PDA

View Full Version : Търся драйвери за sound картата



pa4o_89
08-06-2006, 15:50
Спешно ми трябват аудио дриварите за 98. Незнам къде са ми контролните дискове, а пробвах с едни, но те не станаха. Ако може дайте и линкове, а ако не, ще се задоволя и само с името им:)
Благодаря Ви предварително!!!

Composure
08-06-2006, 16:13
предлагам ти да си изтеглиш хп ;)

HakeR
08-06-2006, 16:44
Спешно ми трябват аудио дриварите за 98. Незнам къде са ми контролните дискове, а пробвах с едни, но те не станаха. Ако може дайте и линкове, а ако не, ще се задоволя и само с името им:)
Благодаря Ви предварително!!!


draiverite za 98 ne sa edni i sa6ti za vseki komp,taka 4e ako ne kaje6 kakva ti e zvukovata karta nikoi ne moje da ti kaje kakvi draiveri ti trqbvat

a ako zvukovata karta ti e vgradena v dunoto i Xp da ka4i6 pak nqma da q razpoznae i nqma da ima6 zvuk

i mejdudrugoto e mnogo lo6o da si zagubi6 diskovete s draiverite i sega ako zvukovata karta ti e nqkakva po ekzoti4na ne ti zavijdam otkade 6te si tarsi6 draiveri

InHell
08-07-2006, 00:33
......забравил съм си кристалното кълбо някъде. Дай модел на дъното.

08-07-2006, 01:22
poseshtavash sitea na firmata koqto proizvejda sound kartite koqto polzvash i ti i ottam si svalqsh originalnite driveri

niGGa
08-07-2006, 11:14
a ako zvukovata karta ti e vgradena v dunoto i Xp da ka4i6 pak nqma da q razpoznae i nqma da ima6 zvuk
Къде си бе "хакер"?
Аз съм имал 3 различни дъна, и 3-те със вградени звукови карти.Всичко е работело на Хр.Защо на човека да не му работи?

08-07-2006, 22:22
problema e 4e ne znam kakva mi e zvukuvata karta, no utre 6te go otvorq i 6te vidq:)

barny_89
08-08-2006, 07:49
какво ще отваряш бе човече сложи си аида32 или евереста те там хората са ти го написали.
Поздрави

HakeR
08-08-2006, 08:51
a ako zvukovata karta ti e vgradena v dunoto i Xp da ka4i6 pak nqma da q razpoznae i nqma da ima6 zvuk
Къде си бе "хакер"?
Аз съм имал 3 различни дъна, и 3-те със вградени звукови карти.Всичко е работело на Хр.Защо на човека да не му работи?

Еми да ще си работят ама трябва първо да им качиш драйвери
а аз имах предвид че тези звукови карти който не са вградени а са на PCI слот като се качи Хр-то и веднага си има звук без да качваш нищо
а за вградените трябват драйвери иначе Хр-то няма да ги разпознае

InHell
08-09-2006, 00:17
Еми да ще си работят ама трябва първо да им качиш драйвери
а аз имах предвид че тези звукови карти който не са вградени а са на PCI слот като се качи Хр-то и веднага си има звук без да качваш нищо
а за вградените трябват драйвери иначе Хр-то няма да ги разпознае

Пишеш глупости. Няма смисъл да ти обяснявам защо.

Още чакаме да чуем каква е картата на госта.

HakeR
08-09-2006, 08:47
Еми да ще си работят ама трябва първо да им качиш драйвери
а аз имах предвид че тези звукови карти който не са вградени а са на PCI слот като се качи Хр-то и веднага си има звук без да качваш нищо
а за вградените трябват драйвери иначе Хр-то няма да ги разпознае

Пишеш глупости. Няма смисъл да ти обяснявам защо.

Още чакаме да чуем каква е картата на госта.

Ti pi6e6 gluposti
aide obqsni mi,dori i da gre6a iskam da se nau4a za tva vlizam vav forumi
obqsni mi 6tom znae6

niGGa
08-09-2006, 15:53
Еми да ще си работят ама трябва първо да им качиш драйвери
а аз имах предвид че тези звукови карти който не са вградени а са на PCI слот като се качи Хр-то и веднага си има звук без да качваш нищо
а за вградените трябват драйвери иначе Хр-то няма да ги разпознае

Пишеш глупости. Няма смисъл да ти обяснявам защо.

Още чакаме да чуем каква е картата на госта.

Ti pi6e6 gluposti
aide obqsni mi,dori i da gre6a iskam da se nau4a za tva vlizam vav forumi
obqsni mi 6tom znae6
Наистина пишеш пълни простотии.Но няма да ти обяснявам, защото аз не се пиша "Хакер".И надали от форумите, особено този, ще научиш нещо.
Потребителя с темата да даде марка и модел на картата.