PDA

View Full Version : Moderated by W.I.M.: Никога няма да имам гадже .. :(



eh
08-07-2006, 09:05
zdraveite, az sym na 17 g.[sled mesec stavam na 18] i ne sym bil nikoga s momiche...da - grozen sum ako tova pitate :( \imam pupki i sum leko debel\ no ne samo tova e problema, osven tova sum i mnogo ama mnogo sramejliv, az 1 dyma ne moga da kaja pred momicheto, puk kamo li ne6to drugo :( spored men, kakto e trugnalo nqma da imam nikoga gadje. pisna mi :( :( nqkakvi suveti? prosto e mnogo trudno govoreneto s momicheta. vse edno sa ot druga planeta :(

§§ Модерирано от I don't know who I am §§
§§ точка(и) 7 ! §§

Spider_Web
08-07-2006, 09:15
awe 4ovek spokoino za vseki vlak si ima patnici emi trqbva malkol vse pak da preodolee6 srama i gotovo ne 4e e tolkova lesno ama vse pak trqbva da opita6... :)

BaHk0`CeKcA
08-07-2006, 09:20
Пич набиваш си комплекси ... Споко... и не се срамувай не му мисли толкова какво ще мислят хората за теб... и имаи някво самочуствие !!!И аз съм грозен ама съм с самочуствие!!И не ми пука... Пък за жените споко!!Не се говори толкова трудно с тях.. просто бъди себеси и си говори спокойно с тях няма от кво да те е срам...и те са хора :wink:

Kill Zone
08-07-2006, 09:20
Виж ся пич светът днес е такъв...груб и грозен...момичетата се заглеждат по образите с еднотипни прически тип надървен петел,очилата "О азис вкарай ми го" и дрешките закупени от женския отдел на теранова.Общо взето днес да си "педал" е модерно.Ако си различен рядко ти обръщат вниманние а ти допринасяш за това.Въпросът е в това,че трябва да се отпуснеш и да не ти дреме много.Пъпките са съвсем нормално нещо (част от израстването) но все пак има медикаменти за тази цел.Другото което те притеснява е че си бил леко закръглен...ами има много начини да го промениш,домаши опражнения,фитнес,диети,ме икаменти и т.н.А за срамежливостта...ми просто трябва да си се отпуснеш и да започнеш да гледаш по друг начин на нещата.Не е толквоа важно какъв си отвън а какъв си отвътре,само трябва да се научиш д ане ти дреме......който не те харесва да си дига багажчето и по магистралата.За всеки влак си има пътници стига да са му отворени вратите...научи се да отваряш твоите а не да ги зазидваш.

Lorraine
08-07-2006, 09:25
emi ako misli6 4e e zaradi vyn6niqt ti vid glavno-promeni go :wink: .Ami trqbva da si zakupi6 losioni nqkakvi za pypkite i da se naje6 redovno.Idi na frizior da ti opravqt pri4eskata(spored men na bodli4ki e nai :smt007 ) ,otidi i si vzemi nqkvi novi dre6ki i t.n. oo i hodi na fitnes.Mislq 4e za nqkolko meseca 6te stane6 super,prosto trqbva da si redoven :wink: . .Otnosno srama -trqbva da go preodolee6 kolkoto i da ti e trudno. Aide uspeh i dano rabotata stane i 6te se radvam ako sym ti pomognala pone myni4ko O:)

08-07-2006, 09:32
emi ako misli6 4e e zaradi vyn6niqt ti vid glavno-promeni go :wink: .Ami trqbva da si zakupi6 losioni nqkakvi za pypkite i da se naje6 redovno.Idi na frizior da ti opravqt pri4eskata(spored men na bodli4ki e nai :smt007 ) ,otidi i si vzemi nqkvi novi dre6ki i t.n. oo i hodi na fitnes.Mislq 4e za nqkolko meseca 6te stane6 super,prosto trqbva da si redoven :wink: . .Otnosno srama -trqbva da go preodolee6 kolkoto i da ti e trudno. Aide uspeh i dano rabotata stane i 6te se radvam ako sym ti pomognala pone myni4ko O:)
ок daje po4nah nqkoi ot tezi ne6ta. otnosno pri4eskata...mi obiknovenno sum zalizan kato nqkoi dqdo, puk i nosq riza vkarana v pantalonite... :(

