PDA

View Full Version : Стига тъпи теми



08-05-2006, 20:28
Аве хора/говоря на тези,които са така да се каже са по-нормални/дайте да се хванем в ръце и да направим нещо,че нервите ми не издържат вече да гледам тези тъпизми,които заляха форума.Предлагам ви да се хванем в ръце и да ги подгоним онези идиоти.Ще съберем камъни и ще ги замяргаме с тях,после ще ги запалим и на края ще им напълним ушете с пуканки.Стига с шегите,сега наистина ви предлагам повече да не пишем в тези теми и да ги оставим.

IdiOtKa
08-05-2006, 20:31
Аве хора/говоря на тези,които са така да се каже са по-нормални/дайте да се хванем в ръце и да направим нещо,че нервите ми не издържат вече да гледам тези тъпизми,които заляха форума.Предлагам ви да се хванем в ръце и да ги подгоним онези идиоти.Ще съберем камъни и ще ги замяргаме с тях,после ще ги запалим и на края ще им напълним ушете с пуканки.Стига с шегите,сега наистина ви предлагам повече да не пишем в тези теми и да ги оставим.
ооо мили господии ... ! ми не пишете интересно чак кога се сещате за решението ...

08-05-2006, 20:32
Ако няма таквиз теми няма да е интерестно!
+ ше е супер скуууууууукааа ако некфи тапаци само питат "ВЪЗМОЖНО ЛИ Е ДА ЗАБРАМЕНИЕЯ" хахаха ;)

skate_warrior
08-05-2006, 20:33
adminite oba4e si praskat tapanarki vmesto da napravqt ne6to...

IdiOtKa
08-05-2006, 20:33
Ако няма таквиз теми няма да е интерестно!
+ ше е супер скуууууууукааа ако некфи тапаци само питат "ВЪЗМОЖНО ЛИ Е ДА ЗАБРАМЕНИЕЯ" хахаха ;)
то и тия теми са ебавки ама те не го осъзнават ..или пък темата имам 3 топки ...която всички се бяха впрегнали да отговарят и накрая автора сам си каза че е ебавка щото ги сажели пича като глеаше че те никога няма се сетат !

Snypy_
08-05-2006, 20:34
Ако няма таквиз теми няма да е интерестно!
+ ше е супер скуууууууукааа ако некфи тапаци само питат "ВЪЗМОЖНО ЛИ Е ДА ЗАБРАМЕНИЕЯ" хахаха ;) браво ве ;)

648541
08-05-2006, 20:34
emi oki neka ima takiva temi ama ne 100 takiva i to se ednakvi dosadno i drazne6to e :smt013 :smt013 :evil: :evil:

IdiOtKa
08-05-2006, 20:47
е те не са 100 по малко са такаче не се притесняваи до 100 има още много време .. :-({|=

PleasureSeeker
08-06-2006, 11:11
Сега уж го оправиха форума..

648541
08-06-2006, 11:12
е те не са 100 по малко са такаче не се притесняваи до 100 има още много време .. :-({|=

taka e dumata :wink:

2pac verno li e umrel ?
08-06-2006, 11:35
Сега уж го оправиха форума..

Очаквайте включване някоя вечер ! Отново ша има ибавки ! Иначе е ебати скуката в тоя форум :mrgreen:

имаше една такава тема : "Мога ли да забременея от гащите на гаджето ми :-k "

#-o

ц ц ц ц........

08-07-2006, 10:47
Аве хора/говоря на тези,които са така да се каже са по-нормални/дайте да се хванем в ръце и да направим нещо,че нервите ми не издържат вече да гледам тези тъпизми,които заляха форума.Предлагам ви да се хванем в ръце и да ги подгоним онези идиоти.Ще съберем камъни и ще ги замяргаме с тях,после ще ги запалим и на края ще им напълним ушете с пуканки.Стига с шегите,сега наистина ви предлагам повече да не пишем в тези теми и да ги оставим.

за какви тъпи теми говориш бе да не би да е за тва дет сакам да бия Мачока тва не е тъпа тема а трябва да го сложат като важна тема

ProstoAz
08-07-2006, 10:51
"Тъпите теми" са наша грижа. :wink: