PDA

View Full Version : Как ти се прецака една почивка ;(



08-06-2006, 16:45
Случи се най шибаното нещо..бях писал преди доста време една тема "Още мисля за нея.. (http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=39927&start=0)". На 27-ми си гласях багажа и по едно време телефона звънна и гледам номера..чудя се и си викам "Тва не може да е тя.." След малко поглеждам пак номера и вече проумявам че е нейния и направо щях да се пръсна от щастие. Тва беше към 1 вечерта. Говорих с една приятелка и тя ме посъветва да опитам пак. Супер много я обичах(м) и когато видях че ми кликна направо си умрях от щастие бяха минали над 7 месеца от както се разделихме и почти я бях забравил. На 28-ми тръгнах към морето и започнахме да си пишем смси. Разбрах, че и тя е на море с техните и така не подхванах темата защо ми кликна (по простата причина че исках да й се обадя и да и чуя гласчето..:(). Стана 29-ти, после 30-ти и го прекарахме на смс-и, обаче аз бях с приятели н аморе и дискотеки илизания, почти не се сещах за нея и ако тръгвах да се забивам с някоя се сещах за нея и спирам, дърпам се по простата причина, че мога да я нараня. На 1-ви и казах, че ще се обадя утре за да поговирм сериозно и тя ми каза добре, няма проблем. Дойде 2-ри..не й звънях и кликвах цял ден и накрая вечерта се обадих. Разговора протече така "какво прайкаш" "ми нищо сега тука сем се събрали с приятели, ти как си какво става с теб" "ми сега съм излязл малко по центара на едно кафе и чакам вечерта за дискотека" и тя "ахам, какъв е тоя зор да говорим" "ми не знам ти ми кажи " "е аз какво да ти кажа" "ми работата е там, че не ми беше писала и звъняла на 7 месеца и по едно време ми кликна. Супер много се зарадвах, обаче те забравих доста трудно и всичко се повтаря от както ми кликна, мисля си за теб" тя помълча малко и каза "ми..хъх не знам.." "какво не знаеш ?" " Защо ми кликна изобщо ?" "Ми бях леко пийнала и реших да звънна на всички от телефонния указател" "А, ама ти си ми имала номера ?" "Обикновенно не ги трия.." "Аха, значи няма нищо общо кликването с нас, така ли?" "Ми.. (следва минута мълчание) да.." "Добре тогава, ще те помоля една услуга" "Кажи" "Не ме търси повече" пак последва минута мълчание и казах чао..почаках малко тя едвам измърмори нещо и затворих АЗ..
Тва всичко по време на почивкта се случи. не знам какво да преавя, днес се прибрах и днес и тя се прибира. не сме от един град и няма как да отида до тях. Има ли смисъл да се занимавам с нея.. Обичам я и искам да бъдем поне приятели, но след като има чувства от едната страна приятелството е почти невъзможно и особенно, че сме имали връзка почти 6 месеца :| Посъветвайте ме какво да правя :(

iiirish
08-06-2006, 17:05
ако наистина е била пияна струва ми се, че няма смисъл да си правиш илюзии и да си съставяш празни надежди за вас двамата. щом и тя самата ти е признала, че всичко е било под въздействието на алкохола... направи всичко възможно да я забравиш. след като веднъж си се отърсил от спомена за нея, няма да ти е толкова трудно на го направиш отново. успех :wink:

Obitax
08-06-2006, 18:07
Тази девойка е Тъпъ Офсъ!

theraven_nz
08-06-2006, 18:15
Няма смисъл човече. Щом ти го е казала директно да не се търсите повече.... макар че според мен все още има чувства към теб и с липсата ти около нея иска да те забрави, явно е решила че нямате бъдеще и по-добре се примири с това. От опит знам, че подновена връзка изградена на болно минало няма шанс... малко като претоплена манджа.
Не си струва... а за приятели - доста време трябва да мине. Бих те посъветвал да не пресилваш нещата. Приеми това като изписана страница и започната нова. Успех :smt023

08-06-2006, 18:54
Ето, тя сега седи в чата и аз седя и имам чувството че не си пишем нарочно :(

adDicTeD`tO`yOu
08-06-2006, 19:09
Баси тфа е супер гаднооо :((( Тфа момиче мн яко те е прецакало ами и аз иам ниакф очувство,че не е било точно така смисъл звъннала тъи е нарочно да те дразни а не защото е била пийнала...ама нз как е точно...според мен тря се опиташ да я забравиш колкото и да ти е трудно,напълно те разбирам адски гадно е :(

