PDA

View Full Version : Moderated: На кое да вярвам? Съвсем се обърках.



GoStEnKa
08-06-2006, 23:22
Добре хораа..предварително 10х.историята е доста дълга но няма да се впускам в подробности..с приятеля ми ходим доста месеца вече..и вс си беше супер.и понеже нали знаете че влиубените са слепи изобщо не бях се усетила(или по-скоро не исках да разбера)4е през цялото това време тои харесва една наша обща приятелка.понеже сме в една компания често излизахме с нея и да си призная дразнеше ме отношението му към нея но си мислех 4е си втълпявам..а и тои мн пъти като сме си говорили ми е казвал че няма смисъл от изневяра и може би заради това не съм обръщала такова внимание а и никога не беше ме лъгал..но преди няколко дена видях едни техни снимки от една тяхна романтична вечеря (тогава ми се наложи да си остана ж къщи) и навързах всичко..тва че по някво съвпадение винаги си правеха срещите саму двамата когато аз съм заета така че да немога да отида.аз знаех че излизат но тои ми казваше че му е саму приятелка и аз ест не му пречих да излиза с нея..тъпото е че дори се е случвало да ме вързва заради нея,когато аз го помоля да отидем някаде не винаги се съгласява,но когато каже тя...веднага хуква..и наистина кату се върнах назад открих страшномного доказателства :cry: казах му вс това а тои дори не си призна .. е след като погожорихме си каза вс и дори искаше да си режи вните защото вече съм загубила доверието си и наистина мн го изживя тои не илизаше три дена седи си затворен,неядял,плачи,немо ел без мен някви от сорта,после пак като говорихме ми казва че си е признал щото съм го накарала :( .заедно сме още но наистина мн ми е кофти че през цялото това време ме е лъгал... един път ми казва че са саму приятели един път си казва че са се зарибявали .не казва да се е случило нещо повече :smt017 .. незнам на кое да вярвам вече савсем се обърках..пфууу

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!
Благодаря!

iiirish
08-06-2006, 23:40
когато си вярвал безрезервно на един човек, когато си го обичал и си държал на него, а накрая излизаш прецакания, не може просто да подминеш случилото се. то си остава част от теб, от вашата връзка и личния ти живот. но не трябва да живееш с него.

продължи напред. не сте се женили все пак, че да се чудиш какво толкова да правиш. живота и хубавите мигове са пред теб :wink:

Axxxel
08-07-2006, 02:30
Още един Лайнар опитващ се да държи връзката и да дърпа юздите както той пожелае...Аре да видим колко ще си среже вените...мали и актьори.Не бил ял, плакал...тва той ти го каза нали?Мнооогооо яснооооо.Умна си...замисли се малко...

Legally_Blonde
08-07-2006, 07:24
Не знам какво да ти кажа,миличка...аз самата знам какво е да обичаш...моята бифша най-добра фр в момента ходи с единстфения човек,който някога съм обичала,но виж...по тфоя случай!Хм...нз...може би...когато си искала да сложиш край той се е осъзнал какво ще загуби,но може би те лъже...това все пак е мъж... :smt017 а щом е мъй...вяра... [-X Хммм какво да ти кажа... :smt011 може би трбва да го държиш мааалко повече под око... :smt012 :roll: нз миличка тиси решаваш...ти го познаваш...не ние :-k

IKisseDAGirL
08-07-2006, 08:16
хаха не ядял, не спял... ми да го прави, кой му е забранил :lol:
чиста манипулация ако питаш мен
заслужава да го зарежеш дори само заради това, че на няколко пъти променя думите си - как да имаш вяра на такъв човек :?

BeBencEto
08-07-2006, 08:21
хаха не ядял, не спял... ми да го прави, кой му е забранил :lol:
чиста манипулация ако питаш мен
заслужава да го зарежеш дори само заради това, че на няколко пъти променя думите си - как да имаш вяра на такъв човек :?
podkrepqm te napulno..pri men imashe nqkva podobna situaciq ot sorta na "bez teb nqma smisul da jiveq shte se metna otnqkude" a kato go gledkam oshte si e jiv....no mai naistina bqh golqmata mu liubov zashtoto oshte ne e s nikoq...nz ako mnogo go obichash dai mu oshte edin shans no ako produljava taka da te manipulira go zarezvash do sa nikoi ne e umrql ili ne si e srezal venite ot zarqzvane...

08-07-2006, 13:11
Не позволявай на никого да те манипулира! Рано или късно връзката ви ще свърши, защото тя се градяла на лъжи. Но не позволявай когато всичко приключи ти да излезеш наранената. Тръгни си от него с гордо вдигната глава!
П.С. Това е мнението ми по въпроса и по никакъв начин не казвам със сигурност, че то е правилното, но аз лично така бих постъпила. Всичко хубаво и успех!

Obitax
08-07-2006, 18:24
Ne e tap toq deto qde banicatA a toq deto mu q dava !! sama si pravi izvodite !1

did1ls
08-07-2006, 18:34
когато си вярвал безрезервно на един човек, когато си го обичал и си държал на него, а накрая излизаш прецакания, не може просто да подминеш случилото се. то си остава част от теб, от вашата връзка и личния ти живот. но не трябва да живееш с него.

продължи напред. не сте се женили все пак, че да се чудиш какво толкова да правиш. живота и хубавите мигове са пред теб :wink: Така е!

In4iTu_
08-07-2006, 20:33
Не мисля, че това, което ти е казал е вярно...Остави го, лъже те, а ти му вярваш...а относно приятелката ти..не мисля, че наистина се държи като таква, даже напротив [-X

love_all
08-07-2006, 20:41
Offf teia momcheta kak moje tolkova za nishto da ne stavat!!!!
Kak moje purvo da nbatvori niakakvi gluposti, che i snimki da si pravi i posle da reve i da se trushka...zariazvai go toia, samo deto edva li shte namerish po-hubav...

Lost_Kiss
08-07-2006, 21:29
6tom edin pat te e izlagal 6te te laje postoqnno i towa 4e ne spal i ql i plakal -Otnowo te laje i ti my vqrva6...

kolkoto i da go obi4a6 trqbva da go zareje6 6toto po dymite ti toi e edin golqm jenkar i neznae kwo iska!!

Prosto go ostei!!