PDA

View Full Version : немога да преодолея любовта си;(



chelka
08-07-2006, 09:51
:( zdraveite hora moje da stavam banalna i tva da n e edinstvenata tema s podobna istoriq no mnogo iskam da spodelq s vas...nqkak si 6te mi olekne i molq vi kajete mi kakvo mislite i dali sam zasljila s ne6to podobno otno6enie...a eto i istoriqta mi :"obi4ala sam edin edinstven pat v jivota si ,i mislq 4e za moite 16 godini tova e napalno normalno,no tazi lubov ne ugasva ne spira da me izpepelqva da mi pri4inqva bolka,da me naranqva,da me kara da me4taq,no i da iskam da spra sa6testvuvaneto si :smt010 mom4eto e na 17 godini,simpati4en i mnogo dobre izglejda6t..no stra6en jenkar...Az osaznax 4e davam vsi4ko za nego i tova ne mi pre4i vapreki 4e super mnogo revnuvam...nie bqxem zaedno tri sedmici i te bqxa nai-dobrite i 6tastlivi v moeto jalko sa6testvuvane...posle se razdelixem i to4ka :? ZNAM 4E TOI S ABSOLUTNO NI6TO NE ME ZASLUJAVA I 4E NE TRQBVA DA GO OBI4AM VAOB6TE A 4E TRQBVA DA GO PREZIRAM NO NEMOGA NEMOGA DA ZABRAVQ TOZI 4OVEK...PRI4INIL MI MNOGO BOLKA NO I DAL M VSI4KO KOETO MI E BILO NEOBXODIMO :smt009

adDicTeD`tO`yOu
08-07-2006, 09:55
Трябваше да се замислиш за това преди да се влюбиш толкова много :( Но никой от нас тук не може да ти помогне защото не можем с 2-3 приказки и хооп-да спреш да го обичаш...да супер гадно си е,но каквото и да става ти тряа да се опиташ да забравиш този човек..колкото и трудно да е.. :( ако ли не намери някой друг,за да го забравиш...Успех ;)

iiirish
08-07-2006, 10:01
не смятам, че трябва толкова да се вглъбяваш в себе си :-k вие сте били заедно само 3 седмици. ти казваш, че през това време той ти е дал всичко, което си искала! лъжеш се [-X
1-во Той не ти е давал нищо насреща относно любовта ти
и 2-ро Това е прекалено малко време за да ти дадат всичко, за което си мечтал

чистата и проста истина

chelka
08-07-2006, 10:06
SPORED TEB MOJE DA E TAAK NO AZ NAISTINA GO OBI4AM I PROSTO NQMAM PRI4INA NO QSNO SAM GO OSAZNALA A OTNOSNO TOVA DA GO ZABRAVQ KATO SE VLUBQ V DRUG PROBVALA SAM ....NO BEZ EFEKT

adDicTeD`tO`yOu
08-07-2006, 10:08
Еййй не може да няма начин да го забравиш кооолкото и да ти е трудно опитай се... :(

Lost_Kiss
08-07-2006, 10:23
I az sam v tvoeto polojenie sega!! I na mene mi e mn trydno...no po4ti sviknah!Prosto ne trqbva da go vijda6 ne trqbva da misli6 za nego ....Nameri si hobi izlizai sas priqtelki hodi na more.Prawi vsi4ki ne6ta koito te pravqt 6tastliva osven nego....Toi ne te zaslujava! SAjelqvam 4e 6te go kaja no 6tom e jenkar ti si bila porednoto my gadje i prosto trqbva da nameri6 mom4e koeto da zaslu6ava liubovta ti!......

koalka
08-07-2006, 16:51
Да,разбирам те.Не можеш просто ей така да пренебрегнеш чувствата си или да ги потиснеш.И тоава е нормално.Ами,то е ясно,че с такъв човек просто не можеш да се задържиш повече от 3 седмици-месец,защото той е женкар.Обича да нарнява момичетата и да ги кара да въздишат по него.Знае,че изглежда добре и това му вдига самочувствието.Иска само да прелъстява момичетата.Да,влюбила си се в неподходящият човек,но не мога да разрера каква е точната причина да скъсате?Сега е ясно,че не можеш да го забравиш,но с времето ще успееш.Не е нужно да го мразиш,но поне не го обичай,защото това ще те съсипе.С времето...

did1ls
08-07-2006, 18:10
Трябваше да се замислиш за това преди да се влюбиш толкова много :(
Никой не може да избира в кого да се влюби :!:
Знаела си,че той е женкар.Какво си опитвала - да го промениш?Явно не си успяла [-X .Сега ти страдаш ,а той се забавлява някъде с поредната бройка.Просто няма смисъл да страдаш [-X [-X
Колкото и да е мъчително се опитай да го забравиш :!:

BLUE~ANGEL~
08-07-2006, 21:22
tova e mn gadno polojenie!i az imax period v koito bqx ludo vlubena v edno mom4e i mislex samo za nego.bqx vmania4ena po nego!ako ne go videx v u4ili6te celiqt mi den se obezmislq6e!no povqrvai edinstvenoto re6enie e da go zabravi6!na men mi otne 3 meseca no se spravix! :mrgreen: probvai se i ti!!skoro 6te sre6ne6 drug :wink:

love_all
08-07-2006, 21:39
Ne si vuobraziavai, che go obichash. A ako si tolkova sigurna, trugni pak s nego. Momchetata sa lesni, a osobeno shtom e jenkar... i shte ti otneme ne poveche ot tri-chetiri dena, za da razbereshI sus surceto si shto za stoka e toi.
uspeh, stiskam palci :roll: :roll: :roll:

IverSsoN
08-08-2006, 01:14
Намери си някой по свестен който да не е Голям ЖенкаРЪ ... Тоя някаф Пущиняк ... От каде си го изкопала незнам :+)