PDA

View Full Version : ...За една седмица скъса 4 пъти с мен...



ЕдНо МомИчЕЕеЕе
08-05-2006, 18:24
Сърди се за най-малкото което кажа и къса с мен за щяло и не щяло.Обижда ме после пък ми се извинява.Вече не мога да го трая само дето имам чувства към него.Нарече ме олигофренка каза ми също так "много си злее..." и незнам си още какво казва ми ,че не съм красива негови приятели го ебавали как е могъл да тръгне с мен.И за капак на всичко ме заплашва,че ако аз пък скъсам с него ще пребият баща ми до смърт и ще изнасилят майка ми пред мен.Айде кажете какво да правя ,че вече не се трае това АД!

ЕдНо МомИчЕЕеЕе
08-05-2006, 18:26
да добавя заплашва ме че ще ми изневери с друга бля бля бля.....

08-05-2006, 18:27
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: sigurnali si 4e 6te pro4ete6 tuka ot nas ne6to po razli4no ot tova koeto misli6

q kaji na po kolko godini ste ti i stra6niq ti priqtel ???



P.S ako taz tema e ta6ak kakto si mislq ot sq da znai6 - 4e si kaval

Lorraine
08-05-2006, 18:29
заеби го-ТАКИВА МОМЧЕТА НЕ СИ ЗАСЛУЖАВАТ!!!Никой няма право да те обижда [-X .Бтв тоя е голям кретен :smt011

Axxxel
08-05-2006, 19:24
Отчаяни опити да държи връзката ви, както на него му изнася...кажи му да си промени отношението или да не те търси повече...Баси как мразя заплахи и ултиматуми...блаххх... :smt013

MiRaCuLiXbb
08-05-2006, 19:27
само дето имам чувства към него.
Верно си олигофренка. :shock:

freaky_FK
08-05-2006, 19:30
imashe edna pesnichka ot minaloto lqto deto edna peeshe na tupoto i gadno gadje : FUCK YOU. q go zareji toq.

BaHk0`CeKcA
08-05-2006, 19:33
Въпроса ми е следния за една седмица кви чуства ?!?Ся да не скокнеш че го обичаш за 1 седмица ... а въх ако е тай и аз ще го обичам бе хахахах не сериозно тва някаф ташак ли е ?!? Стига е за 1 седмица кви чуства тва даже не ми го побира галвата ?!? И на колко години сте ...!?!? и двамата

LP_girl_14
08-05-2006, 19:37
Баси идиота :-& Въобще да не му се връзваш на глупостите,дето ги ръси.Мисли си че като те заплаши,ще си с него!Да,ама не!Бий му шута и дори за миг не се замисляй.Имаш чувства към него?Момиче ти не си в ред.Той ще се подиграва така с теб,ще те заплашва,ще те манипулира,а ти имаш чувства към него? :shock: :shock: :shock:
Започни на чисто,с нов човек и този напълно го игнорирай.Сигурна съм че ще намериш някого който няма да те заплашва и унижава.Късмет,защото май наистина ще ти трябва :smt023

п.п. ако темата е бъзик се присъединявам към тва че си олигофренка...

Obitax
08-05-2006, 19:54
Eiiii mnogo stra6nici sa se navadili naposledak .
Sega po temata :
1.ne e tap toq deto qde banicata a toq deto mu q dava
2. Pile ti mi prili4a6 na mazohistka
3. za6to adjeba si trovi6 jivota s toq maloumen ne6tasnik ???

08-05-2006, 20:37
Въпроса ми е следния за една седмица кви чуства ?!?Ся да не скокнеш че го обичаш за 1 седмица ... а въх ако е тай и аз ще го обичам бе хахахах не сериозно тва някаф ташак ли е ?!? Стига е за 1 седмица кви чуства тва даже не ми го побира галвата ?!? И на колко години сте ...!?!? и дваматаМалко не си разбрал ходим от година и половина но тази седмица постоянно късаме.Преди малко се видяхме и оправихме нещата.

08-05-2006, 20:38
И двамата сме на 18 години

koalka
08-05-2006, 20:40
То е асно,че не те харесва,а какво да говорим за по-дълбоки чувства.За какво да си с такъв човек?Той е пълен нещастник,който явно ти е показал,че не иска да е с теб.

Mike-Jones
08-06-2006, 08:27
ave momi4e ot kade se takiva uligofreni se namirat ei strashna rabota ama i ti si tupa toi i govoril takia nesha tq imala 4ustva ave ei detence stegni se

adDicTeD`tO`yOu
08-06-2006, 10:37
Как може да имаш чувства към такъв човек?!?Ти полудяла ли си??!А щом се намесват и родители ти тряаа да го мразиш тоя бе?!леле....

IKisseDAGirL
08-06-2006, 10:58
:shock:
само не разбрах кво още правиш ти с него...

