PDA

View Full Version : KaKWo MiSlitE za liubovta??



Lost_Kiss
08-07-2006, 10:07
Kakwo mislite za liubovTa??Nqkoga vliubvali li ste se??I vaob6te sa6testvuva li liubov?
Vseki se bori v tozi jivot ,vseki iska da postigne ne6to.Taka i po4ti vseki iska da ispita Strannoto 4yvstvo nare4eno liubov!A to vaob6te za6testvuva li?! Vsi4ki se zablujdavat s pordnata vraska i si mislqt "Da, tova e istinskata mi liubov!".No liubov trudno se namira!!I kogato q nameri6 -Sajelqva6 ....Kako e liubovta spored vas , kakwo predstavlqva tq i dali e edna nele4ima bolest,koqto mn mn boli??????[/img]

chelka
08-07-2006, 10:19
DA TI KAJA MISLQ 4E LUBOVTA E NEBLAGODARNA I LICEMERNA ZA6TOTO AZ SAM SE VLUBVALA EDIN PAT A TQ NAINAXALNO NAPRAVI TAKA 4E LUBOVTA MI DA BADE NESPODELENA ](*,)

iiirish
08-07-2006, 10:25
любов има колкото и банално да звучи. влюбена съм и знам, че без тази любов не бих живяла по същия начин, не бих се чувствала така жива и толкова желана

Lost_Kiss
08-07-2006, 10:25
Pri mene e sa6toto!!No imam si nqkakwa nadejda 4e tq naistina sa6testvuva i moje da q namerq....Towa 4e edno mom4e me e naranilo ne zna4i 4e vsi4ki 6te me narqnqvat :( Nali???? :(

siXt_senSe
08-07-2006, 10:29
Любовта има много лица- :D :cry: O:) :evil: :---) ::: :-({|= ](*,) и още много,но да я изпитвам,това е най-хубавото от всичко

Lost_Kiss
08-07-2006, 10:32
Любовта има много лица- :D :cry: O:) :evil: :---) ::: :-({|= ](*,) и още много,но да я изпитвам,това е най-хубавото от всичко
Dali e nai -hubavoto ot vsi4ko??Az poznavam mnogo momi4eta koito samo stradat ot neQ kakto i az li4no sam stradala!!

sugar_nadia
08-07-2006, 10:33
И аз смятам че любовта съществува, но всеки я среща в различен етап от живота си .Аз се още не съм опознала това чуство , но смятам че има време да срещма любовта. :wink:

siXt_senSe
08-07-2006, 11:04
Любовта има много лица- :D :cry: O:) :evil: :---) ::: :-({|= ](*,) и още много,но да я изпитвам,това е най-хубавото от всичко
Dali e nai -hubavoto ot vsi4ko??Az poznavam mnogo momi4eta koito samo stradat ot neQ kakto i az li4no sam stradala!!
Те може и да страдат,но когато любовта е била споделена и после следва раздяла,освен депресията,остават и най-прекрасни и мили спомени(който действат доста болезнено в повечето случаи).Но да и това е любовта понякога-измама

CrazyWitch
08-07-2006, 11:29
Еми любовта е само чувство според мен. След това чувство някой се разделят други осават заедно зареди обичта която ги свързва и привързаността. (лично мнение)

protoss
08-07-2006, 11:41
Мразя любовта, никога не съм я изпитвал, това е опиум за мозъка и те кара да забравяш истински важните неща. Най обичам да дойде свети валентин за да направя някои гадни номера на "влюбените" ми познати и да ги накарам да се разделят. :smt074 :smt077

adDicTeD`tO`yOu
08-07-2006, 12:08
любов има колкото и банално да звучи. влюбена съм и знам, че без тази любов не бих живяла по същия начин, не бих се чувствала така жива и толкова желана

И аз съм на тфа мнение!

Яka KaKa
08-07-2006, 12:08
lubotva su6testvuva, naistina su6testvuva, no spodelenata lubov e iluzia, su6testvuva samo nespodelenata !!! :cry:

Safira
08-07-2006, 12:08
Когато си влюбен винаги си щастлив, дори и да страдаш. Просто не го осъзнаваме. Но така е само, ако смятаме, че човекът до нас, заслужава всяка сълза или усмивка.
А ако не...любовта е временна. И ние можем да я контролираме. Зависи от нас.
И да, тя съществува. Логично или не...така се чувстваме живи!

niGGa
08-07-2006, 12:09
мисля че е тъпа.

BeBcHeTo
08-07-2006, 15:40
Da...lubovta naistina sa6testvuva, no nesam saglasna s Яка КаКа 4e spodelenata lubov e samo iliuziq i 4e samo sa6testvuva nespodelenata lubov.....lubovta e nai krasivoto ne6to na tozi svqt[/url][/code][/list]

naia
08-07-2006, 15:44
Че е хубава до като не бъдеш наранен :D

NAT LA GITANE
08-07-2006, 16:03
oxxxx molq vi se....Lubov nqma i nqma i da ima!!!i ne go kazvam za6toto sum bila narqnavana ili az sum naranqvala...prosto nqma!! tva e nekvo kompleksno 4ustvo,kakto obi4am da kazvam LUBOVTA NESU6TESTVUVA-TVA E ZABLUDA PORODENA OT PLRILIV NA HORMONI V MOZUKA!!!ne se zablujdavaite izli6no!

