PDA

View Full Version : nastupva li kraq na sveta kogato...?



dqfol4e
08-06-2006, 18:32
zdraveite na si4ki... ](*,) iskam da vi pitam dali nastupva kraq na sveta,kraq na jibota,na si4ko tova za koeto ste se borili kogato va6ata lubov izvednuj si otine,kogato vi nanapusne?ostava li za kakvo da jiveete,ili samo taka jiveete den za den :-k :-k :-k molq vi da spodelite s mene tezi ne6ta :smt010 :smt010 :smt010 :smt017

mislq 4e nqma takava tema :smt017

blagodarq vi :-s \:D/ :-s O:)

theraven_nz
08-06-2006, 18:37
Само от теб зависи как ще отговориш....
Някои реагират трагично и им идва да сложат край на живота си, което е глупаво. Някои го приемат като поредния неуспех и продължават напред като имат едно наум и са си извадили някаква поука. Трети циклят на едно място и искат да си върнат старата, но за съжаление рядко осъществима отново любов. Четвърти просто осъзнават че това е краят на едно приятно прекарано време и се впускат в нова авантюра с усмивка :-D Това е, не питай нас, питай себе си :smt006 :-D 8)

koalka
08-06-2006, 19:18
Ако любовта на живота ми си отиде направо ще умра и никога няма да мога да го преодолея.Това го знам със сигурност.

adDicTeD`tO`yOu
08-06-2006, 19:19
Да така е..никой от нас не може да ти даде отговор..ама по принцип е мн тъпо да казваш че е дошъл края на света...е точно на момента ти е супер гадно и во ли не ти минава през акъла ама тряаа да помислиш все пак той/тя няма да е последната ти любов ;)

EnJoY
08-06-2006, 19:56
Да. Това е едно от най гадните неща в живота на човек. Когато човек изгуби любовта :

1. Изгубва най добрия си приятел с който е споделял и делял всечко
2. Изгубва нещото което го е карало да се усмихне както никой друг..
3. Изгубва света в който живее
4. Изгубва смисьл
5. Игубва пьтя си напред и искам този пьт да е само с този човек който е изгубил
6. БОЛКА

ако искаш виж моята тема в която е описа една истинаска загуба на любовта и за каква болка става на вьпрос.. За това че още не може да се пеодолее и всеки ден осьзнаваш всяко едно свое действие как повече и повече ти липсва този човек, че когато разбереш че някой докосва и гали твоята любов се разкьсваш отвьтре и още много неща но виж тук отдели време и ще разбереш кво е ДА ЗАГУБИШ ЛЮБОВТА щом искаш -> http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=46637

BeBencEto
08-06-2006, 19:59
nishto ne se promenq....kogato obichash nqkoi pusni na svoboda a toi ako te obichash shte se vurne ot tvoqta strana......s kraq na edna liubov ne idva kraq na sveta...estestveno che imash za kakvo da jiveesh...no ako ne si namerila nito priqteli nito za blizki roditeli ili kakvoto i da bilo...jivei za sebe si...no i da ti kaja ot den za den sushto si e super....jivei za hubavite momenti i se bori za po-hubav i dobur jivot!!!

freaky_FK
08-06-2006, 20:12
tova e naj mlaoumnia vapros koito sam chela.ako si e otsihla lubovta tu ochevidno e za vsichki ne che ne nastupil kraq na sveta sled kato mrunkash tuk

Dark_Queen
08-06-2006, 21:24
zdraveite na si4ki... ](*,) iskam da vi pitam dali nastupva kraq na sveta,kraq na jibota,na si4ko tova za koeto ste se borili kogato va6ata lubov izvednuj si otine,kogato vi nanapusne?ostava li za kakvo da jiveete,ili samo taka jiveete den za den :-k :-k :-k molq vi da spodelite s mene tezi ne6ta :smt010 :smt010 :smt010 :smt017

mislq 4e nqma takava tema :smt017

blagodarq vi :-s \:D/ :-s O:)
Ne,ne nastypva,a ako ti go priema6 taka sled razdqla...ooo kolko puti o6te ima da nastupva za teb,vse pak mislq 4e vazrassta ti e takava 4e vsi4ko e pred teb :arrow: ne go priemai taka...i ne se vprqgai mnogo mnogo :wink:

ycMuBkaTa
08-06-2006, 21:35
В началото се чувстваш точно така - все едно животът ти свършва, седиш и гледаш в празното и нищо не усешташ и се чудиш кое е по-добре - да заспиш или да не се събудиш...
Но...Постепенно се свиква с болката. Будиш се една сутрин и вече не боли. Носиш си спомените за човека вътре в себе си, но въпреки това пак си жив и осъзнаваш, че всичко минава, че всъщност си ти победителката, силната...а той просто страхливецът, неуспял да се справи с трудностите...

dqfol4e
08-06-2006, 21:36
mersi na tezi koito sa otgovorili,no samo da vi kaja 4e ne pitam za sebe si ,ami poprincip kak se spravqte v takiva situacii :-k :-k :-k

luda`flirtajika
08-06-2006, 21:39
ISTINSKA lubov ne moje ili mn mn mn trudno se preodolqva

Black_Cat
08-06-2006, 21:46
emi zavisi ponqkoga se prejivqva no men li4no kogato sa me ostavqli ne e bilo tolkova tejko osven kogato me osavi golqmata mi lubov minaha 3 meseca i o6te ne namiram smisal da jiveq ot togava nz za6to no s ni6to ne mi vurvi :smt010

iiirish
08-06-2006, 22:06
трудно е разбира се, когато свърши любовта, но живота не свършва! винаги има за какво да живееш, стига да искаш. ако нямаш желание, естествено е да се провалиш. но според мен няма нужда от самосъжаление, защото всеки ден е по-хубав от предишния дори затрупани с куп проблеми