Lorraine
08-07-2006, 09:34
emi ako misli6 4e e zaradi vyn6niqt ti vid glavno-promeni go :wink: .Ami trqbva da si zakupi6 losioni nqkakvi za pypkite i da se naje6 redovno.Idi na frizior da ti opravqt pri4eskata(spored men na bodli4ki e nai :smt007 ) ,otidi i si vzemi nqkvi novi dre6ki i t.n. oo i hodi na fitnes.Mislq 4e za nqkolko meseca 6te stane6 super,prosto trqbva da si redoven :wink: . .Otnosno srama -trqbva da go preodolee6 kolkoto i da ti e trudno. Aide uspeh i dano rabotata stane i 6te se radvam ako sym ti pomognala pone myni4ko O:)
ок daje po4nah nqkoi ot tezi ne6ta. otnosno pri4eskata...mi obiknovenno sum zalizan kato nqkoi dqdo, puk i nosq riza vkarana v pantalonite... :(

vij sega -az li4no bih se vliubila ako vidq nqkoi (kazvam ot moq gledna to4ka :!: ) rus na bodli4ki,sini o4i,ne mn visok..sys super tqlo :smt007 i da nosi nqkvi dynki i razkop4ana rizka ..auu :smt007 :smt007 :smt007

adDicTeD`tO`yOu
08-07-2006, 09:47
Lorraine ейй тая Мацка уцели...точно тфа ти тряа пич..ако я послушаш сичко ще се промени :roll:

Lorraine
08-07-2006, 09:49
ami dano sym pomognala...

I_love_dead_people
08-07-2006, 09:52
Мразя песимисти. А може би точно това отблъсква момичетата от теб.

`Death`Whore`
08-07-2006, 09:52
1. Отиди на козметик.
2. Започни да тренираш.

Дебелината не е голям проблем, ако си свестен човек, но за пъпките трябва да се погрижиш.

luda`flirtajika
08-07-2006, 10:14
moga da ti pomogna-na4i za pupkite-purvo idi na kozmetik,a posle zapo4ni da se majesh s nqkuf lusion za pupki naprimer-na deva te sa 3 neshta-lusion tonik i krem-edno sinio... sled tova za kilogramite-minavash an dieta i sportuvash dokatone stanesh v perfektna forma i posle si qj,no pak poddurjai ei-hodi na fitnes da re4em,taka.... a za momi4etata-kogato si povdignesh leko samo4uvstvieto shte vidish 4e shte mojesh da govorish s tqh

luda`flirtajika
08-07-2006, 10:16
a tova s pupkite e neshto normalno nali? teen sme vse pak

Jamalska
08-07-2006, 10:20
Мда съгласна съм със сичко (освен само че аз пък предпочитам момчета със широкин дрехи..дет се вика смъкнати).
Когато започнеш да правиш нещо за себе си ще ти се вдигне самочувствието още преди да е дало резултат повярвай.Песимизма и вдигането на бялото знаме е най-лошото което можеш сам да си причиниш.

luda`flirtajika
08-07-2006, 10:23
Мда съгласна съм със сичко (освен само че аз пък предпочитам момчета със широкин дрехи..дет се вика смъкнати).
Когато започнеш да правиш нещо за себе си ще ти се вдигне самочувствието още преди да е дало резултат повярвай.Песимизма и вдигането на бялото знаме е най-лошото което можеш сам да си причиниш.napulno sum suglasna :P i az predpo4itam takva mom4eta,no ne vedmnuj sum sre6tala mn gotini-ne s takiva drehi :P pak sladuri,ta... mom4e stegni se-shte vidish,4e shte si namerihs i tvoqta polovinka.NIKOI NE SE E RODIL DA BUDE SAM

LP_girl_14
08-07-2006, 10:46
Щом искаш да промениш нещо във себе си-направи го!
Не ти харесва че си пълен-почни да тренираш
не ти харесва че имаш пъпки-има сумати лосиони,кремове и какви ли не козметични процедури за премахването им
не ти харесва че си прекалено срамежлив-това може да се промени като си вдигнеш малко самочувствието и започнеш да излизаш повече,да си заобиколен от хора,да общуваш с тях
Но запомни че ако искаш промяна,тя трябва да е заради саия теб,защото знаеш че ти ще се чувстваш по-добре,а не за да се харесаш на някого :!:

pak az
08-07-2006, 10:56
da, tuk vsi4ko zvu4i mnogo lesno ma vsu6nost ne e taka, 6te opitam vse pak
p.s. eto mi tqloto bez glavata de :)
http://img98.imageshack.us/img98/4236/bodykt5.png

Shadow_Walker
08-07-2006, 11:10
Човек както казаха другите-има лусиони за пъпките-споко ще се махнат :) И потренирай въпреки, че на снимката не изглеждаш мн дебел (ако тва си ти де :lol: )
Мисля, че когато видиш момиче не трябва да мислиш нещо от типа "И сега к`во да й кажа" ами се дръж естествено както се държиш пред приятели :)

CrazyWitch
08-07-2006, 11:22
Еми недей се отчайва. И ние сме хора. Може най-нормално да проведеш свестен разговор... , но ако се притесняваш от вида си и от там да идват всичкие ти комплекси и затрудняването с разговора с момичетата по-добре просто се погрижи както вече те съветваха било то за пъпки или килограми. Както вече те и посъветваха иди на козметик ползвай лосиони. За килограмите - диета, фитнес. А след това то от само себе си ще си промениш самия имидж, защото най-вероятно ще си вдигнеш самочувствието и ще промениш начина си на поведения и обличане. Късмет!

