PDA

View Full Version : По ирония на съдбата...



slan4evo_momi4e
08-06-2006, 14:00
Здравейте,
Нямам намерение да се оплаквам и да ви занимавам с моите проблеми, искам просто да споделя до какъв извод стигнах...Мисля си, че живота е страшно лицемерен...Ето защо...
Когато човек е сам и отчаяно се нуждае от любов, търси подходящия човек около себе си, но не среша никого...Все попада на неподходящи хора, които искат само секс или просто са вече заети. Но когато срещне любовта на живота си и е щастлив, покрай него започват да се навъртат много стойностни хора, с които обаче той не може да бъде....
Защо когато сме сами и отчаяни, никой не се сеща за нас, а когато вече имаме приятел/ка , ще кажеш, че на опашка се редят подходящи хора?!

BUBU_to4ka_TO
08-06-2006, 14:30
spored men tova e zaradi taka da se kaje aurata ti....imam predvid 4e kogato si sam i tyjen ili ot4aqn horata go use6tat i instinktivno tyrsqt dobroto nastroenie i zabavata taka 4e...ni6to neobi4aino (za sajalenie ili ne)

freerun_girl
08-06-2006, 14:39
az pyk sym chovek postoqnno izlychvasht samo polojitelna energiq,koeto e losho zashtoto u men ostava samo otricatelnata ...i ako sym razstroena izlychvam oshte poveche polojitelna energiq...tyi stava mnogo gadno zashtoto az ako sym vyv veselo nastroenie na drugite okolo men hich ne im e ....i obratnoto...ave gadna rabota stava :(

EnJoY
08-06-2006, 14:40
Много си права. Когато имах приятелка реално погледнато имаше много момичета които ми харесваха и допадаха. След като скьсахахме с нея реално погледната само тя може да ми даде това което искам всички други по ирония на обстоятелствата годините, красотата не ми допадат за това и реших да оставя сьдбата да ме срещне с любовта защото когато е тьрсиш тя явно не идва.. С бившата ми приятелка случея е пример за по горе казаното от мен. Напьлно те подкрепям но има и друг фактор и той може би е останалите чувства в нас които ни дьрпат от нова врьзка ? И аз незнам но след загуба на любов си много самотен дори да флиртуваш забиваш и така нататак си самотен до мозака на костите си. А това за опашката е завистта на хората заради радоста на другите. При мен е обратното може би всички ги беше страх от вбившото ми златце и чак се се нахврьлиха но отново нямаше кой да им отвьрне.. Незнам много спорна тема

kisS``me
08-06-2006, 15:00
k0gat0 tyrsish liub0vta ne q namirash,k0gato spresh,tq sama te namira! ei tva e s edno izrechenie nali??

Jamalska
08-06-2006, 16:21
Хах да и на нас с познати ни е правило такова впечатление...Момчетата/момичетата никога не идват сами(в преносния смисъл)

BeBencEto
08-06-2006, 18:03
az neshto ne sum mnogo suglasna s teb....trugnala si veche s nqkoi kakvo kato se navurtata stoinostni hora okolo tebe...nali si imash veche..ili ti ne si stoinostna a....

miss_match
08-06-2006, 21:06
BeBencEto , мисля , че авторката на темата имаше нещо друго предвид.Не е казвала , че иска да сменя човека до себе си , защото се е появил някой друг , също толкова стойностен.Аз поне разбирам , че когато човек е сам , отчаян и има най-голяма нужда от подкрепа и любов , много трудно се намира някой , който да е до него и да му помогне.И когато този "някой" дойде най-накрая, се появяват още хора , които искат да имат повече от приятелство с теб .И ти държиш на тези хора и оценяваш качествата , които те притежават , но понякога се налага да ги нараниш , защото можеш да им предложиш само приятелство и нищо повече.

slan4evo_momi4e
08-06-2006, 22:20
BeBencEto , мисля , че авторката на темата имаше нещо друго предвид.Не е казвала , че иска да сменя човека до себе си , защото се е появил някой друг , също толкова стойностен.Аз поне разбирам , че когато човек е сам , отчаян и има най-голяма нужда от подкрепа и любов , много трудно се намира някой , който да е до него и да му помогне.И когато този "някой" дойде най-накрая, се появяват още хора , които искат да имат повече от приятелство с теб .И ти държиш на тези хора и оценяваш качествата , които те притежават , но понякога се налага да ги нараниш , защото можеш да им предложиш само приятелство и нищо повече.