KRaLiCa_na_OrGaZmA
08-06-2006, 22:08
ми не края на света не настъпва за такива дребни неща :-) като си е отишъл си продължаваш да живееш к'во ще ревеш и ще си пропиляваш времето за някой дето няма да направи това за теб !!! :-)

CVETELLINA
08-06-2006, 22:29
ами чак края на света е много пресилено да се каже...аз преживях такава раздяла с човека,с когото си мислех,че ще бъдем завинаги заедно и определено е много трудно,изведнъж всичко пропада и ти се струва,че вече няма смисъл да живееш,но след време се пооправяш и намираш някаква надежда,че ще срещнеш друг,и всичко ще се оправи..и тази надежда те крепи!Вярата в нещо или в някого е много важна,за да можеш да излезеш от този емоционален срив!
Но колкото и всички да повтарят,че времето лекува любовта,според мен не е така,ако обичаш някого истински,той винаги остава в сърцето ти,единсвеното,което прави времето е да ти даде възможност да размислиш и да осъзнаеш,че живота все пак ще продължи и с него и без него..

IKisseDAGirL
08-06-2006, 22:43
Само от теб зависи как ще отговориш....
Някои реагират трагично и им идва да сложат край на живота си, което е глупаво. Някои го приемат като поредния неуспех и продължават напред като имат едно наум и са си извадили някаква поука. Трети циклят на едно място и искат да си върнат старата, но за съжаление рядко осъществима отново любов. Четвърти просто осъзнават че това е краят на едно приятно прекарано време и се впускат в нова авантюра с усмивка :-D Това е, не питай нас, питай себе си :smt006 :-D 8)
точно така мисля и аз

Axxxel
08-06-2006, 22:45
Няма незаменими неща...дори и любовта...вярно е, че тя ти оставя траен белег, но пък не се мре от това.Още съжалявам за момичето, с което можеше да съм сега.Но не смятам цял живот да лазя пред любовта...Прекалено дълго моите интереси съм ги поставял на заден план, заради някого който не е оценявал това...край...Не смятам да си провалям жовота заради тъпата любов...и без нея ще живея...майната й...

DuraceLL
08-06-2006, 23:05
lubovta ne e nai vajnoto ne6to i sveta ne svyr6va s neq [-X :!:

08-07-2006, 10:57
DuraceLL любовта може и да не най-важното нещо,но определено придава важност на другите неща.А относно въпроса-всеки го преживява по различен начин.Е някои наистина не могат да го преодолеят,но всичко си е индивидуално и зависи от начина на мислене на човек и от силата на чувствата към половинката му

siXt_senSe
08-07-2006, 10:59
DuraceLL любовта може и да не най-важното нещо,но определено придава важност на другите неща.А относно въпроса-всеки го преживява по различен начин.Е някои наистина не могат да го преодолеят,но всичко си е индивидуално и зависи от начина на мислене на човек и от силата на чувствата към половинката му
Да де да бях се идентнала първо ли #-o

AnN_G
08-07-2006, 12:18
Ми всички имаме това чувство когато любовта си отиде...не познавам човек който да не иска да умре заедно с любовта.Но в НИКАКЪВ СЛУЧАЙ ТОВА НЕ ТРЯБВА ДА СЕ СЛУЧВА!!!!Не знаеш какво може да стане след време,сега може да си загубила една любов,но след време(колкото и да не вярва човек) идва друга по-силна и по-истинска.Това е моето мнение... O:)

Safira
08-07-2006, 12:30
естествено, че на всеки в първия момент му се струва така. зависи от това каква воля притежава. ако осъзнаеш, че не си заслужава да се мъчиш за нещо, което е невероятно трудно да върнеш, а има към какво още да се стремиш...болката минава по-бързо.
Но живота категорично не свършва. Слънцето изгрява всеки ден, потокът от живот също тече...и ти трябва да си в него! Никой няма право да ти отнеме това желание.
Поне аз съм на това мнение.

naia
08-07-2006, 16:03
Ами да всякаш се срутва нещо във теб....имаш чувството че няма за какво да живееш.
И дълго време те е страх някой да не те нарани и не можеш да се влюбиш пак....може би след години да срещнеш пак подобен човек но пак няма да е същото....

yo-ma-nigga
08-08-2006, 09:38
nikav krai na sveta ne nastapva..........................

slan4evo_momi4e
08-08-2006, 10:40
zdraveite na si4ki... ](*,) iskam da vi pitam dali nastupva kraq na sveta,kraq na jibota,na si4ko tova za koeto ste se borili kogato va6ata lubov izvednuj si otine,kogato vi nanapusne?ostava li za kakvo da jiveete,ili samo taka jiveete den za den :-k :-k :-k molq vi da spodelite s mene tezi ne6ta

Това са твърде пресилени определения - край на света, на живота и т.н. - реално погледнато не се случва...НО за човека изгубил любовта света наистина изглежда безсмислен...Защо става така?! Защото ни боли, защото сме свикнали да има някой до нас, който да ни помага, да ни подкрепя, да ни обича...Свикнали сме и ние да даряваме любов и отчаяно се нуждаем от всичко това...Затова раздялата боли толкова много...и наистина е невероятно трудно да си стъпиш отново на краката и да продължиш напред...но не е и невъзможно...