Самотния
08-07-2006, 16:06
oxxxx molq vi se....Lubov nqma i nqma i da ima!!!i ne go kazvam za6toto sum bila narqnavana ili az sum naranqvala...prosto nqma!! tva e nekvo kompleksno 4ustvo,kakto obi4am da kazvam LUBOVTA NESU6TESTVUVA-TVA E ZABLUDA PORODENA OT PLRILIV NA HORMONI V MOZUKA!!!ne se zablujdavaite izli6no!
Браво мацка \:D/

koalka
08-07-2006, 16:34
Да,понякога любовта боли,но и с нея идват и най-прекрасните ти моменти.Не мисля,че повечето хора съжаляват,че при тях е дошла любовта.Да,влюбвала съм се в само един човек,когото винаги ще обичам.Той е най-важен за мен на този свят.Ето това е за мен любовта.Доста трудно може някой да определи какво точно представлява тя,но ти искаш да дадеш на дадения човек,който обичаш абсолютно всичко,готов си да умреш за него,способен си на всичко.Ето това е истинската любов..

NAT LA GITANE
08-07-2006, 16:37
za kvo sebeotdavame govorim tuka?????v toq egoisti4en jivot ve4e i s tva licemerie?????zaslujava li si da se pravi6 si4ko za nqkoi i da mu se otdade6???? ne mislq.....

did1ls
08-07-2006, 18:17
Kakwo mislite za liubovTa??Nqkoga vliubvali li ste se??I vaob6te sa6testvuva li liubov?
Любовта е много красиво,изпълнено с емоции чуство :)
Аз съм се влюбвала и мога да ти кажа,че тя съществува :-D

CVETELLINA
08-07-2006, 18:34
Любовта съществува,това е факт,иначе нямаше да има хиляди теми с заглавия "умирам", "не мога без него/нея" и т.н....
Влюбвала съм се един единсвен път в живота си,и никога няма да изпитам същото,което изпитвах с това момче,той беше първата ми любов,беше първият човек,който докосна сърцето ми и ще бъде и единсвения...защото който обича истински и е дава душата,сърцето и живота си на друг човек,никога не го забравя (поне аз съм така..),но с времето спомените избледняват,но никога не се забравят....
а любовта е една магия...но с две лица,когато е влюбен човек,вижда само хубавите неща,вярва в чудеса,вярва в някого,в нещо...но когато изгубиш любовта,болката е неизбежна,спомените парят като въглени душата ти...но както се казва "Само времето е способно да разбере,колко велика е любовта.."

Tempestjuji
08-07-2006, 20:17
Vliubvam se rqdko, no kogato se vliubq krai.. rqdko kazvam dumite OBI4AM I MRAZQ< no kogato gi kaja naistina gi chuvstvam...
chak sega razbiram razlikata mejdu liubov i uvlechenie i mnogo blagodarq n achoveka, koito mi pokaza tazi razlika 8-[ O:)

freaky_FK
08-07-2006, 20:37
lubovta e kato jivota-ima ot vsichko po malko ili po mnogo

Lost_Kiss
08-07-2006, 21:03
lubotva su6testvuva, naistina su6testvuva, no spodelenata lubov e iluzia, su6testvuva samo nespodelenata !!! :cry:

az sam na absoliutno sa6toto mnenie !! :smt012

freerun_girl
08-07-2006, 22:00
lubotva su6testvuva, naistina su6testvuva, no spodelenata lubov e iluzia, su6testvuva samo nespodelenata !!! :cry:

az sam na absoliutno sa6toto mnenie !! :smt012

ne sym syglasna...liubovta syshtestvuva - da,no spodelena tq ne se prevryshta v iliuziq,prosto s vremeto svikvash s neq i imash chuvstvoto che veche q nqma, no kogato si vliuben i sam/a tq stava oshte po-silna i togava boli...no ne e jestoka a prosto te "predpazva" ot nebodhodqshtiq chovek,makar i ne vinagi

silv
08-07-2006, 22:05
Za men lubovta se sastoi ot 2 4asti..V neq adski vajno e priqtelstvoto i doverieto mevdu dvamata vav vrazkata...Estestveno bez privli4ane ne moje....AKo 4ovek nameri i 2-te ne6ta do golqma stepen v samo edna li4nosst,to toj misli 4e evluben..Az vqrvam v lubovta.no spored men istinskata lubov e v glavata ni itq ni kara da letim...No spored men sa6testvuva,oba4e adski trugno se otkriva... :smt009

