PDA

View Full Version : DAITE IDEI ZA GRIM



~sexy baby~
08-06-2006, 13:37
HORA SEGA 6TE HODQ NA MORE I MI TRQBVAT SUVETI ZA TOVA KAK DA SE GRIMIRAM,ZA DA IZGLEJDAM PO SEXY.KAKVI SA TENDENCIITE V GRIMA ZA LQTOTO.DA UTO4NQ 4E SUM BRUNETKA S TUMNI O4I

{}{}{}
08-06-2006, 13:44
mi az naprimer slagam tochno pod vejdata zlatisto ili bronzovo,podchertavam okoto s malko cheren moliv pochti nezabelejimo,na kraq na okoto kam slepoochieto slagam malko brokat da izglejda po sexy i na samoto oko moje da slojish bronzovo polychava se mn xybav efekt osobeno ako si po myrgava..i priqtno prekarvane na moreto :)

~sexy baby~
08-06-2006, 13:54
ZABRAVIH DA PI6A 4E SUM PO- MURGAVA.I AKO ZNAETE LINK4ETA PLSSS PI6ETE MI :)

teen^baby
08-06-2006, 13:55
slaga6 malko vodoustoi4iva spirala /moje da e cvetna naprimer zelena ili rozova ..../malko 4eren moliv edno hubavo glanc4e i si gotova....kato pyrvo sloji6 na liceto si vodoystoi4iv fondioten i pudra ... :mrgreen:

TSecret
08-06-2006, 14:06
ako iska6 da privle4e6 vnimanieto sas zaka4liv,moderen i nestandarten grim zaloji na nastiteni i izkrq6ti cvetove i kombinacii-sinio+zeleno,rozovo+sinio,rozovo+zeleno,oranjevo +zeleno i taka.... v kombinaciq s vodoustoi4uva spirala i malko zlatist ruj 6te si super! moje i spiralata da e cvetno no togava zaloji na zlatni senki!

marche
08-06-2006, 19:01
sorry,ne sym po teq ne6ta,da grimirvam se,no samo si slaga moliv i senki,a izmislihneh ne6to za da si sexy ,ne6to po nejno ,moje nqkakvo po svetlo4ervilo ili glanc,ima edni letni senki,te sa ne6to ka to brukat mn sa qki,i moje leko 4eren moliv.syjalqvam za typata si ideq

sexy baby
08-06-2006, 20:18
IDEQTA TI IZOB6TO NE E TUPA.VSE PAK ZA TVAQ E FORUMA-VSEKI DA DADE MNENIETO ILI SUVETA SI :D

Mystery
08-06-2006, 20:42
http://i.ivillage.com/marieclaire/beauty/skin/spring_makeup/bronze_main.gifhttp://i.ivillage.com/marieclaire/fashion/runway/35runway_skin.gifhttp://i.ivillage.com/marieclaire/fashion/runway/35runway_lashes.gifhttp://i.ivillage.com/marieclaire/fashion/runway/35runway_lips.gif
Това са 4 много подходящи за теб вариянта.
1. Бронзов тен. Заложи на бронзираща пудра за лицето и деколтето. Сложи малко бронзови сенки на очите, кафяв молив за очи, кафява или черна водоустойчива спирала и златист гланц за устни.
2. Dolce & Gabbana залагат на матирането в летния грим. Матиращ фон дьо тен за остова,кафяви или бежови сенки, червило или гленц в телесен или кафеникав цвят. Това е всичко,което ти е нужно.
3. Акцент върху миглите. Дълги, тъмни и зивити, те придават на очите неотразима излазителност. Основа на лицето, за да изравниш тена, слънцезашитен балсам на устните и една хубава водоустойчива спирала. Естествен и изкусителен вид на лицето.
4. Roberto Cavalli предпочита естествения вид на лицето. Сякаш без грим. Светлоотразяваща и изглаждаша основа за лицето, леко розов гланц, дозца бронзираша пудра на скулите. Natural look.

sexy baby
08-06-2006, 21:40
[MISTERY],PRIZNAVAM 4E TE BIVA V TEZI RABOTI,6TE IZPROBVAM TEZI SU4ETANIQ.THANK YOU :)

MINI-mus
08-06-2006, 22:23
az znam 4e tazi god ne sa na moda qrkite cvetove osobenno kato si murgava kato men .spored men e po-dobre da izpolzva6 bronzovo kafiavo bejavo i dr takiva po-neutralni nuansi.Ne si slagai mn pudra raz4itai na tvoia ten po-dobre bi bilo vmesto klasi4eskia 4eren moliv da si sloji6 bial toi pravi okoto mn po-otvoreno i elegantno.za spiralata-zaloji na klasi4eski 4ernata spirala i praskoven ruj.Malko bronzov glanc i si gotova za gadjeta :smt008

Mystery
08-06-2006, 23:34
Относно по-горните мнения за ярките цветове...чиста лудост! Мургаво момиче с ярки сенки! Ярките цветове отиват само на момичета със светла кожа!

TSecret
08-07-2006, 20:36
vseki s vkusa si.. na men mi haresva ko mbinaciata ot zelen i sinio na tamna koja... po to4no na koja s ten!!!! ina4e to4no tva e moderno sega-qrko i cvetno

i'm so excited!
08-07-2006, 21:06
тия смешни ярки комбинации, които са 'модерни' (розово и синьо напр.) съм ги виждала на живо и стои толкова абсурдно грозно, че няма накъде просто.

TSecret
08-07-2006, 22:04
ami kato e nakadarno grimirano niama kak da izglejda krasivo-za taq raoti si ima tehniki!

i'm so excited!
08-07-2006, 22:08
представям си го точно като отвратителния грим на марица от 'жената в огледалото' :lol:

sexy baby
08-08-2006, 11:30
ami kato e nakadarno grimirano niama kak da izglejda krasivo-za taq raoti si ima tehniki!

molqte kaji mi malko ot tvoite tehniki

TSecret
08-08-2006, 18:55
ami to ne e to4no tehnika no pove4eto ne go pravqt-zadaljitelno se slaga hidratira6t krem i takav koito e za okolo o4ite! sled kato popie se nanasq fon du ten ne po tamen nito po svetal ot kojata,otgore pudra i nai ve4e na klepa4ite i v zavisimost ot formata na okoto o4artave s molif v cvta na senkite,sled koeto se nanasqt senki s MOKAR aplikator(potopen vav voda) i posle 2 sloq vodoustoi4iva spirala i si super!

sexy baby
08-08-2006, 21:36
eh 'TAINA' DA ZNAE6 EVALA TI PRAVQ.MNOGO TVOI OTGOVORI SUM 4ELA I NAPRAVO ME 6A6KA6 :wink: .a zn li 4e v nqkoe tema 4etoh 4e si ot pld.ako e taka molqte dai mi suvet v koi friziorski salon da otida za da si udulja kosata.plssssss

TSecret
08-09-2006, 22:21
zna4i ot prosveteni v taq oblast znam 4e vav Veni`s (to4no do Arlet) nai-dobre rabotqt,nai-skapo e i estestveno moje bi nai-dobro e vav dima stil(no mislia 4e ne si zaslujava),znam sa6to 4e mnogo hora sa dovolni i ot Siluet(na jelezarska)-zavisi po koi metod iska6! ki4uri ili tresi...
ps mersi za komplimenta! :oops: :P