Напълно си права....и незнайно защо това много ме ядосва на моменти...Точно тази игра на съдбата...защо трябва да обърнеш гръб на множество "перфектни" хора, след като си ги търсил толкова дълго...и са ти липсвали...
BeBencEto, а ти маи наистина не си разбрала какво точно имам предвид...Аз никого не искам да зарязвам...просто констатирам факта, който забелязах...

IKisseDAGirL
08-06-2006, 22:51
spored men tova e zaradi taka da se kaje aurata ti....imam predvid 4e kogato si sam i tyjen ili ot4aqn horata go use6tat i instinktivno tyrsqt dobroto nastroenie i zabavata taka 4e...ni6to neobi4aino (za sajalenie ili ne)

да, така е
когато си депресиран, привличаш хора в подобно състояние, а когато си щастлив те откриват мн жизнерадостни и весели личности, с които малко или много си допадате :)

iiirish
08-07-2006, 09:23
ами има нещо вярно в това :-k но такъв е живота - нечестен спрямо нас! а щом живеем трябва да свикваме с капризите му. това е :-#

koalka
08-07-2006, 16:53
И какво толкова те интересуват другите хора?Не ти ли стига любовта,а искаш още?За какво?Не мисля,че живжто е лицемерен.Какво по-хубаво любовта според теб?Авантюрите ли?Хахаха.

did1ls
08-07-2006, 17:58
И какво толкова те интересуват другите хора?Не ти ли стига любовта,а искаш още?За какво?Не мисля,че живжто е лицемерен.Какво по-хубаво любовта според теб?Авантюрите ли?Хахаха. =D>

slan4evo_momi4e
08-08-2006, 10:51
И какво толкова те интересуват другите хора?Не ти ли стига любовта,а искаш още?За какво?Не мисля,че живжто е лицемерен.Какво по-хубаво любовта според теб?Авантюрите ли?Хахаха.

Любовта...колко сложна е тя...но къде видя да кажа, че не ми е достатъчна?! За човека до мен, аз жертвам толкова много неща и правя огромни компромиси, както и той...защото знам, че няма нищо по-велико и истинско от любовта...НО да, животът е лицемерен...може би не си го разбрала още, но един ден ще се сблъскаш с гадните му номера...(не че ти го пожелавам, но е неизбежно)...Нима смяташ, че не е лицемерно, точно когато откриеш перфектния човек, да загубиш приятел, на когото си държала...Нима мислиш, че не е лицемерно когато си най-щастлив, да те боли сърцето...Нима смяташ, че не е лицемерно да се чувстваш раздвоен...и да не знаеш кое е правилното решение...Нима смяташ, че не е лицемерно?! Е, това си е твое право...

luda`flirtajika
08-08-2006, 16:46
k0gat0 tyrsish liub0vta ne q namirash,k0gato spresh,tq sama te namira! ei tva e s edno izrechenie nali??

xax taka si q.Absoliutno :)

Axxxel
08-09-2006, 18:34
spored men tova e zaradi taka da se kaje aurata ti....imam predvid 4e kogato si sam i tyjen ili ot4aqn horata go use6tat i instinktivno tyrsqt dobroto nastroenie i zabavata taka 4e...ni6to neobi4aino (za sajalenie ili ne)
Ахахаха...нали знаеш "Ейй тиии...Спрайт има да ти каже нещо...Момичетата винаги надушват, когато си търсиш гадже..." Блахахах :smt005

luda`flirtajika
08-09-2006, 19:32
spored men tova e zaradi taka da se kaje aurata ti....imam predvid 4e kogato si sam i tyjen ili ot4aqn horata go use6tat i instinktivno tyrsqt dobroto nastroenie i zabavata taka 4e...ni6to neobi4aino (za sajalenie ili ne)
Ахахаха...нали знаеш "Ейй тиии...Спрайт има да ти каже нещо...Момичетата винаги надушват, когато си търсиш гадже..." Блахахах :smt005

:D:D:D phXAXxaxAXa tolkoz nadushvat,4e do onzi den ne znaeh,4e edin me haresva :D:D