PDA

View Full Version : MolQ vI se,POMOGNETE tozi aD da svarshi!!



Lost_Kiss
08-06-2006, 02:10
Vliubih se do polyda v edno mom4e.I towa beshe greshkata mi,edna ogromna greshka!Kak iskam da varna vremeto nazaD...Da ne bqh tragvala s nego vaob6te!
Az sam Na 14 godini ,a toi na 15 i sme vav edin klas!V nachaloto beshe prevlishane obache se yvlqkoh v towa momshe.Toi me obikna kakto i az nego.Beshe krasiwo parvite meseci,vsichki ni zavijdaha kolko sme vliubeni i kolko bqhme shtastlivi...I towa prodalji samo 6 meseca...I prosto se razdelihme,toi si tragna bez da kaje ne6to i bez da prolee edna salza.Ot tozi moment az ymrqh,veshe jivota mi nqmashe smisal i vsqka nosht vseki den plakah li ne plakah li.A toi se darjeshe vse po gadno s men i po gadno!Sveta ymrq za mene,bqh jiv tryp!i sega, i sega toi prodaljava da me naranqva i naranqva ... I sega molq vas da mi pomognete Da pomognete da spra liubovta da go zabravq i da prodalja na pred molq vi POMOGNETE!!!! :cry:

Angel_Girl
08-06-2006, 02:39
Mili4ka za sajalenie nqma kak da spre6 lubovta tq ne se spira. Tq ni dvi6i i ne spira dori kogato se nalaga. Oplete6 li se v mrejite i nqma izmakvane ili to e prekaleno trudno i bolezneno. Sigurno o6te pove4e sam te ot4aqla i obezkorajila no tova e realnostta i nie iskame ili ne trqbva da q priemem za sajalenie!!! :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010

BUBU_to4ka_TO
08-06-2006, 07:04
nameri drugi ne6ta koito da zanimavat mislite ti vmesto nego, nameri si hobi, izlizai pove4e s priqteli, spri da se samosyjalqva6 i gledai napred bez da se obry6ta6 pove4e nazad.....

XXX_f
08-06-2006, 07:47
za sujalenie , za lubovta nqma lek , naistina iskam da ti pomogna , no nemoga :cry: .Vseki se vlubva i vinagi boli :cry: Trqbva da poglednesh napred da namerish negovite nedostatuci i da mislish samo za tqh, da ne mislish kolko e bilo hubavo , a kak toi te precaka , toi ne zaslujava tvoite sulzi pokaji my ,che ne ti puka.POgledni ot hubavata strana , shte znaesh za napred kakvo da ne pravish.Budi optimistka i samo napred jivota e pred teb ima o6te mnogo momcheta ,shte namerish istinskoto shtastie

koalka
08-06-2006, 08:07
Много е гадно това,което си се случвало,но трябва да го преодолееш.Знам,че е трудно,но ще страдаш много повече така.С времето ще го превъзмогнеш.Не мога даси обясня поведенито му.Просто е спрял да те обича и си е тръгнал ей така.Въпреки че един човек като те е обичал иска да се разделите най-безболезнено и не иска да ти причини болка.А ти сигурна ли си,че те е обичал някога този човек?

eXciTiNg-BabY
08-06-2006, 10:14
mi ne moje prosto taka da spre6 da go obi4a6 sajalqvam 4e te ubezkurajavam no si e taka :cry: 6te minat mnogo bezsanni no6ti i mnogo salzi dokato liubovta si otide :smt011 dori i da se darji mnogo zle s tebe tova nqma da te nakara da go zabravi6 :smt010 no spox tva nqma da trae ve4no ti si na 14 jivota ti edva sega zapo4va o6te pove4e 4e sega e lqto :mrgreen: izlizai,zabavlqvai se,hvani si nov priqtel i stoi po dale4e ot nego i 6te vidi6 4e edin den 6te se sabudi6 i 6te si vika6"aamm koi be6e toq" :P

adDicTeD`tO`yOu
08-06-2006, 10:18
Да...нищу не можеш да направиш,според мен е хубаво да се опиташ да поговориш с него,колкото и гадно да се държи все пак той ти дължи някво обяснения не може просто ей така да си тръгне,по принцип би тряало да има причина...много кофти ситуация..разбирам те ужасно е,но наистина не можеш да спреш любовта трябва да се опиташ да го забравиш каквото и да ти струва!Айде успех!!!