Kotetoto
08-07-2006, 11:49
Spokoino,za vseki vlak si ima patnici i na tebe 6te ti toide vremeto.Pak za istinskata lubov e ot nai-malko zna4enie kak izglejda6,vajna e tvoqta du6evnost.Opitai se da si povdigne6 samo4uvstvieto...da ne se pritesnqv6 tolkova,da se haresva6 takav,kakavto si...Uspeh :lol:

mil4eto_
08-07-2006, 11:52
Като се отчайваш и само си повтаряш колко си грозеен и срамежлив няма начин да си хванеш гадже! 8)
Почни да ходиш на фитнес,отиди на козметик за проблема с кожата,започни са излизаш по-често,запознай се с нови хора...

empjori
08-07-2006, 11:55
отиди на козметик за проблема с кожата...
Абе предствавяте ли си го пича да иде на козметик бе.. :-D ххааха
по темата: другите всичко казаха... :)

Jamalska
08-07-2006, 12:32
da, tuk vsi4ko zvu4i mnogo lesno ma vsu6nost ne e taka, 6te opitam vse pak

Напротив...ако го поискаш е много лесно...Всеки път когато тръгнеш да се отчайваш си представяй кфо яко ще ти бъде като постигнеш някакви резултати.И не се опитвай да гониш срокове а просто бъди постоянен...
А защо да не отиде на козметик?..наистина помага...Кфо като е момче

`Death`Whore`
08-07-2006, 12:33
Много по-срамно е мъж с много пъпки, отколкото мъж, който ходи на козметик, за да ги излекува.

mil4eto_
08-07-2006, 12:37
отиди на козметик за проблема с кожата...
Абе предствавяте ли си го пича да иде на козметик бе.. :-D ххааха
по темата: другите всичко казаха... :)
Ми мога да си го представя и още как! ;-)
Ако наистина има сериозен проблем с пъпките е много по-добре да отиде на козметик,който да му помогне,отколкото да се чуди какво да прави :!:

`Death`Whore`
08-07-2006, 12:37
А ако го е срам - дерматолог. Или майка му да разпита приятелки.

piska_
08-07-2006, 12:39
awe 4ovek spokoino za vseki vlak si ima patnici emi trqbva malkol vse pak da preodolee6 srama i gotovo ne 4e e tolkova lesno ama vse pak trqbva da opita6... :)
И аз така мисля :wink:

gorki
08-07-2006, 13:17
може да сваля кг и бес фитнес :) аз свалих 14 бес спорт и фитнес :)

koalka
08-07-2006, 14:30
Вместо да се оплакваш постоянно земи направи нещо.Погрижи се за външния си вид най-напред.Така ще имаш самочувствие.Като се оплакваш,че си дебел,вземи да отслабнеш с фитнес.Отиди на козметик за пъпките.Като постигнеш резултати ще имаш и самочувствие.Срама трябва д аго преодолееш иначе нищо няма да стане.Не очаквай при теб да дойде момиче и да ти каже:"Искаш ли да станем гаджета?".Просто направи нещо,а не се оплаквай.

същия
08-07-2006, 15:35
може да сваля кг и бес фитнес :) аз свалих 14 бес спорт и фитнес :)
КАК? :shock:

gorki
08-07-2006, 15:57
може да сваля кг и бес фитнес :) аз свалих 14 бес спорт и фитнес :)
КАК? :shock:
mi s dieti :) po bavno e ...moje da ne mu se hodi na ftns :)

същия
08-07-2006, 16:03
може да сваля кг и бес фитнес :) аз свалих 14 бес спорт и фитнес :)
КАК? :shock:
mi s dieti :) po bavno e ...moje da ne mu se hodi na ftns :)
e az vku6ti vse edno imam fitnes salon... veloargometar, giri i o6te kup gluposti ot Teleshoping... 6te vidim dali za u4ili6te 6te sun gotov da imam gadje

skate_warrior
08-07-2006, 16:10
За да отслабнеш не мисля ,че фитнеса е добра идея. От него просто ще станеш мускулесто говедо :mrgreen: и пак ще си си на същите килограми. Започни да се занимаваш с някакъв спорт.Излизай всеки ден и спортувай бе!Като седиш пред компа какво очакваш, чудеса ли????? Ставай сутрин и излизай да потичаш.След това се прибери и си почини малко.После излез играй баскет,футбол,карай колело,скейт,волейбол к'вото ти е кеф въпроса е да спортуваш.Не се тъпчи с пици,кифли и т.н. ,защото няма да има ефект. Яж повече плодове и зеленчуци и си намалявай храната постепенно.. Например ако по принцип ядеш по 5 пържоли на ден, започни всеки ден да намаляваш на следващия ден изяж 4, след това 3 и така... Не мога да повярвам, че сам не можеш да се сетиш то с лежане не става!