Shadow_Walker
08-06-2006, 11:30
Сърди се за най-малкото което кажа и къса с мен за щяло и не щяло.Обижда ме после пък ми се извинява.Вече не мога да го трая само дето имам чувства към него.Нарече ме олигофренка каза ми също так "много си злее..." и незнам си още какво казва ми ,че не съм красива негови приятели го ебавали как е могъл да тръгне с мен.И за капак на всичко ме заплашва,че ако аз пък скъсам с него ще пребият баща ми до смърт и ще изнасилят майка ми пред мен.Айде кажете какво да правя ,че вече не се трае това АД!
Бе ти наистина ли вярваш, че тва ще се случи-смисъл заплахите?Тоя явно има богато въображение.Отрязвай го-какво се занимаваш със хора, които се държат отвратително с теб?

CrazyWitch
08-06-2006, 18:49
Не мисля, че е нормално всяко мнение да съдържа изрази от сорта на "Ти луда ли си как ще имаш чувства към него?". Има си ги, има си ги. Ама момиче просто не е нужно да си с него ... по-добре дай си малко воля и го зарежи. Пак от любов не се е мряло. Просто връзката ви е обречена, а тоя ми се вижда пълем малоумник от думите ти. Просто нямаш работа с него. Постарай се. Послушай ме. След време (ако си мислиш че в момента не) много ще патиш от тоя безхаберник.

DuDuHka
08-06-2006, 20:39
Ако те обичаше никога не би ти причинил това! Пък и сте заедно година и половина.. Тоя яко се ебава с тебе да знаеш! Явно те изпробва докога ще издържиш не знам.. ама наистина е абсурдно да се държи така?!?! :shock:

Lady_Chocolate
08-06-2006, 21:07
:-k Ами аз мисля , че трябва да го оставиш и просто да не му се вързваш на глупостите. Просто трябва да се осъзнаеш и да спреш да се тревожиш живей си живота и не се занимавай с микроби. Лично аз не вярвам , че ще направи тези глупости за които говори. Просто болен мозък ...

iiirish
08-07-2006, 12:15
Отчаяни опити да държи връзката ви, както на него му изнася...кажи му да си промени отношението или да не те търси повече...Баси как мразя заплахи и ултиматуми...блаххх... :smt013

напълно съгласна съм :wink:

naia
08-07-2006, 15:57
Май не си попаднала на правилния човек...
Не знам какво да направиш той сигурно няма и да иска да поговорите нормално....
Просто се моли на Бог да те защитава от този звяр! :|

Tempestjuji
08-07-2006, 20:21
zareji go..ako ne ti ima doverie go mahai..tva e ..

In4iTu_
08-07-2006, 20:26
Зарежи го..не мисля, че ще може да направи нещо на родителите ти...или може? :-s Не ти трябва да ходиш с такъв изрод...

love_all
08-07-2006, 20:31
само дето имам чувства към него.
Верно си олигофренка. :shock:
Ima neshto viarno...
ama ti s kakuv akul toi kato te zariaza tri puti, ti pak trugna s nego... Lud narod...

dqfol4e
08-07-2006, 23:03
mila milaaa.... ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) nz i az kakfo da ti kaja...ti si si provalila jivota s tfa mom4e ;( :-k :-k :-k :-k :-k nz kakuf suvet ti dam ne moje tfa da produljava [-X [-X [-X nemojeeeeeeeee qsno! krai slaga6 krai!tova e 4isto samoubiistvo ako ostane6 s nego :-k nadqvam se da razmisli6 i da go zaebe6 toq a vpro4en na kolko si ti i toi na kolko e >? :-k

Сънчо
08-07-2006, 23:07
О тука съм изпуснала да се изкажа :lol: Ем кво да ти кажа, едва ли ще е нещо различно от това което си чула до сега... Мащай го тоя! :mrgreen:

08-07-2006, 23:08
ше пребият баща и майка ти ахахах а кучето на салам няма ли да го направят?

гет а лайф съмнявам се да говориш истината по простата причина че за такива неща човек не се оплаква тук а в полицията

the_man
08-07-2006, 23:30
toq ne te zaslujava. nqmam kakvo drugo da kaja. ne e edinstven. prosto nqma smisal. tfa e kat da pluva6 sre6tu te4enieto i da 4aka6 da stigne6 do izvora.

kokinka
08-07-2006, 23:31
toq ne te zaslujava. nqmam kakvo drugo da kaja. ne e edinstven. prosto nqma smisal. tfa e kat da pluva6 sre6tu te4enieto i da 4aka6 da stigne6 do izvora.

=D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>

alkobalko
08-08-2006, 06:47
Чудно ми е какво правиш още с него. Такива като него не заслужават дори да ги погледнеш. Не се измъчвай повече, остави го.

chelka
08-08-2006, 07:32
ti...kak si s misleneto ....zabravi go toq ne6tastnik kade si tragnala na 18 godini s takav de4ko kak moje da namesva i roditelite ti?!?!?toq ne e redoven... oba4e silno se samnqvam 4e e sposovben po nqkakav na4in tozi kompleksar da navredi na teb ili tvoeto semeistvo fizi4eski no mai psixi4eski ti e povliql slance... :wink:

Lost_Kiss
08-08-2006, 10:45
Ne kategori4no trqbva da go zareje6 i da ti se izvinqva, toi se 6te prodaljava da te obijda znam go ot li4en opit!!A pak za zaplahite- boje tozi e spr golqm tapak....Ne my se vrazvai!!....