NAT LA GITANE
08-06-2006, 14:24
ei mili4ka...vij sega...az sum na 20 i sum minala..prez dosta otno6eniq i ne6to podobno mi se e slu4valo i na mene.misleh si 4e e lubov...minavaha meseci,a az nespirah da mislq za nego i za minaloto...dokuto nakraq neosuznah 4e lubov...NQMA!sega si misli6 4e e lubov,neznam...spomena e presen,v edin klas ste (i az s tova mom4e vse o6te sme v edna komapniq i se vijdame!)...no men ve4e ne mi puka..i znae6 li za6to?za6oto osuznah 4e ne e lubov..a nekvo privurzvane!horata imame tupiq navik da svikvame s ne6tata i posle da si vtulpqvame kak ne mojem bez tqh!pulni gluposti!znam 4e sigurno zvu4i grubo...no 6te vidi6 po natatuk 4e sum prava!bojee be ti si na 14...znae6 li o6te kolko mom4eta 6te sre6tene6 i kolko klasove 6te smeni6????ne se tormozi..znam 4e e lesno da se kaje,no povqrvai mi 6te go preodolee6!!kazah ti...LUBOV NESU6TESTVUVA-TOVA E ZABLUDA PORODENA OT PRILIV NA HORMONI V MOZUKA!

Lost_Kiss
08-06-2006, 14:35
Znam che shte otmine no ne moga da chakam iskam da go namrazq ot danoto na dyshata si no vseki pat kato go vidq i mi se prosalzqvat ochite!! Mnogo mi e trydno i tocho za towa che sam na 14 godini a nemoga da jiveq bez da mislq za nego!!! :smt010

freerun_girl
08-06-2006, 14:41
Znam che shte otmine no ne moga da chakam iskam da go namrazq ot danoto na dyshata si no vseki pat kato go vidq i mi se prosalzqvat ochite!! Mnogo mi e trydno i tocho za towa che sam na 14 godini a nemoga da jiveq bez da mislq za nego!!! :smt010
ot omrazata kym "liubovta na jivota si" idva i strasta

NAT LA GITANE
08-06-2006, 14:44
znam 4e tva ne te uspokoqva i prikazki ot sorta na "vremeto lekuva" sa tupi i banalni..no kakto sa tupi i banalni sa i verni!znam 4e ne moje6 da 4aka6,sega si misli6 4e nikoga nqma da ti mine...i poneje ti e gadno i se tormozi6...be qsno mi e si4ko....razberi 4e si4ko zavisi ot teb i tvoita naglasa!izliza6 s priqtelki,veselete se,sre6tai se s novi hora..lqto e!nameri ne6to koeto da pravi6 i da ti otvli4a vnimanieto...neznam...otidi si na selo ili na more....nqkude.....molq te razberi 4e 6te ti mine!i o6te ne6to....ti si o6te mn malka,v smisul...kolkoto i hubavo da ti e bilo s nego...vie ste si deca i po natatuk kato porastne6 i nameri6 drug i ne6tata stanat po seriozni 6te vidi6 kakvo ozna4avat istinskite otno6eniq!sega ne misli za tova....opitai se!

kisS``me
08-06-2006, 14:48
Znam che shte otmine no ne moga da chakam iskam da go namrazq ot danoto na dyshata si no vseki pat kato go vidq i mi se prosalzqvat ochite!! Mnogo mi e trydno i tocho za towa che sam na 14 godini a nemoga da jiveq bez da mislq za nego!!! :smt010
ot omrazata kym "liubovta na jivota si" idva i strasta
mn pravilno .... prosto zabravi za tazi lichnost - vse edno e umrql i akto go vidish se previ che ne go zabelqzvash i malko ili mnogo shte spresh da mu obryshtash vnimanie!moje neshto otvytre da te kara da go poglednesh - nedei!sama si kaji 'toi ne zaslujava moq pogled,i izobshto moeto vnimanie!'

Lost_Kiss
08-06-2006, 14:49
Mersi na vi4ki ! Vie naistina me podkrepihte!Shte go zabravq i shte spra da placha !MERSI!!

freaky_FK
08-06-2006, 14:49
ama az ne razbrah toi zashto e skusal s teb kazal li ti e?

Lost_Kiss
08-06-2006, 14:54
Da ,kaza mi ! Nie parvo si dadohme pochivka zashtoto si bqhe omraznali,i si obeshtahme che pak shte se saberem, no towa nqma da stane,zashtoto toi si nameri dryga i togava razbrah che towa e kraq a ne pochivka edin ot dryg!

kisS``me
08-06-2006, 14:58
mi vreme i ti da si namerish drug... imam priqtelka koqto veche q e strah ot obvyrzvane i to zaradi edin glupak ...!sega tq mislis che vsichki sa takiva kato nego,no naistina ima i chovechni momcheta!nameri nqkoi...chovek koito ti dopada kato harakter i kato viziq,koito moje da te izslusha,da te uspokoi,da ti ima doverie,ti syshto da mu imash!tyrsi,a ne se vryshtai nazad,da mislish za minaloto!

freaky_FK
08-06-2006, 15:18
ne ne tova e nachaloto na pochivka ot nqkogo koito ne ti e nujen shtom tolkova burzo sa mu izvetreli chustvata.she se opravish sega kvoto i da ti kaja she produljavash da si mislish kolko si neshtasna i kak nqma poveche da se vlubish.ne si purvata nito poslednata.prosto po malko vreme obrushtai na toq problem.