mnenie za mom4etata .. nemislq ni6to lo6o za nego noo prosto mi pisna .. ako ne vsi4ki po4ti vsi4ki sa ednakvo napravo nqna dumi .. Zna4i govorih s nego .. kakto vidqh tuk nqkude edin otgovor -nemojel da me 4aka i za tfa re6il da me potursi v druda,nz no sega razbiram 4e ne e imal 4ustfa qvno haide bye bye mersi na vsi4ki!

BLUE~ANGEL~
08-08-2006, 09:52
4esno kazano bix te posuvetvala da go ostavi6.spored men toi e bil mn ot4aqn i si e tursil mn spe6no gadje.a kogato ti si zaminala za selo e trugnal da tursi druga....