Azril
08-07-2006, 16:39
Виж,по няколко начина можеш да тренираш :).Фитнеса освен за да станеш "напомпано говедо" ( хахааа :D ) може и да отслабнеш с него :) .
За да бъдеш напомпано говедо тренирай 3-4 пъти в седмица,почивай мн,вдигай тежко.Самия брой на повторенията трябва да е по малък,по-начесто.
Но предполагам не това ти е целта,а :).
За твоя случай трябва едно основно нещо - трябва да се потиш.Ама здравата :).За това пак може да ти свърши работа фитнеса макар че аз предпочитам бягане на вън,а не на пътеката и колело пред велоаргуметъра :).Абе нека упражненията ти да бъдат с повече повторения и с по-малко серий.И се поти. ;) :)

Но един съвет от мен пич - зарежи работата с упражненията и 'сичко - ако имаш достатъчно пари,сега и книжка ще вземеш,"купи" си жена :).По-бързо,по-лесно,по-удобно ;).Карай я наляво надясно купувай и това онова...Никоя няма да ти откаже ;).Е да и по-скъпо е де ;) .Абе различни гледни точки... :)

Obitax
08-07-2006, 16:50
Аре стига с тия влакове и тия патници!!! само тва слушам.
човече така както си я подкарал няма да я докараш до никъде.
пъпките и килограмите се оправят лесно , но със срамежливостта трябва ти сам да се пребориш .бъди на принципа " Ебал сам му маиката на всичко " не трябва да ти пука за нищо. събирай се по често с хора и все нещо че закачиш . ако не 1-вия път то 2-рия или 3-тия и т.н.

Good Luck Dude !!!

did1ls
08-07-2006, 18:36
Не се притеснявай и твойта звезда ще огрей :D

08-07-2006, 18:52
dobre dano ste pravi :wink:
imam edin posleden vupros svurzan s fitnesa.
kato po4na da treniram koga e po-hubavo - predi ili sled qdene? Smqtam da treniram do umora 3 puti na den, da vidim kolko o6te 6te sum debel :evil:

skate_warrior
08-07-2006, 18:55
За да блъскаш като говедо ти трябва енергия :) Яж 1-2 часа преди да започнеш да тренираш...

Tempestjuji
08-07-2006, 20:13
Виж ся пич светът днес е такъв...груб и грозен...момичетата се заглеждат по образите с еднотипни прически тип надървен петел,очилата "О азис вкарай ми го" и дрешките закупени от женския отдел на теранова.Общо взето днес да си "педал" е модерно.Ако си различен рядко ти обръщат вниманние а ти допринасяш за това.Въпросът е в това,че трябва да се отпуснеш и да не ти дреме много.Пъпките са съвсем нормално нещо (част от израстването) но все пак има медикаменти за тази цел.Другото което те притеснява е че си бил леко закръглен...ами има много начини да го промениш,домаши опражнения,фитнес,диети,ме икаменти и т.н.А за срамежливостта...ми просто трябва да си се отпуснеш и да започнеш да гледаш по друг начин на нещата.Не е толквоа важно какъв си отвън а какъв си отвътре,само трябва да се научиш д ане ти дреме......който не те харесва да си дига багажчето и по магистралата.За всеки влак си има пътници стига да са му отворени вратите...научи се да отваряш твоите а не да ги зазидваш.

SUPER mnoo si prav.. vsichki kato cheli sa izlezli ot matricata.. ne iskat da vidqt sveta po-razchupeno..UJAS.. dobre che ne sum ot stadoto..

a za tebe..mi kakvo da ti kaja.. kak shte te haresat kato ti ne se haresvash..
puk i imashe edna prikazka che jenite obichat s U6ITE... mislq che e taka.
govori milo..i nai-vajnoto UMNO ;) az mnogo durja da ima umni hora okolo mene..umni hora, koito ne sa izlezli ot MATRICATA.. :mrgreen:

freaky_FK
08-07-2006, 20:49
zamisli se vurhu tova kak si mechtal da izglejdash vinagi i zapochvai da rwabptish za i vurhu sebe si.vseki koito se griji za sebe si privlicha okoto postepenno ;)

