PDA

View Full Version : ходили ли сте в чужбина?



sun4e
08-07-2006, 10:31
къде ако сте ходили и какви са ви впечетленията от там?

ПП.ако има такава тема се извинявам :arrow: трийте я...

RedChil
08-07-2006, 10:33
Ходил съм у Испания,южната част,по-точно Малага.Убаво е,през ден има фиеста,купонче става.Ама повечето испанци са кофти хора.

moonbeam
08-07-2006, 10:46
hodila sam 3 pati v Turciq,purviq put v Ku6adasi,vtoriq na nqkuv turski o-v v Egeysko more i posledniq put v Istanbul (sled mesec pak 6te sam tam :lol: ) i stra6no mnogo mi haresa,horata sa mn lubezni,ako ne broim, 4e nqkoi mom4eta bqha kato lepki :lol:

Dr. Kazimbutt
08-07-2006, 10:49
Ходил съм във Финалндия и Франция. Впечатленията ми са много добри, особено от Финландия. Там е супер чисто; асфалтът на улиците бива сменян ежегодно, а не се слагат кръпки като в нашата "прекрасна" родина...
Финландците са много дисциплинирани и работливи хора, тоест нямат нищо общо с нас.

От Франция също съм останал с хубави впечатления, само че трябва да се отбележи, че Париж е доста по-мръсен град от Хелзинки (това не важи за предградията на първия). Столицата на Франция е един красив град, въпреки че не блести от чистота. Най-бързият превоз там е метрото, защото има много задръствания.
Французите са дружелюбни хора.

ckeuT4eTo_f
08-07-2006, 11:11
Hmm.. az sum hodila v Italiq dosta puti, v Turciq, Gurciq, Shveicariq v Izrael i v Egipet sum bila. taka nai-hubavi vpe4atleniq imam ot Italiq, Shveicariq i Israel. V Egipet e golqma ciganiq i ludnica samo ti butat nqkvi ne6ta da kupuva6 ujas. Ina4e v Turciq ne e mnogo lo6o..

piska_
08-07-2006, 11:40
Аз не съм ходила :-k

Mystery
08-07-2006, 14:16
Ходила съм неведнъж в Франция, Италия, Турция, Гърция, Монако, Македония. В Македония си е същото като тука общо взето. Само езика ни се сазличава минимално. От останалите държави съм останала само с добри впечатления, но най-много ми хареса Монако и Франция.

SeXyTo_f
08-07-2006, 14:18
преди 2 години бях в Франция...в Париж...беше много хубаво...бях в Дисни ленд...на много хубави места...и съм много впечетлена и бих отишла да живея там, но въпреки всичко, си предпочитам БГ!!! 8-[ 8-[ 8-[ 8-[

teenage_drama_queen
08-07-2006, 15:25
emi hodila sam v Geramaniq,Avstriq,Turciq,Graciq i sasedkata Sarbiq ama am mn ne mi haresa be6e golqma marliotiq ina4e v DE be6e nai gotino 6toto be6e mn krasivo .. a i v Ku6adasi be6e dobre :wink:

Novkov
08-07-2006, 15:27
Франция, Белгия и Испания. От Испания имам най-малко впечатления, защото бях само за няколко дена. Иначе Франция и Белгия долу горе едно и също :) Има много веселба и е много по-уютно отколкото у нащо село :lol:

fuck_you_baby
08-07-2006, 15:46
az ne sam hodila nikoga :( no mnogo iskam da otida.tova lqto nemojah,no se nadqvam drugoto lqto da otida :wink:

st1ki
08-07-2006, 16:03
ходил съм в хърватия в загреб
ами като култура са къде къде пред нас.. естествено че там е по хубаво от тука...
и гидката беше мн яка :))) :smt007

BeBcHeTo
08-07-2006, 16:09
Az ne sam hodila :( i mn mi se iska da otida....

