PDA

View Full Version : solarium



08-06-2006, 10:55
nikoga ne ysm hodila na solarium i sym napylno neveja i zatova iskam da zadam nqkolko vyprosa. kojata mi e adski bqla i vinagi kato hodq na more izgarqm za bukvalno 5 mins. iskam da otida vednyj ili dva pyti na solarium za da izdyrjam pove4e na slynce. 6e mi pomogne li?
ima li vredni efekti, mislq pyrviq pyt da otida za 3 mins.. kakva e razlikata m/u solariumite, vie polzvate li, ne6to da mi prepory4ate? tr li da se maja s ne6to predi ili sled procedurata?
blagodarq predvaritelno

TSecret
08-06-2006, 11:15
ami ako si mnogo biala nedei da vliza6 za 3 min na turbosolarium 6toto i tam 6te izgori6.. vlez na normalen za minamalno i napravi taka 5 proceduri.. sled tvamoje da vlezne6 1-2-3 na turbo i 6te ima6 ten!

SweetBunny
08-06-2006, 11:36
Оффф, повече на солариум няма да ходя.
Картата ми беше за 60мин.
Бях в най-хубавия козметичен салон в града иииииииии никой не забеляза, че съм почерняла. ЗАШОТО НЯ БЯХ :shock:
Да не говорим колко е вреден солариума...........

{}{}{}
08-06-2006, 13:58
podkrepqm napalno Taina{} taka e ne vlizai dori i v normalen solariym za poveche ot 2 3 min. sled solariyma e dobre da se majesh s nqkvi losioni naprimer ima edin na jonsasns baby nz dali se pisheshe taka no na mene mi go davaxa ot samiq solariym tozi losion...az veche xodq 3 meseca na solariym prez 3 4 dena i sam mn dovolna otivai shte dobiesh mn gotin shokoladov ten O:) O:) O:)

Eclipse_bb
08-06-2006, 22:12
Оффффффффффф...
Ако студиото е добро, там ще има квалифициран персонал, който може да прецени колко да влизаш като начало. Има много и различни соларуими (и лампи за тях съответно), така че е добре някой от студиото, в което ще ходиш, да те посъветва.


Освен това, ако ще ходиш на солариум, не постъпвай като една от потребителките преди мен - 60 минути и край! Ясно, че няма да има голям ефект!!!!


П.С. Ако някой иска, можем да поспорим дали солариума е по-вреден от слънчевите лъчи :lol: :lol: :lol:

Mystery
08-07-2006, 13:06
Eclipse_bb си го каза съвсем точно. =D>

impress
08-07-2006, 13:25
Чувал съм, че солариума е вреден. И общо взето съм убеден, че е така. Аз съм в черноморски град, отда-авна мина времето, когато плажът се плащаше (даже не съм бил роден тогава)... А ще ми ходят на солариум. И хората, които не са на морето, к'во толкова, по-евтино ще им излезе една почивка на морето, ще се напекат едно хубаво.
Солариум.. да давам пари нещо да ми свети отгоре и да ме пърже. Имам си котлон, благодаря...

Eclipse_bb
08-07-2006, 19:10
Чувал съм, че солариума е вреден. И общо взето съм убеден, че е така. Аз съм в черноморски град, отда-авна мина времето, когато плажът се плащаше (даже не съм бил роден тогава)... А ще ми ходят на солариум. И хората, които не са на морето, к'во толкова, по-евтино ще им излезе една почивка на морето, ще се напекат едно хубаво.
Солариум.. да давам пари нещо да ми свети отгоре и да ме пърже. Имам си котлон, благодаря...


Гледай сега, някои не го правим, за да ни излезе по-евтино, лично аз гледам от естетическа гледна точка...
Не е по-вредно, ако искаш, ще ти обясня защо на ЛС 8)

Elektra_x
08-08-2006, 19:58
nikoga ne ysm hodila na solarium i sym napylno neveja i zatova iskam da zadam nqkolko vyprosa. kojata mi e adski bqla i vinagi kato hodq na more izgarqm za bukvalno 5 mins. iskam da otida vednyj ili dva pyti na solarium za da izdyrjam pove4e na slynce. 6e mi pomogne li?
ima li vredni efekti, mislq pyrviq pyt da otida za 3 mins.. kakva e razlikata m/u solariumite, vie polzvate li, ne6to da mi prepory4ate? tr li da se maja s ne6to predi ili sled procedurata?
blagodarq predvaritelno
Ми аз ходя на солариум...категорично първият път недей 3 мин щом си толкова бяла...аз съм леко мургава и първият път стоях 2 мин и после постепенно ги увелечих.По принцип солариумът не е много полезен...на година 20 мин са абсолютно достатъчни повече от 20 са вредни

krisi_sl
08-09-2006, 12:34
хех на година 20 минути нищо няма да стане....аз за 1 седмица ходих 60 мин т.е 36 лв ама нямаше голям ефект....имаше но малък + не да ходиш в месеца веднъж защото то се избелва и после все едно наново почваш а като си ходил вече на море можеш на 2 седмици веднъж да ходиш само да си поддържаш тена..

guns`n`roses{f}
08-13-2006, 20:54
predi edna sedmica moq fr-ka hodi pri mn dobra kozmeti4ka na solarium i na drugiq den i se poqviha po cqloto tqlo nqkvi takiva 4erni to4ki i na mesta i pypki az sy6to 6tqh da hoda ama se otkazah

BroKeN^DreAmZ`f
08-13-2006, 21:21
В всяко едно студио би трало да ти кажат колко време да стоиш, да ти дадат с кво да се мжеш и преди и след , то си им специална козметика.....иди ипопитй едвали ще откжат да ти обснят :) ама верно солариума е доста вреден :)

anna_nalisiq
08-14-2006, 15:02
Здравейте!Аз искам да ви питам колко долу/горе е цената на едно посещение при солариум?

hristina^
08-14-2006, 17:54
абе еддин път тръгнеш ли=постоянно тр да ходиш,иначе загуба на време и пари :smt017