Jane{}
08-08-2006, 12:48
Pich, sichko e do naglasa! Ako si se otchaql i si mislish "nikoga nqq da imam gadje" naistina taka she stane! Raboti v/u sebe si, obache predi da pochnesh s vanshnostta i prochie, promeni si malko misleneto! Usihni se, kaji si che iskash ne da se promenish, a prosto da stanesh po-dobar i davai!
Kolkoto do fitnesa - savetvam te da otidesh v nqkoi dobar fitnes centar, kadeto mogat da ti napravqt programa ot uprajneniq, rejim na hranene i dr, koqto da otgovarq na tvoite nujdi. A ne prosto da praish "nqkvi si uprajneniq"... Kolkoto do pupkite - ako shte sus zlaten losion da gi majesh, ako ne spazvash dobra higiena na liceto nishto nqq da stane. Predi vsichko - mii go postoqnno, s voda i sapun. Posle idvat drugite mu tam exfolianti, losioni, kremove i t.n...
No kato cqlo - pak ti kazvam, sichko e do naglasa..
I uporitost, estestveno...

RoSiTy
08-08-2006, 12:58
Ne se priesnqvai i ne se otchaivai. Ne e vajno dali si debel ili pypchiv. Vajnoto e da imash samochuvstvie, a taka kato razbiram namash i kapka takova! Taka che se otpusni i deistvai!

{_^SeX^On^The^BeacH^_}
08-08-2006, 12:59
emi ako misli6 4e e zaradi vyn6niqt ti vid glavno-promeni go :wink: .Ami trqbva da si zakupi6 losioni nqkakvi za pypkite i da se naje6 redovno.Idi na frizior da ti opravqt pri4eskata(spored men na bodli4ki e nai :smt007 ) ,otidi i si vzemi nqkvi novi dre6ki i t.n. oo i hodi na fitnes.Mislq 4e za nqkolko meseca 6te stane6 super,prosto trqbva da si redoven :wink: . .Otnosno srama -trqbva da go preodolee6 kolkoto i da ti e trudno. Aide uspeh i dano rabotata stane i 6te se radvam ako sym ti pomognala pone myni4ko O:)
ок daje po4nah nqkoi ot tezi ne6ta. otnosno pri4eskata...mi obiknovenno sum zalizan kato nqkoi dqdo, puk i nosq riza vkarana v pantalonite... :(

vij sega -az li4no bih se vliubila ako vidq nqkoi (kazvam ot moq gledna to4ka :!: ) rus na bodli4ki,sini o4i,ne mn visok..sys super tqlo :smt007 i da nosi nqkvi dynki i razkop4ana rizka ..auu :smt007 :smt007 :smt007

Аз съм точно такъв :mrgreen: ... Като изклучим , че тялото не ми е кой знае колко супер ;) ... Смисъл средно между слабо и нормално ... И такива дрешки имам ... :mrgreen: Сериозно ти говоря ;)

macy_day_parade
08-08-2006, 13:14
zdraveite, az sym na 17 g.[sled mesec stavam na 18] i ne sym bil nikoga s momiche...da - grozen sum ako tova pitate \imam pupki i sum leko debel\ no ne samo tova e problema, osven tova sum i mnogo ama mnogo sramejliv, az 1 dyma ne moga da kaja pred momicheto, puk kamo li ne6to drugo spored men, kakto e trugnalo nqma da imam nikoga gadje. pisna mi nqkakvi suveti? prosto e mnogo trudno govoreneto s momicheta. vse edno sa ot druga planeta



:smt005 priqtel,i az s1m mnogo srAmejliva :) Ma nedei taka!Kvo zna4i:
grozen sum ako tova pitate \imam pupki i sum leko debel\ eh na4i mnogo se draznq taka...vs16tnost,horata vinagi ve4e se vliqqt ot v1n6niq vid...koeto e napravo ujasno

Lorraine
08-08-2006, 13:40
emi ako misli6 4e e zaradi vyn6niqt ti vid glavno-promeni go :wink: .Ami trqbva da si zakupi6 losioni nqkakvi za pypkite i da se naje6 redovno.Idi na frizior da ti opravqt pri4eskata(spored men na bodli4ki e nai :smt007 ) ,otidi i si vzemi nqkvi novi dre6ki i t.n. oo i hodi na fitnes.Mislq 4e za nqkolko meseca 6te stane6 super,prosto trqbva da si redoven :wink: . .Otnosno srama -trqbva da go preodolee6 kolkoto i da ti e trudno. Aide uspeh i dano rabotata stane i 6te se radvam ako sym ti pomognala pone myni4ko O:)
ок daje po4nah nqkoi ot tezi ne6ta. otnosno pri4eskata...mi obiknovenno sum zalizan kato nqkoi dqdo, puk i nosq riza vkarana v pantalonite... :(

vij sega -az li4no bih se vliubila ako vidq nqkoi (kazvam ot moq gledna to4ka :!: ) rus na bodli4ki,sini o4i,ne mn visok..sys super tqlo :smt007 i da nosi nqkvi dynki i razkop4ana rizka ..auu :smt007 :smt007 :smt007