JaklinA
08-06-2006, 19:12
Spored men nai dobre 6te e da se opita6 da q zabravi6 ta tq ne zaslujava tvoeto priqtelstvo

CrazyWitch
08-06-2006, 19:34
Явно се е нафиркала верно... Така, че гледай си кефа, право напред и толкоз. Не се лишавай от хубави моменти които можеш да приживееш. Живее се един път. Знам, че е трудно.. ноооо. За това и човака си има волята. Едно по-малко други в повече. Бъди уверен в себе си, а и времето лекува. Съветвам те да седнеш да прочетеш разказа : "Съдбата на човака" за да видиш какво е драма и колко в ценен един човешки живот и не е хубу 1/4 че и повече със сигурност от живота ни да мине в тревоги и притеснения. А и като сте от отделни градове по-лесно ще я забравиш. ;-) Късмет.

DuDuHka
08-06-2006, 20:07
Абе не искам да я обиждам, ама наистина е супер тъпо тва дето го прави... много гадно се държи с теб! За тия 6 месеца заедно ти дължи поне едно свястно обяснение, един разговор... И след като е минало толкова време откакто сте се разделили тя едва ли не нарочно ти напомня за себе си..за да те дразни, да се гаври с теб и дава тъпото обяснение "Бях пийнала..." Е, добре, ама по-плоска лъжа не можа ли да измисли?!
Не смятам, че има смисъл да ходиш след нея след като тя не иска! Това определено е загуба на време.. няма да излезе нищо! Това поне е моето мнение.. иначе прави каквото ти диктува сърцето! Него трябва да слушаш, а не мен или някой друг какво ти казва..

BeBcHeTo
08-06-2006, 22:11
Nai dobre se opitai da q zabrai6 i ne si prai iliuziii i ne se zanimavai s tapi ora

гостенче
08-07-2006, 21:55
така-и аз да кажа-тя те харесва!Аз харесвах едно момче и му кликнах после какви ли не глупости не измислих,че това е била моя приятелка,че сам сбъркала,че сам била прекалено объркана и т.н

08-07-2006, 22:00
Вече не ми пука. Можех да я обичам пак, тя каза НЕ, можех да й простя болката която ми причини, тя каза НЕ. Спирам всякакви отношеиня към нея. Спирам да бъда някаква играчка. Спирам да бъда човека, който се надяваше на малко внимание от нейна страна. Да прави квото иска, мене повече тя не ме интересува..може и да звучи малко грубо, но аз вече няма да търпя болка за щяло и нещяло за такива като нея.

theraven_nz
08-07-2006, 22:26
Вече не ми пука. Можех да я обичам пак, тя каза НЕ, можех да й простя болката която ми причини, тя каза НЕ. Спирам всякакви отношеиня към нея. Спирам да бъда някаква играчка. Спирам да бъда човека, който се надяваше на малко внимание от нейна страна. Да прави квото иска, мене повече тя не ме интересува..може и да звучи малко грубо, но аз вече няма да търпя болка за щяло и нещяло за такива като нея.

Грубо ли... не бих го нарекъл така. Някой биха казали че това е егоизъм, но за мен е просто себеуважение и доказваш, че тежиш на мястото си. С теб съм :smt023

love_all
08-07-2006, 22:26
abe ti sega taka prikazvash...ama takiva dosta sum gi chuvala.
ne se samozulugvai. i po tovam, koeto razkaza, tia naistina te haresva. prosto ili razuma ili niakoia priatelka ia vuzpirat. ne se predavai taka lesno samo, zashtoto si izmoren ili iadosan.

