PDA

View Full Version : Животът отдавна изгуби смисъл за мен...



Death In Solitude
08-05-2006, 20:52
Днес скъсах с приятелката си...Мисля, че моето време да си замина дойде. Скоро моят баща Дяволът ще ме приеме в царството си на мрака, където ще бъда свободен от женското интриганство...

`Death`Whore`
08-05-2006, 20:54
Колиш ли всяко пълнолуние козичка? Ако не служиш на дявола като хората, мечтай си да те прибере.

Girl-of-Sin
08-05-2006, 21:29
Tupite i izturkani istorii... ot sorta na tova, 4e..."vremeto lekyva" ili puk "vsi4ko shte se opravi"...mislq, 4e sa izlishni...nito az , nito koito i da bilo bi imalo smisul da govori nqkakvi prostotii, s koito yj da te yspokoqva.

Da.....jenite sme gadni sushtestva...sigyrno intrigite sa ni v prirodata...de da znam i az, no edno znam sus sugyrnost..vinagi ima smisul.Ponqkoga ni se stryva, 4e sme go izgybili, no vsishtnost toi samo ni se e skril, za da ni ot4ae i smaje psihi4eski...kogato oba4e ne se predadem i prosuljim napred..smisula vinagi otnovo se poqvqva...prosto iznikva ot nqkade nai-nenadeino.

Vinagi si stryva da jiveem....dori i za moment onq tup smisul da go nqma...ei taka samo napyk na vsi4ki ostanali...tova e ot men...neznam dali shte shvanesh moqta msiul, no mi ostava nadejdata..

Spider_Web
08-05-2006, 21:41
basi ludata tema

MiRaCuLiXbb
08-05-2006, 21:45
Днес скъсах с приятелката си...Мисля, че моето време да си замина дойде. Скоро моят баща Дяволът ще ме приеме в царството си на мрака, където ще бъда свободен от женското интриганство...
И как точно я...скъса? :lol: С триона, а?

mnogomili4kata-sf
08-05-2006, 22:04
Шокирах се....къв дявол,кви 5 лева...вземи се стегни,има Господ...чакай малко,за къде си се забързал да те прибира дявола

Azlan
08-05-2006, 23:13
Господ няма !!! дявол също !!! вярвате в тях защото ?!!? и вие незнаете тоя пич пук тръгнал за някаде... еиии ти луд ли си [-X всеки ходи там кадето си иска :twisted:

Co[mix]_Girl
08-06-2006, 01:52
tc tc kade shto nqkoi shte umira vse e zamesena jena mamka mu..emi sadba

Dr. Kazimbutt
08-06-2006, 08:04
Стига с тези сатанински позьорщини по форумите! Не ти ли омръзна?

BaHk0`CeKcA
08-06-2006, 08:08
колко време ходихте ... само да не скокнеш че ходите 2 години,щот тоя филм е мноо луд !или си ходил 2 месеца-4 макс ... и са филмираш живота нямал смисал ала бала .. влезе в филма ...

излез ся от филма ... ти кво очакваш бе .. да са жениш за нея ли ?!? Няма да ти е първа и няма да е последна така че стягай са налягай парцалите намери друга ... и толкова не тука ми са филмираш дяволи,ангели нз си ко ... тез номера са праят в децката градина кат са филмираш тя ши са върни според теб ?!? пък и нали ти си скъсал с нея бе ?!? ](*,) ](*,)

White_Shadow
08-06-2006, 11:08
Wow!Тая тема ма разби-аре поздрави на дявола!

Заради една жена няма смисал да си слагаш край на живота!!!!

А тва за царството на мрака и дявола нз къде си го про4ел или как си го съчинил,ама хем ме изкефи,хем ми се стори доста изтъркано и тъпо :smt017 :smt017 :smt012

CVETELLINA
08-06-2006, 14:23
ахахахахаха "и дяволът ще ме прибере" :shock: ,нас пък един мармот ще ни завие в станиол хаха :-D
нене тва беше голяма глупост с тоя дявол...вземи се в ръце и стига с тия глупости! :|

NAT LA GITANE
08-06-2006, 14:26
awe mom4e..koi ti promiva mozuka s tiq dqvoli i tiq gluposti we???ti kva psihika ima6 za da govori6 taka????i kato jivota e svur6il za teb bez neq....ZA KVO SI SKUSAL S NEQ?????tva pak li dqvola ti kaza da go napravi6!!a vzemi se stegni i se pregledai malko!

Casual Life
08-06-2006, 14:32
Типичен пример до какво води готик метъла [-X

White_Shadow
08-07-2006, 20:41
Типичен пример до какво води готик метъла [-X

Брейййй :x !!!Аре да не набъркваш метъла тука :evil: !Може и да не слушаш метъл и пак да ти идват такива глупости в главата :smt019 !!!

Глупаво е в този случай да се намесва метъла :evil: :smt013 :smt013 :smt013 !Кви са тия погрешни разбирания ](*,) ](*,) ?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?