Аз съм точно такъв :mrgreen: ... Като изклучим , че тялото не ми е кой знае колко супер ;) ... Смисъл средно между слабо и нормално ... И такива дрешки имам ... :mrgreen: Сериозно ти говоря ;)

оо :smt007 :smt007 я по-добре спри,че лошо става :D

DevilWish
08-08-2006, 14:39
emi ako misli6 4e e zaradi vyn6niqt ti vid glavno-promeni go :wink: .Ami trqbva da si zakupi6 losioni nqkakvi za pypkite i da se naje6 redovno.Idi na frizior da ti opravqt pri4eskata(spored men na bodli4ki e nai :smt007 ) ,otidi i si vzemi nqkvi novi dre6ki i t.n. oo i hodi na fitnes.Mislq 4e za nqkolko meseca 6te stane6 super,prosto trqbva da si redoven :wink: . .Otnosno srama -trqbva da go preodolee6 kolkoto i da ti e trudno. Aide uspeh i dano rabotata stane i 6te se radvam ako sym ti pomognala pone myni4ko O:)
Taka e ,za6toto nikoe momi4e ne obi4a sramejlivi pi4ove. ;)

Lorraine
08-08-2006, 14:48
emi ako misli6 4e e zaradi vyn6niqt ti vid glavno-promeni go :wink: .Ami trqbva da si zakupi6 losioni nqkakvi za pypkite i da se naje6 redovno.Idi na frizior da ti opravqt pri4eskata(spored men na bodli4ki e nai :smt007 ) ,otidi i si vzemi nqkvi novi dre6ki i t.n. oo i hodi na fitnes.Mislq 4e za nqkolko meseca 6te stane6 super,prosto trqbva da si redoven :wink: . .Otnosno srama -trqbva da go preodolee6 kolkoto i da ti e trudno. Aide uspeh i dano rabotata stane i 6te se radvam ako sym ti pomognala pone myni4ko O:)
ок daje po4nah nqkoi ot tezi ne6ta. otnosno pri4eskata...mi obiknovenno sum zalizan kato nqkoi dqdo, puk i nosq riza vkarana v pantalonite... :(

vij sega -az li4no bih se vliubila ako vidq nqkoi (kazvam ot moq gledna to4ka :!: ) rus na bodli4ki,sini o4i,ne mn visok..sys super tqlo :smt007 i da nosi nqkvi dynki i razkop4ana rizka ..auu :smt007 :smt007 :smt007

Аз съм точно такъв :mrgreen: ... Като изклучим , че тялото не ми е кой знае колко супер ;) ... Смисъл средно между слабо и нормално ... И такива дрешки имам ... :mrgreen: Сериозно ти говоря ;)

оо :smt007 :smt007 я по-добре спри,че лошо става :D

btw ot kyde si? :D

08-08-2006, 16:51
kato stana na 18 6te otida v nqkakuv bar\diskoteka (za purvi put v jivota wooow :oops: ) i kato vidq nqkoe momi4e iskam da pitam dali trqbva da sum murtvo piqn (i na tva 6te trebe da se u4a 6toto ne sum pil dosega :oops: )???

{_^SeX^On^The^BeacH^_}
08-08-2006, 17:32
emi ako misli6 4e e zaradi vyn6niqt ti vid glavno-promeni go :wink: .Ami trqbva da si zakupi6 losioni nqkakvi za pypkite i da se naje6 redovno.Idi na frizior da ti opravqt pri4eskata(spored men na bodli4ki e nai :smt007 ) ,otidi i si vzemi nqkvi novi dre6ki i t.n. oo i hodi na fitnes.Mislq 4e za nqkolko meseca 6te stane6 super,prosto trqbva da si redoven :wink: . .Otnosno srama -trqbva da go preodolee6 kolkoto i da ti e trudno. Aide uspeh i dano rabotata stane i 6te se radvam ako sym ti pomognala pone myni4ko O:)
ок daje po4nah nqkoi ot tezi ne6ta. otnosno pri4eskata...mi obiknovenno sum zalizan kato nqkoi dqdo, puk i nosq riza vkarana v pantalonite... :(

vij sega -az li4no bih se vliubila ako vidq nqkoi (kazvam ot moq gledna to4ka :!: ) rus na bodli4ki,sini o4i,ne mn visok..sys super tqlo :smt007 i da nosi nqkvi dynki i razkop4ana rizka ..auu :smt007 :smt007 :smt007

