PDA

View Full Version : mn slojno polojenie



08-06-2006, 20:59
nay dobrata mi priqtelka hode6e s nay dobriq mi priqtel. rabotata e tam 4e az sym ludo vluben v neq i po cql den si mislq za neq i ne moga da spra. te skoro skysaha, po to4no tq go zarqza i sega nz kak da i go kaja 4e q obi4am pri polojenie 4e sym i kazval za momi4etata koito sym haresval o6te kogato bqhme samo priqteli. dayte mi syvet, mn q obi4am i me strah da ne me otreje.. :cry:

vesitu
08-06-2006, 21:02
Щом е ходила с най-добрия ти приятел мисля, че е редно първо да попиташ него дали няма нищо против!

08-06-2006, 21:05
nqma za6tot kogato mi kaza 4e go e zarqzala kaza da se probvam

kisS``me
08-06-2006, 21:06
Щом е ходила с най-добрия ти приятел мисля, че е редно първо да попиташ него дали няма нищо против!
shto pyk da pita nego sled kato tq ne e negova sobstvenost?!?!prosto se opitai samo da i go nameknesh ... dryj se mn milo s neq i naraq i go kaji ... ! :)
USPEH!!!!!

freaky_FK
08-06-2006, 21:21
govori s nego taktichno i posle s neq.i ne se strahuvai poveche boli ot straha ot kolkoto ot tova koeto moje da se sluchi ;)

Samotnik
08-06-2006, 21:38
Щом е ходила с най-добрия ти приятел мисля, че е редно първо да попиташ него дали няма нищо против!
shto pyk da pita nego sled kato tq ne e negova sobstvenost?!?

Ами може би, защото човека може още да има чувства към нея.В случая явно не е така за щастие, но винаги преди да буташ някое бивше гадже на приятел е редно да се допиташ до него.Изобщо никога не трябва да се позволява на едно момиче да те скара с приятелите и да те отчужди от тях.Ако на твой приятел не му е приятно не трябва да постъпваш ку*венски и да му буташ девойката

08-06-2006, 21:44
ami toy mn q obi4a i sme si govoreli na taq tema i mi kaza da probvam, oba4e az mu otgovorih 4e 6te probvam kogato toy si nameri druga koqto da obi4a. vsy6nost toy sega si tyrsi i po4ti e nameril edna. i vse pak az mn si q obi4am i nz ve4e 6e se pobyrkam tva ve4e e 2 meseca

koalka
08-07-2006, 16:57
Ами има риска да те отреже,но намо ночин.Признай просто чувствата си и я остави сама да реши какво да направи спрямо теб.Нонасила нищо не става.Ако няма чувства...

Obitax
08-07-2006, 17:12
kaji i kakvi sa ti 4ustvata bez da ti puka .!!!

Good Luck !

LP_girl_14
08-07-2006, 17:15
Щом приятелят ти няма нищо напротив,давай!Не може да позволиш на страха да те спре.Ако тя няма чувства към теб,ще ти го каже,но не ми се вярва да си развалите приятелтвото заради това.Пък ако те харесва,нещата ще се получат.Обикновено такива връзки,които са започнали от едно приятелство са доста стабилни,защото се предполага че знаете почти всичко един за друг-какво харесва,какво мрази,какво го дразни,познавате характера му...Просто няма какво да изгубиш,може само да спечелиш.Освен тва не може да се измъчваш постоянно,да я обичаш,да не й го признаваш и накрая да се питаш"какво би станало ако й бях признал"КОгато се появят силни чувства,те не могат да се прикриват вечно!Просто бъди искренн и пред себе си и пред нея,пък квото стане

did1ls
08-07-2006, 17:17
Опитай си късмета,а пък дали ще стане Господ знай :)