KpuCeTo
08-08-2006, 10:50
kakuv e vuo6te smiusula da xodite???edva li 4uvstavata ti sa tolkova silni 4e da turpi6 tova unijenie i obidite mu i o6te po-malko tova koeto prikazva za roditelite ti..ne si malka i moje6 da go osuznae6!ne obru6tai vnimanie na zaplxite mu i go zareji 6te se 4uvstav6 mnogo po-dobre bez nego.

francheska_baby
08-08-2006, 11:31
Абе зарязвай го тоя!!! Сигурно има някакви отклонения!!!

navits
08-08-2006, 11:37
Абе зарязвай го тоя!!! Сигурно има някакви отклонения!!!

100% му има нещо
но маи и на теб ти има нещо [-X :-k =;

DiabolicAngel
08-08-2006, 12:45
Не плачи за нищо и за никой които не плаче за теб!!!
Зарежи го до като не е станало късно.Късмет :!:

RoSiTy
08-08-2006, 12:55
Kak moje da imash chuvstva kym takyv psihar!!! Toq e super otkachen. Po-dobre se otyrvi ot nego! Az ne bih go tyrpqla!!!! :!: :!: :!: :!: :!:

luda`flirtajika
08-08-2006, 16:24
ti luda l isi bila 4e da trugnesh s takuv-kude ti e bil um momi4e nqmam nishto protiv teb,no kak ... protiv nego sum

did1ls
08-08-2006, 18:06
заеби го-ТАКИВА МОМЧЕТА НЕ СИ ЗАСЛУЖАВАТ!!!Никой няма право да те обижда [-X .Бтв тоя е голям кретен :smt011 =D> =D>

CVETELLINA
08-08-2006, 19:28
абе тоя нормален ли е?!!!:shock:
Съвета,който мисля,че е най-оместен е да късаш с него,и повече да не се връщаш при него!!!
Отдалечи се колкото е по-възможно от тоя малоумник....! :-#

DuraceLL
08-08-2006, 19:35
toq ne e s vsi4kiq si opredeleno. tova za maika ti i ba6ta ti sa gluposti. zareji go i ne mu obra6tai vnimanie .

Axxxel
08-08-2006, 19:51
За обидите между другото има голяма разлика...някой възприемат и най-малкото за обида.При мен момичето на, което страшно много държа ме беше ядосала и и казах "Майната ти тогава"...за което страшно много съжалявам, но няма да стане на нейното...та тя после ми пише, че съм я напсувал като "Мръсно куче" и съм и се изрепчил...еми сори, ама и ние си имаме нерви...No more mr. Nice Guy...защо да се държа добре като не се оценява...Аз да съм си помислил как да се държа...блахаха...тва ме уби...а тва, че изобщо не ме има за нищо е много хубаво поведение така ли?Не възнамерявам да ставам роб на някого...и ще се държа както се държат с мен.Така ,че както казвам...монетата има 2 страни...разбирам, че може би е идиот, ама все пак дали и ти не прекаляваш???

teen_girl4e
08-08-2006, 20:21
e ti nqma6 li po qki4ki priqteli da vzemat da go nabiqt toq kak bi mogla da izpitva6 4uvstva kam nqkoi koito te unijava obija i zapla6va nai blizkite ti hora ami q kaji na va6ite kakvo govori za tqh da vidim kakvo 6te napravi toq muhlio

Elektra_x
08-08-2006, 20:26
Сърди се за най-малкото което кажа и къса с мен за щяло и не щяло.Обижда ме после пък ми се извинява.Вече не мога да го трая само дето имам чувства към него.Нарече ме олигофренка каза ми също так "много си злее..." и незнам си още какво казва ми ,че не съм красива негови приятели го ебавали как е могъл да тръгне с мен.И за капак на всичко ме заплашва,че ако аз пък скъсам с него ще пребият баща ми до смърт и ще изнасилят майка ми пред мен.Айде кажете какво да правя ,че вече не се трае това АД!
Ми к'во праиш още с него?! :shock: Аз ако бях за една седмица щях 8 пъти да скъсам с него

S_P_A_N_I_C
08-09-2006, 20:44
toq qvno e mnogoooo zle!!! gadjeto ti trqa da te kara da se 4uvstva6 nai krasivata nai prekrasnata nai dobrata da ti dava liubov i 6tastie a neee kato toq idiot! ostavi t1pite mu zaplahi i go zareji!

SiLveToOo```
08-09-2006, 22:34
Mila zareji go.....nesi zaslujava da si s takuv druvnik :}}}}}}