Аз съм точно такъв :mrgreen: ... Като изклучим , че тялото не ми е кой знае колко супер ;) ... Смисъл средно между слабо и нормално ... И такива дрешки имам ... :mrgreen: Сериозно ти говоря ;)

оо :smt007 :smt007 я по-добре спри,че лошо става :D

btw ot kyde si? :D

От София ... ;)

Axxxel
08-08-2006, 18:27
zdraveite, az sym na 17 g.[sled mesec stavam na 18] i ne sym bil nikoga s momiche...da - grozen sum ako tova pitate :( \imam pupki i sum leko debel\ no ne samo tova e problema, osven tova sum i mnogo ama mnogo sramejliv, az 1 dyma ne moga da kaja pred momicheto, puk kamo li ne6to drugo :( spored men, kakto e trugnalo nqma da imam nikoga gadje. pisna mi :( :( nqkakvi suveti? prosto e mnogo trudno govoreneto s momicheta. vse edno sa ot druga planeta :(

§§ Модерирано от I don't know who I am §§
§§ точка(и) 7 ! §§
Съвет: Никога не си мисли лоши неща за себе си...подсъзнателно това се вижда от другите хора и ги отблъсква.Никога не се оплаквай пред момиче колко си тъп, грозен или други такива с мисълта, че ще те подкрепят...Оттекчително е и отблъскващо...Дръж се мъжки...без да те е срам, че до еди ква си възраст не си бил с момиче.Просто бъди себе си без никакви притеснения...смей се...забавлявай се...успех :wink:

Lorraine
08-08-2006, 18:44
emi ako misli6 4e e zaradi vyn6niqt ti vid glavno-promeni go :wink: .Ami trqbva da si zakupi6 losioni nqkakvi za pypkite i da se naje6 redovno.Idi na frizior da ti opravqt pri4eskata(spored men na bodli4ki e nai :smt007 ) ,otidi i si vzemi nqkvi novi dre6ki i t.n. oo i hodi na fitnes.Mislq 4e za nqkolko meseca 6te stane6 super,prosto trqbva da si redoven :wink: . .Otnosno srama -trqbva da go preodolee6 kolkoto i da ti e trudno. Aide uspeh i dano rabotata stane i 6te se radvam ako sym ti pomognala pone myni4ko O:)
ок daje po4nah nqkoi ot tezi ne6ta. otnosno pri4eskata...mi obiknovenno sum zalizan kato nqkoi dqdo, puk i nosq riza vkarana v pantalonite... :(

vij sega -az li4no bih se vliubila ako vidq nqkoi (kazvam ot moq gledna to4ka :!: ) rus na bodli4ki,sini o4i,ne mn visok..sys super tqlo :smt007 i da nosi nqkvi dynki i razkop4ana rizka ..auu :smt007 :smt007 :smt007

Аз съм точно такъв :mrgreen: ... Като изклучим , че тялото не ми е кой знае колко супер ;) ... Смисъл средно между слабо и нормално ... И такива дрешки имам ... :mrgreen: Сериозно ти говоря ;)

оо :smt007 :smt007 я по-добре спри,че лошо става :D

btw ot kyde si? :D

От София ... ;)

ehhh mnogo si mi daleko ..a na kolko si :D

skate_warrior
08-08-2006, 18:47
алоо.. тва не е чат [-X

Lorraine
08-08-2006, 18:48
алоо.. тва не е чат [-X

dam..syjalqvam :oops: 8-[

DuraceLL
08-08-2006, 19:38
spored men sramejlivostta ti idva ot samoocenkata ti , koqto hi4 ne e visoka. poraboti v/u sebe si- s dostata4no usliliq 6te opravi6 i figurata i pupkite.

{LP}FENKA
08-08-2006, 22:22
Smqtam da treniram do umora 3 puti na den, da vidim kolko o6te 6te sum debel Evil or Very Mad :smt012 Ti da ne si se pobarkal????tri pati na den?da vidime kolko 6e izkara6 s takiva trenirovki?az sa6to hodq na fitnes ama az hodq za po 1 4as prez den!

