PDA

View Full Version : Mrazia go!Prosto go mrazia!



milena_
08-07-2006, 14:18
Moje temata da e super banalna,no az iskam da izleia chusvata si.Ot tolkova otdavna ne sme zaedno,az sam s drug - toi e s druga,no prodaljava da me tormozi.Znae,che oshte imam chustva kam nego i,che vsichko svarzano s nego me naraniava.No vapreki tova ne spira - prodaljava da me drazni da mi se meshi v neshtata i da me nervira.Ne izdarjam veche shte se pobarkam !!!! Prosto iskam da imam spokoistvie..........HELP

mil4eto_
08-07-2006, 14:21
Какво точно прави?Ако се интересува от теб,постоянно ти звъни и т.н. сигурно още има чувства към теб

milena_
08-07-2006, 14:23
Ne...Ne tochno taka prosto postoiano mi se barka v neshtata,drazni me.Zakacha se s priqteliat mi i priatelkite mi i govori navsiakade razni gluposti za men!a neznam zashto go pravi....az prosto sam sprqva vsqkakvi otnoshenia s nego i izobshto ne se zanimavam...ama veche nemoga

koalka
08-07-2006, 14:24
За какво си с друг,при положение,че имаш чувства към бившия?По този начин ти много или малко го лъжеш.Говори снего исе изяснете и му кажи да престане да те тормози,защата товя вно ти е неприятно.

reason
08-07-2006, 14:28
За какво си с друг,при положение,че имаш чувства към бившия?По този начин ти много или малко го лъжеш.Говори снего исе изяснете и му кажи да престане да те тормози,защата товя вно ти е неприятно.
Съгласна съм.Пък ако продължава,хората са казали-най-добрия шамар е безразличието.

mil4eto_
08-07-2006, 14:41
Абе според мен има вероятност той още да не те е забравил и сега като си с друг да се ядосва и за това да се дължи така :roll:

IKisseDAGirL
08-07-2006, 14:54
mil4eto_ и аз така си мисля
ако му беше безразлична изобщо нямаше да му пука и щеше да се държи равнодушно, но явно има нещо вътре в него и той си търси къде и как да го изкара..

ShaDoW^ZonE
08-07-2006, 15:07
давай си вид, че не ти пука
в никакъв случай не показвай колко си наранена и ще видиш как с времето наистина няма да ти прави впечатление, а той ще спре да те дразни
и му докажи, че вече нямаш чувства към него, дори да не е така.

Master_88
08-07-2006, 15:18
Не му обръщай внимание

kAdrOkoSkA
08-07-2006, 15:29
EGOIST !

BeBcHeTo
08-07-2006, 15:35
Az sam suglasna s mnenieto na koalka

08-07-2006, 16:09
ne mu obrashtai vnimanie

LP_girl_14
08-07-2006, 16:59
Малко е объркано всичко-мразиш го и ходиш с друг,пък казваш че имаш чувства към него?! :-s Ако искаш да продължиш да си със сегашния приятел,говори със бившия и му обясни че вече за теб тй е минало,че е по-добре да забравите един за друг,да си живеете живота с хората,които сте избрали ,а не да гледате към миналото,да се обиждате и дразните!Може би ревнува,може би в него се е появило чувствотои за притежание,може би пък просто иска да те нарани...Ако искаш да си с бившия,остави сегашния,ако искаш сегашния,говори със бившия и му покажи че това,което прави е глупаво.Не му обръщай внимание,бъди безразлична към него и ще престане!

sorrrrran
08-07-2006, 17:30
tegli mu edna gooooooooooolqma maina

did1ls
08-07-2006, 17:39
Явно той не може да преодолей раздялата и сега страда като те вижда с друг-как се смейте,как се целувате........Явно това момче е свикнал да има всичко,но с теб не се получило така.Моя съвет е да пиеш една водка и да му теглиш една българска-това не :!: :!: :!:
Още повече ще го ядосаш.Поговори си с него на четири очи.

iiirish
08-08-2006, 07:27
За какво си с друг,при положение,че имаш чувства към бившия?По този начин ти много или малко го лъжеш.Говори снего исе изяснете и му кажи да престане да те тормози,защата товя вно ти е неприятно.
Съгласна съм.Пък ако продължава,хората са казали-най-добрия шамар е безразличието.

mravu4kata
08-08-2006, 08:49
А ти си една тъпа лигла,която не знае какво иска.

did1ls
08-08-2006, 13:33
А ти си една тъпа лигла,която не знае какво иска.
Може и по мило,нали?
Разбирам,че си нов ама по-спокойно.ОК?
Така печелиш само отрицателни точки [-X

Lorraine
08-08-2006, 13:36
Малко е объркано всичко-мразиш го и ходиш с друг,пък казваш че имаш чувства към него?! :-s Ако искаш да продължиш да си със сегашния приятел,говори със бившия и му обясни че вече за теб тй е минало,че е по-добре да забравите един за друг,да си живеете живота с хората,които сте избрали ,а не да гледате към миналото,да се обиждате и дразните!Може би ревнува,може би в него се е появило чувствотои за притежание,може би пък просто иска да те нарани...Ако искаш да си с бившия,остави сегашния,ако искаш сегашния,говори със бившия и му покажи че това,което прави е глупаво.Не му обръщай внимание,бъди безразлична към него и ще престане!

s tebe vinagi sym syglasna,mnogo to4ni mneniq dava6 mila :wink:

Axxxel
08-08-2006, 16:57
А защо според вас той се заяжда а?100 процента има нещо, което го яде и него, и адски се изнервя и си го връща като прави мръсно на теб...Хахахаха...смешник...да не ти пука кви ги дроби.Другото, което е...как може да имаш някакви чувства към такъв палячо.Един ИСТИНСКИ мъж не би се държал толкова долно...тинк абаут дис...

chelka
08-08-2006, 17:06
OF ZAEBI GO TOQ NE VIJDA6 LI KOLKO GLUPAVO SE ADRJI SPORED MEN E NQKAV KOMP;EKSAR 6TOTO AKO NE TE XARESVA6E O6TE NQAM6E AD SE DARJI ATAK GLUPAVO :!:

milena_
08-08-2006, 20:26
abe dano razbere,4e se darji decki...az mu kazah ama toi mi se ismq

Lost_Kiss
08-08-2006, 20:47
Абе според мен има вероятност той още да не те е забравил и сега като си с друг да се ядосва и за това да се дължи така :roll:

i az mislq taka! A i moje bi za6toto se drazni 4e si po 6tastliwa s dryg,Biw6oto mi gadje sa6to postoqnno gleda da mi naprae ot gadno po gadno,...i towa e za6toto vijda 4e sam 6tastliva i bez nego !! moje bi pri4inata biw6oto ti taka da se darji e po4ti sa6tata!

dqfol4e
08-09-2006, 10:55
[-( :-k taka...prosto se druJ estestveno..pokaji mu 4e ne ti puka za nego...i toi 6te te ostafi rano ili kusno na mira

ANGEL4E
08-09-2006, 12:45
OF ZAEBI GO TOQ NE VIJDA6 LI KOLKO GLUPAVO SE ADRJI SPORED MEN E NQKAV KOMP;EKSAR 6TOTO AKO NE TE XARESVA6E O6TE NQAM6E AD SE DARJI ATAK GLUPAVO :!:

saglasna sam

Mike-Jones
08-09-2006, 13:05
kato prochetox temata me otkaza za dnes da pisha :0 napravo xaxa

mechtaq_za_teb
08-09-2006, 15:05
emi spored mene tova 4e govori gluposti za teb nalqvo i nadqsno ne e priznak 4e te haresva.pone az taka mislq.nai dobre ne se zanimavai s nego,ne mu obrashtai vnimanie i v nikakav sluchai ne mu pokazvai 4e imash nqkakvi 4uvstva zashtoto ako e nqkakf "idiot" moje da po4ne da ti se podigrava i vsichk0 shte stane oshte po losho ot sega

In4iTu_
08-09-2006, 15:10
Според мен е проява на ревност...Той още има чувства към теб..Твое е решението дали ще отвърнеш (сама каза, че още го обичаш) или ще продължиш напред с новия ти приятел :wink:

luda`flirtajika
08-09-2006, 19:51
toi da ne revnuva???ne mu obrushtai vnimanie :P- i s osnovaniiice si go mrazish

Angel_Girl
08-10-2006, 14:27
Govori s nego i mu obqsni, 4e ti e nepriqtno da te tormozi i da te ostavi na mira. Pogovorete savsem normalno i dano te razbere!!!