08-07-2006, 22:43
Не го казвам просто така. Преди 7 месеца като скъсахме на 10-тия ден осъзнах, че няма смисъл да се самоизмъчвам и си казах да я збарвая и го направих. Като кажа нещо го правя..не съм човек, с който може да се подиграва. А и ако тя иска нещо да стане няма да остави така нещата..все ми е тая. Аз се опитах да завържа разговор с нея, тя ми пише по 1-2 думи и тва е. Ми кат ша е тай..

the_man
08-07-2006, 23:02
abe ti sega taka prikazvash...ama takiva dosta sum gi chuvala.
ne se samozulugvai. i po tovam, koeto razkaza, tia naistina te haresva. prosto ili razuma ili niakoia priatelka ia vuzpirat. ne se predavai taka lesno samo, zashtoto si izmoren ili iadosan.

nap1lno s1m s1glasen oba4e e v1zmojno i da e bilo gre6ka. ponqkoga e mn trudno da se misli trezvo sled takava vr1zka i vse pak...govori s ob6ti poznati i se poma4i da izkop4i6 info za neq. ili p1k izdeistvai edna "slu4aina" sre6ta i vij sam vsi4ko v o4ite i...ako go nqma plam1ka mn trudno 6te go zapali6 otnovo bez tq da ima kapka jelanie

no0k1e
08-08-2006, 00:33
ebasi pachata
zaebi q
deba piqnata svinq

alkobalko
08-08-2006, 07:02
Забрави я, няма смисъл да страдаш повече. Давай на чисто и не се връщай към миналото.

chelka
08-08-2006, 07:05
ako e bila piqna zna4i se intersuva ot teb 6toto az principno kato se napiq i trqq da se obadq na nqkoi zada mu kaja ne6to koeto me trevoji ili koeto iskam da kaja no trezva nemoga se obajdam na moq best fr i mu drankam kvi li ne gluposti ... posle na biv6iq i t.n. oba4e tav e bila palna prosta6tina ot neina strana imam v predvid razgovora....zabravi q mom4e,takiva bokluci gi ima navsqkade ti tarsi sakrovi6teto :)

08-08-2006, 09:26
И кво като се интересува от мен ? Тя вече не ме интересува. За 7 месеца можеше да се обади. Знаете ли как ме заряза ? Видяхем се за последно на 31-ви март и аз я изпратих до тях, тя се обърна и се прибра. Без да ми каже чао, без целувка без нищо. После се опитах да й се обадя - тя ми затваря, опитах се да й прата смс - тя не отговаря, звънях й от друг телефон - тя го вдига и аз мълчах, разбра че съм аз. И така в последствие на 2 месеца се опитвах лека по лека да я забравя. Вече съм сложил край и започнах, както казаха по горе "на чисто".

luda`flirtajika
08-08-2006, 10:42
ако наистина е била пияна струва ми се, че няма смисъл да си правиш илюзии и да си съставяш празни надежди за вас двамата. щом и тя самата ти е признала, че всичко е било под въздействието на алкохола... направи всичко възможно да я забравиш. след като веднъж си се отърсил от спомена за нея, няма да ти е толкова трудно на го направиш отново. успех :wink:

taka e,shtom e bila piqna.... no puk i piqnite se izdavat ne malko puti :D:D

08-08-2006, 17:37
Е, като е била пияна сега не можеше ли да ми каже ? По чата, по ДжиАСем-а, щях да отида до града й само й само да я видя, но тя не ми пише, не се интересува от мен, не ми кликва. След като е така и аз ще правя тей. Дано някой ден я забравя напълно, но едвали ще мога, защото такава любов никога не съм изпитвал и е възможно да е най силната и ще я помня винаги..дано някой ден охладнеят поне чувствата..

did1ls
08-08-2006, 17:43
Ей таз мацка напраавооо за убиване. :)

Axxxel
08-08-2006, 18:22
Така и така в момента те боли...по-лошо едва ли ще стане...затова отиди и си поговорете за бъдещите отношения...тоест накарай я да ти обясни какво подяволите става...откровено...не с едноминути мълчания...дори и да ти каже нещо, което няма да ти хареса, поне ще си доста по-наясно от сега...опитай...с теб сме :wink:

08-08-2006, 18:35
Не, вече не ме боли. Не ме боли, защото такава болка, която ми причини отначало, нищо не може да я замени и от тогава сърцето ми е камък за всяка друга. Не го правя нарочно, просто е нещо като стена. Много трудно ще мога да се доверя повече на някоя, защото по принцип лесно се доверяваХ, но вече не е така. Опитах доста жени през тези 7 месеца и разбрах, че вече ще е така занапред. Ако тя иска нещо да ми казва, ще ми го каже. Няма на сила да я карам. Ако не иска да ми казва, да не ми казва. Просто тя вече трябва да разбере, че не ме интересува.