ANGEL4E
08-09-2006, 09:49
sramejlivite sa i edni ot nai sladkite... :)
spoko vseki 4ovek si ima polovinka i ti 6te nameri6 tvoqta :wink:

08-09-2006, 11:48
Виж ся пич светът днес е такъв...груб и грозен...момичетата се заглеждат по образите с еднотипни прически тип надървен петел,очилата "О азис вкарай ми го" и дрешките закупени от женския отдел на теранова.Общо взето днес да си "педал" е модерно.Ако си различен рядко ти обръщат вниманние а ти допринасяш за това.Въпросът е в това,че трябва да се отпуснеш и да не ти дреме много.Пъпките са съвсем нормално нещо (част от израстването) но все пак има медикаменти за тази цел.Другото което те притеснява е че си бил леко закръглен...ами има много начини да го промениш,домаши опражнения,фитнес,диети,ме икаменти и т.н.А за срамежливостта...ми просто трябва да си се отпуснеш и да започнеш да гледаш по друг начин на нещата.Не е толквоа важно какъв си отвън а какъв си отвътре,само трябва да се научиш д ане ти дреме......който не те харесва да си дига багажчето и по магистралата.За всеки влак си има пътници стига да са му отворени вратите...научи се да отваряш твоите а не да ги зазидваш.

SUPER mnoo si prav.. vsichki kato cheli sa izlezli ot matricata.. ne iskat da vidqt sveta po-razchupeno..UJAS.. dobre che ne sum ot stadoto..

a za tebe..mi kakvo da ti kaja.. kak shte te haresat kato ti ne se haresvash..
puk i imashe edna prikazka che jenite obichat s U6ITE... mislq che e taka.
govori milo..i nai-vajnoto UMNO ;) az mnogo durja da ima umni hora okolo mene..umni hora, koito ne sa izlezli ot MATRICATA.. :mrgreen:


много правилно и умно отношение!! сега по темата.. пич, основния проблем не е в това че си закръглен или има пъпки.. това са неща които минават и заминават. аз нямам пъпки, в 10 клас бяха 100 килограма, за едно лято пораснах с 20 сантиметра и станах 75 килограма. после се дооформих, без фитнес, просто внимавах какво ям и сега съм 180 висок и 85 кг. не се обличам като тези от Матрицата, определено не се държа като тях но пак съм сам. не ти го казвам за да те отчайвам. просто жените около мен са от Матрицата и да се занимаваш с такива... не ти е работа. когато срещнеш подходящата, тя ще те хареса такъв какъвто си. но ако имаш желание за промяна и да станеш такъв какъвто сам да се харесаш - давай. както писаха другите - има много начини за това.

на 18 ми окапа половината коса... беше супер кофти. нищо не може да се направи. оттогава се подстригвам супер късо а това лято дори вече се бръсна. кефи ме!!! това е важното, какво мислят другите за мен - изобщо не ми пука. по принцип съм много весел и забавен човек, но нали съм висок и едър, пък сега и с тази прическа, като влезна някъде и всичко млъква и ме гледат някакви такива странни... и ми става супер смешно... но какво да се прави!!!

така че горе главата. погрижи се за себе си и стани такъв какъвто искаш да бъдеш - вътрешно и външно.

gorki
08-09-2006, 13:00
абе то не ти трябва само тяло за да те хареса едно момиче.....пък и момичетата си падат само по педали с розови блуски ...абее тъпа работа :roll:

Just Men
08-09-2006, 13:21
Абе пич аз съм на 24 и още съм девствен, просто някои хора не са родени с късмет....
п.с. гледай филма "40 годишен девственик" ще ти хареса :wink:

protoss
08-09-2006, 13:35
---

08-09-2006, 14:14
protoss,

те точно това НЕ искат. искат да го изпитваш но не и да го показваш. покажеш ли го, разбирай - покажеш ли го твърде рано, нищо няма да се получи. жените искат мистерия, тръпка - искат хем да ги сваляш, хем като клъвнат да се дръпнеш, но не грубо ами просто все едно им казваш "ти гониш" пък и това с пиедестала - лоша идея... от опит ти казвам недей да ги поставяш там. някой ще им хареса за кратко, но общо взето ще се уплашат че имаш много високи критерии и прекалемо големи очаквания от тях. а това си е страшничко.

mechtaq_za_teb
08-09-2006, 17:06
hei q spokoino.nedei da se kompleksirash ot tova 4e imash papki i 4e si leko debel!ne vsichki momi4eta gledat samo vanshnostta!az naprimer mnogo darja i na harakter i nachin na darjane!haresash li si momi4e 1vo trqbva da i pokajesh 4e darjish na neq ;)))) aide kasmet!!! :wink:

luda`flirtajika
08-09-2006, 19:38
hei q spokoino.nedei da se kompleksirash ot tova 4e imash papki i 4e si leko debel!ne vsichki momi4eta gledat samo vanshnostta!az naprimer mnogo darja i na harakter i nachin na darjane!haresash li si momi4e 1vo trqbva da i pokajesh 4e darjish na neq ;)))) aide kasmet!!! :wink:

xax... fo da kaja.... ti sama kaza-az naprimer mnogo darja "i" na haraktera :D:D-no vse pak durjish na vunshnosta nali :P nrm 4oveka shte si vdigne samo4uvstvieto spox :)