PDA

View Full Version : Moderated by W.I.M.: Той замина.. затова скъсахме !



mimZzZ
08-07-2006, 00:42
Obicham edno momche ot skoro sme zaedno pochti ot 5 meseca ili po tochno bqhme zaedno nalojite toi da zamine za Drajinci dr-to mu selo koeto e dosta deleto ot nashto gradche i zaradi tova negovo zaminavane trqbvashe da skysame ne znam zashto prosto taka reshihme go i dvamata i taka stana kogato se razdelihne vecherta predi da trygne toi me pomoli da ne placha a az ne moga da spra da go pravq veche dva dena oshte kato vidqh kak zaminava i se razplakah tolkova mn mi e kofti ne znam kakvo da pravq ne izlizam pochti ne qm osven ako maika ne e napravila nekoe ot liubimite mi raboti ne govorq tolkova kolkoto predi (po princip sym obshtitelen chovek) zatvorila sym se sama v sebe si i ne dopuskam nikoi dr bolkata napravo me sasipva adski mn me boli a ima i dr toi sled okolo mesec dva 6te se vyrne ima nqkakyf shans pak da trygnem no ne se nadqvam mnogo mnogo zashtoto ako ne stane shte mi e adski po gadno ot sega za pyrvi pyt izpitvam tolkova silni chuvstva kam momche ... ne znam imam chuvstvoto che shte umra ot bolka OBICHAM GO !!!


P.S ne go napisah tova za da me sajalqvate ili neshto takova prosto se nujdaeh da go spodelq na nqkoi i reshih che tochno tuk e mqstoto Blagodara nq tezi koito sa se spreli i sa procheli temata

§§ Модерирано от I don't know who I am §§
§§ точка(и) 7 ! §§

{_^KiSs^_}
08-07-2006, 00:53
vij mila ne te sujalqvam,razbiram te napulno,znam kakvo ti e!6te ti kaja samo ne se predavai,trqbva da bude6 silna,vse pak toi 6te se vurne ... zamisli se,sled kato se obi4ate 6te go preodoleete,budi slina 6te vidi6,4e vsi4ko 6te se opravi!!!! :)

IKisseDAGirL
08-07-2006, 08:39
депресия се нарича, ще ти мине :wink:
като се върне ще решиш, че не е било кой знае колко зле без него и си можела да издържиш

koalka
08-07-2006, 08:57
Точно,защото се обичате това е ядски тъпо,че сте скъсали.И какво като няма да се върне един месец?Хората се разделят за много повече и пак се обичат и са заедно.Като се върне оправи нещата,ако той още те обича.А сега обича ли те или само ти го обичаш?

luda`flirtajika
08-07-2006, 09:15
tctc nikoi ne te sujalqva-razbirame te,no samo edno ne moga da razbera-zashto ste skusali kato toi e zaminal,sled kato se obi4ate ;( tova e mn ,......... ne samo 4e e tupo no i vijdash,4e e gadno i za teb

iiirish
08-07-2006, 09:19
не виждам причина поради която да сте скъсали :-k ако оправданието ви за това е едномесечната раздяла... :-s не съм чувала по-тъпо нещо от това!!!

adDicTeD`tO`yOu
08-07-2006, 10:01
не виждам причина поради която да сте скъсали :-k ако оправданието ви за това е едномесечната раздяла... :-s не съм чувала по-тъпо нещо от това!!!

Хъх..така си е...

siXt_senSe
08-07-2006, 10:40
Моят приятел всяка година заминава за по месец и повече на работа на другия край на България и какво всеки път ли трябва да късаме? [-X Не съм съгласна мила.Когато той се върне поговорете си,ако наистина се обичате всичко би трябвало да се оправи

LP_girl_14
08-07-2006, 10:56
Хм..не мога да резбера как може да се разделите след като се обичате?Това е само един месец!Знам,че за теб сигурно ти се струва много повече ,ама няма и да усетиш кога ще мине.Някои двойки не се виждат по месеци защото например са в чужбина,а вие ще се разделите,защото той няма да го има 30 дни?Глупаво е ... Като се върне,ако наистина има чувства към теб пак ще се съберете!
Никой не те съжалява,защото почти на всеки му се е случвало да премине през някоя депресия,но всичко това е временно.После всичко ще ти с епроясни и ще виждаш нещата от съвсем различен ъгъл.Просто бъди оптимистка и вярвай че ще сте пак заедно.Няколко км и 30 дни не могат да са в състояние да раздлят двамата които се обичат истински

mimZzZ
08-08-2006, 18:53
skysahme zashtoto ne se znae kato se vyrne dali shte izpitvame syshtite chuvstva edin kym drug a i mislq che spomenah po gore che nqma da podyrjame nikakva vryzka nito po tel nito chrez net-a

Angel_Girl
08-08-2006, 19:03
Хм..не мога да резбера как може да се разделите след като се обичате?Това е само един месец!Знам,че за теб сигурно ти се струва много повече ,ама няма и да усетиш кога ще мине.Някои двойки не се виждат по месеци защото например са в чужбина,а вие ще се разделите,защото той няма да го има 30 дни?Глупаво е ... Като се върне,ако наистина има чувства към теб пак ще се съберете!
Никой не те съжалява,защото почти на всеки му се е случвало да премине през някоя депресия,но всичко това е временно.После всичко ще ти с епроясни и ще виждаш нещата от съвсем различен ъгъл.Просто бъди оптимистка и вярвай че ще сте пак заедно.Няколко км и 30 дни не могат да са в състояние да раздлят двамата които се обичат истински
Saglasna sam s teb. I za6to nqma a podarjate vraska????

BeBcHeTo
08-08-2006, 20:26
^tom se obi4ate i dvamata 6to skusaxte togava?! :roll:

mimZzZ
08-09-2006, 14:53
za6toto seloto mu e na ... mainata si tel-a mu e s4upen a i tam rqdko ima obhvat samo na nqkoi mesta okolo radio-to4kata a i net nqma taka 4e kakva vryzka da podyrjame ot kade telepati4na li ?

In4iTu_
08-09-2006, 15:05
Не е трябвало да късате, щом се обичате. А междодр. ти сигурна ли си, че тази раздяла е заради заминаването му, а не заради нещо друго...

mimZzZ
08-09-2006, 17:45
da obedena sym bqhme se skarali i ako toi iska6e da skysame 6te6e da go napravi togava no ... se opravihme i vsi4ko si be6e ok dokato zamine t.e i sega si e ok

Obitax
08-09-2006, 18:55
депресия се нарича, ще ти мине :wink:
като се върне ще решиш, че не е било кой знае колко зле без него и си можела да издържиш
da be to taka stava :shock: :shock:

luda`flirtajika
08-09-2006, 19:25
депресия се нарича, ще ти мине :wink:
като се върне ще решиш, че не е било кой знае колко зле без него и си можела да издържиш
da be to taka stava :shock: :shock:
emi da :D:D

mimZzZ
08-09-2006, 23:51
lesno vi e na vas otstrani bila sum i az na va6e mqsko i mn po got si e da dava6 saveti osobenno absurdni trudni minava bolkata osobenno pri po 4uvstvitelnite hora kato men a i az sym takyv 4ovek 4e vsi4ko priemam mn naseriozno i go prejivqvam trydno taka 4e ne mi e 4ak tolkova lesno i nqma da mi mine byrzo