Lost_Kiss
08-07-2006, 22:51
Silv az q namerih no tq prosto mnogo me narani i za towa sega iskam da se ottarva ot neq ..No ne moga , ne moga da spra tazi obi4 i ne moga da spra i bolkata moje ve4e da e po malka ot predi no pak q ima !!! Tei 4e liubovta e spr Gadna i spodelena liubov NQMA koto i da me obejdavate [-X

Angel_Girl
08-07-2006, 22:54
Lubov ima da i az v momenta izjivqvam moqta parva i edinstvena istinska lubov i se nadqvam Gospod da ne mi q otneme. Kakvo e lubovta li?Emi lubovta ima mn lica v zavisimos ot mn ne6ta. Tq moje da bade spodelena ili nespodelena, da te kara da bade6 6tastliv ili ne6tasten. Za vseki 4ovek lubovta e razli4na. Specialno za men e karsiva i spodelena, za6toto imam do sebe si ne 4ovek a istisnki angel s koito iskam da spodelq jivota si!!! :D

alkobalko
08-08-2006, 06:23
И аз вярвам, че има любов. Влюбена съм и съм много щастлива. За мен това е най-невероятното чувство, което свързва две души.

BeBencEto
08-08-2006, 07:23
Pomnq kogato imahme tema"magiqta nare4ena liubov"(po angelinka 4e napisah 4 lista s tuk tame spomenavane na geroite) sa nqma da se vpuskam mnogo mnogo no samo shte kaja che ima liubov..tq sushtestvuva i che vseki koito q e sreshtnat e shtastlivec....a Kakvo e liubovta...ova e nai-silnoto i nai-krasivoto chuvstvo koeto promenq i usmislq jivota na vseki :-)

CVETELLINA
08-08-2006, 11:05
lubotva su6testvuva, naistina su6testvuva, no spodelenata lubov e iluzia, su6testvuva samo nespodelenata !!! :cry:пълни глупости,тва,че ти не си имала късмета да срещнеш истинската любов,не значи,че тя не съществува,и то споделена!!! :wink:

IKisseDAGirL
08-08-2006, 11:13
да съм се влюбвала - може би, но да изпитвам любов в истинския смисъл на думата, да обичам някого - едва ли [-( за мен това са 2 различни неща
за сега като че ли е и по-добре да не ми се случва, защото нямам нужда от излишни затормозявания.. когато му дойде времето, тогава
не казвам, че няма любов, сигурно има, но на мен поне за момента не ми трябва :wink: не изпитвам нужда от нея

luda`flirtajika
08-08-2006, 16:43
lubov ima,no trudno se namira-i ne ne sum se vlubvala

лудо влюбена:))))
08-08-2006, 17:54
определено вярвам в любовта и със сигурност знам,че съществува,защото съм я изпитвала и я изпитвам!несравнимо е..при наличието на любов всички останали човешки чувства губят смисъла си..любовта е доверие,компромиси,желание ,привързаност,трепет,страс ,нежност,силааа!най-хубавото на този сив проклет свят е споделената любов.да обичаш и да те обичат-нима има нещо по-прекрасно?любовта осмисля живота ти по невероятен начин!тя е причината да ставаш с усмивка сутрин и да се бориш с всичко и всички!в името на любовта си съм готова целия свят да преобърна!и нищо няма да ме спре да го направя..хиляди пъти..и пак..и пак ....и паккк...!!!да правиш другия щастлив те радва много!да го гледаш как се усмихва,как се буди сутрин и сънливо потърква очи,за да се разсъни..ето това е истинското ЩАСТИЕ!няма нищо,нищо,нищо по-хубаво !!и погледа на влюбените..ех!той далеч не е като другите погледи..той казва всичко,което си заслужава да знае човек!той ти разказва цялата тайна на човешкото съществуване...тези две очи издават целия смисъл на нещата!обичайте и бъдете обичани!това е моето пожелание за всички вас,независимо от възраст,пол,етнос или каквото и да е!нека всички да се обичаме безкрайно!да се доверяваме безрезервно,да падаме,да ставаме,да прощаваме и да се подкрепяме и винаги да пазим любимият човек в сърцето си!защото само той е този,който може да ни стопли и ние го знаем много добре!и любовта побеждава вечният студддд.......... :smt008

Lost_Kiss
08-08-2006, 20:35
Mnogo krasiw otgovor :)

Death In Solitude
08-08-2006, 21:14
Любовта е болка...

midian
08-08-2006, 21:47
Любовта е нещо много гадно...

midian
08-08-2006, 21:47
Любовта е болка...Именно.

08-08-2006, 21:57
love sux !!! ](*,)

adDicTeD`tO`yOu
08-08-2006, 22:26
Тя е и болка,когато е несподелена и щастие,когато е споделена...и съществува...квото и да говорят някои хора,които не искат да повярват в нея!

08-09-2006, 00:33
kakvo e lubovta li ? - tupa kuchka !

ANGEL4E
08-09-2006, 09:25
lubovta naistina sa6testvuva i vseki q namira kogato mu doide vremeto taka 4e ne se samnqvai v neq