PDA

View Full Version : prispivatelno



lubopitka
08-07-2006, 00:17
hora mnogo speshno mi trqbva prispivatelno.davat li go svobodno iz aptekite(bez recepta)? kolko struva i sled kolko vreme deistva?a kolko vreme spish sled kato go vzemesh?molq vi kajete mi..speshno e

Ku4eNcE
08-07-2006, 00:41
Bez recepta mal 6ans da ne kaja nikakav da vzeme6 takiva xap4eta osven ako ne se ima6 s aptekarkata.

08-07-2006, 07:06
дават ги и без рецепта - 100% съм сигурен

CutiE
08-07-2006, 16:26
На нас отказаха да ни дадат без рецепта,когато в 5-ти клас искахме да приспим зубърката на класа...и добре 4е после голяма беля щеше да стане #-o

Mo6no
08-07-2006, 16:28
Много алкохол е рецептата. Действа безотказно.

ycMuBkaTa
08-07-2006, 17:08
Без рецепта трудно ще ти дадат, но все пак пробвай. Ако не стане може да пробваш с Валериан - него го дават вече сигурна съм, една опаковка струва 1 лев някъде и вътре са 4-5 блистерчета с много хапченца. То по принцип е за успокоение, но ако вземеш повечко да речем 4-5 заспиваш...т.е. доспивати се. Естествено не е истинско приспивателно ма няма да ти стане нищо и не вреди. Иначе може да пробва Невробекс и него мисля го дават без рецепта - не е скъп и си е приспивателно. Пиеш 2 хапчета и до половин час действа...
И все пак трябва да знаеш, че приспивателните действат различно на всеки - ако си дете - по-бързо, ако си възрастен и си вземал и преди - действа, ама по-бавно...
И все пак това не е шега работа, така че внимавай...
Кажи за каква цел ти е и може да се сетя още нещо, което да не е свързано с гълтане на хапчета за приспиване...

WwanAdoO
08-07-2006, 20:33
Валериан съм яла 6-7 хапа и нищо не ми стана, само гледах тъпо. Има едни от един блистер те държи 3дена и не знаеш кво става, ама по-добре да не знаеш името, че кой знае кво ще направиш хах. Иначе Мелатонин и Радедорм, ама не съм пробвала кво става. Мелатонина го дават без рецепта, но стига да знаеш от коя аптека да пазаруваш могат да ти дадат всичко. И леко с хапчетата, че понякога става лошо

ycMuBkaTa
08-07-2006, 20:45
Радедорма не е шега работа - от четвъртинка те трупясва и после цял ден си неадекватен...От опит говоря...а и не го дават без зелена рецепта... ;-)

WwanAdoO
08-07-2006, 20:54
[b]Е не знаех, че е толкова силно... иначе без рецепта
http://www.zentiva.bg/product_images/S00900000558.jpg
Действие
Зопиклон е бързо и краткотрайно действащо сънотворно средство. Неговата химическа структурна формула е различна от използваните досега сънотворни средства (клас циклопиролони). Причинява сънливост и облегчава безпокойството. Освен това, зопиклон притежава спазмолитично и мускулнорелаксиращо действие.

Farmakoidn

lubopitka
08-08-2006, 02:15
mersi mnogo.naistina mnogo mi pomognahte.mersiiiiiiiiiiiiiiii :P :P :P

12-09-2006, 16:43
дават ги и без рецепта - 100% съм сигурен
Дам аз преди пия такива.