PDA

View Full Version : znam 4e ne vi se zanimava s gluposti oba4e....HELP!!!!



08-06-2006, 22:45
sigurno ne vi se 4etat daaalgi ljubovni romani palni sas slazlivi istoriiki i taga!samo 4e...sega 4etete ne6to takava!i taka-s NEGO hodihme savsem zamalko predoi da zapo4ne lqtnata vakanciq,toi me haresva6e az po4ti ne mu obra6tah vnimanie no posle go opoznah zdravata hlatnah po nego i uj hodehme!da ama lqtoto zapo4na i az trqa6e da zamina za dr mqsto izvan grada,toi sa6to!predi da tragne mi kaza"kato se varne6-obadi mi se az 6e si doida"a o6te predi tova mi be6e kazal"ako ima kvo da me zadarja vav grada i ako ti si mi nqkva 6e ostana"!toi zamina,az sa6to-kogato se varnah mu se obadih...toi vse uvarta6e kazva6e 4e moje da ne si doide ama neznae koga to4no,sprq da mi zvani da mi pi6e vob6te ne se interesuva6e ot men!az mu se obadi h PAK i go pitah napravo dali o6te hodim?a toi pak ze da obra6ta temata kaza"ama kvo ti taka li...ooo,ama ti ako ne iska6 az ne...ne me..."ne kaza ni6to smisleno kato mu kazah da pobarza s otgovora 6tot nqmam pari v GSM toi kaza"mi aide"i zatvori....i sega????pi6a mu a kazva 4e ne polu4aval SMSite...ne sam go vijdala 1000 godini a o6te si go bi4kam....naprao se pobarkvam kato zema tolko mnogo da mislq #-o #-o v kraina smetka mislq da ne se vprqgam puk kato se pribere da govorime :? aaaaa-dotogava? ](*,) e 10x 4e pro4etote cqlata taq pomiq deto nz i az kak q napisah ama....of ae i 4akam mneniq

08-06-2006, 22:50
Spored men, sled kato se vurne iz4akai toi pruv da te potursi. Ako go napravi zna4i moje bi ima smisul, ako li ne zabravigo.

Obitax
08-06-2006, 22:50
Почакай го да се варне след това си поговете по сериозно и...... след това се надявай нащата да се оправят. Друго на тоя етап незнам какво моеш да направиш.

Good Luck :!:

08-06-2006, 23:01
zabravih da kaja 4e sme v edno u4ili6te taka 4e iskame ili ne 6te se vijdame

iiirish
08-07-2006, 00:00
ти вече сама си решила - като си дойде ще говорите на 4 очи и тогава дори да има нещо той няма къде да иде и ще трябва да ти обясни какво е положението от негова гледна точка

adDicTeD`tO`yOu
08-07-2006, 10:07
Дам..по телефона е супер тъпо секи ще си измисли извинение за тфа на 4 очи най-добре да си изясните всичко :)

Lost_Kiss
08-07-2006, 10:15
Spi da my zvani6 ,po tozina4in toi si misli "tq mi e v karpa varzana"...ne my zvani ne my pi6i SmS-i ,A be vaob6te pravi se na nedostapna i kato se varne ne my natqkwai ti 6to ne mizvanq i ne go pitai dali o6te hodite ...Imai tarpenie i toi sam 6te doide pri tebe Vsi4ko s vremeto si...Znam 4e e 6te ti e trydno za6toto i az sam v edin klas sas biv6iq si no....spokoino vsi4ko 6te se podredi :)

yo-ma-nigga
08-07-2006, 14:47
fani go za qkata kat ste zaedno i go zastapi govorete izqsnete si sichko ai palci =;

koalka
08-07-2006, 16:41
Според мен няма смисъл повече да го търсиш.Ти си направила всичко възможно да се свържеш с него,но той явно не ти е отговарял или по-точно не еискал да ти отговори.Според мен лъже за смс-ите,но няма значение.Като се прибере,ако те потърси-може и да стане нещо,но ако нете...няма смисъл да го търсиш-всичко ще е ясно.

08-07-2006, 21:17
Ami znae6 li kakvo nedei da misli6!(za nego) ili pone opitai!A ina4e za do togava,se pozabavlqvai,lqtoto ne e svur6ilo,puk nqkoi den kato se vurne da stava,kakvoto trqbva da stava,budi malko po-golqm nepukist!Znam 4e ti zvu4i nerealno i moje bi po4ti neosu6testvimo,no spored men ne e nevuzmojno!Probvai i moje i da podeistva :wink:

love_all
08-07-2006, 21:22
zareji go toia, ne oje da go obichash MNOGO...shte go prejiveesh. Deto shte ti uvurta i shte ti trovi jivota, niama smisul. a ako toi sam se obadi, vijte se! Vse pak mejdu vas e imalo neshto...