PDA

View Full Version : HEEEEEEEEELP! UMIRAM



08-06-2006, 21:40
ole hora pomognete mi. momi4eto v koeto sym ludo ludo ludo vluben zamina za sofia (az sym ot pld) i mn mi lipsva. vsi4ko mi napomnq za neq i se se6tam 4e tq ne znae 4e q obojavam a sme nay dobri pirtqteli. strah me e da i kaja da ne bi da me othvyrli. mn q obi4am bez neq ne vijdam izhod. postoqnno si puskam baladi i si mislq za neq i mi si e mn my4no. kakvo da pravq

ycMuBkaTa
08-06-2006, 21:47
Опитай се да разсееш мислите си и да не мислиш толкова за нея. Щом си влюбен по-добре се опитай да поговориш с нея като се видите и намекни й за чувствата си - все ще разбереш какво тя мисли по този въпрос. Щом сте добри приятели, ако тя не изпитва същото към теб, по-добре не си проваляй приятелството.

iiirish
08-06-2006, 22:01
Опитай се да разсееш мислите си и да не мислиш толкова за нея. Щом си влюбен по-добре се опитай да поговориш с нея като се видите и намекни й за чувствата си - все ще разбереш какво тя мисли по този въпрос. Щом сте добри приятели, ако тя не изпитва същото към теб, по-добре не си проваляй приятелството.

MartiSSima
08-06-2006, 22:09
Ами от това което прочетох разбрах че тя незнае за чувствата ти, от тук нататък има два начина - единия е да и кажеш всичко което чувстваш и мислиш а втория е да си замълчиш, да се затвориш в себе си и както сам казваш да си пускаш балади и да си спомняш за нея!Преди да направиш едно от тези две неща се поуспокой и тогава действай.Мое лично мнение е да говориш с нея и да й кажеш всичко което чувстваш,мислиш и смяташ че тя трябва да го знае, за да не стане така, че след време да се чудиш "А какво ли щеше да стане ако и бях признал чувствата си?".Това е моето мнение.
Успех, ще стискам палчета!

Яka KaKa
08-06-2006, 22:12
mnogo dulgotraini vruzki zapo4vat ot priqtelstvo, no ako ti e nai-dobra priqtelka po-dobre ne si razvalqi priqtelstvoto, no ako tq e razbrana moje6 da i razkrie6 4uvstavta i tq 6te ti kaje taka i taka...i moje i da se polu4i no da znae6 4e stava precakano kato trugnat dvama priqteli, no uspeh :wink:

adDicTeD`tO`yOu
08-07-2006, 12:20
Опитай се да се разсееш докъто се върне...след това и разкажи за чувствата си..според мен трябва да знае..не бива да се измъчваш така,за да не се чудиш после..айде успехх!!

koalka
08-07-2006, 16:44
Най-доброто решение според мен е да говориш с нея,както някои ти казаха,защото тя никога няма да узнае за чувствата ти и ти вечно ще се измъчваш.Ако стане нещо-стане,ако не стане-ти нищо не можеш да напрвиш.Все пак,за да има връзка трябва и двамата да имат чувства.Да,излагаш приятелството ви на риск,но замисли се...ко4е е по-силно в теб-любовта или приятелството?

did1ls
08-07-2006, 18:02
Малеее:)
Винаги ли с най-добрите прители става така? :)
Незнам дали това е любов или някакво увлечение :-k
Знам,че ако нещо(скарване) стане ще загубиш добър приятел,а това не е добре :(
И кога пак ще я видиш?

08-07-2006, 18:43
napylno sym siguren 4e e lubov za6toto postoqnno si mislq za neq - den i no6t, prosto kato se setq za neq i syrceto mi zabiva ludo syvsem seriozno

In4iTu_
08-07-2006, 20:21
Изчакай я да се върне и кажи всичко, което чувстваш..а до тогава излез някъде с приятели, ходи насам - натам...

love_all
08-07-2006, 20:26
oh Bojee
kakvo ochakvash da ti kajem!!! Ili i kaji ili ne, ti ia poznavash po-dobre!!!
Toia sviat niama da se opravi!!!

BaHk0`CeKcA
08-07-2006, 20:28
А въъъххх стига бе... всички умирате... от както съм регнат чета само помощ умирам ... ама вие ако умирате при най малкия проблем че тя заминала, ми замини и ти с нея бе ... нали ще се върне за 2 дена дигни целия пловдив да разбере че най-добрата ти пряителкат заминала... ми хубу момиче си почива Браво на нея .. направи и ти същщото !!!Все ще се върне... и ще има си говорите ... и говорите ... :)

П.П:Ако умирате при всяка така простотия ... а въх.. то няя остане хора на планетата е !!! :evil: :mrgreen:

freaky_FK
08-07-2006, 20:41
mnogo se vprqgash setil si se kolko sa ti silni chustavata kato q nqma.sedni i pomisli za tova.

chelka
08-08-2006, 07:37
Опитай се да разсееш мислите си и да не мислиш толкова за нея. Щом си влюбен по-добре се опитай да поговориш с нея като се видите и намекни й за чувствата си - все ще разбереш какво тя мисли по този въпрос. Щом сте добри приятели, ако тя не изпитва същото към теб, по-добре не си проваляй приятелството.


SAVAR6ENNO TO4NO!!!

08-08-2006, 09:46
umirai :evil:

luda`flirtajika
08-08-2006, 10:55
ole hora pomognete mi. momi4eto v koeto sym ludo ludo ludo vluben zamina za sofia (az sym ot pld) i mn mi lipsva. vsi4ko mi napomnq za neq i se se6tam 4e tq ne znae 4e q obojavam a sme nay dobri pirtqteli. strah me e da i kaja da ne bi da me othvyrli. mn q obi4am bez neq ne vijdam izhod. postoqnno si puskam baladi i si mislq za neq i mi si e mn my4no. kakvo da pravq

znaesh li i az sum v sushtoto polojenie s edno mom4e sme mn dobri fr-za men toi e nai dobriq,no ne sum go pitala az kakva sum za nego,toi mi kaza,4e sum mn mn mn dobra priqtelka predi..... vreme ta taka... nenzamkak,no az mai sum po4nala da go haresvam i da se vlubvam,puskam si baladi i mislq za nego,kogato populvam spisaniq s lovetest4eta az vkliu4vam nego,a ne primerno edin drug koito se vodi,4 ego haresvam...nenzam dali go haresvam ili ne oburkah se totalno,no mislq,4e da :P

luda`flirtajika
08-08-2006, 10:56
ta skah da kaja 4rez moqta istoriq,4e i toi na men mn mi lipsva-na razli4ni mesta jiveem... no shte go prejiveem nqkoi den

luda`flirtajika
08-08-2006, 16:45
xax :oops: pf vsi4ko shte se opravi