PDA

View Full Version : mn interesno



08-07-2006, 13:04
Mnogo sa mi interesni nqkoi momicheta, koito pitat kakvi gardi haresvate malki i stegnati ili golemi i uvisnali....Chakaite malko ne e kazano, che kato sa golemi trqbva da sa otpusnati i uvisnali, ima razlika ot golemi do golemi...imam edna priqtelka koqto ima zavidno hubav biust...gurdite sa i golemshki i mnogo stegnati, a imam edna chiito gardi ne sa koi znae kolko golemi i sa nekvi meki i bez sutien visat...Ta misalta mi eNE che az imam mn golemi gardi, no da kaja na momichetata s po-malki gardi koito qvno se uspokoqvat ot fakta che kato sa golemi i uvisnali na nqkoi, a tehnite malki i stegnati, da zapochnat da se haresvat takiva kakvito sa, a ne da tursqt nedostatucite na tezi koito imat po-golemi gurdi[/u]

08-07-2006, 13:07
А ти кво са? Решила си да се похвалиш че са ти големи циците ли що ли?!?! Нещо не виждам смисъл в написаното от теб! ](*,)

`Death`Whore`
08-07-2006, 13:07
Наистина големите гърди много рядко са стегнати. Никой не е казал, че винаги големите гърди са разпльокани.

мачето
08-07-2006, 13:10
Mnogo sa mi interesni nqkoi momicheta, koito pitat kakvi gardi haresvate malki i stegnati ili golemi i uvisnali....Chakaite malko ne e kazano, che kato sa golemi trqbva da sa otpusnati i uvisnali, ima razlika ot golemi do golemi...imam edna priqtelka koqto ima zavidno hubav biust...gurdite sa i golemshki i mnogo stegnati, a imam edna chiito gardi ne sa koi znae kolko golemi i sa nekvi meki i bez sutien visat...Ta misalta mi e ne che az imam mn golemi gardi, no da kaja na momichetata s po-malki gardi koito qvno se uspokoqvat ot fakta che kato sa golemi i uvisnali na nqkoi, a tehnite malki i stegnati, da zapochnat da se haresvat takiva kakvito sa, a ne da tursqt nedostatucite na tezi koito imat po-golemi gurdi


много обичам големи стегнати цици казвай къде се разбираме да те еба :D

Paduan`
08-07-2006, 13:17
`Death`Whore`
mecheto ne se li kazva bamZe ?
pomnq che kato maluk imah takuv komisk i beshe mnogo interesen
bi se sreshtu nqkakuv cheren ricar :P

`Death`Whore`
08-07-2006, 13:19
Помня корицата. И беше написано със "С". Ех, как не взех комиксите от баба...:(

08-07-2006, 13:43
Mnogo sa mi interesni nqkoi momicheta, koito pitat kakvi gardi haresvate malki i stegnati ili golemi i uvisnali....Chakaite malko ne e kazano, che kato sa golemi trqbva da sa otpusnati i uvisnali, ima razlika ot golemi do golemi...imam edna priqtelka koqto ima zavidno hubav biust...gurdite sa i golemshki i mnogo stegnati, a imam edna chiito gardi ne sa koi znae kolko golemi i sa nekvi meki i bez sutien visat...Ta misalta mi e ne che az imam mn golemi gardi, no da kaja na momichetata s po-malki gardi koito qvno se uspokoqvat ot fakta che kato sa golemi i uvisnali na nqkoi, a tehnite malki i stegnati, da zapochnat da se haresvat takiva kakvito sa, a ne da tursqt nedostatucite na tezi koito imat po-golemi gurdi


много обичам големи стегнати цици казвай къде се разбираме да те еба :D



Ti chetesh li kvo sum napisala be smotan!!!

Kotetoto
08-07-2006, 14:20
gardite imat nai-malko zna4enie za men.......

мачето
08-07-2006, 14:28
Mnogo sa mi interesni nqkoi momicheta, koito pitat kakvi gardi haresvate malki i stegnati ili golemi i uvisnali....Chakaite malko ne e kazano, che kato sa golemi trqbva da sa otpusnati i uvisnali, ima razlika ot golemi do golemi...imam edna priqtelka koqto ima zavidno hubav biust...gurdite sa i golemshki i mnogo stegnati, a imam edna chiito gardi ne sa koi znae kolko golemi i sa nekvi meki i bez sutien visat...Ta misalta mi e ne che az imam mn golemi gardi, no da kaja na momichetata s po-malki gardi koito qvno se uspokoqvat ot fakta che kato sa golemi i uvisnali na nqkoi, a tehnite malki i stegnati, da zapochnat da se haresvat takiva kakvito sa, a ne da tursqt nedostatucite na tezi koito imat po-golemi gurdi


много обичам големи стегнати цици казвай къде се разбираме да те еба :D



Ti chetesh li kvo sum napisala be smotan!!!