TSecret
08-07-2006, 16:14
Az sam hodila v Chehiq,Syrbiq,Ungariq,Sloveniq,Gyrciq i niakolko pati v ispaniq! ot ispaniq sam mnogo dovolna i moga da kaja 4e mi e lubimata strana i niakoi den 6te napravq vs vazmojno da jiveq tam!V chehiq e krasivo no "studeno",v Gyrciq-ni6to osobeno i horata ne mi haresvat osobeno!Syrbiq sa6tiq bokluk kat balgariq samo det ima pove4e mafioti!sloveniq i ungariq i tam ni6to interesno...ungarskiq ezik e mnogo strannen...

ycMuBkaTa
08-07-2006, 17:01
Била съм в Германия, Австрия и Унгария.
Германия - много ми хареса, там планирам да уча и живея. Хората са много любезни и изобщо мита за немската сдържаност и студенина се разби на пух и прах за мен. Има страхотни забележителности и музеи. Като цяло ми харесва атмосферата - спокойно, уредено и подредено.
Австрия - хубава страна, хората също са много дружелюбни.
Унгария - малко е изтъркана в смисъл имат страхотни паметници на културата, но сякаш не се грижат за тях. За хората не мога да дам оценка, тъй като не съм общувала, но като цяло не е мноооого по-различно от България като атмосфера. Унгарският на мен ми харесва - мелодичен е ( не забравяйте, че за мен и немският си е супер език, тъй че не се учудвайте)

CVETELLINA
08-07-2006, 17:25
ходила съм на екскурзия в Испания,бях в Мадрид,прекрасно беше,само хубави впечатления имам,бях два месеца там :wink: а тази година май ще ходим и във Франция,най-после с даскалото (а дано ни огрее) :-D

techCandy
08-08-2006, 00:33
Холандия и Израел, основно :roll: Ако се оптам да бъда максимално
обективна към Холнадия, да, за екскурзия е екстра, особено Амстердам и Хага, имат хубави музеи и....има какво да се види. Обаче....ако трябва да изкавам лична позиция, я бегай от тука! Много е Гадно, DE е същата история. Дълга и широка за обяснение, но факт. В Израел е страхотно, само това мога да кажа. През DE съм минавала само, и малко позяпах....както и Сърбия и Хърватска, само минавах....същата работа като нас....Аааа и Австрия, същото като DE :roll:

vesitu
08-08-2006, 09:41
Аз съм била в Гърция и Италия....и двете държави ми харесаха адски много...но разбира се Италия и Рим не мисля, че могат да се сравняват с която и да е друга държава или град....немога да опиша с думи за каква красота става въпрос, въпреки, че Италия не е за всеки - ако си тръгнал да гледаш културни и исторически забележителности си е Рай, но ако си тръгнал да търсиш кръчми и дискотеки, или както една от екскурзията- хранителни магазини, ще останеш разочарован!...от друга страна Гърция е много приятно място за живеене...спокойно, красиво, няма ги тези чудеса на комунизма - 15 етажни блокове.....Абе хубаво си е у чужбина! :wink:

midnight...
08-08-2006, 10:22
balgariq
не се излагай
аз съм ходила в Германия, Италия и Англия
от Германия имам горе-долу добри впечатления но не бих отшла пак някак си не ми допадна :|
в Италия хората са ужасно студени, но пък има какво да се разглежда, някой ден ако мога пак ще ида там
за Англия мога да кажа само - супер!

alkobalko
08-08-2006, 10:31
Да, ходила съм. Бях във Франция, Германия, Русия, Англия, Гърция, Турция, Чили, Алжир и ЮАР. На всякъде ми хареса страшно много. Особено във Франция, Германия и Гърция. Алжир и ЮАР- там беше адски топло и това малко ми пречеше. В Англия- абе Англия си е Англия, каквото и да си говорим. Много бих искала да отида до САЩ и Испания, ама има време за всичко на този свят. :)

ProstoAz
08-08-2006, 10:58
Само в Турция съм била на море 3-4 пъти. Става.
Другата година тате иска да ме прати за 1-2 седмици в Ирландия, че много хубаво било... :roll:

teenkopele
08-08-2006, 11:07
Ходил съм само в Англия и никак не ми хареса. :?

francheska_baby
08-08-2006, 11:10
Аз съм ходила на почивка за две седмици в Турция(Кушадасъ) и много ми хареса.

Ice_Queen
08-08-2006, 11:11
Турция, Англия и Македония. Много искам да се върна в Англия :(

navits
08-08-2006, 11:17
не съм ходил в чужбина :roll:
но никога не е късно :wink:

midian
08-09-2006, 00:07
Ходила съм в Мексико-беше хубаво и горещо.
Била съм и в Турция-и там беше хубаво и горещо.
Искам в Англия!

Angel_Girl
08-09-2006, 01:15
не съм ходил в чужбина :roll:
но никога не е късно :wink: