PDA

View Full Version : za6to mom4etata ne me haresvat :(



08-07-2006, 10:57
momi4e sam na 12 ,ne smqtam 4e sam grozna,haraktera mi ne e lo6(ne siakm da se fukam ama mai ne6to takova se polu4ava),a mom4etata ne me haresvat.za6to???? :smt010

niGGa
08-07-2006, 10:59
Щото на 12 не знаят какво е гадже.

[B]a[N]D[i]T[k]a
08-07-2006, 11:04
mili4ka ne 4e neshto no na tvoite godini si igraeh s kukli.... :oops: rano e da te haresvat malka si ...

08-07-2006, 11:11
aha ok.mersi se pak :) prava si [B]a[N]D[i]T[k]a,no ne si igraq s kukli...

Jamalska
08-07-2006, 12:21
А трябва.Играй си докато можеш че после е тъпня...искам пак да мога да си играя пред блока:(

impress
08-07-2006, 13:45
Прави са всички, защото времето отминава много бързо.. порасва се.
Пък и в твоята компания трябва да има и момчета все пак... да се задявате там т.н. :)

А и да си малка нищо не пречи да направиш нещо повечко за себе си. Огледай наоколо си, как се обличат тези, които си имат половинка? Малко грим, т.н., и един съвет: момчета колкото тебе забрави изобщо да се занимават :) ние сме племе, което се развиваме по-бавно и като по-малки всичко за нас е игра на топки, компютърни игри, ... На 12 си, търси си някъде 14-15.

In4iTu_
08-07-2006, 15:27
Не искам да обиждам момчетата (без тях сме за никъде :mrgreen: ), но съм чувала, че мъжкият пол се развива с 2 години по-бавно от женския :lol:
Следователно 12годишните момченца са с акъл на 10годишни => още играят на колички...Съгласна съм с impress..търси си някой по-голям :wink:

П.С: Това изречение : "хубава съм и характера ми е супер, но не ме харесват" е прекалено банално...

BeBcHeTo
08-07-2006, 15:54
podkrepqm niGGa

08-07-2006, 16:38
мъничка си още
аз съм на 14 и вече започват да се заглеждат момчетата по мен
спокойно
и твойто време ще дойде

08-07-2006, 16:49
А и да си малка нищо не пречи да направиш нещо повечко за себе си. Огледай наоколо си, как се обличат тези, които си имат половинка? Малко грим, т.н., и един съвет: момчета колкото тебе забрави изобщо да се занимават :) ние сме племе, което се развиваме по-бавно и като по-малки всичко за нас е игра на топки, компютърни игри, ... На 12 си, търси си някъде 14-15.

Mмм.. Не съм много съгласна. Донякъде е правилно, ние наистина сме по-бързо развиващи се от момчеатата, но пък е мисля, че трябва да си слагаш грим , да си промениш стила на обличане и така нататък. Аз също съм на 12 и имам гадже, на 14. Заедно сме от една година. Аз не съм се променяла заради него, нито той заради мен. То си зависи от човека. Аз лично ( може да прозвучи малко странно, че го казвам, но е така) смятам, че повечео момчета( а и някои момичета) да големи сополанковци. Изглеждат ми малки. Не знам що е така, може би шот сестра ми е доста по-голяма от мен иса ни възпитали еднакво в смисъл.. Имаме разлика 5 години, но си говорим за едни и същи неша и т. н. т. Та .. отплеснах се!

Не се променяй! най добре остави момчетата. не мисли за тях. Аз в началото дори не подозирах, че Теди ( гаджето ми) ме харесва, защото аз не го харесвах. Не мислех за момчеата и нещата се получиха. Така че моят съвет е;

Бъди себе си , не се променяй и засега не мисли за момчеатата. :D

KaRameL_f
08-07-2006, 18:42
Ima si vreme za si4ko az sa6to na tvoqta vazrast ne sam bila koi znae kolko o4arovatelna i sam nqmala gadjeta ama sled tova se navaksva.

i'm so excited!
08-07-2006, 18:54
защото ти е още малко рано за тия неща според мене, знам че е много тъпо да ти кажат такова нещо, спомням си, че и на мене на 12 малко ми беше кофти че си нямам гадже :-D и всички като ми казваха 'рано ти е, рано ти е' още повече се сдухвах;]
но наистина е така, просто почакай още малко да те обземе суетата :-D
всичко със времето си, и не се отчайвай, ще видиш, че в един момент всичко много ще се промени и ще дойдат гаджетата (и проблемите покрай тях :-D )

648541
08-07-2006, 19:47
4akai we na 15 godini si v 6 klas we kvo sex li iska6 da pravi6 ](*,) ](*,) :-k :-k i az na 14 15 o6te si igraeh s kukli kvo e tva ne6to weeee kude vi otiva detstvoto ](*,) ](*,) ](*,)

08-07-2006, 19:57
mn vi blagodarq/mejdu drugoto nikoi ne govori ze sex

reason
08-07-2006, 20:02
4akai we na 15 godini si v 6 klas we kvo sex li iska6 da pravi6 ](*,) ](*,) :-k :-k i az na 14 15 o6te si igraeh s kukli kvo e tva ne6to weeee kude vi otiva detstvoto ](*,) ](*,) ](*,)
На 15 години си в 9-ти клас и плюс това не е казала,че иска да прави секс!А иначе момчетата могат и да харесват и на 12,но не е като при момичетата-така че изчакай.Като поотрастнат малко или наистина си търси по-голям.

648541
08-07-2006, 20:06
4akai we na 15 godini si v 6 klas we kvo sex li iska6 da pravi6 ](*,) ](*,) :-k :-k i az na 14 15 o6te si igraeh s kukli kvo e tva ne6to weeee kude vi otiva detstvoto ](*,) ](*,) ](*,)
На 15 години си в 9-ти клас и плюс това не е казала,че иска да прави секс!А иначе момчетата могат и да харесват и на 12,но не е като при момичетата-така че изчакай.Като поотрастнат малко или наистина си търси по-голям.

mmmm tq ne e kazal 4e e na 15 a na 12...a i da ne e kazala 4e iska da pravi sex ama to s ednoto idva i drugoto :)

i'm so excited!
08-07-2006, 21:01
4akai we na 15 godini si v 6 klas we kvo sex li iska6 da pravi6 ](*,) ](*,) :-k :-k i az na 14 15 o6te si igraeh s kukli kvo e tva ne6to weeee kude vi otiva detstvoto ](*,) ](*,) ](*,)
На 15 години си в 9-ти клас и плюс това не е казала,че иска да прави секс!А иначе момчетата могат и да харесват и на 12,но не е като при момичетата-така че изчакай.Като поотрастнат малко или наистина си търси по-голям.

mmmm tq ne e kazal 4e e na 15 a na 12...a i da ne e kazala 4e iska da pravi sex ama to s ednoto idva i drugoto :)

това че при теб например не може да просъществува нормална връзка без ебане не значи че при всички хора е така.
вярно, че момичето е още малко за сериозно обвързване, но все пак.

648541
08-07-2006, 22:39
4akai we na 15 godini si v 6 klas we kvo sex li iska6 da pravi6 ](*,) ](*,) :-k :-k i az na 14 15 o6te si igraeh s kukli kvo e tva ne6to weeee kude vi otiva detstvoto ](*,) ](*,) ](*,)
На 15 години си в 9-ти клас и плюс това не е казала,че иска да прави секс!А иначе момчетата могат и да харесват и на 12,но не е като при момичетата-така че изчакай.Като поотрастнат малко или наистина си търси по-голям.

mmmm tq ne e kazal 4e e na 15 a na 12...a i da ne e kazala 4e iska da pravi sex ama to s ednoto idva i drugoto :)

това че при теб например не може да просъществува нормална връзка без ебане не значи че при всички хора е така.
вярно, че момичето е още малко за сериозно обвързване, но все пак.

e dobre de ne mi se karai :lol: ama nali se se6ta6 4e mom4enacata samo za tva mislqt i rano ili kusno 6te si poiska ](*,)

i'm so excited!
08-07-2006, 22:50
а тя трябва да е малоумна, че да му пусне

impress
08-07-2006, 23:40
А и да си малка нищо не пречи да направиш нещо повечко за себе си. Огледай наоколо си, как се обличат тези, които си имат половинка? Малко грим, т.н., и един съвет: момчета колкото тебе забрави изобщо да се занимават :) ние сме племе, което се развиваме по-бавно и като по-малки всичко за нас е игра на топки, компютърни игри, ... На 12 си, търси си някъде 14-15.

Mмм.. Не съм много съгласна. Донякъде е правилно, ние наистина сме по-бързо развиващи се от момчеатата, но пък е мисля, че трябва да си слагаш грим , да си промениш стила на обличане и така нататък. Аз също съм на 12 и имам гадже, на 14. Заедно сме от една година. Аз не съм се променяла заради него, нито той заради мен. То си зависи от човека. Аз лично ( може да прозвучи малко странно, че го казвам, но е така) смятам, че повечео момчета( а и някои момичета) да големи сополанковци. Изглеждат ми малки. Не знам що е така, може би шот сестра ми е доста по-голяма от мен иса ни възпитали еднакво в смисъл.. Имаме разлика 5 години, но си говорим за едни и същи неша и т. н. т. Та .. отплеснах се!

Не се променяй! най добре остави момчетата. не мисли за тях. Аз в началото дори не подозирах, че Теди ( гаджето ми) ме харесва, защото аз не го харесвах. Не мислех за момчеата и нещата се получиха. Така че моят съвет е;

Бъди себе си , не се променяй и засега не мисли за момчеатата. :D

Просто предложих съвет за промяна, която хем на момичето ще й хареса, хем ще има и повече самочувствие. Айде от моята гледна точка, аз се обличах супер смотано до 8-ми клас. После малко по малко почнах да се оправям но то не става от днес за утре, всички други около мене си бяха фешън и т.н. Сега съм с по-добро самочувствие и така. По дрехите посрещат...

И темата е, защо не я харесват момчетата. Ами нали съм момче и знам какво харесваме повечето. Една бивша приятелка не се обличаше хич добре, за гримиране и за поддържане на косата пък да не говорим, но все пак си ходихме; човек съм, който цени характера. Но не бих казал, че ми беше толкова приятно винаги да я виждам не толкова поддържана, все едно излиза да играе пред блока ....

[B]a[N]D[i]T[k]a
08-08-2006, 00:05
aha ok.mersi se pak :) prava si [B]a[N]D[i]T[k]a,no ne si igraq s kukli...

emi normalno e... imam 4uvstvoto 4e ako bqh ostanala tam kudeto jiveeh po rano sega sushto shtqh da si igraq s kukli i izobshto nqmashe da pisha v tozi forum ili da se zanimavam s gajeta.... kamo li da piq po 4ashka na nqkoi praznik ... men ako me pitash radvai se dokato si muni4ka izjivei si detstvoto to ne e mnogo,kratko e posle cql jivot shte si golqma i mom4etata shte te haresvat ima vreme...ne burzai

[B]a[N]D[i]T[k]a
08-08-2006, 00:06
P.S. mai temata ne e za tuk ... :?

Elektra_x
08-08-2006, 19:38
momi4e sam na 12 ,ne smqtam 4e sam grozna,haraktera mi ne e lo6(ne siakm da se fukam ama mai ne6to takova se polu4ava),a mom4etata ne me haresvat.za6to???? :smt010
Боже...абе деца вии се побъркахте.Аз на 12 години само съм си играла с момчетата...за кви гаджета говориш.В главата на момчетата на 12 е само футбола,топчета и други там глупости.Ако искаш гадже хвани си някой батко(под батко имам в предвид 13-14)той поне ще знай кво е туй гадже(абе и за там имам съмнения ама пробвай)

Elektra_x
08-08-2006, 19:41
a[N]D[i]T[k]a]P.S. mai temata ne e za tuk ... :?
Наистина темата не е за тук,ама на 12 е все пак...кво да праиш

SmurkamDoZori
08-16-2006, 02:02
ми може да си дебела или грозна ..