ти обиждаш ли ме нещо

мачето
08-07-2006, 14:29
Mnogo sa mi interesni nqkoi momicheta, koito pitat kakvi gardi haresvate malki i stegnati ili golemi i uvisnali....Chakaite malko ne e kazano, che kato sa golemi trqbva da sa otpusnati i uvisnali, ima razlika ot golemi do golemi...imam edna priqtelka koqto ima zavidno hubav biust...gurdite sa i golemshki i mnogo stegnati, a imam edna chiito gardi ne sa koi znae kolko golemi i sa nekvi meki i bez sutien visat...Ta misalta mi e ne che az imam mn golemi gardi, no da kaja na momichetata s po-malki gardi koito qvno se uspokoqvat ot fakta che kato sa golemi i uvisnali na nqkoi, a tehnite malki i stegnati, da zapochnat da se haresvat takiva kakvito sa, a ne da tursqt nedostatucite na tezi koito imat po-golemi gurdi


много обичам големи стегнати цици казвай къде се разбираме да те еба :D



Ti chetesh li kvo sum napisala be smotan!!!

впрочем аз немога да чета

Ivan4o
08-07-2006, 15:22
vajnoto e da razberem 4e tq e s golemi stegnati prekrasni za 4udo i prikaz gurdi =D> s4itaite temata za iz4erpana. vsi4ki ostanali ne se 4ustvaite nedostoini poradi nqkakfa pri4ina...[-X

08-07-2006, 15:37
offffffffffff mnogo ste tupi be chetete li ne vijdate li kvo sum napisala ebahti maloumnicite..........napisala che i moite gardi ne sa mn golemi.......maleeeeeeee ma ste zleeeeeeeee :evil: :evil: :evil:

08-07-2006, 15:38
offffffffffff mnogo ste tupi be chetete li ne vijdate li kvo sum napisala ebahti maloumnicite..........napisala che i moite gardi ne sa mn golemi.......maleeeeeeee ma ste zleeeeeeeee :evil: :evil: :evil:

Tempestjuji
08-07-2006, 15:44
temata e bezsmislena..v prirodata vsichko e vuzmojno..vkliuchitelno i malki i provisnali i golemi i stegnati..egatiii..za kvo e vsichko tva..samo za da se napsuvate edno hubavo za nekvi bezsmisleni ne6ta :? :|

no0k1e
08-07-2006, 16:07
dosta maloumna tema..kvo ni interesuvat tvoite gurdi ahah , ili se hvalish :lol:

naia
08-07-2006, 16:10
все си е тая нали са цици

08-07-2006, 16:12
dosta maloumna tema..kvo ni interesuvat tvoite gurdi ahah , ili se hvalish :lol:

qvno nikoi ne moje da chete v toq forum i pishe bez da e prochel napisanoto

malko mace
10-25-2006, 16:25
Ebaaahmu tapata tema!I stiga obijda,iasno?!Praknala sa niakade si ot gaza na baba si i sea se pray na mnoo otvorena!Da ti kaja chestno,vsichki v tozi forum sa 1000000000000000000000000000000000000000000000000 pati po-inteligentni ot teb-a,i kakvo ochakvach da pichem v tazi tema-v krayna smetka ne si otpravila konkreten vapros! :smt013 :smt011 :smt019 :smt017 :smt018

KiLLeR_InSTiNkT
10-26-2006, 14:36
Абре, ако някой не ме хареса няма да е заради малките ми цици...
По темата - на мен не ми пречи това, всъщност ми е все едно, според мен моите са среден размер и така... :twisted:

HanoMnaH
10-26-2006, 15:33
Попринцип големи и стегнати е най-добре...ама там и силикона може да повлияе....средно статистически гърди от рода 90-100см с нормален ...не много малък гръб са супер поне за мен...

Drunk In My Desire
10-26-2006, 21:20
Айде честито на печелившите. (: